Naftoremont-Naftobudowa

Płock

Opinie o Naftoremont-Naftobudowa

Darjusz Pogonowski

firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] totalnie wiekszosc zdecudowana to emeryci i rencisci brak persepektywy rozwoju firma pchodzi z tzw polski b kierownictwo firmy to byli działacze PZPR w firmie brak mlodych ludzi prcuja tam tylko deperaci stawki godne porzałowania 12,13 ZL Wychodza z zalORZENIA ZE IM TANIEJ TYM LEPIEJ wykonuja remont chyba po raz dziesiaty z rzedu a ciagle powielaja te same błedy ostatnio nomało nidoszło do wypdku smiertelnego

ja
@Darjusz Pogonowski 29.03.2017 11:50

hej kiedyś tam pracowałem ciekawy jestem czy są jeszcze te budowy na Orlenie

Piotrek
@ja 17.05.2017 10:34
hej kiedyś tam pracowałem ciekawy jestem czy są jeszcze te budowy na Orlenie

Są budowy 1,3,4,5. Ja jestem na bud nr. 1aktualnie

FW

FIRMA,DOBRA. PRZEPRACOWAŁEM TU WIELE LAT. TYLKO POLIMEX JĄ DOPROWADZIŁ DO RUINY.DOPUKI BĘDZIE RĘKĘ TRZYMAŁA WARSZAWA TO NIE MA SZANS NA JEJ ROZWÓJ.ZBYT DUŻA BIUROKRACJA.PRZEZ TO SĄ ZBYT NISKIE ZAROBKI A PRACA DOŚĆ UCIĄŻLIWA,CHOCIAŻ CIEKAWA

Gdzie te podwyzki od tylu lat oza w ludzi a zapłata licha.

Zostaw opinię o Naftoremont-Naftobudowa - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naftoremont-Naftobudowa