Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Inkolinia

A ten nowy koordynator na krojowni już nie pracuje? Dlaczego?

@Inkolinia

Bo się dowiedzieli za co był wyrzucony z poprzedniego zakładu. :)

Rajmund
@Inkolinia

Nie pracuje bo mu opinię popsuli. Okazuje się że nawet zarzutów nie potwierdzono potraktowano go jak zło. No cóż opinia nie musi być prawdziwa zeby w Janipolu w nią wierzono.

Nowy pracownik.

Jestem nowym pracownikiem w firmie i już pierwszego dnia gdy zobaczyłem jaką szafkę mi państwo przydzieliliście to chciało mi się zwymiotować. Gdy byłem oprowadzany po zakładzie to wszystko ładnie pięknie i kolorowo mi Pan opowiadal, ale czar prysł gdy otworzyłem szafkę w szatni na stolarni. Było tam z dobre 3 cm kurzu, zarówno na dole jak i u góry, śmierdziało zdechłą padliną, leżały zurzyte maseczki i skarpety. Po prostu wstyd i zenada. Jeszcze sam musiałem to wszystko sobie czyścić. Rozmawiałem z pracownikami na stolarni i powiedzieli, że niektórzy z nich takie szafki dostali gdzie były centymetry kurzu. Podobno zgłaszali to i do kierowników i do BHPowców którzy totalnie nic z tym nie zrobili twierdząc, że sami są sobie winni bo szafki byly używane i ktoś nie posprzątał. Wydaje mi się, że to bzdura bo w szafce było tyle kurzu jakby stała kilka lat nie używana. Pytam się gdzie tutaj coś takiego jak higiena pracy? Skoro było to zgłaszane to BHPowcow to dlaczego nic z tym nie zrobili? Totalnie nic. Przeciez jesteśmy w czasie pandemi, a szafki są w tak tragicznym stanie. Skoro dostali je po kimś innym to powinny zostać zdezynfekowane, wyczyszczone. Co z bakteriami? Gdzie jest BHP się pytam? Dodam, że podawałem reke brygadzisicie to powiedział że nie może mi podać swojej bo mu zabronili bo jest pandemia. Czyli ręki nie, ale dostać po kimś szafkę z kurzem, zużytymi maseczkami i smrodem to ok. HIPOKRYZJA. Gdzie higiena pracy?? Ludzie... rzygac się chce... wstyd!! Żadna firma mnie tak niezniechecila do pracy jak ta! Ciekawe jakbyście się z biur poczuli jakbyście dostali taka szafkę. Poczułem się jakby ktoś mi naplul w twarz.

stary pracownik
@Nowy pracownik.

Witamy witamy w naszych skromnych progach :-)

Brak
@Nowy pracownik.

My cieszymy się że mamy mokrą wodę z dystrybutorów których nikt nie czyścił/dezynfekować/wymieniał od kilku lat. Stolarnia = pył. Ale najważniejsze jest zamieciona podłoga no i oczywiście pod "taśmami". P.S. 1 dystrybutor na całą nową stolarnie!!!

Ktokolwiek

Szczęściarz, ja na szafkę 3 lata czekam

Grupa IT

Drogi użytkowniku.Informujemy iż wpisywanie oraz spamowanie portalu jest sprzeczne z regulaminem. Zostały podjęte kroki do ustalenie kto zasmieca portal od 3 dni.

brygadzista
@Grupa IT

Bardzo dobre że w końcu ktoś się tym zainteresował !!

@Grupa IT

Do tego kroku jest potrzebna zgoda prokuratora

Grupa IT
@,

Dawno tu nic nie pisałem ale jak chcecie to proszę bardzo ustalić moje dane i zgłosić mnie do prokuratora czy do sądu pracy (nie znam się). Informuje że mam nagrania z rozmowy w biurze z kierownikiem i brygadzistą działu tapicerni jak zmuszają do nadgodzin i wręcz podczas rozmowy nie okazują jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Odpowiedni ludzie napewno się tym zainteresują a mam to głęboko czy nagrywanie było legalne czy nie. Nie pracowaliście na hali pod nimi więc polecam nie odzywać się tylko grzebać przy kablach.

Detektyw Colombo
@Grupa IT

Jak już taki niezależny jesteś i Prokuratora wzywasz nadaremnie aby cię ustalić to dawaj odrazu jak mas jądra Imię Nazwisko , skoro i tak masz nagrania....co Ty myślisz że prokurator nie ma co robić tylko ustalić kto dyrdymały wypisuje na portalu.....chyba sobie za bardzo do głowy wziąłeś twoją rolę Internetowego Trolla.

