Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Gustaw27

Co się wyrabia na klejeniu to skandal ,łysy brygadzista to o swojej (usunięte przez administratora) tylko myśli i,jaka kultura do ludzi i jak najwięcej kompletów żeby zeszło,nie obchodza go ludzie,ważne że dostanie pochwalke o kierownictwa które zresztą też nie interesuje się sprawami co potrzeba tylko głupotami,święta trójca z klejenia!

@Gustaw27

Łysy = - brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. - bardzo bogaty zasób słownictwa do swoich pracowników do kobitek też. - organizacja pracy na zerowym poziomie. Ludzie mają dość tego człowieka. Kierownictwo... Było zebranie to pan zastępca w odpowiedzi na pytanie pracownika za co odrabiamy soboty skoro ma nie być wolnego przed urlopem otrzymał odpowiedź od zastępcy - nie wiem co odrabiamy ponieważ przychodze na 12:00 do pracy i nie jestem w temacie. Może czas pomyśleć nad zmianą brygadzisty i resztą osób odpowiedzialnych za ten dział? Ponieważ te ich szkolenia i tak nic nie dają jak widać. A za chwilę posypią się wypowiedzenia i to nie jedno.

jony
@Gustaw27

Hehe jak tak somsiady zza sciany ?? Nie wieta jak to jest w zakladzie ? Łysy to jest poprostu ziomek tych wyżej :-) A wy tu marudzicie ...

Edek ...

Bo to same bzdury

Ty

Niektórzy na mag stelaży to myślą że nadal w zakładzie penitencjarnym pracuja

Didi

Czy przyjmują teraz kobiety do pracy? Gdzie zazwyczaj trafiają? ( oprócz szwalni oczywiście)

GÓRNIK POLKOWICE !

To prawda , przy szalejącej inflacji powinny być jakieś podwyżki dla pracowników. Wiadomo przecież, że każdy ma rachunki do zapłacenia, żywność , środki czystości itp. Gdyby ceny na rynku były takie jak 15 lat wstecz to ok. Prawda jest taka, że my nie odczuwamy podwyżek bo ceny szaleją niestety .

Polkowice Górnik
@GÓRNIK POLKOWICE !

Jedź do Warszawki i protestuj aby skończyło się rozdawnictwo na socjalsów wtedy będzie mnóstwo pieniędzy na tarcze anty-inflacyjne , bo jak narazie z czego ma ci pracodawca dołożyć skoro z roku na rok coraz większe koszty pracownicze nakładane są na przedsiębiorców a zyski stoją w miejscu jak nie spadają...Przestań marzyć.ps niebawem będzie tyłu Ukraińców U nas w kraju że za połowę twojego wynagrodzenia 300 h miesięcznie zrobią i to z uśmiechem na twarzy ,..a jak z Ciebie Górnik to podłub sobię w nosię.

@Polkowice Górnik

Ziomuś przestań chrzanić o jakiś kosztach dla pracodawcy..kazda firma je ponosi itd a nie zapomnij że te komplety nie są za 3k sprzedawane tylko 90% w euro firma za nie dostaje więc zyski spore..ludzie chcą spędzać czas z rodziną w soboty i miec godne wynagrodzenie za to.. Ziomuś pozdrawiam Cię..

@wiem jak jest

Przestań chrzanić o jakiś Nie wynagrodzeniach i Nie możności spędzania czasu z rodziną pracując w Janipolu...ponieważ tak nie jest ..,jak to ująłeś wyżej każdy pracodawca ponosi koszty jak i każdy pracownik dostaję wynagrodzenie za swoją pracę...I ma również czas wolny , a skwierczysz tylko Ty i garstka osób w kółko, ...jedna zmiana przychodzi co drugi tydzień w sobotę do pracy i to max na 8 h i to ci źle? Zapraszam do Chemicznych w takim razie na 4BOP ,pozdrawiam Ziomuś.

