Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Dostrzegam ciągły ruch zatrudnianiu, mam jedno pytanie. Jak wygląda sprawa płatnych nadgodzin i sobót ? Czy nadal dostaje je tylko wyjątkowa "kasta", a reszta ma przypisywane do odbioru czy może coś się zmieniło ?

XY Nowy wpis

Tak jak ktoś wspomniał nie ma czegoś takiego jak docenianie stażu pracy? nie ma podwyżek i tym podobnych? widzę za to w ofercie dla operatora oznaczenie premii wynikowej, jeśli ktoś dłużej pracuje i ogarnia to może sobie wyrobić jakieś wyższe wartości? Ile mogą wynieść?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Wiecie może, czy w Dradura Polska Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Były robol Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie 10 lat warunki beznadziejne brud smród małe pensje nie doceniają starych pracowników których tyle się zwolniło mam nie za miłe wspomnienia z tej firmy

Rozmowę kwalifikacyjną w Dradura Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej?
Były robol

Hi pracowałem w tej firmie 10 lat .Nie liczą się z pracownikiem wcale brud smród i kasa nie zaduża.Masakra tyłu dobrych pracowników się zwolniło ile można wytrzymać

EN

Ktoś tutaj już pytał o nadgodziny na produkcji, niestety nikt nie odpowiedział. A jak ma się kwestia nadgodzin na stanowisku operatora wózka widłowego? Widziałem, że mają aktualną ofertę pracy i w niej zaznaczono, że nadgodziny są możliwe. Jak często się zdarzają? Są one odpłatne czy do odbioru?

pytanie

czy jako pracownik produkcji mozna zglosic chcec robienia nadgodzin ? zostawac 2-4 godziny dluzej ? jest to rozliczane co miesiac ?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Dradura Polska Sp. z o.o.?

S

Zaczyna się od rozmowy telefonicznej i umówienia spotkania. Spotkania rekrutacyjne są dwuetapowe - pierwszy etap to rozmowa stacjonarnie w firmie, zazwyczaj z rekruterem i Kierownikiem danego obszaru, drugi etap to oprowadzenie po produkcji, poznanie całej organizacji.

KH
@S

Tylko ten drugi etap to już nie jest coś w rodzaju wdrożenia? Mam na myśli to, że po pierwszym etapie rekruter z kierownikiem dają odpowiedź czy Ciebie chcą czy nie, a przy drugim to kandydat stwierdza czy środowisko pracy mu odpowiada, tak? od razu po podpisywana jest umowa czy kiedy?

FE

Widzę, że panu nikt nie odpowiedział w poprzednim zapytaniu odnośnie szkoleń ale gdy teraz interesowałem się praca na kontroli jakości to niby jest wzmianka o dofinansowaniu do kursów. Pracownik sam sobie je zapewnia? Ile tego dofinansowania można teraz dostać? I te nabory teraz to bardziej rozwój czy jednak na dziale teraz rotują?

Kowalski
@FE

Rotacja - kwestie $

JK
@Kowalski

Kwestie $$? W jakim sensie? Firma ma problemy z kasą? Pytam, bo kolega o dofinansowaniu pisał, to wtedy musieliby mieć jednak skąd je wziąć? A na którym dziale u was mimo wszystko najlepiej się robi?

Alex47

Cześć jestem potencjalnie nowym pracownikiem w dradura jak firma płaci na tle innych firm? Czy warto na dłużej, jak atmosfera w pracy? Czy są szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje? Z góry dzięki za odpowiedź i miłego dnia ????.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dradura Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy w Dradura Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

ŚlusarzCukiernikCieśla

Zdecydowanie odczuwa się, że wśród wielu osób na wyższych szczeblach jest wola zmian na lepsze w obszarach produkcji, bezpieczeństwa oraz parku maszynowego. Jednak zmiany te są wręcz niezauważalne lub wprowadzane w żółwim tempie - dlaczego ? Nie mam pojęcia. Do tego widać coraz większą rotację pracowników na stanowiskach produkcyjnych co automatycznie powoduje problemy w postaci konieczności szkolenia nowych pracowników w miejsce tych bardziej doświadczonych którzy odeszli, większą liczbę błędów oraz obniżoną jakość produkcji.