@Grupa IT

Tak, jak już wielokrotnie tu pisaliśmy, zapraszamy do rozmowy. Każda rzeczowa, oparta na faktach, a nie pomówieniach rozmowa jest dla nas wartościowa. Zapraszam na spotkanie. Olga Madej HR BP - pokój nr 3 w budynku administracji.

obserwator
@Detektyw Colombo

Detektywie a nie pomyślales że kolega mimo ze nawet jak kpgos nagral to mial powód? Akurat tutaj wierzę że brak szacunku ze strony kierownictwa jest bo sam kiedyś byłem pod ścianą i nie mogłem odmówić nadgodzin..o urlopie juz nie wspomnę ze tez byly problemy..jednym słowem ich nie interesuje Twoja sytuacja tylko masz robić...

Detektyw Colombo
@obserwator

Skoro jest tak źle to przecież można się zwolnić...skoro sądzisz że tylko w Janipolu tak jest z urlopami to idź do innej firmy tam napewno będziesz dostawał urlop kiedy chcesz i jak chcesz...ja sądzę że tu problem leży w twojej osobie ,ponieważ jesteś pracownikiem "podległym" a chciałbyś być osobą "zarządzającą " to ty byś chciał rozdawać karteczki i o wszystkim decydować,niestety to tak pięknie tylko wygląda z pozoru ,dzisiaj ciężko jest utrzymać firmę ,zebrać odpowiednią ilość zamówień i je ZREALIZOWAĆ -to jest priorytetem każdego przedsiębiorcy...a tu w kółko piszesz pod różnymi nickami "soboty pracujące", "o urlop ciężko" mylisz wogóle pojęcia jeśli chodzi o nadgodziny ,soboty -wiedzy podstawowej totalny BRAK...zakład jest kontrolowany przez niezależne instytucje państwowe dwa razy do roku i jakoś nie stwierdza się nadużyć...oczywiście nigdzie nie jest idealnie ,ale tutaj ty pod pretekstem różnych "rzekomych"spraw zakładowych piszesz nieprawdę i rozładowujesz na portalu swoje niespełnione EGO ,..jeśli naprawdę Ci tak ciężko i firma taka zła bo pracujesz pi 8 h i jedną zmianę w sobotę ,czasami po 10h na popołudniu to proszę cię bardzo idż spróbować do innej firmy a może i wtedy się zreflektujesz .

obserwator
@Detektyw Colombo

Kolego..już dawno się zwolnilem z tej firmy...powód chyba zrozumiałeś w poprzedniej wypowiedzi.. Każdy rozumie ekonomię firmy jezeli chodzi o zamówienia ale każdy też oczekuje szacunku do pracownika.. Dziękuję dobranoc..

Przepraszam wie ktoś coś może odnośnie wypłaty? Znajomi juz dostali parę godzin temu ,a ja jeszcze czekam

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Polecam fajny zakład, 3/4 danego działu chora na korona wirusa ale nie, zakład napi3rdala z materiałem

o rany
@.

Nie no aż tak nie osądzajmy sytuacji..teraz okres grypowy i katarowy :-)

Tapczan
@.

Cały dział tapicernia to ognisko korony. Monterów nie ma, pakowaczy nie ma, a tapicerować za chwilę też nie będzie komu. Pozdrowionka.

Ale że co
@.

Ale jaka korona?plandemia której nie było się kończy , a ty tu o jakiejś koronie...koronę to na głowę sobię załóż i do pracy ,dziękuję, pozdrawiam.

.,.,
@.

Ależ przecież co druga osoba stojąca w kolejce przed portierną kaszle kicha itd. Lecz w tym zakładzie ludzie znają odpowiedź na pytanie typu źle się czuję czy mógłbym zwolnić się do domu? Albo czy mogę wziąć wolny dzień żeby wyleżeć w domu sobie . To odpowiedź jest jedną i ta sama. Nie bo nie ma ludzi. Bądź : Nie bo ty mi na chorego nie wyglądasz. Albo : Nie wymyslaj już chorób robota jest i trzeba robić. I standard : Nie bo ci się robić nie chce i chcesz sobie weekend przedłużyć . Czy nie lepiej dać pracownikowi jeden dzień urlopu ? Czy lepiej żeby taki pracownik zaraz wziął chorobowe które napewno nie będzie trwało jeden dzień a dwa trzy tygodnie napewno.

wiem

wiemy kto to napisał współczujemy małego rozumku próbujesz tylko skręcić aferę żal mi ciebie

Wesoły

A najśmieszniejsze jest to ze on nie jest rolnikiem tylko ma inny zawód a ty jak głupek nazywasz go rolnikiem

maniu

to jest temat tylko do sądu pracy i do prokuratora , proszę skierować sprawę na właściwy tor i zrobić z tym porządek bo będzie coraz gorzej , temu człowiekowi poprostu odbiło sam nie wie co robi a gora nie widzi jak odstrasza ludzi od zakładu i psuje opinie firmie

szwagier

no tak on nieświadomie ściągnie na zakład uwagę sondu pracy i narobi bałaganu ale takie zachowanie to tylko pod paragrafy można podciągnąć , czy on jest właścicielem tej firmy ????

hipolit
@Wesoły

jak nie jest jak jest.

