Opinie o Stelmet w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stelmet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stelmet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stelmet w Zielona Góra

Skrzydło

Zwolnienia i jeszcze raz zwolnienia niema zamówień i odbioru towaru a o przyjmowanie nowych ludzi niema szans.jak pracowałeś to było dobrze a teraz wykonują jak psa .

Albert
@Skrzydło

a co, mają Ci płacić za nic nierobienie? Jak sprzedaż stoi to wszyscy cierpią.

Robert
@Albert

Trochę mijasz się z prawdą sprzedaż nie stoi i jest jakieś 30 procent mniejsza niż w 2019 roku bo okres pandemii to była bajka wszystkie ogrodowki walczą o przetrwanie stelmet także jakieś ruchy muszą poczynić dobrze że jest pelet trzymajcie się tam wszyscy

Były

Ludzie obudźcie się Stelmet zwalnia na potęgę, dając odprawy za cztery miesiące... Gdzie niby są przyjęcia

Reny

Co się dzieje z tą firmą? Upadłość? Czemu zwalniają tyle ludzi?

Barbara
@Reny

Noo zbyt dobrze to nie zabrzmiało. Tyle to znaczy ile w praktyce? Z których stanowisk?

Skrzydło

Szykują się duże zwolnienia w stelmecie .

Irena
@Skrzydło

skąd to wiesz? jaki jest powód tych zwolnień?

Do skrzydło
@Skrzydło

Stelmet sie powoli kończy i dlatego szukaja u pracownika (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) zeby go (usunięte przez administratora) i zwolnic . Nawet w środowisku taksówkarzy mozna wiele sie dowiedziec na ten temat

koniec Sztilmetu
@Do skrzydło

Tak to prawda Stelmet się zwija. Ten biznes stał się pułapką drewno podrożało o ponad 50 %, maja pełne place badziewia, którego nie mogą sprzedać - KLAPA.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stelmet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jak czytam opinie to jestem w szoku, pracuję już kilka miesięcy i jestem pod wrażeniem (oby tak dalej było :) ). Warunki pracy są b.dobre, pracodawca często daje różne bonusy finansowe, całokształt w porównaniu do poprzednich prac naprawdę super, wypłata nie jest najgorsza. Atmosfera? No cóż tu firma nie ma na to wpływu, ale jest okey. Jestem na TAK! Praca w której czuję się człowiekiem, a nie małpą na występie w ZOO.

do Ja

ty chyba nie wiesz o czym piszesz myślisz i siejesz propagande. popracujesz dłuzej to sie przekonasz jaka jest rzeczywistosc w Stelmecie . Bedziesz dyndac na gumie i bujac sie jak małpa w zoo popracujesz i sie przekonasz

@do Ja

Może Ty mi powiesz jak jest w rzeczywistości? ;)

pan

to jest pralnia brudnych pieniedzy

Teresa
@pan

Skąd wiesz? Masz na to jakies dowody?

Gucio

PALISADA :: kierownik na palisadzie KŁAMIE ! Od tego roku wszedł dodatek za ,, obecność w pracy 400zl brutto"'.- słowa wypowiedziane przez Kierownika palisady ,,,To nie jest tak że ja wam premie zabiorę A dam dodatek""" to proszę powiedzieć ludziom którzy są obecni w pracy cały czas A w MIESIĄC W MIESIĄC premie są o 300/ 400zł MNIEJ! Kierownik zabiera premie i daje ten dodatek, ściema z tym jest, bo w takim razie powinno być więcej na wypłatę A nie tyle samo !!! Ludzie zbierają kwity z wypłatami, i sami dostrzegli że to wielkie oszustwo -- że niby firma jest wporzodku a robi z ludzi idiotów. W nie długim czasie zostaną porobione zdjęcia kwitków przed dodatkiem i z dodatkiem po czym zostaną upublicznione , niech ludzie widzą jak się ludzi traktuje I okłamuje w firmie Stelmet - Palisada. Kierowniku Proszę ludzią wytłumaczyć czemu za 23 dni pracujące jest ta sama wypłata co za 19 , przecież powinno być więcej A wychodzi tak samo. W październiku jak będzie przelew na konto i będzie tak samo jak do tej pory zostaną upublicznione kwity(oczywiście zamazane zostaną dane firmy jak i osoby widniejącej ). I proszę przestać mówić : róbcie więcej dostaniecie więcej GUZIK PRAWDA !! Ludzie pracują na 110% swoich możliwości A dostają wynagrodzenie za 23 dni gdzie za 19dni była taka sama wypłata.

