Terbud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Marian Droździel

Szczecinek

Terbud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Marian Droździel

Opinie o Terbud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Marian Droździel

Możecie opisać świeżą sytuację Terbud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Marian Droździel? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Tomaszek

Nie polecam. Chyba,że ktoś przymiera głodem. To nie ma wyjścia.

nicus1111
@Tomaszek 09.04.2014 20:28

Tak. Zgadza się. Pracowałem 2 miesiące i dość.

Oskar
@nicus1111 14.01.2016 17:58

Witam co w terbudzie jest nie tak. Pytam bo zaproponowali mi prace jako operator koparki i niewiem co zrobic

Oskar

Witam wlasnie zaproponowali mi prace operatora koparko ladowarki terbudzie i niewiem czy warto se glowe zawracac

Zostaw opinię o Terbud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Marian Droździel - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terbud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Marian Droździel