@maniu

W firmie obowiązuje polityka antymobbingowa, z której zasadami nasi pracownicy zostali zapoznani. Procedury są jasne i klarowne, więc jeśli wymaga tego sytuacja, należy je stosować.

@szwagier

młody
@szwagier

A co takiego napisal bo usunięte jest? Obraził kogos czy co?

Pole

Zróbcie w końcu coś z tym parkingiem co dzień ktoś się zakopuje buty ujebane jak byśmy z pola wracali wysypcie chociaż kamyszek wystarczy .

Marmur
@Pole

Jedzie już Kamyszek -zamówiony ,a do tego czasu w przyszłym tygodniu będą zamontowane przed portiernią maszyny do czyszczenia obuwia takie jak masz w galeriach-skwerach handlowych .

Hy
@Marmur

Spokojnie...pan Bartek już zbiera kostkę na parking

zohan
@Pole

całe życie po polu biegałeś osmarkany po pas w ujebanych trzewikach co ty teraz chcesz kamyszek na parkingu ??????? ocipiałeś . Piotruś do świniek w gumiakach do pracy też możesz w gumiakach biegać

yhm
@Hy

Spokojnie kostka zaklepana już leży u jednego na podwórku

Piotrek

W janipolu jest sam akord?czy godzinówka jest też?chce złożyć papiery ,ile się realnie zarobi na poszczególnych działach?

kliczko
@Piotrek

Jest akord i godzinowka...na akordzie zarobisz od 2800 tak myślę w górę..na godzinówce pewnie od 2300 w górę... Ale wiesz teraz ten nowy ład także ciężko będzie wyżyc za 2300 jak zaraz chleb bedzie kosztować 10 zł.firma ogolnie fajna teraz co druga sobota pracującą to coś tam zarobisz...

Piotrek
@kliczko

Dziękuję za informację, a nadgodziny można pracować w dni powszednie?czy soboty co druga tylko czy mozna co sobotę przychodzić ?

Adamek
@Piotrek

Chłopie nadgodziny nawet trzeba :-) Skladaj papiery i bedziesz mieć sporo godzin w miesiacu :-/

pitol
@Piotrek

jak jesteś wołem roboczym to robota w sam raz dla ciebie. Tylko żebyś po jakimś czasie na (usunięte przez administratora)nie padł i nie zdech.

jac

to wszystko o czym piszecie to jest temat do prokuratora jeśli ktoś to widzi pozwala albo przymyka oko to niestety radzę się skontaktować z kimś z sądu pracy bo będzie coraz gożej kolega przechodzi sam siebie i nie potrzebnie zakład traci na opini . proszę przeprowadzić wywiad z pracownikami ba raczej nic Pan nie wie co się zaczeło dziać jakie bezprawie jest na tapicerni

Śmieszek

Jak tam panowie zieloni na innych działach, bo na tapicerni mają wysokie poczucie humoru ???? chyba pani Prezes musi co nieco usłyszeć bo co niektórzy myślą że mogą się odnosić do pracowników jak im się podoba.

Martyniuk
@Śmieszek

Na stolarni ok ,póki nie ma Martyniuka jest spokój, można się dogadać ,itd...jak wróci znowu się zaczną Guuufno burze ,byle by się pokazać. Niepotrzebnie zajęte stanowisko przez fikcyjnego człowieka, który nic nie wnosi ,a jedynie chaos.zamiast niego dać człowieka na produkcję do pomocy.

Przyjmują pracowników? Jak wynagrodzenia?

Kasa

3000 bita na start ,jeśli jesteś d0 26 roku życia to około 3500 na początek dostaniesz.

Brak
@Kasa

A jeśli pracujesz 10 lat na akordzie i wyrabiasz ponad 130% wydajności to dostaniesz ok 4100-4300

szczery
@Brak

Ziomuś przystopuj troche bo 130 %nieliczni wyrabiaja jezeli mowimy o tapicerni..po drugie Ci co pracują 10 lat nie mają juz tyle siły by być tak wydajnym jak kiedyś....po trzecie po roku przyuczenia na tapicerni nie bedziesz miec nawet 100 % bo trzeba więcej czasu na nauke...więc nawet 3k nie zarobisz.

Szwaczka

Witam wszystkich w tym tyg. zaczynam prace na szwalni. Jest tu może jakaś szwaczka, która napisze mi mniej więcej jak jest w pracy? Jak nauka? Nigdy nie miałam do czynienia z maszyna stad moja obawa. Chciałabym się nauczyć, liczę na to , że podołam.

