Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Nie pracuje w tym zkladzie od zeszłego roku stycznia,nigdy tam nie wrócę, ludzie to od was zależy czy sobie polepszycie,wystarczy chcieć, po co się męczyć? Pracowałem 2 lata na stelażach i nigdy więcej...co wejdę na ten portal to tutaj cały czas to samo,jedno wielkie narzekanie.. dlaczego nie nie zrobicie czegoś lepszego w tym kierunku? Życie macie jedno i zdrowie...

@były pracownik

Bo tam pracują rodziny które same siebie (usunięte przez administratora) i niedorajdy co nic innego nie potrafią robić. Kto mądry ten wybrał inny zakład pracy...

Xzy

Witam, Poszukują na Stanowisko Specjalisty ds. Lean Management. Ktoś się orientuje jakie tam jest wynagrodzenie? Kiedyś na studiach pracowałem w Janipolu i z nowoczesnymi metodami zarządzania miało to mało wspólnego. Wymagania są bardzo wysokie. Podajcie więcej szczegółów, gdzie taka osoba ma biuro, z kim współpracuje? Proszę o informację, Pozdrawiam

Piękny Roman

Jeśli pracodawca się nie zmienia to trzeba zmienić pracodawcę. Tam nie będzie lepiej bo problemy są zamiatane pod biurko kierownika. A wyżej albo udają że nic się nie dzieje, co jest słabe, albo zieloni kłamią ich w oczy i mówią to co chcą usłyszeć (wszystko działa jak w zegarku, rodzinna atmosfera). A co do płacy, niby są podwyżki ale zaraz są mierzone czasy i w efekcie wynagrodzenie od 5 lat stoi w miejscu, niedługo będzie trzeba robić salto w tył na wkrętarce żeby mieć 100%. Młodzi nie są w stanie wejść w to tępo a starzy i tak za chwilę będą uciekać za granicę żeby utrzymać dom i rodzinę. Podsumowując, lepiej nie będzie, za to zawsze może być gorzej

Odpowiedź
@Piękny Roman

Panie kolego sam osobiście byłem przy rozmowie pani prezes jak moj współpracownik w rozmowie bardziej prywatnej niż służbowej powiedział parę słów na siwulca. Chodziło o złe traktowanie ludzi, o wolne gdy dziecko zachoruje i nie ma się kto zająć i potem bezpodstawne karanie czy głupie teksty (nie było Cię na poczęciu to nie musisz być na zakończeniu) i wiesz co odpowiedziała ? Gdzie ja drugiego takiego głupiego znajdę. Za dużo było na niego papierów (już pewnie zatarte) żeby go zwolnić, m.in. też parkuje gdzie parkuje... Trudno było podjąć decyzję o zwolnieniu się bo jestem miejscowy ale nie żałuję. Pozdrawiam.

Tapicer
@Odpowiedź

Widzę że kolega ma jakieś kompleksy i już w Janipolu od kilku jak nie od kilkunastu lat nie pracuje bo każdy dobrze wie że urlopy udzielają brygadziści a nie on . I te niby teksty i fantazja co do rozmów.... Żal mi cię i mam taką małą prośbę aby na portalu wypowiadały się osoby inteligentne i obiektywne bo przez ciebie wstydzę się że tam pracuję i muszę oglądać i słuchać takich zakompleksionych osób jak ty. Pozdrawiam

Romek

Widzę że kolega ma jakieś kompleky. Moim zdaniem tu powinny wypowiadać się osoby które aktualnie pracują w firmie. Ja kilka razy zmieniałem pracę i mogę Ci powiedzieć że to nie przez kierownictwo lecz przez firmę,pieniądze,współpracowników ale nigdy przez kierownictwo bo oni są tylko pionkami w rękach zarządu. I jeszcze jedno jestem pracownikiem Janipolu ,jestem zadowolony i wiem że to co piszesz to tylko po to aby oczernić człowieka i wysłać frustrację

Odpowiedź
@Romek

Czyli poprostu walisz z ucha. I większość tych pionków się wywala na ciebie a ty nigdzie dłużej miejsca nie zagrzewasz bo się nie nadajesz. :-)))))

KANDYDAT

Wie ktoś w jaki sposób się dostać do firmy bo człowiek wysyła CV tysiąc razy i dodatkowo co chwilę dzwoni to ciągle słyszy skontakujemy się a do dziś telefonu brak. Ehh

Niki
@KANDYDAT

To dziękuj Bogu że nie dzwonią.

