Opinie o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. w Białe Błota

taki ktoś

Mi natomiast praca odpowiada.Wszyscy narzekacie! Jak się nie podoba to szukajcie innej pracy.

Kazik

Pracowałem kiedyś w magazynie. Zdobyłem bardzo duże doświadczenie za co jestem wdzięczny. Co do reszty to się zgadzam, wszystko zależy od tego czy się podlizujesz. W magazynie było kilku bardzo dobrych ludzi ale jeśli stawali się lepsi od brygadzisty lub zaczęli przyswajać wiedzę zaraz byli usuwani.W tabemax tak było i myślę że jest nadal. Dobrze gadasz jesteś wielki, pracujesz nikt Ciebie nie zauważy,nikt nie doceni.Pamiętajcie zawsze można zmienić pracę.Pensje magazynierow są śmieszne za taką pracę i wiedzę powinni być nagradzani uczciwą pensja.

Dla wszystkich co tu wchodzą napisze tylko jedno gdyby była gdzie indziej praca nawet bym się nie zastanawiała...lecz trudno dzisiaj znależć zatrudnienie....tu w tym zakładzie jest coraz gorzej....nie ma stabilizacji potwierdzam że jak nie jesteś pupilkiem swojego brygadzisty to nie zarobisz...przykre bo powinno się doceniać pracowitych ludzi a nie jakieś chore układy...atmosfera jest do (usunięte przez administratora)

Do ja

Wydaje mi się to czy ktoś chodzi co godzinę na kawę jest do sprawdzenia.(kamery).Zastanawiające jest ze fizycznii mają problemy i załatwiają to tutaj. P1 czy P2 to nie ma znaczenia bo to jedna firma. Przełożeni to już tak, Wasz(P2) mina wilka na lowach, Nasz mina plażowicza na wiecznych wakacjach.

@Do ja

A skąd wniosek ze jestem z p2?? Wczytajcie się dokładnie w komentarze...oceniacie tak jak wy chcecie, bez żadnego podparcia....i to maja być szczere opinie??? pracowałam i u góry i na dole i wiem jak tam jest- to tak na marginesie..

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH I ELEKTROMECHANICZNYCH (NR 1651). Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ktoś normalny

Co znaczy broniła? Czytając Zachę, przeczytałam to co wszyscy wiedzą i oczym mówią. Od lat P1 jeden jest waworyzowane przez dyrekcję to wszyscy wiedzą. Staram się Ciebie zrozumieć ale skoro piszesz ze jakaś M gdzieś plotkowala to czyta się to tak jak opinia kogoś złośliwego i szukającego zemsty.Wypowiedź kogoś z P1 lub P2 w stylu gdzie jest lepiej naprawdę jest śmieszne.Ja pracowałam przez tydzień na P2 i nigdy powtarzam nigdy tam nie pójdę. Prawda jest to ze Nasi przełożeni to oszuści którzy nie powinni brać pensji bo powinni się wstydzić.Prawda jest to ze gdyby szefowie otworzyli oczy znalazły by się pieniądze dla Nas czy to na dole czy Uwas na gorze.Zapraszasz na P1 znaczy ze nigdy nie byłaś na P2 lub nigdy nie rozmawiałas z Kimś kto tam był.Nazwę Ci kłamcą bo jeśli ktoś pisze ze na P1 jest lepiej to znaczy ze nie ma nic do powiedzenia i kłamie.

Zapraszamy w takim razie p2 do pracy na p1, od razu da się zauważyć różnicę...Dozór na P2??? haha- dowcip wieczoru:-)) brygadziści schodzący co godzinę lub na kawę to jest dozór?? ostatnio, jedna z "brygadzistek" z p2 ( pani M.) spędziła 2 godz. na dole, bo musiała pogadać z kumpelą...to nie jest uczciwa ocena- wiadomo jesli Zocha pracuje na P2, to będzie broniła swego...A niestety nie wie jak jest na P1 bo przecież się nie rozdwoi... Niektóre opinie są poniżej pewnej przeciętnej i faktycznie dyrekcja powinna w końcu zobaczyć kogo zatrudnia...

Zocha

Tak to prawda tak się pracuje na P1 .Zapraszam na p2 tam jest lepiej .Wszyscy biegają i tak min na wypłatę .Wcale sie nie dziwie jeśli pracujemy na Tych darmozjadów.Zresztą Wy nie jesteście lepsze jak Macie przyjść na Friwo to brygadzista wypisuje urlop lup karzą Wam iść na chorobowe.Jednak wcale sie nie dziwie bo jak na p1 wyrobi sie na cztery godziny to i tak wyrównają Wam zerówkami .P2 jak nie wyrobisz do do Pana Boga .Jedna firma a taki syf .Widać to po dozorze na p1 ha ha ha na p2 mobilizacja godz , godz i godz.Wcale nie bronie jednych czy drugich staram się być sprawiedliwa i uczciwie oceniając.Przypomnę Elstera wiecie jak było na p2 a jak jest na p1 .Ładnie musi dozór mydlić oczy Szefom że tak dają się oszukiwać.

