Assel sp. z o.o.

Opinie o Assel sp. z o.o.

strach

Jaka pracę wykonuje się na antresoli? (poważnie pytam)

tom&6

Hej,mam pytanie ktoś wie jak wygląda praca na magazynie,chodzi mi o atmosferę i podejście do pracy czy mają podzielone obszary czy wszyscy robią wszystko i nic...?Pytam się gdyż dostałem propozycję pracy w Asselu a jeśli mam wyglądać praca jak w tczewskim Huberze to szkoda czasu i nerwów!

OoreoO

Praca od 6 do 14 i od 14 do 22 i spokój, 8 godzin i uciekasz, chyba że się jakieś nadgodzinki trafią a to zawsze dodatkowa kasa, nie ma nerwów, nie ma stresu!

ututututut

Czytam sobie te wasze komentarze i chyba pisza je ososby, ktore zostaly zwolnione i teraz maja jakis straszny żal do firmy i stwierdzaja, że na tym forum można zmieszac wszytskich z błotem w końcu robia to anonimowo - żenada! pewnie żaden z was nie byl w stanie powiedziec komukolwiek tego w twarz. Całkiem spory czas pracuje w firmie Assel i sa gorsze i lepsze dni, gorsi i lepsi ludzie, gorsze i lepsze stanowiska. Jeżeli chodzi o atmosferę to tworzą ja ludzie i ich podejscie do pracy, gdzie trzeba pracować, a jak ktoś szuka zajecia gdzie bedzie siedzial 8h i za to maja mu zaplacic to rzeczywiscie nie jest to miejsce. Można się dużo nauczyć i awanasować, tylko trzeba mieć coś pod kopułą a nie czekać na podwyzki "ze sie po prostu przychodiz do pracy".

Key Account Manager

Rekrutacja prowadzona w bardzo mily i profesjonalny, przyjazny sposob. Pan I Pani zadawali konkretne pytania, zainteresowani rozmowa i moim doswiadczeniem. Drugi etap trudny i wymagajcy, ale prowadzony merytorycznie. Bardzo przyjemna i pouczajaca rozmowa. W some sumie szkoda, ale dostalem naprawde propozycje nie do odrzucenia z innej firmy.

Pytania ogolne o mojej sciezce zawodowej Pytania nt. zajmowanego stanowiska i roll Pytania nt. zagadnien w danej roli i rozmowa nt. rozwiazywanych zadan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
sama prawda

Każdy chyba wie jak jest w Asselu co pracuje. Ja pracuje od jakiegoś czasu i jest w miare ok, pracowałem w dużo w gorszych firmach. Oczywiście przeczytałem te wszystkie komentarze przed rozpoczęcie, trochę sie wahałem, ale byłem na rozmowie, zaczełem prace i nie załuje:)) mam nadzieje ze uda mi dojasc do jakiegos wysokiego stanowiska!!!

lalala

@obiektywny masz troche racji ale zalezy chyba od obszaru, bo nie zawsze da się uniknac pewnych osob. Ja sie cieszę, że wogole mam pracę. Ja dostaje te mniejsze podwyzki w jakiś odstepach czasu i teraz zebrala mi sie juz pozadna suma i nawet moge odłozyć. Dla chcącego nic trudnego!!!

obiektywny

sami narzekacze na tem forum, chyba nie macie co robic , zacznijcie poprawe od siebie a moze zostaniecie docenieni. Ja tam gadam z ludzmi których lubie - a jets ich sporo;), jak kogos nie lubie to po prostu staram sie z nim nie wchodzic w dyskusje.

prawda

(usunięte przez administratora) Programista jak dostanie na start (usunięte przez administratora) to niech ich po piętach całuje. (usunięte przez administratora) Jak idziesz do innej firmy na rozmowę kw. to wstyd przyznać gdzie się pracowało bo zaraz padają pytania czy to prawda, że tam jest taki syf...? Mizerny zakład, tylko aspiracje wysokie "jednego" prezesa... który nie potrafi znieść sukcesu firmy konkurencyjnej... :) (usunięte przez administratora)

byly_pracownik

"Pracę w firmie posiadającej stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku,swobodę w działaniu" ... Stabilną ? Swobodę w działaniu ? Że co przepraszam ?! :D z tą swobodą to też kogoś fantazja poniosła troszkę. Podwyżka .. hmmm... jak już takową dostaniesz (usunięte przez administratora) .. Raz się tak "firma" wycwaniła że jak została podniesiona płaca minimalna, to ucieli premie adekwatnie do podwyżki PM i dopisali do stawki godzinowej.... (usunięte przez administratora)

takisobie

na ile zmian sie pracuje w asselu? moglby ktos napisac?

MontaukP

gyjok
@MontaukP

jakie to firmy?

obiektywny

nie przesadzajcie ze nie da sie w asselu nic zdziałać. (usunięte przez administratora) Ale jesli chodzi o awans, to jest to mozliwe. Mozna np awansowac na lidera linii, a liderzy linii mają przerozne zarobki, zalezy ile sobie wynegocjują. Znam przypadki ze lider miał ledwo (usunięte przez administratora) , był taki co miał (usunięte przez administratora) i taki co miał (usunięte przez administratora) Zalezy to od stazu pracy, umiejetnosci, stanowiska (co to za linia, czy wazna z perspektywami czy taka niepewna, ktora byc moze za pare miesiecy zostanie zlikwidowana) tego ile sobie wynegocjuje, wątpię zeby kluczowy wpływ miały tutaj znajomosci.

Valkyria
@obiektywny

chłopie

Aplikuj sobie na stanowisko sprzątaczki tam też masz multisport. Co za podejście, o zgrozo! InRZynieria jak talala! :)

stefan

Ja tez bym wolalbym dostawac wieksza kase, jak każdy:P ale i tak mozna cos zaoszczedzic nawet pracujac na linii.

Stena

Na linii zapiernicz wiadomo, a jak awansujesz wewnątrz firmy to dostajesz (usunięte przez administratora) do pensji i masz im dziękować ze juz nie musisz zapierniczać. Myślisz sobie super, ale potem okazuje sie, ze psychicznie musisz wiele znosić i (usunięte przez administratora) nie jest tego warte. Podsumowując: Przez 4 lata pracy w tym zakładzie zaoferowano mi po licznych awansach (usunięte przez administratora) Żenada :-D :-D :-D pozbądźcie sie złudzeń, ta firma nie dba o pracownikow, nawet tych wyżej nie mówiąc juz o tych szarakach na linii.

otpo

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko dystrybutora - Obowiązki: dystrybucja materiału pomiędzy obszarami produkcyjnymi utrzymywanie porządku na stanowisku pracy prowadzenie wymaganej dokumentacji ile, mniej wiecej, zarabia osoba na takim stanowisku i czy praca jest ok?

była

a ja troche zaluje ze nie pracuje w firmie, myslalam ze bede miala lepiej a mam tak samo, moze nawet gorzej. brakuje ludzi brakuje klimatu.

byly

nie polecam praca ciagle na zleceniu bez perspektyw na normalna umowe zwolnili chyba lemiura bo szukaja na jego mniejsce jaliegos nastepnego nawiedzaonego

były

Valkyria

Hahhaha,biedny Lemur... :D może miał dosyć swojego kaszlu

Zostaw merytoryczną opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Assel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assel sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assel sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assel sp. z o.o.