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Orion

Kiedy podwyżki, bo pieczywo drogie !

Martyniuk
@Orion

Jutro

Weronika
@Martyniuk

Napisał, że pieczywo drogie... Tu się deputatu jakiegoś nie dostaje przypadkiem? I tak całkiem poważnie to kiedy ostatnie podwyżki tu były i ile wyniosły?

Ala
@Weronika

Przepraszam bardzo ale o jakich podwyżkach mowa? Dostaniecie wyrównanie najniższej krajowej i to nazywacie podwyżką? Przecież to śmieszne.

Janipol
@Weronika

Najniższa stawka godzinowa to obecnie 22.80zl. ostatnia podwyżka była chyba w październiku? W zależności od działu było to od 1 do 2 zł. Obecnie stawka akordowa na stolarni wynosi 26.50zl także szału nie ma zwłaszcza że godzinowka w większości ma 23 zł. Tragedia

Pracownik produkcji
@Janipol

23zl nie wiam kto ma. Większość ma 21 zł na tych podwyżkach z października.

janipool
@Janipol

22.80 zł na umowie zlecenie..

Wyrównanie
@Ala

Ale ze jakie wyrównanie? 1,50 we wrześniu? Tu się zarabia najniższa krajowa + premia, która jest i może jej nie być. Ten zakład pracy to dramat, kiedy słyszę reklamę w radiu i ogólnie jakie tu kokosy się zbija. Przepraszam, obija na stole, bo reszta może co najwyżej przeżyć, a nie żyć za te pieniądze. Wracając do tematu, podwyżki nie są zapowiedziane i pewnie w tym roku nie będzie.

@Orion

Słyszałem że ponoć kierownik powiedział,że mamy się cieszyć że jest praca bo inne zakłady się zamykają... Także możliwe że nie doczekamy się wyższych stawek

Godzinówka

Godzinówka nie osiągnęła 22.80

impersonalny

Szanowni Państwo, z całym szacunkiem ale jeśli firma chce aby komentarze uległy poprawie zacznijcie w końcu inwestować swój czas i przede wszystkim pieniądze w ludzi którzy podejdą do swojej pracy uczciwie, obecna kadra "zielonych" zardzewiała i korozje przekazują na pozostałych, te całe ich szkolenia w podejściu do ludzi dały tyle że wasz budżet się zmniejszył. Jakiekolwiek rozwiązania problemu polegają na udawaniu że coś się robi a potem jak minie trochę czasu wraca wszystko powoli do stanu początkowego. Tak samo będzie z obecnym problemem. Z KJ część nadaję się do wymiany i to już od wielu lat niektóre osoby oprócz wysokiego mniemania o sobie nie posiadają nic. Jeden z Panów z naszej hali ma taką opinie że lepiej jest udawać że nic się nie stało niż iść i go poprosić o pomoc, miał już wypowiedzenie w ręku ale podobno został "uratowany" uwierzcie mi na waszą niekorzyść. Oprócz umiejętności bawienia się telefonem i chodzeniu na papierosa nie wiem czy coś jeszcze umie. Zastępca posiada podobną opinię, na klejeniu jest podobno teraz ktoś kto ma już opinię donosiciela, na tapicerni też nie lepiej z opowieści można się dowiedzieć nie jedną ciekawą historie, jak w filmie alkohol, mobbing itp. Sytuacje te nie były tajemnicą były po prostu akceptowane przez "zielonych" Można by było wymieniać tego typu opinie bez końca. Dlaczego jest tak? Dlaczego nikt nic z tym nie robi? zasada jest prosta, brudy zostają na hali i mają z niej nie wychodzić. Po 1-sze przeżyć jakoś dzień 2-gie nic nie trafia na górę. Tak to wygląda z poziomu zwykłego szaraka. Jak nie naprawicie wizerunku osób "zielonych" możecie zapomnieć o jakiejkolwiek poprawie, szanowana dyrekcjo nie osiągniecie nic jeśli będziecie ciągle działać na starych zasadach u tych samych ludzi, oni nie chcą i nie będą lepsi jak by chcieli to by dawno wprowadzali zmiany i ulepszenia które nasuwają się same. Serdecznie pozdrawiam.