@ŚlusarzCukiernikCieśla

A kto zajmuje się prowadzeniem tych wspomnianych szkoleń? jeśli teoretycznie poprawiliby ich jakość nie przynosiłoby to za sobą tych dalej wymienionych negatywnych skutków? Kto tu jest odpowiedzialny za tego typu planowanie, są to osoby o długim stażu?

@Małgorzata

Pytania tego typu kieruj do ludzi decyzyjnych lub na wyższych stanowiskach, a nie zwykłego wyrobnika klepiącego sztuki towaru. Masz strukturę firmy teoretyczną, tą na papierze oraz tą funkcjonującą w rzeczywistości, tam szukaj odpowiedzi na moje subiektywne spostrzeżenia.

@ŚlusarzCukiernikCieśla

O dzięki za odp. Przytaczasz przy tym dwa typy struktur. Omówisz w takim razie różnice pomiędzy tą papierową a rzeczywistą? Czegoś szczególnego należy się przy tym spodziewać?

@Małgorzata

Jeśli jest Pani Pracownikiem firmy to doskonale zdaje sobie Pani sprawę o czym tutaj dyskutujemy, wystarczy poobserwować halę całościowo i procesy decyzyjne podejmowane w niej na każdym szczeblu. Polecam wzrócić uwagę zarówno na ich spójność jak i brak decyzyjności lub wielogłos decyzyjny, lub sprzeczne decyzje ect.... A jeśli nie jest Pani Pracownikiem firmy to myślę, że Nasza dalsza dysusja jest jałowa i zupełnie niepotrzebna. PS. Zapewne podobne opinie mogły być wyrażane w badaniu internetowym, o którym powinna Pani wiedzieć ( jeśli w ogóle jest Pani Pracownikiem Firmy ), które miało miejsce nie aż tak drzewiej temu.

ResztaZeStołu

Myślisz, że Ci w życiu źle, że zajęcie męczy Cię ? Bracie, siostro nie martw się! W Dradurze zatrudnią Cię! Drucik, haczyk, proszek, box. To Twój nowy los. Figiel jednak w tym jest przedni! Dość szybko zatęsknisz za swym żywotem poprzednim.

Czy w Dradura Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pomocny

Tak

Danuta
@Pomocny

Chętniej przyjmują Polaków czy obcokrajowców ? Teraz gdy jeszcze wojna ...

Andreas
@Danuta

Niemców przyjmują?

Danuta
@Pomocny

Zarabiają tyle samo, co Polacy?

tylko obcokrajowców

@pracownik

tak dużo ich czy dosłownie piszesz? to jak to się rozkłada ze względu na narodowość. ile osób tu pracuje?

99,9% to Ukraina 1% to Polacy

Małgorzata

Poważnie piszesz? A na ile to osób i ten 1% Polaków to kto? W sensie jakie stanowiska zajmują?

@Małgorzata

Proporcje na produkcji wynoszą na oko około 15-20% Polaków, reszta to istna mieszanka wschodniej ludności z dużą przewagą ludzi z Ukrainy. Stanowiska wyższego szczebla zajmują głównie Polacy, ale nie tylko. Liderzy techniczni też już bywają zagranicznymi osobami - jednak na większość z nich nie ma co narzekać, wykonują Swoją pracę sumiennie i na tyle na ile potrafią.

@ŚlusarzCukiernikCieśla

aha. nie no jak atmosfera nawet ok to nie ma problemu raczej. a z czego te proporcje wynikają? Polacy już nie chcą aplikować za bardzo czy to właśnie firma preferuje przyjęcia osób spoza kraju?

@Małgorzata

Z mało konkurencyjnych pensji w porównaniu do wszelkich form produkcyjnych w okolicy.

Los paradox

Minęły dwa lata to chyba kamilek wróci bo podobno w kadrach był.

Dojcze dog

(usunięte przez administratora)nie bój się podejmować decyzji.W końcu jesteś w firmie już prawie 15 lat a w zarządzie kilka dobrych lat.Przestan hamować rozwój firmy

KR
@Dojcze dog

Drogi Pracowniku, zapraszam na spotkanie chętnie porozmawiam na ten temat. Pozdrawiam serdecznie

@Dojcze dog

Ale w jaki sposób ktoś miałby hamować rozwój firmy? Rozwiniesz?

Erik
@Dojcze dog

Dlaczego administrator usuwa cześć komentarzy?czyżby były niewygodne???