pomyśleć

Tak zgadzam się z Tobą.Firma zmierza w upadłość.Dlaczego-wyjaśniam.Wszyscy wiemy że pracujemy bo są firmy które płacą, szefowie mają zyski i koło się kręci .Problem polega na tym że szefowie ufają swoim pracownikom i nie myślę o pracownikach z akordu.Wystarczyłoby przejść się po hali i dokładnie przyjrzeć się ich pracy.Ilu ludzi jest zatrudniona do nadzoru lub do kontroli. P1 obrasta w lenistwo tych ludzi ,jak się patrzy na przetaczających się po hali tych znudzonych swoim udawaniem ze są potrzebni .Liczyłem kiedyś 16 fizycznych ,czterech brygadzistów +brygadzista kontroli,pięć kontrolerek,Mistrz,kierownik.Najbardziej boli to że my pracujemy za minimum a można byłoby pomyśleć i byłoby pieniądze na godziwe zarobki.Z tych 16 to jeszcze kilku na zerówkach.Dlatego myślę że ta firma nie ma przyszłości bo porostu nie myśli o Tych co naprawdę pracują na ich zyski ale na tych co dobrze się sprzedają .

pracownica

Zgadzam się co do brygadzisty a im młodszy tym gorszy popisują się a (usunięte przez administratora) wiedzą , Brygadzista powinien być starszy bo taki ma szacunek do człowieka

Witam wszystkich serdecznie co do brygadzistów nie znam wszystkich i dobrze ale tych co znam to o pomstę do nieba można woŁać.Nie wiem kto wymyślił sobie że jak zna się trochę na robocie to może być brygadzistą,nic mylnego bo samo rozdanie pracy niektórym osobom stwarza trud ZERO organizacji to tylko ułamek tego co Ci Bogowie umieją.A później wszyscy zdzwieni że narzekamy .Bo to oni są dla nas a nie na odwrót.A wystarczy inny kolor fartucha i w głowie jak po szampanie szumi nawet potrafią wymyślić zawód BRYGADZISTA ludzie ręce opadają i to podobno uczeni.

prosty chlopak

czesc co do waszych wypowiedzi to zal. Pierwszą podstawową rzeczą jest to ze komus sie tam nie podoba to niech nie robi i znajdzie sobie inna firme ale i tak wszyscy z was by nadal narzekali jestesmy takim krajem ze kazdy narzeka a nie pamietacie tego co jest najwazniejsze w życiu nie praca nie pozycja w niej nie pieniadze lecz ..... domyslicie sie chyba. Nie badzcie materialni i zawistni bo nigdy do niczego nie dojdziecie .Ps pamietajcie ze kazda praca ma swoje wady i zalety i by mozna w nie skonczonosc nazekac

Zuza

To nie chodzi o to iż brygadziści gonią do pracy taki ich obowiązek!Chodzi o to,że jeżeli zostaniesz przyznany do któregoś z brygadzistów a Ty mu się nie spodobasz i nie zostaniesz przez niego polubiana to masz przerąbane dostajesz najgorsze zlecenia gdzie wyrobisz się na 3 godz w 8 nie wyrobisz w miesiącu normy następny miesiąc taki sam no i ci dziękują a pupilki brygadzistów dostaja najlepsze zlecenia.Tam brygadzista rozdaje karty tego lubie a tego nie lubie!

zgadzam się gdyby wymienić brygadzistów firma byłaby ok.

Zuza

Praca w firmie Tabemax ogólnie względna.Problem polega w tym na jakiego brygadziste trafisz i jeżeli mu się nie spodobasz to dziękuje bardzo wypad z tej firmy

Olga

Żalić się niema co ale lalunie mogę wam powiedzieć że ten luksus się wam skończy i to niedługo bo w Dyrekcji się obudzą że taki nikt ma 3-jke z przodu a brygadzista co???.

Waldek
@Olga

Prawda jest taka na magazynie to wszyscy mogą robić .Śmieszy fakt jak orły z magazynu nie dają radę dostają ludzi z produkcji żeby im pomogli . Dlatego wydaje się że nie ma tam problemu z ogarnięciem prac w magazynie .Zresztą jak im się przyjrzeć to nie wyglądają na normalnych.

kik

A jak jest z pracą w logistyce. Kto tam teraz tym steruje. Mozna się załapać do biura albo do magazynu ?

dlaczego dyrekcja nie widzi co się dzieje w zakładzie osoby które mało wiedzą idą na ilość nie mają pojęcia o czytaniu numeru zlecenia a nie mówiąc o rysunku zarabiają takie pieniądze . a widać to będzie na wypłatę ,jeden musi wiedzieć więcej i dostanie o połowę mniej i kto ma lepiej -NIEDOUCZONY-A JEST ICH WIELU

olka

otwieram konkurs na najlepszy dział ;k-12' ponieważ 3-godzinki zasuwam ,2-na pierdołach 2- się pokręce i za godzinkę do domciu tak co dzień i na konto 2 z przodu będzie

@olka

chyba pani olka jest niedoinformowana i bardzo zazdrosna na lepsza atmosfere na dziale. Co kolezanki juz nie chca wysluchiwac zali ze na forum trzeba je wylac ? haha żałosne. A jak sie w firmie wam nie podoba to sie zawsze mozna zwolnic. Wam sie nigdy nie dogodzi. Proste

byly pracownik

przerabane- bo dostajesz najgorsza prace i wyrobisz sie na 2-3godz gdzie inni codziennie maja dobra prace i maja na 8-10godz.a mozna byloby to podzielic.

mika
@byly pracownik

Sama prawda....smutna i prawdziwa tak jest niestety do dzisiaj...pracuje tam z przymusu i nie mogę się doczekać kiedy znajdę nową pracę!!!!

byly pracownik

zaklad bylby ok gdyby nie atmosfera.jesli nie jestes pupilkiem brygadzisty to masz przerabane!

Zostaw merytoryczną opinię o Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. - Białe Błota

• Jak się pracuje w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.
2.8/5 Na podstawie 117 ocen.

Tabemax Bernard Grzanka Maciej Drecki sp.j.