Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Pan tapicer

Okazuje się że praca w janipolu jest siedząca, bo siada zdrowie i psychika. Pozdrawiam

Człowiek uczciwy

Panie kierowniku! Temperatura na tapicerni to istny gorąc. Ciezko w takich warunkach pracować. Poza tym, ze człowiekowi słabo się robi to i w domu człowiek odczuwa te skutki. Az wymiotować się chce. Moze można coś z tym zrobić? I dać ludziom normalnie pracować!!

gość
@Człowiek uczciwy

Nie pracuje już w tym zakładzie równy rok i mialem okazje być chwile na tapicerni..w pełni rozumiem kolegę i proponuje panu kierownikowi porobić troche na stole przy tym skwarze..szybko by zrozumiał co ludzie czują :-/ pozdrawiam

@Człowiek uczciwy

Człowieku daj mi spokój , ja mam Klimatyzację. Jeśli ci za gorąco to zapraszam do mnie do biura się schłodzić , każdy może przyjść ,żeby nie było że nie proponowałem.

Feniks
@Kierownik

Dziękuje za zaproszenie. Skorzystam dzisiaj na śniadaniu. Anetka poleci i nam kubeczki po kawce umyje ????

@Feniks

Da się załatwić.

tapicer
@Kierownik

Kierownik a da rade tak abyś propracował przy kompletach 8h na stole i zobaczył jak to jest ciężko? :-)

@tapicer

Bez problemu ,ale musisz koniecznie przyjść po mnie "Osobiście" , jak to zrobisz to będziesz mógł nawet stół mi wybrać .

Na nowej hali powisieliscie kartki żeby okien nie otwierać bo jest super nowoczesna aparatura do wentylacji to może właśnie teraz jest czas żeby pokazać co ona potrafi bo po prostu zdechnąć można

Obiektywny

Powiedz to chłopakom na wyrobach, na naczepie jest ponad 50 stopni..

LUCYFER
@Obiektywny

POTWIERDZAM

XXX

No i gdzie te podwyżki obiecane przed urlopem? Gdzie premia WEEKENDOWA? Urlop już minął i cisza...

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Witam. Mam pytanie, ile mozna wyciagnac na reke na magazynie stelaży? Dodam ze proponuja mi stawke godzinowa z możliwością podwyższenia po okresie 3 msc. Moje pytanie ile srednio wyciagaja pracownicy pracujacy juz tam troche dłużej

Witek

Od 2600 do 3600

Nygus

Tyle ile ci proponują,jak stawka godzinowa.Nikt ci nie powie dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.

Iza
@Witek

A te podane kwoty to są na rękę, tak?

gihó

Max dostaniesz z 2800

Obserwator
@Witek

Ponieważ osiągnięcie kwoty 3600 raczej jest sporadyczne ! Podstawowe wynagrodzenie nie obejmuje nawet najniższej krajowej, dopiero po wliczeniu premi motywacyjnej (jeśli się zasłuży na pełną premię-600 złotych) osiąga się wynagrodzenie, które łącznie osiąga kwotę okolo 3000 złotych. Czasami minimalnie więcej ! Miejsce mało godne polecenia, a stosunek jednego pracownika do drugiego-tragrdia !!!

Xyz

Nie polecam magazynu stelaży. Wypłata niska a każdy coś od ciebie chcę. Raczej postaraj się na inny dział...taka moja rada.

@Xyz

Xyz- opinie pisał sam jamajka we własnej osobie xD

Weronika
@gihó

Czemu akurat tak?

Rafał wracaj do nas

Stolarnia

Rafał wracaj na stolarnię gdzie będziesz miał lepiej

Kolega
@Stolarnia

Dostał atrakcyjniejsze warunki pracy bez konieczności dojazdu do miejsca pracy, natomiast firma nie potrafiła zaproponować podobnych, więc jednak chyba ma lepiej. :)

Stolarnia

Kombajn wracaj na stolarnię gdzie będziesz miał lepiej jak nie w janipolu

Okuwanie
@Stolarnia

Wracaj

Ola

Jaka jest stawka godzinowa w janipolu

Na okresie próbnym 18 zł

Hanna
@Zaq

Ale to nie jest mniej niż najniższa? To jaka jest po okresie próbnym?

@Hanna

Wliczają premie i zarabiasz trochę powyżej najniższej krajowej a harujesz jak (usunięte przez administratora)

Ola

18 zł brutto czy netto

Brutto

Haha
@Ola

18 zł netto to nawet wielu letni pracownicy nie mają, nawet na akordzie... Oczywiście mowa o brutto.

Weronika
@Haha

A to ile najwięcej trafia się takiemu wieloletniemu?

Zaq

Nie polecam pracy na podescie na Tapicerni, harujesz jak (usunięte przez administratora) a zarabiasz trochę powyżej najniższej krajowej. Plecy i ręce po jakimś czasie dostają w kość.

Agata
@Zaq

Dopiero teraz to zauważyłeś? Ludzie tam pracują latami na tym podescie i dostają trochę powyżej najniższej...

Wieśniak

Zarąbista atmosferę widzę macie w tym zakładzie.Jak widzę te komentarze jeden na drugiego to wymiotować mi się chce.Ni chciałbym pracować z takimi ludźmi.

Gorący

Ciepło-źle, zimno-źle , chodzą wentylatory-jejku zawieje nas, nie chodzą wentylatory -Skandal!...hahah ...I bądź tu mądry ...narzekajcie narzekajcie ...już za rogiem czycha "Stagflacja"-firmy padają jedna po drugiej ,niedługo cofniemy się do bezrobocia sprzed 15 lat i znowu będą kolejki i błaganie o przyjęcie do pracy..

Gorący

Możliwe że tak , dalej glosujcie na P.S ,kraj tonie w długach, nie ma co marzyć o poprawię warunków pracowniczych ....co z tego że podniosią najniższa krajową w 2023 do 2800 netto jak to wszystko i tak inflacja żdżarła....ludzie obudźcie się w końcu .

@Gorący

nie przesadzaj.... Roboty jest w pip...

Vatowiecki

No i dobrze ze jest tyle roboty ponieważ jest z czego ściągać podatki

Urlop

Czy Zakład w końcu się określi co do terminu urlopu? Nie wszyscy żyją życiem i losem zakładu. Mamy swoje życie prywatne i plany i proszę to uszanować.

Zażenowany
@Urlop

Niech przesuwają, nawet 10 razy, jak ktoś ma wykupione mogą pocalowac...

Tomasz

Już niedługo widzę czarny koniec firmy KONIEC WYZYSKU!!!!

Nygus
@Tomasz

JASNOWIDZ ????

T

Zwolni się ty będziesz za niego rypał

T

Jak się zwolni to ci roboty dołożą nie przejmuj się twoja norma zrobi się za mała będziesz musiał robić więcej więcej i więcej

I więcej zarobię :-)

Jak nie padniesz

@T

Ponad 10 lat wytrzymałem , wytrzymam i kolejne , a ty widzę jakiś aferowicz jesteś. Jakieś problemy ?

@Kasa

Prawdopodobnie język masz czekoladowy od czego sam sobie odpowiedz pracusiu z długoletnim stażem

@T

Ty za to musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem skoro żyjesz jakimś portalem poza pracą ,ilustruje to tylko twój poziom frustracji i niepowodzeniami życiowymi -zwykła Ciamajda z ciebię nieudacznik.

@Kasa

Z ciebie nieudacznik ja mam pracę płatną za godzinę i tyle zarabiam że ty na akordzie możesz tylko pomarzyć więc powodzenia i naparzaj ciamajdo

Rozśmieszony
@T

Skoro masz tak dobrą pracę i dobrze płatną to po co się udzielasz . Z poziomu frustracji widzę że tak nie jest powiedziałbym wręcz odwrotnie.Kto znajdzie dobrą pracę to już tu na portalu Janipolu się nie udziela bo po co po prostu chce zapomnieć o tej firmie a ty misiu o małym rozumku coś tu ściemniasz i wydaje mi się że jesteś zwykłym internetowym trolem.

@Rozśmieszony

Powodzenia misiu z dużym rozumem tyraj tyraj już nie będę cię denerwował bo ci żyłka pęknie nara.

Turan
@T

Oprócz pracy płatnej za godzinę masz zapewne twarz nie skażoną myśleniem i oczy pełne tęsknoty za rozumem.

Iza

Nie rozumiem czemu aż tak się wyzywacie? W pracy też tak robicie czy nie macie odwagi?

g
@Tomasz

Zgadza się , czekać tylko po urlopie jak i przed ile ludzi ucieknie.

Dramat

3500 na akordzie z całą premią... Sami sobie odpowiedzcie czy warto tyrać na akordzie, oczywiście nie mówię tu o tapicerni, tylko tam idzie porządnie zarobić, reszta działów odstaje od tego.

433r
@Dramat

Na tapicerni jeszcze raz tyle zarobisz????

@Dramat

Przenieś się na tapicernię i masz problem z głowy-proste no nie..

roni
@Dramat

Trochę mało jak na akord..w dodatku ceny w górę za wszystko a palaca w miejscu...do tego stres w pracy,nerwy,bóle pleców rąk itd,premia w miedzy czasie zabrana ze 300 i tak człowiek się tylko zasmuca ...i nie piszcie zaraz że jak źle to droga wolna bo przechodzilem to już u was,więc wiem jak jest i co czują pracownicy.. Za żadne skarby bym tam nie wrócił do tego zakładu. Powodzenia życzę pracownikom i wytrwałości...

on

Czy moglby ktos powiedzieć szczerze na jakie zarobki mozna liczyc na poszczegolnych działach? Bez hejtu Pozdrawiam

maras
@on

Widać każdy trzyma w tajemnicy zarobki...pewnie gruba kasa tam jest płacona XD

Ha ha

Jasne Podziel to na dwa miesiące (akord) ????????

@Ha ha

Nie przesadzaj ,pracuję ponad 10 lat i 5800 z przodu zawszę jest.

Ciekawy

Na jakim dziale 6,5 ?

@Ciekawy

Tapicernia .

@maras

Wstydzą się mówić tyle mają

Kim opel miał 8tyś ale na 3 miechy

I garb na plechach

@T

I chodził o kulach hahaha

ralf
@Kasa

Tu akurat moge uwierzyć. Jak robisz na tapicerni 10 lat to norme 130% robisz pewnie . Przy takiej wydajnosci wychodzi ok 40zl /h Ale muszą byc w tym 2 soboty i jakies nadgodziny z drugiej zmiany,wtedy wyjdzie jakies 8tys brutto oczywiscie z premią 600 XD Tylko powiedz mi jak twoje zdrowie wyglada ? Bo robota nie jest lekka...

@ralf

Wiadomo jak wszyscy plecy siadają,wiele razy chciałem się zwolnić ,ale nie widzę alternatywy póki co., gdzie tyle zarobię? Do tego urlop jest zawsze -co jest dużym problemem w wielu firmach "sprawdzone"- robiłem sondę wśród znajomych z okolicznych firm , więc póki co zostaję się wiązać pasem , ewentualnie zastrzyki w zadek i lecimy dalej z koksem ,pozdrawiam pracowników.

Tapicernia

Z życia Tapicera : 1.Praca na hali gdzie latem jest gorąco a zimą zimno. 2. Komplety trudniejsze do obijania i ciężej jest wyrobić normę przez narzucone z góry za małe czasy. 3. Komplety wydziela osoba chora na megalomanię oraz faworyzuje tapicerów którzy łechtają jej wybujałe ego. Pozdrawiam anete 4. Ścieżka kariery jest prosta jeżeli ma się odpowiednie nazwisko można zajść wysoko. 5. Lwią częścią urlopu zarządza pracodawca który wie lepiej kiedy powinieneś go wykorzystać. 6. Pracodawca wmawia nam że nadgodziny są tylko i wyłącznie z naszej winy a nie dlatego że nie chcą zmniejszyć tur gdy pracowników jest mniej. 7. Jeżeli pracownik przyjdzie dodatkowo w sobotę to zostanie wyrzucony w nagrodę na bezpłatny urlop w środku tygodnia tak aby nie miał przypadkiem dłuższego weekendu. 8. Gdy tapicer dostanie źle wykonany element z stolarni, pianki lub szwalni to traci swój czas na akordzie aby to jakoś wyglądało a ostatecznie gdy nie da się nic zrobić to wraca to na poprawki bez żadnej rekompensaty czasu dla tapicera, to zabawne że wymienieni wyżej pracownicy nie poprawiają swoich błędów i mają za to zapłacone. 9. Większość modyfikacji elementów na tapicerni jest na nie korzyść tapicera. 10. Jeżeli tapicer ma dobry dzień i wysoką wydajność a nie daj Boże skończy kilka minut przed czasem pracę to prawdopodobnie będzie miał pomniejszoną premię nie zważając na to ile zrobił. 11. Na hali nie wolno rozmawiać z innymi oraz opuszczać stanowiska pracy, za to też grozi mniejsza premia. 12. Twoja firma jest pośmiewiskiem w okolicy i przyrównywana do (usunięte przez administratora), czasami mi wstyd się przyznać że tu pracuje. 13. Pensja tapicera który wyrabia około 100% bez premii motywacyjnej, nie jest już konkurencyjna na obecnym rynku pracy. 14. Podwyżki nie będzie ponieważ są nowe etaty dla kobiet które będą obijać niektóre podłokietniki oraz wysówki i materace. 15. Wszelkie prośby i uwagi mogące poprawić sytuację na tapicerni są ignorowane.

Akropol
@Tapicernia

Przecież można zmienić pracę. Tapicerów szukają wszędzie. Nawet w Mogilnie w Urzędzie pracy jest ogłoszenie.

POzdrawiam
@Tapicernia

7. Taki jest Kodeks Pracy 14. WysUwka piszemy przez 'u' ;) 6. to nie są nadgodziny - mylisz pojęcia. Patrz punkt 7. POzdrawiam

@Tapicernia

Szwaczki swoje poprawki poprawiaja,będąc na akordzie...doinformuj się,a potem skarż się.

@Tapicernia

Kolega napisał całą prawdę o pracy tapicera

@Tapicernia

Prosto w punkt !! Zaklad jest pośmiewiskiem w całym powiecie . Po zmianie pracy zacząłem zarabiać, odżyłem... (usunięte przez administratora) ,tyle w temacie . Machlojki i matactwa...wiele spraw powinno zostać nagłośnionych

@Tapicernia

Odszedłem bo tak jest naprawdę

Adonis
@Tapicernia

Odnośnie punktu 4…trzeba również przeczytać dużo „Książek”.

Tap-tap
@POzdrawiam

I to podejście do pracowników Zero szacunku i sarkazm w odpowiedzi na pytania Pozdrawiam ......

Zażenowany
@Tap-tap

Nie tylko w odpowiedzi, na niektórych działach jest totalny dramat i brak szacunku, a zwykły szarak rządzi się jak w domu, nie mówiąc o mobbingu, który stosuje, kierownictwo jest głuche na prośby o pomoc pracowników, nie pozdrawiam tfu

Tapicer

Ja tam nie narzekam , w większości przypadków problemy stwarzamy sobie sami w swojej głowie , -Wypłata zawsze na czas -socjalny 3-4 razy do roku -urlop zawsze w okresie letnim -jak mam problem , idę do kierasa i sprawa zawsze pozytywnie załatwiona. -4,5 tyś netto zawsze na stole wystukam ,nie spinając się zabardzo. -pozdrawiam Arkadiusza wiecznie narzekającego.

@Tapicer

4,5 tys na dzisiejsze czasy....

kolega
@Tapicer

No do kierasa to chodzisz huba z ucha strzelać to oni lubią takich pracowników i wtedy to jesteś dla nich dobrym pracownikiem. A i o jakich ty socjalach gadasz 4 razy do roku to chyba dodatkowa premie masz za (usunięte przez administratora)

@kolega

Kolego po stylu twojego pisania śmiem sądzić iż "słoma z gnojówką" Ci z butów wystaję, generalnie jesteś życiowym niedorajdą, który zatrzymał się w rozwoju na poziomię 10 -latka , nie ubliżając inteligentym dziesięciolatkom, Ps "huba" to Ci wyrosła zamiast mózgu.Twoje motto brzmi "pisać byle co , byle jak" ważne by było głośno o tobię że się udzielasz.

Łucja
@Tapicer

Cała firma ma z góry narzucony urlop w wakacje ?

Tak

Przemas
@Tapicer

Z ucha strzelasz ...tacy w tym obozie żyją....kosztem innych ,normalnych ludzi . (usunięte przez administratora)....acze ,pseudo kumple co w łyżce wody Cie utopią. Nie chwal się tym . "Pracuj" dalej w obozie i psuj życie innym .

Ile?
@Hyhy

4.5 tys i narzekacie? Przyjdź do tapicerni do Gniewkowa za 2800 to jest dopiero narzekanie. 12 zł na godzinę..

Cba
@Ile?

To po co tam pracujesz? Przyjdź do Janipolu jak jest lepiej

Łucja
@Tapicer

Czyli urlop jest z góry narzucony? Czy można sobie jakoś samemu wybrać kiedy ten urlop w te wakacje?

Ranny
@Cba

Juz nie pracuje :) w polu więcej bym zarobił a wypłaty były takie same 10 lat temu jak teraz. Tylko 10 lat temu było wszystko o połowę ponad tanie niż teraz. Za 2800 przeżyć cały miesiąc mieszkanie kredyt dojazd do pracy oni są śmieszni.

@Łucja

Wsxysty maja urlop w tym samym terminie

*wszysty

@Łucja

10 dni wypoczynkowego masz na żądanie swojego terminu a ten postój to zgodą ogółu jest ????

@Ile?

To się zwolnić możesz tak? Problem jakiś ????

Black

Dlaczego jedna zmiana pracuje w soboty i robi nadogodziny w tygodniu a zmiana Pana Darka nie musi?czy jak?trudno to zrozumieć jedni muszą drudzy nie trochę dziwnie to wygląda

@Black

Do póki pracownicy się nie z buntują to czy zima czy lato i upały będziemy nagradzani i sobotami i nadgodzinami. Teraz dopiero widać do jakiego stopnia zakład ma gdzieś zmęczenie ludzi. A ludzie uciekają i to ci ktorzy pracują koło 10 lat.

Kredyt

Nikt nie będzie robił w akordzie do emerytury więc jeśli ktoś pracuje na stole 20 lat to nic dziwnego że zmienia pracę . ja póki mam siły to będę zasuwał bo póki mam siły to czemu nie a 5000 zarobić to nie da rady nigdzie przy ośmiu godzinach pracy , narzekacie a ładną kasę zarabiacie lepiej iść tam gdzie można zarobić 4000 ma rękę 10 godz dziennie i wszystkie soboty ja bym nie chciał chyba że bym miał nie równo pod sufitem . Ja kocham swoją rodzinę i wolę z nią spędzać czas po 8 godzinach pracy a że trzeba zostać w nadgodzinach trudno zawsze dodatkowa kasa .

Kazik
@Black

A no dlatego, że zmiana P. Darka też była ostatnio w sobotę? A dlaczego tak cicho siedziałeś jak zmiana Pana Darka zostawała na nadgodzinach i przychodziła w soboty a twoja nie? Jakoś wtedy nie buczałeś.

Nie rozumiem jednej rzeczy, tak na logikę gościu pracy jest mnóstwo ,skoro ci w Janipolu niedobrze to weż się zwolnij jak ja to zrobiłem, po co ci "podjudzanie" ludzi na jakieś buntowanie się,..na moje to bardzo ci zależy na tej pracy i chcesz się wybić poprzez portal co ci totalnie nie wychodzi, nie masz siły przebicia w tej firmie ,skoro przez tyle czasu nie zostałeś "Zielonym" to już nie zostaniesz , zwolnij się i po sprawie..bo niedługo będziesz pisał że trzeba się przywiązać do stołu z dynamitem w ręku, żałosne to jest.

Co?
@Kredyt

5tysi chyba na tapicerni. Na stolarni to 3300-3500. Prawie tyle co godzinowka

Tysiąc Pincet dwa osiemset
@Co?

@kredyt zapraszamy na tapicernie sa jeszcze wolne stoły więcej rąk do pracy = mniej nadgodzin i wolne soboty

Niestety
@Co?

Na klejeniu to samo, ciężko wyciągnać 4 tyś przy dobrym miesiącu, tylko tapicernia ma dobre zarobki z całego zakładu...

@Co?

Taaa 5000 zł. Żart ci wyszedł. Brawo za poczucie humoru.

Gg
@Co?

Jak masz tyle co na godzinowce to się zamien ze mną z magazynu stelaży...napewno sobie polepszysz

@Black

Jak się już nie będziesz nadawać to cię zmuszą że się zwolnisz sam ????

Zenon

Zenon "posiada brak podstawowej wiedzy"-z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dlaczego rządzi połową stolarni?,przecież "to",się nie potrafi porządnie wysłowić a co dopiero żadzić "jakimkolwiek zespołem ludzi"dramat i blamaż dla zakładu.

Borys
@Zenon

Czy zarząd wymyśli coś na parkowanie autor pracowników? Czy będą nękać mieszkańców osiedla? Może jak zakład powstał w mieście to parking w strefie ekonomicznej? To nie są żarty!

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 588.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 538, z czego 88 to opinie pozytywne, 154 to opinie negatywne, a 296 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.