@Wiesz co chcesz

Ziomuś ile razy mam tłumaczyć,że ludzie nie lubią być zmuszani do pracy w soboty..ziomuś sam wiesz że w tej firmie jak odmówisz przyjścia w sobote to zaraz albo jakieś upomnienie albo premia potrącona albo nie wiem co jeszcze..no chyba nie zaprzeczysz...zapewne jestes jakimś lizusem że tego nie rozumiesz..soboty powinny byc dobrowolne tak jak i nadgodziny...czaisz ziomuś?

@wiem jak jest

No nie czaję Ziomuś widać że CKM -ciężko kapująca mózgownica z Ciebię jest..., czaję jedno że ogólnie ty byś chciał dyktować warunki i najlepiej aby pracodawca się miał podporządkować pod Twoje widzimisię..."Ziomuś " -załóż swoją firmę "Ziomeczku" I sobię tam szefuj...albo zwolnij się , idź tam gdzie praca po 8 h , od 7 do 15 najlepiej i to za 5 koła netto aaa i jeszcze przerwa na lunch, kufel piwa w ciepłe dni a kiedy będziesz szedł na palarnie będą ci kierownicy szlafrok podawali abyś czasami nie zmarzł...No jak ci tak źle to po co tu siedzisz?...hmmm zaraz napiszesz że już dawno tu nie pracujesz ..hah ..,to po co komentujesz ?Twoje marudzenie i tak nic nie zmieni ...pozdrawiam Cię "Ziomeczku".

Ktoś
@Wiesz co chcesz

Jak chcesz pracowac w soboty to w Biedronce potrzebują :)

Jura
@Wiesz co chcesz

Człowieku jeśli ktoś jest CKM to Ty. Jemu chodzi tylko i wyłącznie o wolne soboty lub takie dla osób chętnych. Bez żadnego zmuszania, potrącenia premii czy straszenia, a Ty dorabiasz jakieś swoje ideologie..

Magazynier 3
@wiem jak jest

Oczywiście pracują tu kobiety które muszą zostać do 24 a wstać o 5 30 bo dzieciaki idą do szkoły wszyscy kierujący maja tovw (usunięte przez administratora) tylko produkcja i produkcja myślę ze nasi pracownicy dość daja dla firmy w 8 godzinym dniu pracy.

@Ktoś

Jeśli nie chcesz pracować dwóch sobót (jej jak dużo)to idź do urzędu, a pffff wróć ostatnio ze względu na plandemię nawet urzędy dwie zmiany walą...to pozostaje ci Inkasent parkingowy...a nie...wróć inkasenci również w soboty pracują do 13 to co ci zostało..hmmm ,chyba jedynie otwarcie swojej własnej działalności...sam sobię grafik ustalisz ...,hah ,albo....mmmmm wiem ,idź na polityka, albo na księdza..,ale na proboszcza bo zwykli księża to i w niedzielę pracują...SAM widzisz life is brutal.

@Magazynier 3

Wszystko zgodnie z KP ,więc nwm o co kaman?

@Jura

Zawsze jest bardzo dużo chętnych na pracę w sobotę ....

@Wiesz co chcesz

A powiem Ci kolego że zgadles bo nie pracuje już w twojej firmie i w soboty chodze z dzieciakami na spacer po śniadaniu,korzystam z życia a Ty zasuwasz tam jak cap afgański :))))) i jeszcze jedno szanujmy swój czas i zdrowie ....

Ktoś
@Wiesz co chcesz

Ale przecież ja pracuję zgodnie z umową i mi odpowiada. To Ty chcesz pracować w soboty i nakręcasz na tym forum jakiś problem którego niema. Sam sobie otwórz zakład i pracuj 24h. Jak nie będzie mi odpowiadac praca i godziny to sie zwolnie, a nie będę nakręcać chorej atmosfery na forum. I proponuję skończyć ten temat skoro pracujemy zgodnie z umowi. Ps. Na stacjach benzynowych pracują nawet w niedziele, spróbuj tam ;)

