Assel sp. z o.o.

Opinie o Assel sp. z o.o.

byly

CZyzby lemur sie zwolnil i szukaja nowego

gwiazdka

po 5 latach dostaniesz dechę z nazwiskiem I nalewkę babuni 250 ml do wcierania bo się nie napijesz bo w smaku ochydne.

HR

mareczek
@HR

Jestem zszokowany. Jako elektryk w Polsce zarabiam (usunięte przez administratora) i nie powiem żebym mógł odłożyć jakies szalone kwoty.

Valkyria

Nie można oczywiście wszystkich ludzi z tej firmy wrzucać do jednego worka:Są też i normalni,sympatyczni ludzie,którzy traktują to miejsce z dystansem,którzy nie utożsamiają się z tym śmietnikiem.Najgorsi są ci,którzy po 2 latach pracy (załatwionej dzięki szwagrowi na magazynie),zapomnieli czym jest dystans do siebie i tego wszystkiego.Mają tak wyprany mózg,że po niewinnym żarcie na temat tej pracy,zaczynają rzucać obelgami i utrzymują się kurczowo zdania,że "Jestem ambitny na tyle,że jeszcze mnie nie zwolnili",a na temat zarobków gruuubo nosi ich wyobraźnia.Tak naprawdę nie mają nic po tych 2 latach zapier*olu,dlatego budzi się w nich agresor i oszukują samych siebie. (usunięte przez administratora)

Key Account Manager

Rekrutacja prowadzona w bardzo mily i profesjonalny, przyjazny sposob. Pan I Pani zadawali konkretne pytania, zainteresowani rozmowa i moim doswiadczeniem. Drugi etap trudny i wymagajcy, ale prowadzony merytorycznie. Bardzo przyjemna i pouczajaca rozmowa. W some sumie szkoda, ale dostalem naprawde propozycje nie do odrzucenia z innej firmy.

Pytania ogolne o mojej sciezce zawodowej Pytania nt. zajmowanego stanowiska i roll Pytania nt. zagadnien w danej roli i rozmowa nt. rozwiazywanych zadan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Magnolia

Nie polecam ludziom, którzy mają słabą psychikę bo nie wyrobią miesiąca do wypłaty. (usunięte przez administratora) paczki na święta za 35 złotych, (usunięte przez administratora) Tak się szanuje w tej firmie pracowników! Nie wspominając o liderach i osobach wyższego szczebla, którzy stale podrywają młode dziewczyny, a zwalniają je wtedy kiedy, im się znudzą... :-)

kacza-gugu

zrozumcie jedno,raz na zawsze. assel to firma przykrywka. nie zarobicie tam (usunięte przez administratora) to bajki. na pare miesiecy ok, ale potem szukajcie czegos ambitniejszego. ta spolka nigdy nie osiagnie poziomu PRO, bo to tylko marny producent kontraktowy.

bochu

Co tak narzekacie? najlepiej komentować i jak to zle jak slabo jak malo placa itp. itd. to zmiencie i zobaczcie jak jest gdzie indziej. Ja tez narzekałem jak byłem a asselu, teraz jestem gdzie indziej, powiem tak cieszcie się z tego co macie bo można skonczyc gorzej. a chore klimaty to sa w każdej firmie w każdym dziale. pozdro assel!

neutral

dou safari

BU hahahaha Buuuuuuuuuuuuuu hahahahahahahaahahha

Valkyria

"Najlepszy Inspektor".....HAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAH

muminek

Oj są, mi proponowali (usunięte przez administratora) na start i pani z HR mówiła żebym się nie przejmował bo są ludzie którzy wraz ze stażem (tzn po 10 latach pracy chyba) (usunięte przez administratora)

ze co?

(usunięte przez administratora) stawki w tym asselu są???

do minka- czubolinka

Zapewne ciebie też tak za*ebiście przygotowała ta firma, że swoje eldorado masz na linii (usunięte przez administratora) , albo na antresoli (usunięte przez administratora) . Chyba, że pracujesz w kadrach (usunięte przez administratora)

Valkyria

Po pierwsze-nie jesteśmy żadnymi koleżankami.Po drugie-jakie przygotowanie?Widzę rozwój po Twoim wpisie.Nawet poprawnie nie potrafisz się wysłowić,więc o jakim rozwoju mówimy (usunięte przez administratora)

Valkyria

a propos nowych wakatów..." na stanowisku programisty, kupca strategicznego lub projekt manager".Hmm,to nawet programista,kupiec i projekt manager kopnęli was w d*pe i się zwolnili? :D Assel sp z.o.o - z czego z.o.o wcale nie jest skrótem ;)

Valkyria

@edik "przyjazną atmosferę i kulturę pracy" (usunięte przez administratora)

kundelek

Moze sie tylko tak wydawac....;)

Giovani_Don_Kreska

Pozdrowienia dla wszystkich porannych poskramiaczy grubych krokodyli albinoskich. Śnieg się sypie, trampki wiszą. Wiecie ocb. :D

tackowy

(usunięte przez administratora) . Ostatnio słyszałem jak (usunięte przez administratora) opierdalał sprzątaczkę że zostawia mokre plamy na posadzce i że trzyma źle mopa aż ta mało nie płakała. Co za typ mówią na niego czernoje czy jakoś tak. Biedna kobiet dorabia sobie a ten się nadnią znęca i straszy że ją zwolni. Jak by była młodsza ze 30 lat dała by mu tym mopem.

frodo

obiektywny

zgadzam się z kundelek, dzieki doswiadczeniu jakie nabyłem w asselu, (usunięte przez administratora) Pracę w asselu lubiałem ze wzgledu na ludzi, atmosferę (która akurat u mnie była ok), ale to jak assel traktuje szeregowych pracowników to jest skandal. Moze gdyby było inne prawo, nizsze podatki i koszty pracy to nie byłoby takiego dziadostwa, ale to juz bardziej kwestia polityki itd niz samego assela. Moze wtedy byłoby lepiej, a moze assel mimo narzędzi do tego byc dac ludziom pracę na normalnych warunkach (bo praca za 1500zł na umowe zlecenie albo półroczną umowę o pracę to patologiczne warunki) i tak nadal by leciał w ch**a i nadal byłoby tak samo. Tego nie wiemy na dzien dzisiejszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Assel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assel sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assel sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assel sp. z o.o.