Stal-fa

Sokołów Podlaski

Opinie o Stal-fa

Anonim

Praca za najniższą krajową, nie płacone soboty i śmiesznie płacone nadgodziny. Wypłata płacona na czas, ale za to pół na pół dniówka do premii co oznacza że zawsze mogą ci zabrać. Nigdy nie jesteś w stanie policzyć ile będziesz miał wypłaty, bo liczą premie jak chcą. Coraz więcej zatrudnionej Ukrainy bo jak Polak przyjdzie to pracować nie chce za takie pieniądze.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Stal-fa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200zl Najbardziej podobało mi się w Stal-fa: praca na rasach Najbardziej nie podobało mi się w Stal-fa:wszysko mi sie podobało

Zostaw opinię o Stal-fa - Sokołów Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stal-fa