Opinie o IRC Czupryńscy w Nakło nad notecia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie IRC Czupryńscy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IRC Czupryńscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wyprawianie, garbowanie, barwienie skór

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IRC Czupryńscy w Nakło nad notecia

Lidia

@Bartek, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w firmie IRC Czupryńscy? @jula, możesz nam jeszcze napisać jak przedstawia się kwestia dodatkowych benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń. Jak wygląda system czasu pracy? Czy praca również w weekend? Czy firma stosuje jakiś system motywacji, na przykład premie?

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

jula

Po kilku latach pracy w firmie i dodaniu swoich opinii,przemyśleń nt firmy nie dziwię się ze ludzie nie chcą pisać.Przykładem choćby byłam ja,gdzie wyrażając swoją pozytywną opinie byłam przez innych traktowana jak oszustka. ..Na forum pojawiły się komentarze ze jestem z rodziny,że płacą za komentarze itd.Widać ludzie żądni są tylko samych negatywów,złych opinii-wtedy im pasuje i się nakrecają..Po dodaniu pozytywnej opinii pojawia się atak ,wulgaryzmy nieraz i niemiłe teksty,i może zgodzilabym się z takim traktowaniem gdybym nieprawdę pisała, Ale ja pracowalam-pracuję -i pracować będę bo wypłaty na czas/hotel ok/przełożeni wporządku.

Lidia

Witam serdecznie, będę wdzięczna za wszelkie opinie dotyczące tego, jak pracuje się w IRC Czupryńscy. Ciekawi mnie atmosfera jaka tam panuje i ogólne warunki jakie ten pracodawca oferuje swoim pracownikom. Czy według Was jest to firma godna polecenia?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy IRC Czupryńscy? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Praca za granicą? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
komornik61

ile wam daja za te opinie

Erwin

Czy tak dobrze się tu pracuje, że przestaliście pisać?

Jula

Pracuje w Irc juz 3lata,po wymaganej pauzie wrocilam na swoje stanowisko.bedac na pauzie niczego innego nie szukalam bo w irc mam wyplaty zawsze na czas,urlop zawsze dostane tylko ze wiadomo iz predzej trzeba sie zapisac.urlop mam platny.opiekun w niemczech zawsze sluzy pomoca ,a warunki na hotelu dobre.do pracy blisko.ja jestem zadowolona i bede pracowac ile sie da.

pracus
@Jula

życzę szczęścia bo ja tez pracowałem przez irc i dobrych wsoomnien nie mam wyplate mialem miec do 20 a dostałem 23 warunki w mieszkaniu okropne wszędzie chodzą karaluchy. jedyny kto tam był normalny to brygadzista d.

@pracus

Nie potrzebne mi szczęście bo wydaje mi się że nieźle trafiłam, ale podkreślam nie pracuje w paderborn w branży mięsnej.Pokoje może też różnią się w zależności od hoteli nie wiem,ale ja z koleżanką mamy warunki ok.Co do przełożonych to Pan Bruno i Maciej są wporzadku.

uwaga!!!

tak ta firma to dno!!! oszukuja i maja gdzies pracowników. szczegolnie tych dwoch panow braci. albo udaja durniów albo nimi sa!! strzezcie sie tej firmy jak ognia nie polecam z nimi wspolpracy!!!!!!!!!!!!!

@uwaga!!!

to prawda dwaj bracia to komplet ni wyzyskiwacze ludzkich sił zrobią wszystko aby postawić na swoim a jak się nie podoba otwozy drzwi i powie droga wolna

Kobieta

@do Mariolka. Kobieto nie czepiaj się moich błędów gdzie pisałam w pośpiechu a tymczasem sama piszesz z bykami bo nie pisze się "przyjżyjcie " a powinno być "przyjrzyjcie " sprawdź w słowniku poprawnej polszczyzny.Jak są szacowane przez innych tylko złe opinie tu o pracodawcy to i niech druga strona nie atakuje mnie gdy wyrażam swoją opinie,bo mi jest tam dobrze.Na pracę i pracę nie narzekam,przełożeni też w porządku tylko samemu trzeba pokazać ze zależy na pracy i się starać.pozdrawiam Paderborn.