Pakowanie
@impersonalny

Kolego, przyjdź na tapicernie i zobacz, jak wyglądają stanowiska pakowaczy wyrobów gotowych. Mysz się nie prześlizgnie, meble stoja na szkółce dla tapicerów, po między stanowiskami pakowaczy, a przez to chłopaki z magazynu też płynnie pracy nie wykonują, bo czasami trzeba mebli poszukać wśród tego bałaganu. Kierownik stoi na podeście i chyba po nim to spływa, spojrzy, odwraca się na pięcie i idzie w drugą strone, jego zastępca też rozkłada ręce, praca ma być wykonana bez względu na okoliczności. Widocznie niektóre sytuację przerastają kompetencje kierownictwa ( bo dobry kierownik nie dopuszcza do takich sytuacji, nieważne jaki by był z charakteru ) i lepiej iść na kawkę do biura.

Stary Pracownik
@impersonalny

Zgadza się, tak jest też na innych działach, niestety w tym zakładzie logiczne myślenie boli .Potrzebne są duże zmiany personalne w kadrze zielonych i wynagradzaniu ludzi . Szkoda tylko że nikt nie bierze na poważnie tego co mówią doświadczeni pracownicy. Może tym wszystkim powinien zainteresować się Diepenau.

@Pakowanie

Widzisz kolego, to nie jest tak że oni mają to w duszy. Też nie wiedzą co zrobić, są sytuacje wynikające z przyczyn od nich nie zależnych. No bo co zrobić jeśli umówione jest np strzelam teraz 10 samochodów a przyjdzie 4. A to że emanuje od nich obojętnością a czasem pogardą to już co innego. Jeśli macie odczucia co do złego traktowania zgłoszenie się do swojego ambasadora. Z tego co wiem macie teraz jednego a z opinii wiem że was nie sprzeda. Nie zawsze będzie można załatwić sprawę tak że nie obejdzie się bez konfrontacji, ale zapewniam was że dyrektor was wysłucha nie rozwiąże wszystkich problemów, bo po prostu się nie da. Ale podejście kierownika zmieni na pewno.

@Stary Pracownik

Branie pod uwagę opinii pracownika jest ujmą na honorze kierownika. Na zakładzie jest różnie, są przypadki kompletnego ignorowania ale są też tacy co wysłuchają i rozmawiają oraz tacy co potrafią zmotywować. Nie wiem czy uderzenie do Diepenau przyniosło by więcej pożytku czy problemów. Spróbował bym najpierw naprawić sytuację samemu. Razem z zaangażowaniem odpowiednim podejściem, merytorycznym przygotowaniem myślę że można by było pozyskać zmiany zadowalające obydwie strony.

Nieimpersonalny

Czemu w kółko piszę bzdury jedna osoba ? pod wieloma Nickami stworzyła sobię "Fabrykę" kłamstw i bzdur , to nieracjonalne że z poczucia Niemocy i porażek życiowych wylewa swoją Frustrację na portalu oczerniając do tego osoby które nie grają po jej myśli , do tego tworzy sobię własne projekcję i zamienia ją we własną narrację .

