Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Czesc Mieliście dziś wypłatę ? Pozdrawiam

Mirek
@Marek

Tak

Mirek
@Marek

Nie było w poniedziałek będzie , Ps ciekawe jaka będzie wypłatę po Nowym Ładzie w lutym, narazie wszyscy w plecy z tego co słyszę.

Zapytanie

Witam , chciałbym złożyć papiery do Janipolu czy jest tam tylko akord?czy jest możliwość wypracowania dużej ilości godzin w soboty czy w niedzielę, czy jest tam praca zmianowa?

Xyz

Dlaczego administrator nie kasuje "wpisów" tego kretyna? Może komuś to na rękę, że nie można podyskutować?

mój tata
@Xyz

Calkiem możliwe że komuś na rękę..jak ludzie ktorzy chcą się zatrudnić poczytają te komentarze co się dzieje w zakładzie to raczej mogą nie być zainteresowani :-) pytsnie ile prawdy w tych wszystkich wpisach? Obstawiam niestety że bez powodu nikt by nie kłamał więc coś w tym musi być...między nami xyz w sobote do pracy idziemy?

Xyz
@mój tata

Na chwilę obecną idziemy

Gosc15

Kretynów jest dużo i to w całym zakładzie, zwłaszcza zieloni?

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Renia

Roman !!!! Ty nasz zbawicielu...umiesz sprawić aby nie chciało się zjeżdżać na dół i czytać komentarzy :-) Hehe Ty nasz urwisie malutki na forum :-) jest dobrze,nowy rok nowe możliwości Romeczku Ty nasz najslodszy :-)

hary

Widac romanowi sie nudzi w domu i po stylu pisania wciskania co chwila enter i bezmyslne klikanie w klawiature stwiedzic idzie że pisze z domu co latwiejsze bedzie uzyskanie adrsu IP.

Stranger

Jest dobrze ,firma stabilna .

pracownik25

Nadal nic się nie zmieniło na klejeniu,nie ma poprawy zta taśma a miało być lepiej!ludzie są zmęczeni do tego brygadziści szantażem wymuszają żeby w soboty chodzić!lepiej niech pani prezes dogada się z ludźmi i niech zapłaci normalna stawkę a nie marne grosze.

Brygol
@pracownik25

Zanim to się zgra wszystko to kwestia 1 ,-1,5 roku, nie ma się co dziwić postawienie nowej linii technologicznej i spięcie wszystkiego do kupy wymaga czasu..

Serek
@pracownik25

To przyjdź do góry i to zgłoś oficjalnie że ktoś cię "zmusza"bo jak narazie jako jedyny wałkujesz w kółko ten sam temat na forum...jakoś reszta ekipy rozpytywana pojedynczo jakoś tego nie potwierdza, masz wolne święta, urlop w okresie letnim zawsze ,skoro ci tak źle w Janipolu i w twoim mniemaniu jesteś traktowany jak "(usunięte przez administratora)"to poprostu się zwolnij ...idź tam gdzie "soboty"są wolne-powodzenia ci życzę.

Gucio1
@Serek

Widzę że koleś ma ochotę pracować w niedzielę albo jest zwykłym podlizusem

Siwek

YO NIE JESTEM ŻADYN ŁOBOROWY! KURDĘ BLADĘ.

Norbi

Do wszystkich płaczków i marud którym ciągle coś nie pasuje i się tylko żalą na forum . Złe komplety, źle wydają, soboty trzeba pracować, brygadzista nie pasuje, kierownik nie pasuje its itp. To nie jest kurw.... plac zabaw tylko PRACA. Tu się przychodzi, ciężko (usunięte przez administratora) żeby utrzymać rodziny i do domu. Nie pasuje to się zwolnij a nie siedzisz w domu przed klawiaturą i płaczesz jak (usunięte przez administratora) a na drugi dzień przychodzisz i się uśmiechasz. Beka. Ciężka praca= wysokie wynagrodzenie. Nic za darmo nie dostaniecie. Usuńcie to forum bo one nic nie wnosi.

Słaby
@Norbi

To garstka osób w kółko kreci afery na tym portalu.. 5 znanych z tapicerni, jeden z KJ-DM, już ludzie mają dość wysłuchiwania tej mowy nienawiści i ciągłego podburzania na przełożonych,opluwania ich na portalu, nie dobrze Ci to się zwolnij jeden z drugim ,jeśli tak źle to po co siedzisz w tej firmie?

Everythime

W firmie jest ok, narzekają tylko płaczki albo byli spuszczeni w sedesie nikompetentni pracownicy, zawsze można iść na cztero brygadowkę , świątki ,piątki I niedzielę zasuwać za 3 tyś PLN a premią .

