P.I.P. INSTAL-LUBLIN S.A.

Toruń

Opinie o P.I.P. INSTAL-LUBLIN S.A.

Igor

Słyszałem sporo dobrych opinii na temat pracy w firmie, chciałem to zweryfikować na forum ale niestety nic się tu nie dzieje od miesięcy. Jest jakiś powód takiego stanu rzeczy?

Hanna

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w P.I.P. INSTAL-LUBLIN S.A.? Jak przebiegł ten proces? Jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy? Koniecznie podziel się swoimi radami z przyszłymi kandydatami.

ruda

z tego co jestem zorientowana to w maju u was ruszyło całe mnóstwo nowych rekrutacji na stanowisko Kierownik Kontraktu Instalacji sanitarnych w wielu województwach - co to się wydarzyło że tak nagle się pojawiły? czy coś się w firmie istotnego wydarzyło?

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Zostaw opinię o P.I.P. INSTAL-LUBLIN S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.I.P. INSTAL-LUBLIN S.A.