@Nieimpersonalny

Witam, cieszę się że dołączyłeś/aś do rozmowy. Szanowna dyrekcjo w/w przykład pokazuje jak wygląda rozmowa na dowolny temat z przełożonymi. Troszkę nadkoloryzowany owszem ale tak to wygląda. Żeby być uczciwym dodam że nie wszyscy są tacy jak w|w osoba. System w zakładzie sam w sobie działa dobrze, problemem jest wcześniej wymienioną korozją. "Nieimpersonalny" jak możesz oczekiwać normalnego poziomu konwersacji jak sam nie reprezentujesz go? argumentum ad personam ? I masz rację zakład pracy nie jest miejscem do wylewania flustracji i nie zrozumiałe jest dla mnie sytuacja że zielony, pomarańczowy przychodzi do pracy i "wylewa frustrację" na podlegającą mu załogę. Ale tak jest i teraz osoba która ma "ciężko" przychodzi do pracy dostaje od przełożonego jego emocjonalny bagaż. Przypomnę tylko że Janipol czy jakikolwiek zakład jest miejscem pracy a nie miejscem upustu flustracji . Jak ma reagować osoba która przychodzi do pracy i wie że osoba nad nią ma stanowisko nie z umiejętności a znajomości? W dodatku u których, brak umiejętności emanuje na odległość, promil tych osób wykazuje chęci i zaangażowanie reszta "wie że wszystko może" No i teraz szanowny "nieimpersonalny" jedynym możliwym sposobem wyrażenia się jest właśnie taki portal jak tu. Bo doskonale zdajesz sprawę że pójście do kierownika może skończyć się pogorszeniem sytuacji. Przypomnę Ci że jeszcze dosyć nie dawno zgłoszenie problemu np na tapicerni rodziło masę problemów. Zresztą nawet nie trzeba było zgłaszać wszyscy wiedzieli o segregacji pracowników, "trzy dniówce" itd.. Przykro mi ale z góry idzie przykład. Więc proszę nie dziw się że ludzie tutaj wyrażają swoje opinie, zgodzę się z Tobą że niektóre opinie wołają o pomstę do nieba. Nie wszyscy są zaznojemnieni z zasadami działania zakładu przez co dochodzi do nadinterpretacji. Przykre ale prawdziwe, czasu się zmieniły nie jest już tak, że jak się szło zgłosić problem to odrazy z wypowiedzeniem, przeszliśmy z systemu żywcem zaczerpniętego od Kim Dzong Una na trochę bardziej cywilizowany. Niektórzy jednak przesiąkli wcześniejszym systemem do tego stopnia że od czasu do czasu wracają do nawyków co odbija się na całokształcie. Myślę że tyle wystarczy, jeśli nadal będzie coś nie do końca rozumiałe napisz postaram się wytłumaczyć. Szanowna Pani Prezes Panie Dyrektorze jeśli chcecie zatrzymać pracowników wystarczy dać im zarobić to wszystko. Dzisiaj przy obecnych normach trzeba zrobić od 20 do 50% więcej elementów niż miało to miejsce jeszcze np dwa lata temu. Rozumiem że czasy się zmieniły są to inne elementy, ale ludzie są po prostu zmęczeni. A młodzi uciekają po zdaniu sobie sprawy z ilości energii jaką trzeba włożyć. Pokładane ogromne nadzieje z kolegów z Chile przekładają się na nastroje na zakładzie. Wiemy że sposób w jaki są traktowani wynika z waszej chęci pozyskania jak największej ilości chętnych do pracy ale niszczy okropnie morale pozostałych.

Zofia

Zanim w końcu ustalicie na sto procent, czy zus jest za każdego płacony, czy nie, to może ktoś zorientowany napisać o pracy szwaczki? Wysokie zarobki oraz atrakcyjne benefity pozapłacowe - tak jest w ogłoszeniu, a ile w PLN? Wysłałabym, ale nie w ciemno.

Pracownik szwalni
@Zofia

Odpuść sobie. Nie warto składać tam papierów. Szkoda nerwów i psychiki sobie marnować.