@Gucio

Mógłbyś napisać ile dokładnie można zarobić za pracę w firmie Stelmet? Interesuje mnie konkretna kwota, którą zapewnia pracodawca. Mam nadzieję, że mimo wszystko pensja nie jest taka niska.

xxxxx
@Gucio

jak zwykle jakiemus nierobowi nie chce sie robic i placze ze mało zarabia nie podoba sie to sie zwolnij i szukaj pracy tam gdzie placa za nic nierobienie pozdrawiam

Debiwe
@xxxxx

Gucio ty w biurze siedzisz?

@xxxxx

noo nie karzdy jest tak głupi jak ty i obciaga pracodawcy !! Przyjmij do pustego łba ,że NORMALNI ludzie cenia swoją pracę ty (usunięte przez administratora) fornalu !

DO Gucio
@xxxxx

przestan pioerdolic głupoty pracowałem w stelmecie i wiem jak jest jeden drugiego (usunięte przez administratora) ile wlezie napierdolisz sie jak głupi , a i tak wiecej ci nie zapłaca , a jak siedzisz w biurze to siedz na (usunięte przez administratora) i nie dyskutuj

Do xxxxx
@xxxxx

Przestań pi3rdolc głupoty sam doskonale wiem jak jest w tej firmie każdy każdego podpi3rdola naj3biesz się jak głupi a wypłaty mizerne i ne gadaj głupot że jak niby jakiemuś nierobowi nie chce się robić to placze że mało zarabia i ma się zwolnić. Lepiej sam napisz komu tak ładnie obciągasz loda i liżesz dópe że masz dobrze płacone

DO xxxxx
@xxxxx

Co ty za towar ćpasz ???? Chyba masz chuiowego dostawce suchej trawy

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Stelmet?

Licu

DO LICU
@Licu

ZGADZAM SIE . DOKŁADNIE TAK TO SIE ODBYWA

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Stelmet? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.pl.

Nice

W zależności na jakie chcesz stanowisko?

Irena
@Nice

A Ty coś możesz powiedzieć o pracy w tej firmie? Jak tam ogólnie się pracuje? Jesteś pracownikiem?

xxx

chciałbym się dowiedzieć czy firma daje jakąś dodatkową kasę na święta? czy może jakieś paczki?? Jak wygląda praca planisty produkcji w tej firmie? i ile można zarobić na takim stanowisku?? chodzi mi o zakład w Grudziądzu

żona
@xxx

a my jestesmy zadowoleni! zarobki wysokie. paczki na swieta sa. dodatkowa kasa na WIELKNOC oraz BOZE NARODZENIE plus packi dl dzieciaków. polecamy w 100 %

xxxx
@żona

Polecasz ? a dlaczego nie powiesz że jak są dwa -trzy miesiące przed świętami to uwalają kasę z wypłaty po co ? Nie wiesz ? to ja Tobie powiem by później oddać pracownikowi w postaci bonów , super zagrywa firma z ludźmi ,Brawoo ! Firma o ugruntowanej pozycji w Polsce w europie i na świecie a wypłaty się wahają i to bardzo bo po ciuchu ucinają pieniądze na każdej wypłacie,raz jak pracownik dostanie więcej to w późniejszych miesiącach chwyci się za głowę i pomyśli co jest ?!! , raz lub dwa firma otworzyła oczy i zapłaciła normalnie pracownikom lecz to już historia, wszystko wraca do normy. i zaś pracownicy będą się zwalniać bo jak mają zarobić podobnie w innej pracy od poniedziałku do piątku i tylko pierwsza i druga zmiana to nic ich trzyma w tej firmie .

koscielny
@xxxx

czytam twoja wypowiedz i zgadzam sie z tobą w 100 proc firma zydzi kasy dla pracownika ale jak zaczną znowu robic sie spore wakaty to moze pujdzie po rozum do głowy. Ukraińcy tez juz popwoli pi3rdolą robic za marne pieniądze

@koscielny

Masz na myśli, że wynagrodzenie jest niskie? Na tym forum pisząc swoją opinię używamy kulturalnego słownictwa i staraj się tego trzymać. Czy wysokość wynagrodzenia można podwyższyć dodatkowymi benefitami na przykład premiami lub płatnymi nadgodzinami? Mam nadzieję na Twoją odpowiedź.

