Opinie o Stelmet w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stelmet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stelmet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stelmet w Zielona Góra

Abdullach

Od 25 marca stelmet nakazał większości pracownikom wybranie urlopów wypoczynkowych do 1 kwietnia, ponieważ na granicach są kolejki i towar nie wyjeżdża. Zgodnie z kodeksem pracy jest To niezgodne z prawem, należy jak najszybciej powiadomić odpowiednie organy państwowe. Mało tego, w czasie epidemii, kiedy umierają ludzie, po kilku dniach przestoju, każą przychodzić do pracy, bo euro wysoko stoi i nic innego się nie liczy. Stelmet to taki Kaczyński, po trupach do celu,60 osób na jednej zmianie w jednej szatni, stołówce...tu czlowiek nie liczy się

Lg

Witam czy w tym roku będą bony na święta? Ktoś coś wie ?

Szmit
@Lg

I co z tego że bony na święta jak kierownik z palisadytym zabrał premie i dał bon(karpiowe)

Q

Jeleniow omijać szerokim łukiem zakład naj gorszy w okolicy

Kościelny

Stelmet firma porażka kazdy kazdego podpi3rdala o byle (usunięte przez administratora) . Nie polecam pracy w tej firmie

Tartak Kisielin
@Kościelny

Najważniejsze że na 99.9 % świętojebliwy tyfus Mundek opuszcza zakład. Wszyscy będziemy duzo zdrowsi

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stelmet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Elektryk

Witam jestem ciekaw jaka prace wykonuje utrzymanie ruchu ile ich jest na zmianie i jakie obowiązki ile króli dostają ja obecnie mam 3300krolow ale 6dni pracy i dwa dni wolnego. I jestem od wszystkiego A na nogach chodzę w pracy po 12km na 8g

do elektryk
@Elektryk

w St. Kisielinie to dopiero jest szopka gosc ze srubowkrentem w łapie stoi i sie modli zeby samo sie naprawiło

@do elektryk

Przydałby się na tu jakiś komentarz, który dotyczyłby aktualnych warunków zatrudnienia w firmie Stelmet. Słyszałam, iż firma od początku swojej działalności koncentruje się na produkcji elementów tak zwanej „drewnianej architektury ogrodowej". Może wiesz, czy zatrudniają tam osoby bez żadnego doświadczenia w takiej materii? Bardzo przydałaby mi się taka informacja.

Jony

Nie wiem jak w Zielonej Górze ale jeleniow to tragedia robię tam osiem lat i sam się dziwię że tyle wytrzymałem tylko to jest tak że jak już się tyle lat robi i ma się wszystko w jednym palcu obcykane to niechęć jest taka przed nowa praca że się będzie musiało wszystkiego od nowa uczyć i co po tych ośmiu latach mam wielki (usunięte przez administratora) Tylko dodatek doszedł 400 zł za niechodzenie na chorobowe ale jak bierzesz wolne czy idziesz na urlop to już Ci potracaja Pan dyrektor zwany Bogiem zabiera forsę za urlopy za urlop płaci dobrze tylko dziwnym trafem premia uznaniowa jest o kilka stowek niższa im więcej nadgodzin wyrobisz tym gorzej dla ciebie bo ci nie zapłacą ja mogę się pochwalić że za ostatni miesiąc za dwadzieścia nadgodzin 380 zł to ochlapy a się nie zgodzisz na nadgodziny to się zaraz kierownictwo obraża i też cię kroja z wypłaty bo podskakujesz i się stawiasz po ośmiu latach dalej przekopywany atmosfera haha śmiech że dobra kłamstwo nie słuchajcie tych bzdur tragedia ale jak dobrze pójdzie to do wiosny i dzida z tamtąd ludzie ostatnio dwóch prawdziwych magolow przyjęli nawet nie potrafili się z nimmi dogadać ani wpisać na karty jak się nazywają haha bo nikt niestety nie zna mongolskiego to jak jest tak (usunięte przez administratora) to czemu przyjmują Ukraina Gruzję Rosjie i teraz Mongolia jak by było dobrze to by nasi rodacy robili ja wiem ilu ich się tam przewala i odradzam jeleniow ani pieniądze ani sprzęt a już wogole żadnej dobrej atmosfery jeśli chodzi o dyrekcje kierownictwo i majstrow jeśli chodzi o nas szaraczkow to gitara to mnie też trzyma ta patologia którą pozdrawiam ale tylko ja

do Jony
@Jony

Kolego serdeczny w tartaku w St.Kisielinie jest dokładnie tak samo . Żygac się wszystkim chce . Pozdrawiam