Pracuję w Dradura Polska od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolony zarówno z warunków pracy jak i wynagrodzenia. Zostałem bardzo doceniony w tej firmie i mam nadzieję na współpracę na długie lata. Mogę jedynie napisać, że nie pracuję jako pracownik produkcji.

Sylwia

A w jaki sposób doceniaja tu pracowników? Chodzi o jakieś premie czy jakieś inne rzeczy?

Świetna firma dla wszystkich chcących nauczyć się ukraińskiego. A tak po za tym to tragedia. Taki mało sympatyczny kołchozik dla tych, którzy nic nie potrafią.

@Tomek

Bo znałem firmę od początku, teraźniejszość tragedia

@Tomek

Co rozumiesz poprzez pojęcie "nic nie potrafią"? Chyba jednak powstaje jakiś produkt, skoro firma wciąż prosperuje? Rozumiem, że odszedłeś z firmy, bo nie chciałeś współpracować z ludźmi, którzy faktycznie coś tworzą, czy w ogóle nie pracowałeś w firmie i tak z boku sobie patrzysz i oceniasz? ;)

Pracowity
@Małgorzata

warunki w firmie są TRAGICZNE!!!Już nawet ukraińcy się zwalniają, teraz firma stawia na Filipiny, masz racje, prosperuje ,ale czy to znaczy rozwija się?

@Pracowity

A to już musiałabym znać szczegóły, żeby móc cokolwiek ocenić. Piszesz, że stawiają na Filipiny i jak sądzisz z jakim efektem?

Wałkorbowy

Widzę wciąż aktywną rekrutacje na stanowisko mechnika. Na jakie pieniądze może tu liczyć mechanik, po technikum, doświadczenie 4 lat pracy w dwóch różnych DURach.

romek
@Wałkorbowy

zadałem podobne pytania miesiac temu, pozostaje bez odpowiedzi.

Były pracownik ????

Witam W zakladzie pracowałam tam ponad 3 lata gdy chodziłam i pytałam się o umowę mówili że nic nie wiedzą. Po czym przychodzę na nocną zmianę gotowa do pracy i dostaje informacje że nie mam umowy gdzie wtedy byłam normalnie w pracy i mogli mnie powiadomić dzień przed albo zadzwonić nawet ale nie bo po co. Odrazu mówię jak na początku było dobrze tak po zmianach jak i kierowników np na dziale półki tak i potem pojawili się liderzy wszystko trafił szlak. Mam nadal kontakt ze znajomymi którzy tam pracują i to co się tam dzieje jest poprostu śmieszne. Ogólnie zakład stawia na Ukrainę (chociaż słyszę że oni też już mają dosyć i uciekają sami )(usunięte przez administratora)Pracuję w nowym zakładzie przy ulicy Jędrzejowskiej i przy zarobkach na 3 zmiany aktualnie zarabiam 3670zl podstawy i 650zl premii motywacjnej która w przypadku l4 nie jestodrazu zabierana tylko procentowo( na rękę mam coś około 3300 lub 3400 zalezy od miesiąca) jestem operatorem wtryskarki. Z tego co słyszę to nic się nie zmieniło w Dradura ludzie mają wypłatę do tej pory po 2600 co jest śmieszne przy pracy na 3 zmiany to jest wyzysk pracownika. Do tego w zakładzie panuje nacisk na normy i ogólnie brud na hali kurz i pył , więc człowiek nie wraca do domu zmęczony fizycznie ale też psychicznie i brudny od góry do dołu. Były też sytuacje (usunięte przez administratora)gdy pracownik odmawia przyjścia w sobotę bo miał plany lub poprostu nie chciał przyjść wiec były groźby typu np.zwolnienie z pracy pracuje Dodam że nadgodzin nie ma są tzw do odbioru kiedy Ci zaklad da nie wtedy kiedy kiedy ty chcesz więc wtedy za darmo przychodzisz w sobotę do pracy bo zakład nie prowadzi juz tzw setek w soboty. Podsumowując dla osób które zastanawiają się czy pracę w Dradura Polska warto podjąć odpowiadam stanowczym NIE ponieważ człowiek wraca z tamtąd do domu zmęczony nie tylko fizycznie ale i psychicznie I brak jakichkolwiek możliwość rozwoju w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dradura Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dradura Polska Sp. z o.o.