@wiem jak jest

Pracuję jak normalny pracownik...nie ubliżaj innym osobą pracującym w janipolu że są "Afgańskimi Capami" za to widać że tobie w życiu nie "pykło", skoro nie jesteś już pracownikiem tej firmy a swój "wolny czas "-który mógłbyś wykorzystywać na "spędzanie czasu z rodziną" -spędzasz na portalu zakładu pracy, który cię już nie dotyczy...Ps znajdż sobię kobietę to może zaczniesz czas spędzać POŻYTECZNIEJ.

trzymajcie mnie
@Wiesz co chcesz

Wiesz co chcesz Czlowieku czy ty widzisz co ty wypisujesz? Przecież nawet poprawnie zdania nie umiesz złożyć a co dopiero normalnie odpowiedzieć na komentarz...

Tylko się nie puszczaj
@trzymajcie mnie

I VICEVERSA.

@Polkowice Górnik

Ukraińcowi będzie się należeć więcej mają to zagwarantowane (usunięte przez administratora) im to zagwarantował

Mary

Chyba chciał przekazać że woli spędzać czas inaczej niż jak ci pracodawca narzuci. Wiesz nie każdy jak ty lubi weekendy pracujące.

Timon
@T

Bo taka jest prawda

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Podwyżki

Muszą być podwyżki w tym roku ,średnio 10-15% dla każdego.

Hahaha
@Podwyżki

Za mało zamówień :D:D haha

Parking

Znowu jakiś kre tyn z rejestracją CZN VV16 , blokuje parking na rano.

Szok
@Parking

Niektórym to już się chyba w głowach przewraca, żeby jeden na drugiego pisał na forum. To miejsce służy do pisania opini o firmie, a pisząc takie rzeczy pokazujecie jacy konfidenci pracują w tym zakładzie. Ps. Nie, nie jestem wlascicielem tego samochodu. Poprostu przeraża mnie takie (usunięte przez administratora)

Gfdgh

Bez różnicy kto wydaje komplety czy jedna Pani czy druga poprostu trzeba robić wszystko a nie wiecznie marudzić czasy są jakie są wystarczy się trochę szanować i pożartować czasem a nie wiecznie mieć problem i tyle w temacie ????

Podwyżki

Czy planowane są jakieś podwyżki w związku z tą szalejącą inflacją?

Tapicer

Dziękuję kierownikowi tapicerni, że zwrócił uwagę na problem jakim jest Pani koordynator. Zamieniając Panie zmianami, pokazał nam, jak wygląda szacunek, zachęta do pracy, spokój. Szanuję i pozdrawiam

Trzymaj sie

(usunięte przez administratora)Kolega po ciężkim urazie spowodowanym praca w tym zakładzie wrócił do zdrowia po kilku miesiącach nieobecności. Pytał się kierownika czy ma gdzie wracać bo na stare stanowisko już nie było mowy. Zapewnialiscie go że ma do czego wrócić że jest dla niego miejsce na nowych maszynach. Kazaliscie porobić badania. Badania porobił dostarczył do zakładu oprowadziliscie go po nowym stanowisku, daliście szafkę na szatni i kazaliscie przyjść następnego dnia do pracy na 14 i co? Przyszedł i dostał WYPOWIEDZENIE!! No tak się traktuje wieloletnich pracowników?? To praca w waszym zakładzie doprowadziła do tego że jest niezdolny do pracy i chciał zmienić stanowisko na którym mógł pracować a wy wypieliscie się na niego! WSTYD!! To teraz każdy kto zachoruje ma sobie szukać innej pracy? Nie wolno narzekać na ból w plecach bo zaraz kogoś wywalicie??