Kobieta

@Lidia.Ja rowniez pracuje w irc i nie mam im nic do zarzucenia,tylko podkreslam# ja pracuje# a nie baluje czy robie z siebie niewiada kogo.Czytajac opinie ludzi tutaj troche jest sie jak w bajce,bo gdyby bylo tak zle okropnie-z wyzyskiem i bez szacunku to raczej zaklad juz dawno przestalby istniec....mozna zauwazyc tu typowe polskie narzekanie,a z drugiej strony to i troche dziecinne bo jestesmy dorosli i skoro nie spodoba sie akutat tu-to ide gdzies indziej a nie zwalam wine na wszystkich ktorzy tam pracuja i wypisuje opinie,ktore odstraszaja potencjalnych aplikantow.Ludzie zachowujcie sie jak cywilizowani...Dodam tylko ze ja wyplate miesiac w miesiac do 15dnia kazdego miesiaca zawsze mam,nigdy opoznienia nie bylo.urlop jezdze 2razy do roku na 2tygodnie,po wczesniejszym zapisaniu-urlop platny oczywiscie.bedac na L4 tez pieniadze byly na czas i w adekwatnej wysokosci.

Mariolka
@Kobieta

Drodzy czytelnicy. Przyjżyjcie się - jedyne pozytywne opinie o Agro Visbek czy IRC Czupryńscy, pochodzą (prawdopodobnie od Bartka Cz.) od jednej i tej samej osoby. Stylistycznie oraz interpunkcyjnie pasują do siebie jak ulał. Bartek, pamiętaj, intelektu i podstaw interpunkcji nie kupisz za tatusia pieniążki.

@Kobieta

Co Ty dziewczyno takie bajki opowiadasz że wszystko jest takie piękne powiedz ile Ci za ten wpis zapłacili

uwaga!!!

i jeszcze dodam ze na umowie co innego w bydgoszczy co innego mowia a zajezdzasz i przezywasz szok bo jest zupelnie inaczej jak mowili!!

Lidia

@Ktosiekczy udało Ci się wyjaśnić problem z otrzymaniem wynagrodzenia? Do tej pory większość wpisów podkreśla terminowość wypłaty. Jesteś w kontakcie z IRC Czupryńscy? Daj znać, gdy uda Ci się wyjaśnić sytuację.

Ktosiek

Będąc teraz nie polecam ten firmy. Warunki mieszkalne okropne, robaki, mam filmik na którym widać wszystko. Po prostu katastrofa. Wypłaty za tamten miesiąc do tej pory nie dostalam.

@Ktosiek

Warunki mieszkalne ka rygodne robak na robaku niepolecam nikomu tej firmy na każdym kroku jakieś głupie kary kture są niezgodne z prawem niemieckim moze w końcu ktoś się za to weźmie!!!!!

Lidia

@Juladziękuję za odpowiedź. Czy ktoś z pozostałych pracowników IRC Czupryńscy miał podobne doświadczenia? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które wahają się nad aplikacją.

Lidia

@julapiszesz, że polecasz pracę w IRC Czupryńscy. Mogłabyś powiedzieć dlaczego? Co sprawia, że warto pracować właśnie w tej firmie? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy. Co mogłabyś im doradzić?

jula

Polecam firmę bo są rzetelni,jak się nie popadnie to wszystko ok.no ale jak ktoś pracę traktuje jak imprezy, to potem zjeżdżają po 3tygodniach i wypisują niewiada co.

@jula

Ja tu pracowałem ponad 2 lata kture zaliczam do zmarnowanych na każdym kroku jakieś głupie pzepisy wymyślone przez (usunięte przez administratora) wcale nie są zetelni

kobieta

@zdezorient. Zgadzam się z Twoją opinią.u mnie na zakładzie pracuje ponad 100Polaków, fakt nie pracujemy w branży mięsnej w Irc ale zbyt dużej rotacji nie ma bo złożyło się tak że są tu ludzie którzy naprawdę chcą pracować a nie tylko imprezy po nocach albo wystroic się i wysmarować,a robota może jakoś sama się zrobi. ..ją pracuje w irc 2 lata a mój kuzyn z żoną 10lat,wypłaty na czasu urlop też jest tylko trzeba prędzej uzgodnić terminy.

Zdezorient

Trochę nie rozumiem zjawiska, które da się tu zaobserwować. Z jednej strony jest tu sporo narzekania na warunki zatrudnienia, a z drugiej nie ma tu rotacji, wiec chętnie tu zostajecie na dużo dłużej. Jak to?

robert

nie ma czegoś takiego jak wynagrodzenie za nadgodziny czy pracę w nocy,płacą czyste godziny i nic więcej.za przepracowane 240godzi wypłata na rękę 1400e,kpina.

pracooownik

a jednak ;) swego czasu była tam umowa na warunkach Polskich dokładnie była umowa o pracę akordowa jak i aneks ;)

Zostaw merytoryczną opinię o IRC Czupryńscy - Nakło nad notecia

• Jak się pracuje w IRC Czupryńscy?

Zobacz opinie na temat firmy IRC Czupryńscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IRC Czupryńscy?

IRC Czupryńscy