Mik

Od razu dla niedowiarków nie pracuje w HR :) Praca w firmie od kilku miesięcy - atmosfera stabilnej i poukładanej firmy. Nie ma nerwówki każdy wie co ma robić. W sezonie faktycznie pracy sporo - ale zadania zaplanowane więc bez chaosu. Zarobki ok, ludzie mili - atmosfera w porządku. Jeśli szukasz stabilnego pracodawcy, a masz dość atmosfery korpo i wyścigu szczurów to polecam :) Czytam opinie ludzi - przede wszystkim z produkcji, że praca ciężka, że jakaś osoba personalnie nie pasuje. Praca na stolarni wymagająca - ale nie bardziej niż inna praca fizyczna. Co do personalnych obiekcji - przy tak dużym zakładzie zawsze znajdzie się jakaś (usunięte przez administratora) Moje wrażenie po kilku miesiącach - jak najbardziej polecam. W porównaniu z innymi zakładami duży plus za podejście do pracownika i atmosferę w pracy.

Jony
@Mik

Weź nie pierdziel człowieku atmosfera jesteś murzynem i jak ci mówią że czarne jest białe to masz tak mówić do jeleniowa przyjęto dwóch magolow prawdziwych ani po polsku ani rosyjsku ani angielsku jak jest tak (usunięte przez administratora) to czemu nie przyjmoja naszych tylko Ukraina grozja Rosja i teraz coś nowego Mongolia haha nawet nie potrafili ich zapisać w karcie na magazynie bo nikt niestety nie zna mongolskiego więc ludzie darujcie sobie i omijajcie szerokim łukiem

Alex

Wymagania duże praca ciężka za marne 14 zł ludzie dostają ochłapy zarabia tylko pracodawca kapują co niekturzy od ludzi po dyrektorów odradzam prace .

@Alex

A jakie wymagania ma ten pracodawca względem swoich pracowników? Może warto byłoby je przytoczyć tutaj na forum. Skoro uważasz, że są one nieadekwatne do wykonywanych obowiązków, to jakie zarobki byłyby - Twoim zdaniem - satysfakcjonujące? Może jest jakaś szansa na podwyżki w firmie, tylko trzeba podjąć ten temat. Jak myślisz?

KOŚCIELNY
@Karolina

WYMAGANIA - TY PRACUJ A O KASE LEPIEJ NIE PYTAJ . NOIRMALNE WYPŁATY DOSTAJA TRYLKO ZNAJOMI KIEROWNIKÓW (usunięte przez administratora)

KOŚCIELNY
@KOŚCIELNY

jak zwykle cenzura a trzeba powiedziec jasno (usunięte przez administratora) I PODPIERDALACZE

pawel522

Ja własnie zastanawiam się czy opłaca się aplikować do tej firmy, jak tak czytam te opinie. Póki co mam już kilka zaproszeń na rozmowy o pracę , a oferty przeglądam główne pod adresem praca-zielona-gora.pl . chyba najlepiej wybrać się na rozmowę i o wszystko dopytać się osobiście.

do paweł522
@pawel522

nie ma co chodzic osobiscie poniewaz nagadaja ci takich zeczy ze w koncu zaczniesz tam pracowac a prawda okazuje sie potem inna - TY PRACUJ I O KASE SIE NIE PYTAJ

Ernest Jones

Poprawka ,Nie jak pracownik /bije/ tylko jak ,,pracuje" przejęzyczenie

Ernest Jones

Plisada jeden z majstrów uważa się za króla dosłownie pracownik jak ma coś się zapytać to już macha rękoma a co dopiero jak jakaś awaria jest maszyny wtedy pracownik się na słucha krzyków wrzasków i machania rąk Siedzi sobie w wózku i patrzy na ludzi jak ciągają sami palety bo ciężko mu podwieźć maszyny nie porobione w tamtym roku było BHP stwierdziła że ostrzałki do remontu jedna skacze tak że kiedyś sama z hali wyjedzie do tego ma takie bicie jak pracownik bije to tak odbija kołka że ręce bolą zaś druga sypie po twarzy pracownikowi ale kierownik dał okulary i sprawa załatwiona strach pracować na tych maszynach. Pracownik boi się podejść do majstra i coś się zapytać bo strach