@koscielny

Różne tu rzeczy piszecie o premiach, dodatkach w Stelmecie. Jedno przyznali, to drugie zmniejszyli - to wszystko rozumiem. Ale tylko raz padła stawka - 14 zł/h. Możesz to potwierdzić? Czy to jest podstawa, jaką macie na produkcji? Z góry dziękuję!

do Bozena
@Bożena

kto ma taka stawke to ma to jest podstawa brutto pracuje w stelmet i mam 13 złoty brutto/h

@do Bozena

Dzięki za informacje, ile zarabiasz w Stelmet. A w jakim systemie pracujesz? Macie nocki? Jeśli tak, to napisz, czy są dodatkowo płatne i ile.

@xxx

Sa paczki, są bony pieniężne na święta

Baku
@Lolek

Ale dodaj jeszcze że 3 miesiące przed świętami zabierają część poborow na poczet tych paczek i bonów na swieta . Chyba wiesz o czym mówię .

Dubello

Nie polecam, firma nie dba o ludzi, liczy się tylko wyzysk, dopóki przychodzisz codziennie do pracy to jesteś ok, ale niech tylko coś Ci się stanie lub twojej rodzinie, że nie możesz przyjść to masz uwalone pieniądze przynajmniej 700 za tydzień, a gdyby dłużej Cię nie było,Bo np dziecko chore, to Pan dyrektor sprawi, że pójdziesz na nowe stanowisko, żebyś sam się zwolnił bo jesteś ciężarem i nie ważne czy pracujesz rok czy 15 lat.Niestety takie praktyki na porządku dziennym. Nie polecam tej firmy nikomu.

Mechanik .B
@Dubello

Zgadzam sie z Tobą w 100 procentach .to nie jest firma , tylko (usunięte przez administratora) pracy. Nic więc dziwnego że ten PGR zatrudnia praktycznie samych Ukraińców. Ciekawe kto będzie pracował jak ukrusy spi3rdola do arbajti do Niemca

Niunia
@Dubello

11lat przepracowanych w tej firmie zero tolerancji dla ludzi szczególnie jeden majster H który łudzi ma za nic nie polecam pracy w tej firmie wyzysk już tam nie pracuje i w życiu nie chce powrotu do tego (usunięte przez administratora)

Ula

Czy praca jest dobrze płatna?

==%%
@Ula

Absolutnie na pracę kobiet absolutnie nikt tego nie docenia

Leon

Jeleniów. -- Posiada , Panie kierowniku czy ma Pan ludzi za idiotów ? Jeleni? ?! Były przelewy na konto za grudzień 2019r i ludzie Bardzo się rozczarowali wypłatą. Nie dość że w grudniu zabrał Pan z wypłaty pieniądze innymi słowy dał mniejsze wynagrodzenie żeby później oddać ludzią w postaci bonów na święta (brawo kierowniku!) teraz jeszcze w styczniu została okrojaona wypłata i co ludzie mają zrobić ??? Wszystko w górę idzie: opłaty, podatki, żywność, paliwo itp. A wypłaty w dół. Ludzie się buntują bo zamiast być coraz lepiej to jest na odwrót jest coraz gorzej ! . I do tego 300 zł premi A dlaczego ?? Bo na produkcji człowiek wykonał ponad normę i za dużo by zarobił wiedz premia w dół ! Ludzie nie zarobią w tej firmie A zwłaszcza na ,,palisadzie" w Jeleniowie, bo będziesz robił dużo to zabierze premię coś tu nie halo ?!! Proszę zrobić zebranie z pracownikami i wytłumaczyć dlaczego tak mizerne były i są wypłaty. Widać firmie Stelmet nie zależy na dobrych i stałych pracowników bo jakby zależało to by płacili dobrze, odkąd wszedł system ESP(elektroniczny system płac) to jest coraz gorzej! Kierownik robi kopiuj wklej i zabiera premię za co ? za wykonaną normę i 100% obecność?! Ludzie mają nadzieję że dotrze to do samej góry -- dyrektor zarząd i zrobią coś z tym bo w nie długim czasie ,,sam" kierownik będzie stał na produkcji. Szczerze odradzam tego zakładu, zwłaszcza Plisady w Jeleniewie, nie polecam.

@Leon

W Lubiecinie jest nie lepiej. Jeśli ktoś nie pasuje do rodzinnego zdjęcia to jest zwalniany. A przyjdzie Ukraina i dostaje od ręki umowę na 5lat, i wybiera sobie stanowisko pracy. Oby nie było ciężko. Wszystkie szczegóły omówiła na grillu u kierownika produkcji.