@Trzymaj sie

Konkrety podaj kolego...bo ja widziałem wczoraj...a słyszałem przedwczoraj .......że po zakładzie jeździsz na cygańskich wrotkach-szczyt chamstwa.

lubie moją żone
@Trzymaj sie

Nie wiem czy już wrócił mr. Zenek z L4 bo nie jestem w temacie ale jak wróci to może być zagrożony dalszą karierą skoro tak robią jak mówisz, że zwalniaja jak ktoś na chorobowym :/ ehhh aby nie bo kto będzie zszywki odstające dostrzegał z kilku metrów :)

Młodsza Szwaczka

Hej, jak wygląda przeniesienie się? Przenosił się ktoś? Jestem na szwalni od miesiąca, ale uważam, że nie nadaje się do tego..niestety. Chciałabym się przenieść na inny dział. Miał ktoś styczność z taka sytuacja ? Nie chce dostać wypowiedzenia pod koniec okresu próbnego z wiadomością, że się nie nadaje jestem za wolna itd. Z góry dzięki za info.;)

Młodsza szwaczka
@Młodsza Szwaczka

Dodam, że chciałabym pracować w firmie, ale niestety widzę, że na szycie się nie nadaje.

Hey
@Młodsza Szwaczka

Czasem tak bywa, najlepiej udać się do pani kierownik i poprosić o inne stanowisko pracy.

@Młodsza Szwaczka

Idź do kierownika danego działu zgłoś sytuację ,napewno cię gdzieś przeniosą ,stanowisk do obsadzenia jest dużo.

@Młodsza Szwaczka

Słuchaj, miesiąc to za mało, żeby ocenić czy jesteś w czymś dobra. Nie poddawaj się tak szybko. Tak naprawdę nauczysz się tej pracy dopiero po kilku miesiącach pracy na akord. Nikt Cię nie wyrzuci jeżeli przez pierwsze miesiące będziesz robiła po 60%, nie martw się. Jest dużo starych pracowników, którzy nie mogą wyrobić 100%. Jeżeli będziesz zdecydowana na przeniesienie się na inny dział, zapewne dostaniesz pracę na godzinówke, to będzie wiązało się z mniejszymi zarobkami. Pracując na akord, zawsze możesz troszkę "docisnąć" jeżeli wiesz, że za jakiś czas czekają Cię większe wydatki. Moja rada - daj sobie jeszcze trochę czasu.

Młodsza szwaczka
@T

Ale ja jestem na godzinówce dodatkowo na najniższej.

@Młodsza szwaczka

Jesteś na okresie próbnym. Na akord przejdziesz po 3-4 miesiącach. Na większości działów kobiety mają najniższą krajową. Na okresie próbnym każdy. Jako szwaczka będziesz miała możliwość zarobienia większych pieniędzy, niż na każdym innym dziale gdzie pracują kobiety. Daj sobie czas :) jeżeli jesteś przekonana, że to nie dla Ciebie to po prostu porozmawiaj z kierowniczką

Stolarnia

Chciałbym poruszyć temat na stolarni a mianowicie dzień w dzień kosmiczne braki pomyłki czy to normalne niech się ktoś zainteresuje są chyba osoby odpowiedzialne za to bo my na akordzie nie możemy zarobić

leon
@Stolarnia

A kierownika tam nie ma że na forum piszesz?

Magazynier
@Stolarnia

Jak jesteś z zmiany 1100 to zapraszam w poniedziałek na magazyn to pogadamy jak i co. Jeśli masz odwagę i argumenty oczywiście. jak z zmiany 1200 to nie ma tematu im nawet własne majtki przeszkadzają. Możemy się zamienić na tydzień ja będę wiedział co zbijać ty nie będziesz wiedział co ułożyć. Proste no nie dzięki za uwagę.

Magazynier 2
@Stolarnia

Tak popieram mojego kolegę lub koleżankę z magazynu 80 procent tak zwanych stolarzy nie wiedzą co zbijaja jak by im do kupy wysypać 2,5 do tego canape i nie dsj boże 1,5 st to by zgłupiał ale magazynier ma wszystko wiedzieć a układa po miejscu składowania nie musi wiedzieć jak to wygląda i pomyłki gotowe więc nie do nas proszę kierować uwagi tylko do infrastruktury zarządzania zakładem,. Dzięki za uwagę.

