Opinie o Instal Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Instal Lublin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instal Lublin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Administrator Nowy wpis

Chciałbym pracować jako Kierownik działu w mieście Lublin. Czy rzeczywiście można zarobić 9600 ? W jakich firmach?

Gdzie można znaleźć potwierdzenie odnośnie tej wzmianki o zadłużeniach? Gdyby tak było to do teraz już żadne prace nie mogłyby być chyba wykonywane a tak jak ktoś pisał firma od paru lat już działa, teraz ostatnio coś się wydarzyło czy to może niesprawdzone informacje? proszę o odpowiedź mój partner kiedyś myślał nad praca w firmie

JedenZwielu Nowy wpis

Właśnie wpisując tylko instal Lubin w wyszukiwarkę nie wyskoczyło nic innego jak wpisy od długach… A będzie ich tylko napływać… ponieważ kontaktując się z instalem usłyszałem aby udać się do komornika… Inwestycja ochota banach 2b Warszawa. Uniwersytet zapraszam firmy poszkodowane do kontaktu.

@JedenZwielu

Ja to pewnie korzystam z innej wyszukiwarki, bo u mnie od razu strona firmowa wyskakuje, ich wizytówka google, LinkedIn i tak dalej. Wspomniane długi nie wystawiły się na 1 miejscu. ja tu kiedyś chciałem aplikować na specjalistę ds. kontrolingu, ale po tym co tu piszecie to nie wiem czy te oferty nas stronie są takie poglądowe czy jednak szukają?

Omijać szerokim łukiem. Brak płatności, bałagan, (usunięte przez administratora) zadłużeni wszędzie. Na budowach płaci za nich inwestor lub GW.

To jeśli chodzi o umowę o prace na czas nieokreślony to dopiero się ją dostanie jak minie ustawowy okres 33 miesięcy? Chyba, że źle rozumiem? Ludzie ogólnie już po tyle lat tu pracują? działalność z tego co widzę trwa od 2019

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Instal Lublin Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier przygotowania budowy – Instalacje Sanitarne? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy zatrudnienie na umowę o pracę, o którym czytam właśnie w ofercie na blacharza wentylacji, dostępnej na stronie firmy, jest zatrudnieniem od razu na UoP na stałe? A jeśli nie, to na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa i po jakim czasie miałbym UoP na czas nieokreślony?

Agnieszka

A wiecie, czy jest na rekrutacji jakiś test z umiejętności miękkich? W wymaganiach w tej ofercie jest wpis np. o rzetelności, komunikatywności. Ale czy ktoś to jakoś weryfikuje? Chodzi mi konkretnie o posadę Inżynier przygotowania budowy – Instalacje Sanitarne, bo rekrutacja teraz trwa i nie wiem, czego się spodziewać.

@Agnieszka

Nie ma żadnych testów, na rozmowie nawet nikt się nie pokaże na kamerce. P. Kierownik Kard (która jest jedyną kadrową) powadzi rekrutację jak w latach 90. w IL jest obecnie łapanka, a nie rekrutacja

Natalia

Jako podwykonawca mogę powiedzieć że firma ma bardzo duże wymagania, ale niestety nic od siebie nie daje. Na budowie częste kradzieże sprzętu i nikt nic z tym nie robi. Już nie wspomnę że mają bardzo duże problemy z wypłacalnością. Trzeba się prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze. A i tak będą przeciągać kombinować żeby nie zapłacić.

Na jaką stawkę może liczyć Kierownik Działu Ofert z ogłoszenia? Pytam patrząc na obowiązki z ogłoszenia, których trochę tam jest, od organizacji pracy całego działu, po analizę dokumentacji. Wszystko opisali, tylko nie ma niestety stawki podanej. Może tu się czegoś dowiem. Najlepiej proszę oddzielnie podawać podstawę i dodatki.

Czak NORISS

DZIADY cz.3 tak krótko można opisać tą firmę zarobki niskie , atmosfery brak tylko stołówka pracownicza trzyma poziom.

Adrian

Oprócz niezbędnych narzędzi pracy, oraz zatrudnienia na umowę o pracę są również benefity, opieka medyczna i pakiet socjalny. Wszystko to z ogłoszenia dla blacharza wentylacji, które znaleźć można na filmowej stronie. Co więc dokładnie wchodzi w skład tych benefitów i czy w całości pokrywa je pracodawca? A także jaki jest zakres pensji zasadniczej na tym stanowisku i jaki sposób premiowania?

kandydat

Czy ktoś z obecnych pracowników lub ktoś kto nie dawno pracował może wypowiedzieć się na temat firmy?

Honorata

hej... zastanawiam się gdzie są jakieś bieżące opinie, te dawniejsze są dość negatywne i sama nie wiem co o tym sądzić... na stronie jest sporo ofert również na praktyki studenckie. ja to podpytać chciałam o prace jako spec od zakupów tu w firmie. przede wszystkim ile osób teraz pracuje i jaki jest średni staż pracy? o benefitach pisali czyli tylko jest multisport, opieka i ubezpieczenie, tak? pisali też coś o możliwości rozwoju, ktoś opisze to szerzej? z kasa jak wyjdę?

Jula

Bardzo niskie płace. Pani (usunięte przez administratora)potrafi powiedzieć o pracowniku publicznie ze jest nieudacznikiem. Zatrudnianych jest dużo studentów bo są najtańsi i nie ma doświadczonych ludzi by poprowadzić roboty. Kadra kierownicza musi pracować za darmo w soboty, nie ma wypłacanych nadgodzin również na tygodniu.

fajnyfacet

Jak jest dużo pracy to jesteś potrzebny wszystko super ekstra. Jak coś nie wychodzi to szukają pieniędzy u "Ciebie" w kieszeni. No i oczywiście kto jest winny....Pani prezes mysli, że ma zawsze racje. Niestety nie zawsze. Dziś ludzie są najważniejsi a nie pieniądze, praca czy budowy. Brak dialogu i szerokiego spojrzenia na problemy daje jedynie nieodparte wrażenie że wszystko jest ok. Szkoda. Człowiek jak nie słucha drugiego człowieka to nic nie wnosi do swojego życia i niczego się nie uczy - bo jak!!! Wiedza płynie z zewnątrz a nie z nas samych!!!

Jeremiasz

@GRUBAS Myślę, że musiał być powód, firma jest dobrym pracodawcą

Sebas

@pozdr a czy one wisiały tutaj na goworku? W tej chwili żadnego nie widzę, więc może dopiero teraz kogoś zatrudnili...

pracownik ego

stawki bardzo niskie. starych pracownikow pracujacych 30 lat. mlodych przyjmuje sie na stawkach jak starzy pracownikow . brygadzisci wlaza w (usunięte przez administratora) kierownika maja wysze stawki od 5 do 7 zl na godzine . nikomu nie polecam tej firmy.

A ja uważam, że atmosfera bardzo dobra w firmie, jeśli jest taka potrzeba to każdy służy pomocą. Ogólnie nie ma na co narzekać.

Antonio

Atmosfera jest kijowa, nikt nie szanuje ludzi

szkoda ze wszystko sie [usunięte przez moderatora] przez zmiany rzadow,wczesniej to byl moj drugi dom

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Instal Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instal Lublin Sp. z o.o.?

Instal Lublin Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.

Instal Lublin Sp. z o.o.