Demon
@Everythime

Nie jest źle, ale by mogli dozucić coś więcej za dojazdy do pracy, zmniejszyć kryterium kilometrówki, albo podstawić z dwa ,trzy autobusy .

Gustaf

Oborowy rzadzi jeszcze na tapicerni ?

majster
@Gustaf

O ktorego chodzi dokladnie ?

Gustaf
@majster

Mistrz jest tylko jeden.

Mistrzu
@Gustaf

Kapitan nie opuści okrętu

Norbi

Jeszcze jedna sprawa. Inne działy się dziwią dlaczego tapicernia ma większą stawkę od nich. Pierwsza sprawa:tapicernia jest ostatnim elementem tej całej układanki który najbardziej dostaje po (usunięte przez administratora) Nie wiem kto sprawdza wszystkie elementy produkcji na szwalni, klejeniu i stolarni. O piankach nie wspomnę. Tapicer dostaje komplet i musi sprawdzić szwalnię ( połowy pików nie ma, a co tam wyje... kobietki z podestu doszyją) klejenie źle przyklei piankę i(usunięte przez administratora) poprawkowy poprawki. Stelaże źle zbite i problemy na podeście, tapicer musi jakoś poprawić. Każdy element przez tapicera musi być mierzony z każdej strony bo nic nie pasuje. Hitem są wszystkie kropki na piankach, żaden element nie jest zrobiony tak jak powinien ( może to wina klejenia które też ma wyjeb... bo każdy chce zarobić). Wiadome jest to że wszyscy mają akord ale jeśli każdy dział byłby tak sprawdzany i pilnowany jak tapicernia to produkcja by padła. Wszystkie smutasy mają odpowiedz dlaczego tapicernia ma największą stawkę godzinową. A jeśli masz jeszcze jakiś problem to zapraszamy na tapicernie i się sam przekonasz jeden z drugim jak jest u nas super. ????

@Norbi

To nie wina pracowników na klejeniu, że klej nie trzyma pianki tak jak powinien a czasy u nas są takie, że trzeba zrobić minimum 33 komplety żeby wyjść na 100 % gdzie na Tapicerni stoisz i dłubiesz jeden element 40 minut, więc nie gadaj że macie tak ciężko nie robiąc na innych działach. Zapraszam na klejenie na tydzień i kręgosłup do wymiany :)

Tapicer z 3100

Pożąda firma tylko pracownicy tapicerni a zwłaszcza 3100 to mamroty

tapicer 3100 takze
@Tapicer z 3100

Zwlaszcza taki jak ty po wpisie można wywnioskować mamroctwo :-) "porządna"firma mówisz?? A lubisz jak ktoś ci narzuca czas pracy ? Jak premię pykną kilka stówek bo minutę się spóźniłeś z przerwy trzymając pół kanapki w zębach?? To lubisz?? Porządna firma daje upomnienia jak nie zostaniesz 10 godz w pracy bo mieszkasz 20 km od zakładu i nie masz jak dostać się do domu? To nazywasz porządna firmą??a teraz dam Ci radę-idz na przerwie ba stołówkę usiądź i zastanów się nad tym co napisałeś :-) kolego przy tych rosnacych cenach nawet te smieszne 3.5k na akordzie ci nie starczy na życie a kręgosłup bedziesz mieć tak krzywy za pare lat że nie dasz rady nawet dobrze bąka puścić...

Mistrz Yoga
@tapicer 3100 takze

Generalnie to przyjmując się gdziekolwiek do pracy podpisując umowę miedzy stronami tj pracownik pracodawca zgadzasz się na "Narzucanie czasu pracy" -jak Ty to nazywasz w zamian za "Narzucanie owego czasu "-dostajesz wynagrodzenie , a soboty nigdy nie były i nie będą "dniem wolnym od pracy", jeśli uważasz że ktoś coś robi niezgodnie z prawem to poinformuj FBI,KGB, NCIS, NASA I Centrum Ginekologiczne bo chyba zamiast mózgu wsadzili ci omyłkowo byczę jądra , które zalały oczodoły i nie widzisz co za bzdury wypisujesz..do tego wstrzymujesz Bąki i masz posr.....ane myśli..,próbujesz siać propagandę na portalu ..jesteś Kot to przyjdź do góry i prosto w oczy ...a nie kierowniką i wszystkim dookoła (usunięte przez administratora) oczerniasz na portalu..chłopaczku nawet jak będziesz na planowanym urlopie a.nadejdzie wyższa konieczność produkcyjna to na żądanie pracodawcy masz obowiązek stawić się w zakładzie pracy...oczywiście pracodawca jest wtedy zobowiązany to pokrycia kosztów za hotel ,bilet lotniczy ,itp....takie w Polsce jest Prawo ,póki co możesz iść się księdzu wyżalić .