Mlody
@Magazynier 2

Jeśli jesteś taki pewny to powinieneś wiedzieć że 2.5 i 1.5 składają na prasach a kanapy na stole. Zapraszam na prasę zobaczyć ułożenie koszy jaki jest (usunięte przez administratora) po nie których osobach to się zdziwisz

Stolarnia

Jak będzie wyglądać sytuacja z tymi sobotami co inne działy robią a my nie?

@Stolarnia

A to źle, że soboty są wolne?

@Stolarnia

Się ciesz że masz wolne soboty. Każdy z nas chciałaby odpocząć jak człowiek w sobotę ale po rannej zmianie nie jest to możliwe. Do tego nadgodziny na popołudniu. Tak że ciesz się i korzystaj z wolnych sobót póki możesz. Bo zaraz coś wymyślą że będziecie chodzić i nadgodziny też robić.

Tak
@Nikt

Nie widzisz ile teraz wszystko kosztuję...ja wolę osobiście więcej godzin przytyrac i mieć więcej na kwitku.

@Tak

Jak chcesz to pracuj nawet w niedziele, poszukaj sobie dodatkowej pracy np. rozwozenie jedzenia. Ja jestem ze stolarni i mam nadzieję że tak zostanie. A Tobie życzę powodzenia w szukaniu ;)

Tak
@Nikt

A może ty poszukaj sobię innej pracy np w biurze od 7 do 15, ja jestem również ze stolarni i chcę jak i wiele innych osób pracować w soboty, nie wypowiadaj się za ogół skoro ciągle ty skwierczysz.

??
@Tak

Powinno się zarabiać tak ,aby starczało na życie,przy pracy od pon do piątku. Widocznie nie masz z kim dzielić czas w weekendy,współczuję.

@Tak

Mi praca odpowiada, to Wy narzekacie. W umowie jest ze praca od poniedziałku do piątku więc w czym problem. Soboty tylko w razie potrzeby ????

Tyraj_soboty
@Tak

Przychodzisz w sobotę do pracy i w jednym miesiącu masz więcej na kwitku, ale po kilku miesiącach dostajesz bezpłatne wolne za tą sobotę i wtedy już nie jest tak fajnie i kolorowo, w lipcu dostaniesz 5 dni wolnych za soboty i wtedy dopiero zrozumiesz jak opłacalne jest tyranie w te soboty. Osobiście mogę pracować w sobotę jeśli dzień wolny jest oddawany w tym samym miesiącu.

Onon
@Tak

Ty jesteś ze stolarni i chcesz pracować w soboty? To chyba jesteś z innego zakładu nie znam osoby która tak chętnie chce w sobotę przyjść lub tak jak napisał poprzednik nie masz z kim spędzać wolnego czasu to wolisz wyjść do ludzi nawet do pracy

W firmie zarobki zenujaco niskie najnizsza krajowa, dla osoby dojezdzajacej jest to kpina, obiecywanie na rozmowie o prace złotych gór a w rzeczywistości (usunięte przez administratora) totalne, nie bez powodu opinie są jakie są...

Robol
@pracownik

Kolego na jakim dziale, nie chce mi się wierzyć ze najniższa krajowa

Pomocnik produkcji
@Robol

Kolego nie dowierzasz to otworz oczy stolarnia 20 zl tyle mam po paru latach pracy.

W tych czasach pracujac w janipolu za najnizsza krajowa bez mozliwosci pracowania w soboty i nadgodzin jest ciezko zaplacic rosnace raty kredytu i wszystko co w kolo drozeje. A co bedzie teraz jak wojna obok nas. Kiedy beda podwyzki Pani Prezes?

Nowa

Witam, chcę aplikować do Janipolu, czy ktoś może szczerze napisać ile zarabiają kobiety? Szczerze bo słyszałam że nawet 4000 zł co mnie trochę zaskoczyło. Pytanie czy to prawda. Jak umowy na 3 miesiące, potem dalej ? Czy zwracają za dojazd powyżej 30 km ? Będę wdzięczna za rzetelną odpowiedź.

Lis
@Nowa

4000? Na jakim dziale to się przeniose.