3x0
@Pracownik szwalni

Praca szwaczki ciężka, póki akordu nie wyrobisz to masz najniższą krajową plus jakieś grosze za uszycie paczek. Tylko ciągle wprowadzają zmiany i czasy ucinają, tragedia. Zarobi dobrze ten kto kupe lat pracuje

XXX

Zgodzę się z tym aby ulotki salonów urody i fryzjerów zniknęły natychmiast, ale gdyby nasi rządzący państwem wspierali dostatecznie rodziców chorych dzieci nikt by nie "Zebral" żeby ratować własne dziecko.

Jaja od koguta

Chodnik przed zakładem należy do miasta. Nie wprowadzaj niezdrowej konkurencji na rynku jajek, tylko kupuj kury i ucz się przedsiębiorczości bo będziesz do konca życia tyrac w cudownym janipolu. A to gdzie pozyskuja Panie klientów na jaja to ich sprawa. Jest popyt, jest podaz

Warto przyjść na szkółkę obijać się ile się da potem uciekać na szkółce na tapicernia płacą całkiem spoko kasę później obiecują trenerzy że na akordzie będzie dużo większą wypłata ale to jest kłamstwo nie opłaca się żeby zrobić 100 procent cza zapieprzać równo a i tak wypłata nie będzie jakaś super jak za taką pracę kierownik szpara pomiędzy zębami udaje lekarza kiedy chcesz wolne to bada cię jak jakiś lekarz słyszałem że dali podwyżki ale za to ucieli czasy haha wykorzystują jak się da polecam przyjść na szkółkę a później się zwolnic przed pójściem na akord nie pozdrawiam

Ktoś

Jak pracujesz tak jak piszesz, to szkoda gadać. Używaj czasami znaków interpunkcyjnych, będzie łatwiej odczytać Twój wpis.

były

Tutaj się zgodzę,bardzo ciężko się pracuje aby zrobić odpowiedni akord,nie wiem jak teraz,może się polepszyło w co wątpię ale trzeba zasuwać ...

Kierownik szpara
@Ktoś

Skoro wylądowałem w janipolu to wiadomo że nie jestem rekinem intelektu ;d

Kierownik szpara
@Ktoś

Taki mądry a pracuje w (usunięte przez administratora) gdybyś sykorzystal swoje zdolności polonistyczne może miał byś coś lepszego ale uszy do góry za 20 lat zostaniesz liniowym jak dobrzr wsadzisz palec kierownikowi

@Kierownik szpara

Nie wiesz kim jestem ani gdzie pracuję. A takich " zdolności polonistycznych" o których piszesz, uczą w szkole podstawowej ;)

BigKahunaDick

dzięki działa

Monter

Moim zdaniem zakład jak najbardziej na plus tylko dobrze by było żeby wszyscy byli równo traktowanie a nie jedni mają przerwy co chwilę następni cały dzień na podeście stoją i się patrzą i to wszystko na godzinówce a ty skończysz chwilę wcześniej i już afera czemu nie robisz do końca trochę to śmieszne że tak jest No ale ktoś poprostu przymyka na to oko

Yyyy

Jak to jest z przerwa o 16? Jedni mają drudzy już nie dziewczyna która obija podłokietniki pod oknem robi sobie codziennie przerwę 30 minutową i nikt nie reaguję a podłokietników brak????????

@Yyyy

Człowiek nie (usunięte przez administratora)żeby ganiał ... przerwa się należny jak (usunięte przez administratora).

Sympatyczna
@Yyyy

No cóż jedni mogą, a drudzy nie ;) najważniejsze, że coś tam zrobi

Xxxxxx

Właśnie zalogowałam się do pue zus i odkryłam, że janipol w październiku nie odprowadził za mnie żadnej składki. Nie omieszkam odwiedzić placówkę zus już jutro i zgłosić wątpliwości. Sprawdzajcie swoje ubezpieczenia :)

@Xxxxxx

Od pierwszego dnia działalności tj. od roku 2004 firma Janipol ani razu nie spóźniła się z płaceniem składek ZUS. Pani Olgo, prosimy wyjaśnić sprawę z ZUS-em.

Sylwester.
@Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Czyli "Xxxxxx" to Pani Olga. Ciii...sami swoi ;-)

@Xxxxxx

Tylko, że na tej stronie ze składkami rzadko jest coś na czas uaktualnione więc po co siejesz ferment

Iwona
@Sylwester.

A Ty co powiesz? Napotkałeś jakieś problemy z firmą z tym ZUSem czy wszystko okej? Ciekawa jestem, jak ta sytuacja się przedstawia rzeczywiście. Fajnie byłoby poczytać więcej opinii niż jednej osoby w tym temacie.

piter
@Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Czyli jednak coś wtym było z tym nieodprowadzaniem skoro wiecie nawet o kogo chodzi pod nikiem xxxxx :-) Bo skąd wiecie kto kryję się pod jakim nickim jak nigdzie nie jest wpisywane imię na portalu tutaj?

Sylwester
@Iwona

Osoby, które znam i pracowały w zakładzie, po przejściu na emeryturę nie miały żadnego problemu z otrzymaniem świadczenia emerytalnego. To najbardziej oczywisty dowód, że składki do ZUS są zawsze odprowadzane w terminie i odpowiedniej wysokości. Nie ma co sugerować się postem jednej Pani.

Xxxxx
@Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Mamy 8 grudnia, jakiejkolwiek aktualizacji na stronie ZUS nadal brak. Jeśli tak jak Państwo uważają- brak informacji jest winą ZUSu, a Wy dołożyliście wszelkich starań aby dokumentacja składkowa i płatności składkowe się zgadzały to postępowanie ZUS w tej sprawie wykaże przecież błędy urzędu, a unoszenie się na mnie w rozmowie telefonicznej tylko z tego powodu, że korzystam ze swojego prawa do uzyskania informacji jest conajmniej nietaktowne. Ciekawe co wykaże zeznanie podatkowe o ile w ogóle takowe dostanę. Mimo wszystko Wesołych Świąt.

@piter

Wiedzą jak jedna osoba rozpętała awanturę o to , w całej firmie każdy wie ..

Ferdek.
@Xxxxx

Z tego co mówią w Janikowie, nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z Pani wykształceniem. Niech się Pani przyzna publicznie jak długo pracowała Pani w Janipolu. W poprzednim zakładzie dali na mszę, jak Pani odeszła z pracy.

Zenek
@Ferdek.

Słyszałem to samo

Hugon
@Sylwester

Za. Odprowadzenie składek odpowiada pracodawca, więc pracownik nie ponosi konsekwencji.

Wysokie zarobki ,benefity to wszystko ściema.Niedlugo będziemy pracować za najniższą krajową

Gosia

Kiedy będą zwolnienia na szwalni jestem ciekawa do kiedy bedą odchodzic

Weraa
@Gosia

A dlaczego mają odchodzić?

Stolarnia

Kiedy dokładnie, jak co roku zresztą, będzie firmowa wigilia dla pracownikow?? Nie ma to jak podtrzymywać ta rodzinna atmosferę, jaka szczyci się firma ????????

Zbychu.

Firma rodzinna, bo pracują w niej całe rodziny.

Wigilia
@Zbychu.

Wigilię będzie miała tylko i wyłącznie kadra pracowników biurowych. A my tak zwane robole możemy sobie jedynie pomarzyć. Była premia świąteczna więc to powinno wam wystarczyć.

Weronika
@Wigilia

no dobra a mam pytanie czy w biurze dostają tyle samo tej premii czy inaczej coś mają? bo gdyby mieli mniej to by może fair jakoś mogło wyjść? jeszcze coś bywa tu inaczej, że jakiś dział coś ma bez uzasadnienia szerszego a pozostałe nie?

Stary

Może czas coś zrobić na tapicerki termometr wskazuje 12 stopni . Termometr na podeście

Lilak

Dziękuję za miły gest w postaci upominku na Mikołajki. Mała rzecz, a cieszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 587.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 537, z czego 88 to opinie pozytywne, 154 to opinie negatywne, a 295 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.