Stelmet S.A.

Kowary

Opinie o Stelmet S.A.

ilkon
użytkownik zarejestrowany

Jeśli wyrabiasz normę @milenka to problemów mieć nie będziesz, a jakiegoś wielkiego ciśnienia nie ma atmosfera jest dobra, a są także organizowane szkolenia

Tartak Sobieszów zlokwidowany (niby problemy z ochroną środowiska- BUJDA!!! Kryzysik). Zakład Kowary produkcja na niepełną zmianę elementów wysokiej jakości, obecnie ma mieć postój. Praca w Stelmet S.A. nerwówka, wielka niewiadoma dnia jutrzejszego, praca po nadgodzinach bez zapłaty na stanowiskach funkcyjnych, pozbywają sie ludzi bez skrupółów gdy nie są już potrzebni bez propozycji pracy na innym zakładzie. Obecnie [usunięte przez moderatora] gość po humanistyce bez wiedzy z przemysłu drzewnego.

wiesz co się dzieje tam teraz?

Firma Stelmet, zwalnia pracowników i ogranicza produkcję.

Zostaw opinię o Stelmet S.A. - Kowary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stelmet S.A.