Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Jamajka

W firmie jest stabilnie i panuje bardzo fajna atmosfera.

Milivanili

Chwili obecnej spawam elementy do samolotów, Łodzi, turbin zarobki w granicach od 16 do 24tys na miesiąc, fakt kursy szkolenia trochę kosztowały ale nie żałuję, że zwolniłem się z Janipolu jakieś 15 lat temu, tam stał bym w miejscu a tak zwiedziłem trochę świata, nie przechwalam się tylko o swoje trzeba walczyć nikt za nas życia nie przeżyje pozdrawiam

Lato

Widze że tutaj adminowie forum też niezbyt że pozwalają jakiemuś deklowi spamować na stronie panu rumiankowi ktory pewnie jest odporządkowany górze aby za dużo nie pisać co sie dzieje ...

Alpaka

Firma do serca sobie wzięła słowa Pana Morawieckiego i już niedługo faktycznie będziemy (usunięte przez administratora). O podwyżkach nic nie słychać. Ludzie albo się zwalniają albo myślą o tym . Grafik z sobotami pracującymi zmienia się co hwile , przymusowe nadgodziny a jak się nie zgodzisz to zapraszają cię do biura kierownika i straszą artykulami. Zwykły robol nie ma prawa mieć życia prywatnego nie można sobie nic zaplanować. Nikt nie pamięta tylko o tym że to zwykle robole robią na tych z góry a nie na odwrót. Poprostu Brawo . Ludzi do prac jest coraz mniej i myślę że to wina złym zarządzaniem personelem wyzyskać ile się da z ludzi . Brawo pani prezes , Ukraińcami nas pani nie zastąpi , bo nawet oni nie chcą robić w tych warunkach za te pieniądze

Prawda
@Alpaka

Niestety ale z roku na rok jest coraz gorzej, nowi przychodzą i odchodzą po miesiącu widząc jaka jest harówa i wypłata a firma nie potrafi docenić starych pracowników, którzy pracują tutaj od kilku lat i nabawili się przez te pracę problemów zdrowotnych. Ceny na wszystko rosną a podwyżek nie widać, jeśli myślicie ze te 1 zł podwyżki załatwi sprawę to się naprawdę przeliczycie i zaczniecie tracić stałych pracowników bo każdy widzi ze praca stała się nieadekwatna do wypłaty którą otrzymujemy. Zacznijcie doceniać Waszych stałych wieloletnich pracowników, dajcie im lepsze wypłaty a każdemu będzie się lepiej robiło wiedząc że ma dobrze płatną pracę a nie martwiąc się z miesiąca na miesiąc czy mu do 10 wystarczy... Nie wspominając o tych sobotach, idziesz w sobotę żeby zarobić ok ale co z tego jak potem musisz za tą sobotę wybrać dzień wolny bezpłatny i takich sobót każdy ma już kilka....

prawda
@Alpaka

Prawda i jeszcze raz peawda... Niestety ale czlowiekowi prędzej na zdrowiu się odbije niż dozyje emerytury w tym zakladzie...ludzie nie potraficie sie zebrać razem i sprzeciwić? ? Ile możecie to znosić? Każdy chce być godnie traktowany i mieć dobre wynagrodzenie za to... Życie macie jedno i zdrowie..Co czytam tutaj to nic pozytywnego nie ma o tej firmie...inflacja idzie tak w górę że za godzine pracy nawet 5 pomidorów czlowiek nie kupi a taki pracownik musi wylewać sìodme poty...ciekawi mnie kkogo cieszy ta praca??

Żyrafa
@prawda

Mnie cieszy.

norna
@Żyrafa

A na jakim dziale robisz?

Żyrafa
@norna

Tapicernia

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Xx

Część jak wyglądają zarobki osób zatrudnionych na grupie inwalidzkiej i socjal ?

Wypłaty

Wypłaty powinny utrzymywać się na takim poziomię jak za przepracowany miesiąc marzec.

normalny

Ja (usunięte przez administratora) tutaj nawet czlowiek nic sie nie dowie na tym forum,zadnej opini bo widać Sebiksy i de...le z fabryki nie potrafią normalnie sie wysłowić a co dopiero napisac cos normalnego.. z resztą wyatarczy spojrzeć na niektórych a oczy już bolą...

Jak sobie radzicie ze zmęczeniem fizycznym po pracy?

Słoń

To weź poproś o schabowego z pyrami.

Alpaka z jednym jajem

Jajecznicę niech Ci zrobi, albo kogel-mogel , musi szybko jajem trzepotać ,tak aby się piana zrobiła.

On

Na magazynie stelaży jest najlepiej, i nie (usunięte przez administratora)bzdur, jak dla mnie ok , największy luz , mało robisz a zarobisz.

@On

No to prawda zaeobisz 2500 i sie cieszysz...ale jak wspomniałeś-nie narobisz sie

Ktokolwiek
@On

No właśnie widać że nic nie robisz, bo tylko (usunięte przez administratora) po tobie jest na magazynie

łysy z włosami
@Ktokolwiek

Dziwisz się? Za taką stawkę człowiek ma siódme poty wylewać?? Za chwile za wyplate zrobisz zakupy w biedrze tylko na tydzień..pracodawca powinien podnieść stawki i to szybko bo coraz gorzej sie robi...

Zły
@łysy z włosami

Nie tylko u Was jest tak źle wszędzie jest kiepsko ale wszystko zależy od pracodawcy.A nie od rządu kiedyś jeden rządzący w naszym kraju mlekiem i miodem płynącym tak powiedział.

Łysy z Jednym włosem
@Zły

Wszystko zależy od Pracobiorcy, jeśli będziesz pracował więcej i efektywniej ,wtedy więcej zarobisz.

łysy z włosami
@Łysy z Jednym włosem

No nie powiedziałbym że na magazynie wyrobów gotowych jak szybciej ładujesz na tira towary to więcej zarobisz ? Stała pensja jest więc wytłumacz jak tam można więcej mieć do wypłaty ?

@łysy z włosami

ladujac na swojego tira... :)

ogolony

A no chyba że tak :)))))

Lysy z malymi jajami
@łysy z włosami

Dostajesz pochwale od mistrza ktory jest tylko jeden niezastopiony

Łysy ze stulejką
@Lysy z malymi jajami

A ktu to taki ten Mistrz?

l

Zapraszam informatyków do naprawienia strony nie można wejść w paski płacowe bo nawet nie wyświetla jest tylko regulamin i pit a paski płacowe?

Kudłaty

Łysy to bardzo dobry brygadzista, nie mam pojęcia co od niego chcecie.

Edek

Jestem bardzo ciekaw jakbys Ty byl brygadzista czy bylbys taki madry . Kazdy jest madry gdy nie jest mowa o nim.

Nora
@Edek

Właśnie masz rację. kolego popieram

Soboty

Wszystko zgodnie z prawem.

Ana
@Soboty

Oczywiście że zgodnie z prawem,ale wiesz nie lubie jak ktoś mi zabiera premię tylko dla tego że nie przyjdzie człowiek do pracy w sobote..

Ta firma to kpina wszystko drożeje a ludzie mają pracowac za ta sama stawkę a nawet mniejsza bo czasy na nowe elementy to kpina ... jeżeli zarządcy tej firmy nic z tym nie zrobią niedługo będą musieli sami pracować na produkcji bo nikt mądry tam nie zostanie . Z każdym rokiem jest coraz gorzej atmosfera w firmie fatalna i to się już nie zmieni

...

Dostaniesz zaraz 1zł podwyżki i będziesz miał się cieszyć i (usunięte przez administratora) Takie niestety są realia.

Nadia

Dobrze napisałeś jeden wątek "nikt mądry tam nie zostanie" zobaczymy ile ludzi zostanie.

Zły

Nie tylko ta firma,ale wiele innych w okolicy.

Podwyżki

Soboty -sobotami ....,nie ma tragedii -dobrze że tylko na rano ale podwyżki ,podwyżki,podwyżki...muszą być .

Tomasz
@Podwyżki

Ok soboty sobotami jaki sens jest iść w soboty np za poniedziałek? Jednak wszyscy nie muszą być w soboty i tych swieżaków się straszy że lepiej przyjść bo inaczej patrzą i wtedy taki przestraszony świeżaczek idzie i rypie więcej w soboty bo zatych starych wyżeraczy co mają w d...e żeby przyjść lub po znajomości sobie pozwolili nieprzyjść daliby tym ludzią trochę więcej zarobić i motywacja byłaby większa głupa przygrywają że za paliwo zwroty dawaja ale ci co mają 10 czy 15 to już na wodę jeżdżą bo im zwrot się nie należy a więc powodzenia w poszukiwaniu pracowników!

Dominik

Pracowałem w Janipolu troszkę czasu dlatego wiem co mówię. Zarobki średnie a praca jak praca. Szkoda tylko że na rozmowie wstępnej z szefową miałem przedstawione ile to podwyżek było ile to dodatków mają pracownicy i jakie wspaniałe warunki. Niestety to były bajki i musicie to przyznać oficjalnie.

Teofil

Nie rozumie jednego jeżeli brakuje ludzi i są robocze soboty ale z tego co wiem to za dzień wolny to dlaczego mam przykładowo mieć wolny poniedziałek czy środę a nie sobotę ? A na akordzie jak wygląda Sobota też za wolne?

???
@Teofil

Na to pytanie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć. Bo nikt nie wie. Albo nie potrafi udzielić konkretnej odpowiedzi.

!!!
@???

A więc tak. Kiedyś chodziliśmy w sobotę i miałeś płacone podwójnie bo to nadgodziny. Dodatkowo należał się dzień wolny za każdą przepracowaną sobotę ale zakład nigdy nie dawał wolnego ale wymieniał ci nadgodziny w stosunku 1:1 na wolny dzień co było niezgodne z prawem. Teraz się wycwanili kiedy pracownicy zgłosili sprawę do inspekcji pracy. Zamiast płacić ci podwójnie i dać wolny dzień to chodzisz w soboty za normalną stawkę i dostajesz bezpłatny dzień wolny w późniejszym terminie oczywiście wybranym przez pracodawcę. Tak więc zbierze ci się 5 dni dostaniesz tydzień wolny i jesteś w miesiącu stratny na wypłacie. Przychodzisz w swój WOLNY DZIEN i to pracodawca mówi ci kiedy dostaniesz w zamian za niego wolne. Zakładając że wcześniej zarobiłeś w sobotę 200zl to starym sposobem zarobiłeś 400 i należał się dzień wolny (w teorii bo w praktyce wiemy jak było) a teraz zarobisz 200 zł i dostaniesz bezpłatny dzień wolny więc zakład zarabia na tobie 200 zł + dniówka za dzień wolny który odrobiłem bo nie wysyłasz wtedy urlopu.

Soboty

Nowy i wiem jak jest ,,,,,,,,,,,,kolego ty masz rozdwojenie jaźni że zadajesz sobie pytania i sam na nie odpowiadasz pod innym nickiem ...?nic tym twoim świerkotem nie ugrasz niestety...Wniosek sobię w tą pustą przestrzeń w głowie że co druga sobota na rano jest pracująca i finito.

wiem jak jest
@Soboty

Kolego w zakładce kontakt na forum masz dane gdzie mozesz się skontaktować obsługa forum i myślę że pomogą Tobie w odpowiedzi na pytanie czy naprawde sam sobie zadaje pytania i odpowiadam :-) Miłej soboty w pracy życzę Tobie . Pozdrawiam

Trend
@wiem jak jest

To źle myślisz,znów chciałeś zabłysnąć, ale nie poszło.

Teofil

Witam czy praca w soboty to są nadgodziny cz za dzień wolny? Jak to jest

Witam, koleżanki i koledzy a powiedzcie mi proszę jak to jest z tymi sobotami, bo jak się przyjmowałem to pytałem się pani prezes czy soboty wolne są bo mam studia, i tak mnie zapewniała a teraz kierownik mówi mi że mam przyjść i go studia nie interesują. Jestem drugi tydzień w pracy i już takie coś więc nie wiem jak to dalej ma wyglądać

wiem jak jest
@Nowy

Kolego od dluzszego czasu piszę tu o przymusowych sobotach..jak widać kierownik ktory mowi że studia go nie interesują jakie pracownik robi aby miec lepszą przyszłość jest dla mnie nie odpowiedzialnym czlowiekem..że tak łagodnie to ujmę..Coz moge napisać wiecej...właśnie takie sytuacje najbardziej czlowieka bolą.. Widzisz- Ty chcesz się kształcic aby nie robić w fabryce do końca życia a ktoś Tobie na to nie pozwala bo w sobote do roboty....trzymam kciuki abyś jakos znalazł rozwiązanie...a tak z ciekawosci napisz który kierownik ...pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 541, z czego 88 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 298 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.