counter
2 6 17 5 1
Nikita

Zastanawiające jest to że gowork jest po to żeby byli lub przyszli pracownicy mogli się wypowiadać o warunkach firmy, a ja tutaj widzę że wypowiadają się ludzie którym niby ta firma montowała klimy. To świadczy o poziomie firmy . Nie pozdrawiam

Tak10Nie1
Nick

Nie Polecam tej Firmy , jest najgorsza w Lublinie

Tak5Nie
Patrycja Nowy wpis

@nick dlaczego najgorsza w Lublinie?

TakNie
Nick Nowy wpis
@Patrycja

Dlatego że atmosfera jest nie za dobrą. I dlatego że właściciele tej firmy są nie wypłacalni , umawiają się inaczej a na koniec wychodzi inaczej

Tak1Nie
Jan Nowy wpis
@Nick

Wypłacalni są . Bynajmniej jak dla mnie . Ale tu się zgodzę, że atmosfera nie jest za dobra

Tak1Nie
Nick Nowy wpis

Nie Polecam tej Firmy , jest najgorsza w Lublinie

Tak5Nie
Nikita

Tak10Nie1
Mirosław
@Nikita

Na forum każdy może zostawić swoją opinię zarówno pracownik jak i klient korzystający z usług firmy. Jeśli jesteś zatrudniony w Klimar chętnie dowiem się jak wygląda praca z Twojego punktu widzenia, a w szczególności atmosfera i warunki wynagrodzenia. Zachęcam Cię do dyskusji.

TakNie3
Elizówka
@Nikita

Jaka firma, takie komentarze

Tak2Nie
Mirosław
@Elizówka

Nie powinno się tak oceniać. Czy możesz napisać jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia? Interesuje mnie poziom wynagrodzenia i możliwość uzyskania dodatkowych benefitów. Czekam na Twój obiektywny i merytoryczny komentarz.

TakNie1
Elizówka
@Mirosław

Wygląda to tak że ta firma jest niewypłacalna

Tak3Nie1
Andrzej

Zamontowali mi klime w firmie i apartamencie. Wszystko jak najbardziej na TAK. Czysto, szybko, sprawnie.

Tak2Nie4

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Grzegorz Wysocki

Firma wstawiała nam klimatyzację w biurze. Bardzo profesjonalne doradztwo w odniesieniu do wyboru urządzenia. Widać duża wiedza specjalistów oraz znajomość produktów. Jeśli chodzi o sam montaż - specjalista doradził nam gdzie najlepiej zamontować urządzenie żeby miało maksymalną wydajność. Wszystko zamontowane sprawnie i bez pozostawionego syfu w biurze. Polecam. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć na żywo jak to wygląda - zapraszam do biura emedia, al. kraśnicka 127 w Lublinie.

Tak2Nie6
Użytkownicy czekają na odpowiedź 413 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wójtowicz Krzysztof Klimar?

TakNie

Ja ta pracę złapałem na szybko przyjeżdżając do Lublina. Stawka jest bez szału. Ja szukając pracy po Klimarze miałem pełni ofert za duzo lepsza kasę. W klimarze jest ten problem, że jest (usunięte przez administratora) atmosfera, a niejaki pan A.... bez włosów, który pracuje tam najdłużej decyduje kto mam tam pracować. Że mnie szefowie byli bardzo zadowoleni, ale że względu na to, że nie dałem Andrzejowi zrobić z siebie frajera to on zrobił tak, że i szefowie nagle zaczęli się wszystkiego czepiać. Nie byle jedyna osobą która postawiła się Andrzejowi i zaraz po tym tam nie pracowała. Jest dużo delegacji zagranicznych które potrafią trwać tak do trzech msc. Ja ogólnie nie byłem zadowolony z tej firmy i pracy tam. Szukając już na spokojnie pracy miałem mnóstwo lepszych ofert i teraz pracuje w firmie gdzie jest i dobra atmosfera i dobra kasa. Myślę, że warto żebyś poszukał czegoś lepszego.

Tak17Nie3
Greee

Nie nie i nie ludzie pracujący w tej firmie to (nie ważne). Po montażu to zrobili mi taki (usunięte przez administratora) i dziury w scianach odcisniete ręce na scianach brudne, żadnego profesjonalizmu ani Właściciele ani też pracownicy...

Tak11Nie4
Klimatyzacja

Dokładnie zgadzam się jak pracować w tej branży to nie w tej Firmie ????

Tak11Nie2
Mikus

Nie polecam tej firmy. Co prawda gotowka na czas nie powiem tu z tego jestem zadowolony ale po za tym to nie oni szukaja ludzi jak im sie grunt pod nogami pali a jak zrobi sie troszke lepiej i maja wiecej ludzi to ci podziękuja. Nic tam nie wiadomo co sie bedzie robic na drugi dzien, A co do pracownikow chlopaki sa ogolnie spoko oprócz tego co najkrócej ma ścięte wlosy.

Tak16Nie3

Widzę, że nie ma tu info odnośnie firmy Wójtowicz Krzysztof Klimar w miejscowości Lublin. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych.

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Wójtowicz Krzysztof Klimar - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad