Opinie o Stelmet w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stelmet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stelmet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stelmet w Zielona Góra

grudziadz

tu unas powstaje zakład mrgarden i chciałbym wiedzeic czy praca na maszynie jest cieżka i jak jestem bez doswiadczenia to mam szanse na przyjecie do zakładu i jaka jest stawka na dzien dobry bede wdzieczny za odpowiedz

bary

I rozumieją dadzą podwyżki I zabiorą premie

Igor

sx""Jaka podwyżka ? to nie ta firma . ludzie uciekają z tego zakładu bo widza co się dzieje . Ukraińców zatrudniają za psi grosz, nie wiem co byś nie robił dużo nie zarobisz . temu do zielonej się przenoszę . ale i tak szukam innej pracy może za granicą . ja potrzebuje pieniędzy mam rodzinę na utrzymaniu . a za te pieniądze utrzymać 4 osoby w tym ja to ciężko

on

tak kolego pracuje w Stelmecie juz ładne pare lat i od poczatku mojej kariery z tra firma nie było podwyzek no chyba ze dla kierownictwa a tak to jeszce patrza jak by tu okracs człowieka z jego ciezko zapracowanych pieniedzy

Igor

Pracuje prawie 3 lata w Stelmecie dokładniej zakład w Jeleniowie (Palisada) zarobki mizerne. Niby im więcej zrobisz to więcej zarobisz? Kto tak powiedział . W Stelmecie dostajesz 1700--2100 maks i to muszą być w tym dwie soboty pracujące. a więcej to zarabia rodzinka kierownictwa a co dziwne też robią na produkcji jak inni lecz do wypłaty 400 złotych więcej .. już nie raz tak było . robiłem z jedną osobą cały miesiąc która ma rodzinę w kierownictwie na Palisadzie a wypłata się różniła moją a jego o 426 zł . Nie ma akordu na palisadzie . nie dadzą zarobić Polakom . a piszą że duże zarobki oferują --bzdura. temu Ukraińców zatrudnili im wystarczy 1500 zł . A przypomnę że kiedyś była AFERA w firmie że kierownictwo na Palisadzie Stelmet faworyzowano swoją rodzinę dając im więcej pieniędzy do wypłaty. temu przenoszę się do Zielonej Góry do stelmetu . Jak możecie to nagłośnicie to .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stelmet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Zeus, pierwsze spotkanie było bardziej po to żeby opowiedzieć przebieg swojej dotychczasowej kariery, i przedstawic kwalifikacje.Wybierasz się na taką rozmowe?

Złożyłem CV i byłem już na wstępnej rozmowie ale nic konkretnego się nie dowiedziałem, będzie druga rozmowa na której mam się już wszystkiego dowiedzieć i nie wiem czego mogę się tam spodziewać.

Jestem pracowity mam wiedzę i doświadczenie oraz kwalifikacje tylko nie wiem czy będzie to docenione finansowo bo przecież dla pieniędzy pracujemy a w naszym kraju nie wiele firm docenia dobrych pracowników a musiał bym zrezygnować z dotychczasowej pracy w której osiągnąłem już pewną pozycje i nie jestem pewien jak na tym wyjdę.

małpa

Do Nowego, praca pewna i ciekawa ale dla ludzi, którzy chcą i lubią pracować. Leserzy i obibocy długo nie pracują.

Belzebub

Nie łudz sie dobrymi zarobkami ta firma to jedna wielka kpina niewazne gdzie podwyzek to nie było w tej firmie od 8 lat jak pracuje a stawka 11 zł Brutto/godz.

Witam interesuje mnie praca w nowo powstajacym zakładzie w Grudziądzu na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu, chciałbym usłyszeć opinie ludzi pracujących na podobnych stanowiskach w tej firmie, jakie są warunki i ile można zarobić na takich stanowiskach. Na stronie Mr.Garden zapewniają że pracownicy w nowym zakładzie będą dobrze zarabiać ale czy tak będzie?

Wk:::::ny

Jubileusz firmy w której przepracowałem kilkanaście lat tragedia,moją pracę wyceniono 10,05zl za miesiąc. Następne 5 lat w innej firmie, żegnaj stelmet

abc

30-Lecie Stelmetu ktos coś wie na ten temat czy bedzie jakieś dodatkowe wynagrodzenie za lata pracy

Gaz boy

Nie wiem jak w Zielonej Górze ale w Lubięcinie to istny (usunięte przez administratora) coraz mniej płacą i nadgodziny urywają. Zapierniczasz za (usunięte przez administratora) pieniądze , czysty wyzysk.

Kierownik

A jak zarabia kadra zarządzająca, i w ogóle na jakim poziomie fachowości i ludzkich uczuć są mistrzowie, kierownicy. Jak ich traktuje dyrekcja i zarząd.

nie ma znaczenia

Stelmet jako firma dobrze sie rozwija, zarabia miliony na nas ludzi pracy, a jak placa? Jak chca, raz 2 tys, drugi miesiac dostaneisz z 1700 a 3 miesiac mozesz z 2200zl zarobic, najgorsze jest to ze trzeba pracowac jak w obozie, wszyscy patrza najgorzej jest na produkcji bo jest tak zwany "akord" Co to znaczy w ogole? Wiem jak tam pracuja, zalolozmy ze jest 13:45 to ludzie z produkcji co przychodza na 2 zmiane to juz zaczynaja pracowac od za 15, jednym slowem nie polecam dla kawalerow, Ci co maja rodziny, dzieci musza- bo nie maja wyjscia, ale gdybym byl kawalerem to bym nigdy tu nie pracowal, wolalbym te nawet 1600zl gdzies w jakies castoramie niz te 2000zl w stelmecie pozdrawiam.

ryba

tyle w stelmecie nie zarobisz, a na pewno nie będziesz miał tyle na umowie. Złoóż papiery i idź na rozmowe, sam zobaczysz...

arko

Witam. Jestem zainteresowany pracą w Stelmet. Aktualnie pracuje w dużej korporacji ale chce zmiany. Zarabiam 4400 brutto. Jestem po studiach mgr technologii drewna. Czy warto interesować się tą firmą? Jakie są płace np. specjalistów, kierowników? Proszę o subiektywne opinnie.

tstt
@arko

Nie wiem jakie teraz są zarobki. Ale większa kwotę brutto miałem 10 lat temu na stanowisku jak to określiłeś "specjalistów, kierowników". Nie wiem jak dzisiaj jest. Ale kiedyś w Stelmecie można było się dużo nauczyć i być później wartościowym pracownikiem na rynku ogrodówki (pracę powinno się zmieniać najlepiej co 5 lat - dla własnego rozwoju) pozdrawiam

mardo

No niestety taki jest internet, trzeba wszystko brać przez własne sito i wiedzieć kiedy można ufać temu co ludzie piszą a kiedy nie :) ja też słyszałem zawsze dobre opinie o Stelmecie, dlatego podchodzę z taką trochę dozą nieufności do tego. Sam chciałbym pracować w Stelmeci ale niestety nie obiło mi się o uszy żadne wolne miejsce, może wy coś wiecie?

okre

A czy Stelmecie wiedza ile należy płacić z PRACĘ. Junker( nowy Przewodniczący KE) zapowiada likwidację dabbingu płacowego. Ustalona zostanie minimalna placa ok. 928 euro brutto oraz 1450 euro jeśli towar jest eksportowany bezpośrenio lub posrednio do EUROPY ZACHODNIEJ oraz wprowadzenie zakazu prowadzenia i zatrudniania pracowników przez firmy i osoby łamiącze prawo pracy oprócz wielomilinowych kar odszkodowaczych. Polsca jest krajem w ktorym sa łamane podstawowe prawa pracownika i to przez osoby wywodzace się ze styropianu. Takie sa przynajmniej plany, chociaz poprzez odpowiednie wybory sami możemy uporządkować nasz podwórek

Robol

Firma super. Super ludzie. Szef super. Super zarobki. SUPER!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stelmet - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Stelmet?

Zobacz opinie na temat firmy Stelmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stelmet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stelmet