Szwalnia
@Nowa

Hahaha 4000? To chyba suma dwóch miesięcy. Nie słuchaj durnot. Praca jest stabilna ale raczej mało opłacalna. Jak chcesz coś na przetrwanie to podejnuj pracę szukaj czegoś lepszego. To nie jest zakład z jakimiś perspektywami. Większość ludzi się tutaj trzyma tylko dlatego że mają blisko do pracy ale jak ktoś coś dobrego trafi to ucieka stąd szybciutko.

Zaniepokojony

Oj witek chyba coraz bardziej nie panujesz nad tym co się dzieje, jest taka atmosfera, że tylko siekierę powiesić tak gęsto

Lipek
@Zaniepokojony

Konkurencja tylko czeka na tapicerów i Klejarzy.

Inkolinia

A ten nowy koordynator na krojowni już nie pracuje? Dlaczego?

@Inkolinia

Bo się dowiedzieli za co był wyrzucony z poprzedniego zakładu. :)

Rajmund
@Inkolinia

Nie pracuje bo mu opinię popsuli. Okazuje się że nawet zarzutów nie potwierdzono potraktowano go jak zło. No cóż opinia nie musi być prawdziwa zeby w Janipolu w nią wierzono.

Nowy pracownik.

Jestem nowym pracownikiem w firmie i już pierwszego dnia gdy zobaczyłem jaką szafkę mi państwo przydzieliliście to chciało mi się zwymiotować. Gdy byłem oprowadzany po zakładzie to wszystko ładnie pięknie i kolorowo mi Pan opowiadal, ale czar prysł gdy otworzyłem szafkę w szatni na stolarni. Było tam z dobre 3 cm kurzu, zarówno na dole jak i u góry, śmierdziało zdechłą padliną, leżały zurzyte maseczki i skarpety. Po prostu wstyd i zenada. Jeszcze sam musiałem to wszystko sobie czyścić. Rozmawiałem z pracownikami na stolarni i powiedzieli, że niektórzy z nich takie szafki dostali gdzie były centymetry kurzu. Podobno zgłaszali to i do kierowników i do BHPowców którzy totalnie nic z tym nie zrobili twierdząc, że sami są sobie winni bo szafki byly używane i ktoś nie posprzątał. Wydaje mi się, że to bzdura bo w szafce było tyle kurzu jakby stała kilka lat nie używana. Pytam się gdzie tutaj coś takiego jak higiena pracy? Skoro było to zgłaszane to BHPowcow to dlaczego nic z tym nie zrobili? Totalnie nic. Przeciez jesteśmy w czasie pandemi, a szafki są w tak tragicznym stanie. Skoro dostali je po kimś innym to powinny zostać zdezynfekowane, wyczyszczone. Co z bakteriami? Gdzie jest BHP się pytam? Dodam, że podawałem reke brygadzisicie to powiedział że nie może mi podać swojej bo mu zabronili bo jest pandemia. Czyli ręki nie, ale dostać po kimś szafkę z kurzem, zużytymi maseczkami i smrodem to ok. HIPOKRYZJA. Gdzie higiena pracy?? Ludzie... rzygac się chce... wstyd!! Żadna firma mnie tak niezniechecila do pracy jak ta! Ciekawe jakbyście się z biur poczuli jakbyście dostali taka szafkę. Poczułem się jakby ktoś mi naplul w twarz.

stary pracownik
@Nowy pracownik.

Witamy witamy w naszych skromnych progach :-)

Brak
@Nowy pracownik.

My cieszymy się że mamy mokrą wodę z dystrybutorów których nikt nie czyścił/dezynfekować/wymieniał od kilku lat. Stolarnia = pył. Ale najważniejsze jest zamieciona podłoga no i oczywiście pod "taśmami". P.S. 1 dystrybutor na całą nową stolarnie!!!

Ktokolwiek

Szczęściarz, ja na szafkę 3 lata czekam

Grupa IT

Drogi użytkowniku.Informujemy iż wpisywanie oraz spamowanie portalu jest sprzeczne z regulaminem. Zostały podjęte kroki do ustalenie kto zasmieca portal od 3 dni.

brygadzista
@Grupa IT

Bardzo dobre że w końcu ktoś się tym zainteresował !!