Ernest

Nierównomierne stawki na montażu płotów. O ile na jednych można dobrze zarobić o tyle na drugich już nie. Skutkiem tego jest różnica wynagrodzenia między pracownikami oraz niepotrzebne nerwy i pretensje. Brak odpowiednich osób pilnujących proces produkcji, niewymiarowy materiał, jego brak i jakość powoduje często trudności w montażu gdzie jest stawka akordowa, zgłaszanie uwag majstrom kierowników itd. nie daje rezultatów. Praca ciężka nie dla KAŻDEGO, Chociaż w ostatnim czasie poprawiło się wynagrodzenie.

zwykly czlowiek

jestem pracownikiem palisad reke trzymają tu pan kaja i kuzmiak wyplaty do (usunięte przez administratora) panowie oczekują cudow robimy na popsutych często nie bezpiecznych maszynach pod grozba ucięcia premii dyrekcja ma to w (usunięte przez administratora) no i nas ponadto traktują nas jak smieci glos ma tylko rodzina kuzmiaka licznie zatrudniona w stelmet palisady. dziekuje i proszę o pomoc..

Palisada
@zwykly czlowiek

Swieta racja oczekuja od ludzi cudów, do kibla za toba ida czy czasami nie palisz ....moze tylki chcą podcierac? Zgadzam sie rowniez co do tych maszyn -czasami strach na nich pracowac. Jeden z majstrow palisady traktuje ludzi jak smieci a kiedys sam byl zwyklym robolem a teraz uwaza sie za króla

Joanna

@Abc, mam jeszcze pytanie dotyczące możliwości rozwoju - czy pracodawca organizuje szkolenia dla pracowników, aby mogli oni podnosić swoje kwalifikacje? Czy jeśli ktoś się wykaże to jest szansa na awans i dłuższą współpracę z tą firmą?

Joanna

@Patryk, wspomniałeś, że pracodawca oferuje benefity - czy możesz napisać jakie dokładnie? Jakie jeszcze widzisz zalety pracy w Stelmet? Twoja odpowiedź może mieć znaczący wpływ na podjęcie decyzji przez inne osoby o tym czy aplikować do tej firmy.

Abc
@Joanna

Z benefitów jest Karta Multisport, na święta paczki dla dzieci, karpiowe - wszystko po przepracowaniu 6 mies. Na produkcji praca ciężka, wiadomo - fizyczna. Jeżeli pracownikowi zależy na pracy i przykłada się do tego co robi, to i przełożeni są w porządku.

Zielona Wyspa

Ile dostanę na produkcji jako zwykły pracownik to mnie interesuje.

Patryk

a mi kasa rośnie jest całkiem znośnie jak na produkcje, czasem monotonnie czasem cięzko ale idzie przeżyć. ze strony firmy są fajne benefity i są terminowi jeśli chodzi o wypłaty wynagrodzenia. nastroje na zakładzie w większości dobre, nie powiem za wszystkich. także ogółem warto pracować.

Franek

Każdy ma swoje racje a prawda jest po środku. Firma też ma swoje ograniczenia finansowe.

robot

Firma o ugruntowanej pozycji w Polsce w europie i na świecie ,Postawiona nowa Fabryka plus do tego weszła na rynek Amerykański a wypłaty się wahają i to bardzo bo po ciuchu ucinają pieniądze na każdej wypłacie,już nie długo wrócą czasy gdzie pracownik dostanie 1900zł kwestia czasu . Płaćcie godnie pracownikom to nie będzie potrzeba Ukraińców , sami Polacy przyjdą do pracy ,

Joanna

@pawel522, też tak myślę. Warto spróbować! Jak będziesz już po rozmowie to koniecznie podziel się z nami jak wyglądała i czy zdecydowałeś się tam pracować. Pomożesz tym samym innym osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Stelmet.

Zostaw merytoryczną opinię o Stelmet - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Stelmet?

Zobacz opinie na temat firmy Stelmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stelmet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stelmet