ZP INSTAL

Lublin

Opinie o ZP INSTAL

Sebas

@pozdr a czy one wisiały tutaj na goworku? W tej chwili żadnego nie widzę, więc może dopiero teraz kogoś zatrudnili...

pracownik ego

stawki bardzo niskie. starych pracownikow pracujacych 30 lat. mlodych przyjmuje sie na stawkach jak starzy pracownikow . brygadzisci wlaza w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownika maja wysze stawki od 5 do 7 zl na godzine . nikomu nie polecam tej firmy.

Anonim

A ja uważam, że atmosfera bardzo dobra w firmie, jeśli jest taka potrzeba to każdy służy pomocą. Ogólnie nie ma na co narzekać.

Antonio

Atmosfera jest kijowa, nikt nie szanuje ludzi

anonim - 2009-05-11 21:57:55 Dodaj opinie o ZP INSTAL - Lublin . Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.firma dziad i tyle- jak najdalej od niej

szkoda ze wszystko sie [usunięte przez moderatora] przez zmiany rzadow,wczesniej to byl moj drugi dom

Zostaw opinię o ZP INSTAL - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZP INSTAL