Charles Voegele Polska

Opinie o Charles Voegele Polska

Iwona

To prawda, firma Charles Voegele Polska została zamknięta. Dziękujemy za wszystkie opinie na tym forum.

ertg

@ernest mimo wszystko to czesto w parze idzie bo przeciez pracodawca takze musi byc zadowolony ze swojego praconwika w przeciwnym razie to przeciez łatwo jest o zwolnien ie w takim wypadku niestety..;p

były pracownik

Firma wyszła z polski, ostatni sklep zamknęli w lipcu 2014

Rónież pracowałam w tej firmie. Wynagrodzenie zawsze terminowo i nie jest to najniższa krajowa. Ekipa, z która pracowałam najlepsza jaką można sobie wyobrazić. Jeśli ktoś ma możliwość podjąć pracę w tej firmie to szczerze polecam.

były pracownik

Pracowałam w Charlsie 1,5 roku i nie narzekam, wręcz żałuje że odeszłam. Nadgodziny się zdarzają jednak albo jest to wyrównywane w kolejnych miesiącach albo wypłacają wynagrodzenie. Na pewno wszystko zależy od ludzi z którymi się pracuje, kierownictwo miłe, jeśli trzeba to pomoże. Na prawdę nie można narzekać

kon kretna

Gdzie tam praca w Zabrzu dla personelu to porazka kierowniczka i zastepca ciagle na papierosku a reszta zalogi odwala prace za nich, do tego po jednej osobie stoja na sklepie bo kierowniczka u fryzjera a zastepca to idzie sprawdzic jak jej kolezanka wyglada zeby niebylo.Totalny brak profesjonalizmu no coz nic wiecej dodac nie mozna...............

bystra

sklep w zabrzu jest ok, obsługa super widać , że praca sprawia im przyjemność

życzliwy

Bardzo polecam ekipę z KEN-u:)

Fajny zespół,bywa zabawnie,polecam

Szukająca

Drodzy koledzy , koleżanki :) mam prośbę. mam środę rozmowę o -pracę w sklepie przy stokłosach w Warszawie. Możecie mi pomóc? warto? czy ktoś tam już był?

logicznie myślący

baranku drogi decydując się na pracę w handlu decydujesz się na to że ruch choćby w ciągu roku się różnie rozkłada. Wiń za to polskie ustawodawstwo że dla handlowców nie zrobiło normy godzin w grudniu np. 250 a w lutym 70. To chyba logiczne w tego typu pracy że występują dłuższe niż jednomiesięczne okresy rozliczeniowe. Cikawe jak ty z takim małym rozumkiem pracę sprzedawcy dostałeś??

bystry

proszę o zainteresowanie się sklepem w Zabrzu .. kto i jak pracuje ...żenada ...czy kierownictwo powinno piastować dane stanowiska ???????????

Praca z ludzmi nie jest łatwa a zespołu pewnie niema idealnego,każdy ma inny charakter tylko ludzie szanujący każdą jednostkę,elastyczni i pozbawieni egoizmu mogą stworzyć super zespół-pozdrawiam pracownik Wola Parku

pracownica

Nie polecam. początek wszystko ładnie pięknie, potem już tylko wymagania. Tylko słyszy się, musimy być najlepsi. Wyścig szczurów. Pracy od i ciut ciut. Zarobki troszkę więcej niż najniższa. Latanie z klientem włażenie mu w tyłek. Nie polecam

Kirownictwo sklepu na ktorym obecnie pracuje to totalne głąby. Dziewczyny siedzą całe dnie w biurze, poza uzywaniem 24 na dobe telefonu, obżerania sie i wyłażenia na market i sklepy w poblizu nie robią nic innego. Jak tak można, wydawac cale dnie polecenia a samemu nie obslugiwac, nie ukladac sklepu, nie interesowac sie w zupelnosci co sie na sklepie dzieje, no koszmar. Praca w tej firmie nie nalezy do przyjemnosci!!!

pracownik vogele

Nie zrozumiały jest dla mnie fakt zwiększającej mi sie tydzień po tygodniu liczby nadgodzin. Jeżeli przeurocza firma Charles Vogele nie ma ochoty wypłacac nadgodzin niech zatrudni sobie dodatkowa kadre pracowniczą. Nie uśmiecha mi się przychodzić na dodatkowe godziny po to aby potem je z powrotem wybierać, i w taki oto ciekawy sposób ta złodziejska firma nie musi zatrudniać więcej osób tylko jednego miesiąca z 80 godzin mam 120. To nie jest normalne!!!

Praca w Vogele to totalna porażka... odradzam ten Sklep każdemu ... nie ma możliwości awansu... jak to sie potocznie mowi "ręka rękę myje" ... Każdy tylko czeka na Twoje potknięcie...

obiektywny

Witam. Praca w tym sklepie to totalna porażka. Pracownicy nie są zgraną ekipą, robiąc zakupy w tym sklepie odnosi się wrażenie że nie jest się mile widzianym. Przecież nie przychodzi się tam po to, aby robić komuś na złość. Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia. Kierownictwo nie ma wpływu na swoich pracowników choć skargi są bardzo częste, nic się nie zmienia. Przypuszczam że kierownictwo nie posiada kwalifikacji jeśli chodzi o to właśnie stanowisko. Języki obce też są barierą nie do przejścia dla kadry pracowniczej. Czy jest to normalne w dzisiejszych czasach? Mam nadzieję że wreszcie ktoś wezmie się w garść i zmieni coś na lepsze wśród pracowników Charles Voegele Zabrze w M1.

A ja jestem pracownikiem tej firmy i jest wpożądku:)) wynagrodzenie ok dodatki do pensji ok żeby w każdej firmie odzieżowej było jak tu to może ludzie byli by bardziej szczęśliwi

Krzysiek

Odradzam prace w tej firmie. Mnie zwolnili po tygodniu chociaż zapewniali 2 tygodniowe szkolenie w tym czasie(którego i tak nie było). Praca ciężka, nawet osoby z sporym doświadczeniem narzekały. Umowę to dostałam jak mieli mnie zwolnić dopiero i to umowa zlecenie. Wielki negatyw.

maaadiii

Czekam juz miesiąc czasu na sswiadectwo pracy z Charles Voegele!!! To o czyms chyba świadczy!!!!

Ja

Jeśli chodzi o osoby pracujące w firmie - odradzam.

Zostaw opinię o Charles Voegele Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Charles Voegele Polska