@Grupa IT

Do tego kroku jest potrzebna zgoda prokuratora

Grupa IT
@,

Dawno tu nic nie pisałem ale jak chcecie to proszę bardzo ustalić moje dane i zgłosić mnie do prokuratora czy do sądu pracy (nie znam się). Informuje że mam nagrania z rozmowy w biurze z kierownikiem i brygadzistą działu tapicerni jak zmuszają do nadgodzin i wręcz podczas rozmowy nie okazują jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Odpowiedni ludzie napewno się tym zainteresują a mam to głęboko czy nagrywanie było legalne czy nie. Nie pracowaliście na hali pod nimi więc polecam nie odzywać się tylko grzebać przy kablach.

Detektyw Colombo
@Grupa IT

Jak już taki niezależny jesteś i Prokuratora wzywasz nadaremnie aby cię ustalić to dawaj odrazu jak mas jądra Imię Nazwisko , skoro i tak masz nagrania....co Ty myślisz że prokurator nie ma co robić tylko ustalić kto dyrdymały wypisuje na portalu.....chyba sobie za bardzo do głowy wziąłeś twoją rolę Internetowego Trolla.

@Grupa IT

Tak, jak już wielokrotnie tu pisaliśmy, zapraszamy do rozmowy. Każda rzeczowa, oparta na faktach, a nie pomówieniach rozmowa jest dla nas wartościowa. Zapraszam na spotkanie. Olga Madej HR BP - pokój nr 3 w budynku administracji.

obserwator
@Detektyw Colombo

Detektywie a nie pomyślales że kolega mimo ze nawet jak kpgos nagral to mial powód? Akurat tutaj wierzę że brak szacunku ze strony kierownictwa jest bo sam kiedyś byłem pod ścianą i nie mogłem odmówić nadgodzin..o urlopie juz nie wspomnę ze tez byly problemy..jednym słowem ich nie interesuje Twoja sytuacja tylko masz robić...

Detektyw Colombo
@obserwator

Skoro jest tak źle to przecież można się zwolnić...skoro sądzisz że tylko w Janipolu tak jest z urlopami to idź do innej firmy tam napewno będziesz dostawał urlop kiedy chcesz i jak chcesz...ja sądzę że tu problem leży w twojej osobie ,ponieważ jesteś pracownikiem "podległym" a chciałbyś być osobą "zarządzającą " to ty byś chciał rozdawać karteczki i o wszystkim decydować,niestety to tak pięknie tylko wygląda z pozoru ,dzisiaj ciężko jest utrzymać firmę ,zebrać odpowiednią ilość zamówień i je ZREALIZOWAĆ -to jest priorytetem każdego przedsiębiorcy...a tu w kółko piszesz pod różnymi nickami "soboty pracujące", "o urlop ciężko" mylisz wogóle pojęcia jeśli chodzi o nadgodziny ,soboty -wiedzy podstawowej totalny BRAK...zakład jest kontrolowany przez niezależne instytucje państwowe dwa razy do roku i jakoś nie stwierdza się nadużyć...oczywiście nigdzie nie jest idealnie ,ale tutaj ty pod pretekstem różnych "rzekomych"spraw zakładowych piszesz nieprawdę i rozładowujesz na portalu swoje niespełnione EGO ,..jeśli naprawdę Ci tak ciężko i firma taka zła bo pracujesz pi 8 h i jedną zmianę w sobotę ,czasami po 10h na popołudniu to proszę cię bardzo idż spróbować do innej firmy a może i wtedy się zreflektujesz .

obserwator
@Detektyw Colombo

Kolego..już dawno się zwolnilem z tej firmy...powód chyba zrozumiałeś w poprzedniej wypowiedzi.. Każdy rozumie ekonomię firmy jezeli chodzi o zamówienia ale każdy też oczekuje szacunku do pracownika.. Dziękuję dobranoc..

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 589.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 539, z czego 87 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 297 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.