Pytanie do pracodawcy

Czy pracownicy którzy sami od siebię wyrażają chęć pracy w sobotę np po 12-16 h a także np w dzień wolny jakim jest niedziela np po 8 h mają taką możliwość? Oczekuję na odpowiedź, pozdrawiam pracodawcę.

Gustaw27

Co do sobot to skandal ,przepraszam gdzie są związki zawodowe?odpowiem nie ma tylko w (usunięte przez administratora) włażą kierownictwu i godzą się na wszystko a Jeleń zjawia się tylko żeby składki pobierać i nic więcej nie robią to mają być związki zawodowe.

Angela madmuazel
@Gustaw27

Guciu tutaj nie ma związków uwierz....jest tylko nazwa ...tam się nikt nie przejmuje Twoim losem. Soboty są i będą pracujące..przykro mi tyle mogę Cie wesprzeć :-)

max111

mam dziwne wrażenie czy większość z tych co opisują tu jak dobrze i w ogóle w tej firmie to te bezmózgi, których nie brak w tym zakładzie i dla których praca w tej firmie jest to maksimum możliwości?!?! Praca w tym zakładzie jest totalnie nie przyszłościowa.. człowiek zamiast iść do przodu cofa się wstecz, ponieważ pracuje z połową osób, które zaledwie skończyły [treść usunięta przez moderatora]?! Oczywiście są też tam normalni i mądrzy ludzie, którzy raczej nie wiążą z tą firmą większych nadziei, tylko przeczekują aż znajdą lepszą pracę! Jeśli jesteś człowiekiem ambitnym i chcesz być kimś w życiu omijaj tą firmę dużym łukiem.. Wieczna niepewność kiedy Cię zwolnią a kiedy nie.. Zdecydowanie NIE POLECAM!!

prawda
@max111

Jak widać już w 2010 roku ktoś pisał sensownie o pracy w tej firmie..Racja ktos kto ma ambicje i cele w życiu będzie robić ciekawsze rzeczy i cieszyć się wolnymi weekendami :-) ktoś kto lubi browary seteczki i wieczne narzekania( będzie robić kariere życiową w meblowym)

Obserwator

"Uwielbiam" to ciągłe narzekanie, że to źle, tamto źle, ten robi tak inny siak, że soboty itp.itd. Skoro dajecie robić z siebie (usunięte przez administratora) to Wasza sprawa. Jak mi nie pasuje, to się zwalniam i bajo a nie (usunięte przez administratora) od x lat i non stop marudzić, że się zwolnię. Masz jaja, to się zwolnij a nie, to rób dalej biały (usunięte przez administratora) który potrafi tylko szczekać.

zaczytany
@Obserwator

Masz racje.jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zmiane pracy?choćby osoby starsze a jest ich bardzo dużo w zakladzie...ludzie tu piszą bo chcą by pracodawca dostrzegł problemy jakie są w firmie.-jak widać od wielu lat nie pomaga :-( dobra wiadomość taka że już troche wiary przejrzało na oczy i zmieniło pracę ...zla,że dużo ludzi bedzie wciąż chodzic smutna do pracy...

Berlin

Niemcy mają wprowadzić lockdown od przyszłego roku wiec pewnie zamowienia spadną...jak dobrze że soboty odejdą i bedziemy pracować 4 dni w tygodniu :-)

&
@Berlin

świetna wiadomość.

Szwaczka

Podsumowując ostatni tydzień na szwalni chciałybyśmy dostawać pracę od brygadzistki a nie od chłopaków ktorzy muszą za nią wykonywać pracę (pani brygadzistka stoi przy biureczku i rozmawia z koleżankami a oni wykonuje za nią pracę) i pamiętamy o zakazie handlu bo miodzik na szwalni się ładnie sprzedaje (brygadzistka potwierdzi)

szwacz
@Szwaczka

Po ile mają miód? :-) nie moge nigdzie kupić a jak jest dobra cena to czemu nie... Jakieś namiary można prosić?? :-) nie przejmować sie brygadzistami oni tacy są w tym zakładzie :-)

szwacz
@szwacz

Miód po 35 zł :-)

wózkowy z dołu
@szwacz

Ehhh drogo macie,da rade chociaż za 32 zł? Ekstra załatwię sobotę wolną :-) przy wiekszej ilości soboty wolne do końca roku ogarnę :-P

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 541, z czego 87 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 298 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.