Szwaczka
@Szwaczka

Hej . Sama musisz sie przekonac czy do tego sie nadajesz. Napewno nie jest to lekki kawalek chleba .bardzo ciezkie szycie ,komplety coraz ciezsze i trudniejsze kasa slaba jak na ten wysilek. plus ze jest wynagrodzenie w terminie.

@Szwaczka

jak możesz mówić że terminowa wyplata jest na plus. Masz to zawarte w umowie i tak ma być, chyba ze robiłaś wcześniej na czarno(usunięte przez administratora)i prosiłaś się o wyplate. Nie dostajesz wypłaty w terminie to odchodzisz, bo wygląda na to że pracodawca nie ma płynności finansowej. Ludzie, brak slow....

Weronika

W niektórych przypadkach pracownicy są pokorni i wyrozumiali, czasami niestety się zdarza, że firma miewa gorsze okresy, a w niektórych ludziach istnieje takie pojęcie jak lojalność. Znasz może jego definicję? ;) I z drugiej strony może być przecież tak, że to pracownik w pewnych sytuacjach nie zawsze wywiązuje się ze wszystkich obowiązków zawartych w umowie, wtedy też nie w każdym przypadku "leci na pysk". ;p

@Weronika

lojalnoscia dzieci nie wykarmisz. Hipoteki też nie splacisz. Dorośnij. Pracujesz dla pieniądzy, jeśli sie mylę to wypowiedź umowę i przychodź w ramach wolontariatu. Ale.uwierz mi, nikomu nie zaimponujesz, a wręcz przeciwnie

Jak wygląda zarobki osoby która jest przed 26 rokiem życia i nie odprowadza podatku ?

Gucio1

Tak jasne takich (usunięte przez administratora) w życiu dawno nie slyszalem

Łukasz
@Gucio1

Do czego się odnosisz konkretnie? No i ucięło Ci część wypowiedzi, więc może rozpiszesz się nieco bardziej w odpowiedzi, jednocześnie nie łamiąc przy tym regulaminu ;p

Ginta
@Łukasz

Narzeka sobie, a co!

SweetSiuts

Ten kto narzeka na zarobki w janipolu to do Gwo zapraszamy na tapicernie czy krojownie za 15 zł brutto..

Gniewkowo

Pozdrawiam śliczna brunetkę z magazynu stelaży , odbijająca się po pracy tam gdzie tapicernia. Ps jesteś piękna !

Seat
@:*

Ale gdzie najlepiej?

golf
@Seat

Ale co gdzie???ale jak???ale o co chodzi???

@golf

No gdzie najlepiej zrobić Bzzzzzyyy?

buuhaha
@:*

wszystko wszystkim ale żeby pisać juz o sobie i na siebie żeby zwrócić uwagę szczyt ????

Łukasz
@buuhaha

Eeee skąd ten wniosek że ktoś pisze o sobie? Pomijam to co było napisane, bo to trochę żenada, ale jak wpadłeś na pomysł że to ta osoba pisała? :D

robert
@Łukasz

Ma dostęp do ajpi :-)

Alladyn

Wypłaty mogłyby zostać na takim poziomie jak ta za grudzień 2021.Wilk syty i owca cała.

Ciekawy

Czy pracuje jeszcze Lucyna Pietrzyk

Ktoś
@Ciekawy

Wy już nie możecie za siebie? Nazwiska już lecą?..

Orzeł

Z tymi wypłatami to proponuję poczekać do 10.10 każdego miesiąca do godziny 23.59 w nocy. Wiem ze wypłaty do 10 powinny być przelewane, ale chociaż raz byście dali szybciej, tymbardziej że ludzie po świętach. Macie 10 dni na rozliczenie.a zawsze na ostatnią chwilę.

Jastrząb
@Orzeł

Zależy gdzie masz konto, jeśli w Santander Bank Polska -były WBK to zawsze są najpóźniej na 10-tego od 10 rano do 12 Max ,jeśli dziesiąty danego miesiąca wypada w poniedziałek -tak jak teraz to będą w poniedziałek, jeśli 10-siąty przypada w sobotę lub niedzielę wtedy zawsze masz przelew dzień lub dwa dni przed...piszę o Santanderze.

Wyplata
@Orzeł

Zwolnij się i idź do roboty, gdzie wypłata jest pierwszego.

@Orzeł

No ale z czym ty masz problem? Wypłata jest 10 każdego miesiąca, chyba że 10 wypada w weekend. Tym razem 10 wypada w poniedziałek, więc wypłata będzie w poniedziałek.

10 dni.
@Orzeł

Twoje 10 dni na rozliczenie w styczniu....1 - Nowy Rok, 2 - niedziela, 6 - Święto Trzech Króli, 8 - sobota, 9 - niedziela.

Tapicer

Jak wygląda sytuacja w naszym zakładzie z PIT 2?

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 541, z czego 87 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 298 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.