%%%
@Lolek

Rzeczywiście odbieranie ramiaczków z maszyny to ale się napracuje a nasze kobiety jak jeden mąż (usunięte przez administratora) na płotach i żadna nie miałaby siły pracować 10 godzin i wracać do domu pachnąca ze świeżym makijażem

XD
@Lolek

Zgadzam się robi co chce ile godzin chce i zawsze ma czas na poprawę makijażu przed lusterkiem

Stalin
@Lolek

Tak, nasz kierownik przechodzi kryzys wieku średniego i chce się chyba dowartościować, a ta truśka korzysta!! Rossmann kosmetyki, lekka praca, żeby tapeta była cały czas świeża i jest na każde jej zawołanie. Sms-ik jeden i już kerowniczek przylatuje do niej . Dodam, że ona ma 30 lat a on chyba 50!

Jak wygląda ścieżka awansu w Stelmet?

XD

Brak ścieżki awansu nie widać światełka w tunelu

Marysia

Witam, jak wygląda świadczenie urlopowe w tej firmie, myślę o zatrudnieniu się i chcę wiedzieć czasu wczasy pod gruszą tu funkcjonują

@Marysia

Sa urlopy dawane bez problemu

Lolek

Co tu dużo mówic... Dotychczas było spoko z wypłatami jak na 8h pracy i nie narzekałem jednak teraz.. W kwietniu 2 tyg postojowego w związku z Covid19, później pracowaliśmy do końca msc. Obiecane było 80 procent wynagrodzenia za kwiecień i maj. 2300zl z ulgą podatkowa to jest porażka! No sorry ale ucięte 700na kwitku covid to chyba nie 20 procent. Płyny do dezynfekcji są, przylbice pracownicy montażu dostali ale nie będę się starał wypowiadać, że tyle ludzi na jednej zmianie i wgl, bo po prostu tak musi byc a możliwe ze większość z nas przeszła już tą chorobę. Pracować trzeba także nie zgodzę się z wypowiedzią niżej. Tzw "Góra" za nic ma to, że ludzie mają rodziny, kredyty. Latal se ktoś podczas postojowego helikopterem dobre pare razy nad zakładem.. Aa bo przecież teraz paliwa tanie. Pracownicy teraz po wypłacie są oburzeni, drudzy się cieszą ze chociaż nie zwalniają no ale co ja bym miał z tej wyplaty bez ulgi podatkowej z racji mlodego wieku? Jestem pracownikiem z zakładu w Lubiecinie. Atmosfera tu jedt dosyć dobra, pracownicy się lubią i z majstrami da się dogadać. Praca jak każda inna bo jestem jej nauczony ale te 2300zl z ulga podatkowa to jest śmiech na sali, uff chociaż premii nie ucięto. Pozdrawiam. Są lepsze możliwości zarobkowe w okolicy chociażby Bomadek także na dzień dzisiejszy odradzam tutaj podjęcia pracy. Ja z racji umiejętności tutaj jest, lecz nie wiem co dalej być może zmienię na jesień pracodawcę. Pójdziesz po podwyżkę bo masz minimalna krajowa to powiedzą, że to i tak dobrze bo jest premia.

U

Praca za 80 procent wynagrodzenia zła atmosfera pracy majstrowie źle odnoszą się do pracowników nie polecam

Ogień

Czy możecie podać koledzy i koleżanki stawkę godzinową, która płaci stelmet dla nowo zatrudnionych pracowników na produkcji?

Radosław

Czy związki zawodowe tu funkcjonują?Proszę o opinie osób tu pracujących

Abdullach

Od 25 marca stelmet nakazał większości pracownikom wybranie urlopów wypoczynkowych do 1 kwietnia, ponieważ na granicach są kolejki i towar nie wyjeżdża. Zgodnie z kodeksem pracy jest To niezgodne z prawem, należy jak najszybciej powiadomić odpowiednie organy państwowe. Mało tego, w czasie epidemii, kiedy umierają ludzie, po kilku dniach przestoju, każą przychodzić do pracy, bo euro wysoko stoi i nic innego się nie liczy. Stelmet to taki Kaczyński, po trupach do celu,60 osób na jednej zmianie w jednej szatni, stołówce...tu czlowiek nie liczy się

Zostaw merytoryczną opinię o Stelmet - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Stelmet?

Zobacz opinie na temat firmy Stelmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stelmet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stelmet