Charles Voegele Polska

Gdańsk

Opinie o Charles Voegele Polska

syto
użytkownik zarejestrowany

jeśli jest to stanowisko typowo na sprzedawcę to zarobisz raczej koło 1600 zł ale do tego możliwe są prowizje od sprzedaży, firma ma bardzo porządne szwedzkie produkty i to w polsce naprawdę cenią, poza tym obsługa jest naprawdę dobrze wykwalifikowana :)

były pracownik

ola - 2011-10-16 13:17:14 Fajny sklep,a kierownictwo jest ok. Co do pracownic,różnie to bywa tak jak w każdej firmie.praca ciężka, zarobki marne. od lat nie ma co liczyć na podwyżkę tylko wymagania przez firmę są coraz wyższe. Personel fajny, ale czy to ma jakieś znaczenie? Nie ma możliwośći awansu, rozwoju- ogólnie praca mało ambitna. warto się zastanowić.

ola

KOKO

Charles Vogele na Matarni pod względem kierownictwa jest OK. Natomiast pracownicy to nadęte panienki, zadarte nosy, wszech-wiedzące i wszystko umiejące. FAŁSZ jest tam chlebem powszednim. Plotkują, obgadują, donoszą. Nie zdążysz pomyśleć a już lecą do kierowniczki posłodzić, że takie uczynne i pracowite pilnują koleżanki w pracy. Chcesz poczuć się jak w "Modzie na sukces" - zatrudnij się tam. Telenowela grubą nicią szyta. Ja osobiście nie pracowałam tak długo i chwała Bogu!

Iwona

fajny sklep, posiadają całą rozmiarówkę i dotego jakie przeceny

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Charles Vogele (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca) wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Charles Vogele możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem. Najbardziej nie podobało mi się w Charles Vogele personel.

Zostaw opinię o Charles Voegele Polska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Charles Voegele Polska