Opinie o Rokoszewski Marcin Marsoft w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rokoszewski Marcin Marsoft. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rokoszewski Marcin Marsoft o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rokoszewski Marcin Marsoft w Lublin

@byłypracownik

niestety powyższe, negatywne opinie, również potwierdzam. Można dochodzić ustalenia tożsamości piszących opinie ale i tak, ze swojego własnego doświadczenia wiem, że są one zgodne z prawda, ponieważ również miałem okazję doświadczyć współpracy z tą firmą osobiście. W trakcie pracy z u P. Rokoszewskiego, tak jak w powyższych opiniach, o wynagrodzenie za wykonaną pracę musiałem prawie błagać przez nieraz kilka miesięcy a niekiedy kilkanaście. Na zapytania i prośby o wynagrodzenie padała odpowiedź, że już niedługo będzie zrealizowane bądź że przelewy już wyszły. Można byłoby spokojnie litanie spisać o poczynaniach w/w firmy i jej właścicielu natomiast najważniejsze to ogromne opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia lub po prostu jej brak. Współczuję wszystkim, których ścieżki skrzyżują się z ta Personą. Polecam, ale co jedynie omijać szerokim łukiem.

@@byłypracownik

Proszę nie pisać bzdur. Wynagrodzenia zawsze wypłacane są na czas. Proszę o konkretne informacje. A nie pisać ogólniki beż pokrycia. W poniedziałek zgłaszam to oszczerstwo do konkretnego organu, który zweryfikuje Pana godnosc i raz na zawsze zamknie Panu możliwości oczerniania innych.

@@byłypracownik

Proszę nie mylić wynagrodzenia z zapłatą za fakturę. Żeby otrzymać zapłatę, najpierw trzeba wykonać swoją pracę. A nie oczekiwać zapłaty za usługę, której Pan praktycznie niewykonał.Prosze się wyedukować w tej kwestii.

Kasia Nowy wpis
@@byłypracownik

:))))) co poniektórzy mylą wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę z zapłatą za fakturę. Pracownicy etatowi nigdy nie mieli ani jednego dnia opóźnienia w wypłacie płacone były wynagrodzenia zawsze z samego rana. Więc omijać szerokim łukiem to takiego pracownika jakim Ty byłeś.:)))))))))

Natala

Trochę słabo atmosfera w pracy może wyglądać jeśli serio jakieś problemy z kasa wychodziły. Mam nadzieję ze to nie reguła i raczej wszystko idzie ok? robią coś ogólnie dla poprawy atmosfery?

@Natala

wynagrodzenia zawsze były wypłacane na czas. Nie rozumiem kto pisze takie bzdury. Chyba, że ktoś ma w tym interes ?

@Natala

Atmosfera się poprawiła. W ciągu ostatnich 3 miesięcy z Marsoftu odeszło 12 osób :). Ale przychodzą kolejne (frajerów nie brakuje). Plusem są wynagrodzenia nieco wyższe niż na rynku, wypłacane zawsze na czas. Minusem to że Marcin traktuje publiczne pieniądze jak własne więc raczej długoletniej kariery nikt tu nie zrobi bo w końcu ktoś się za to weźmie.

@Kasia

Ta wiadomość jest oszczerstwem i pomówieniem. Jest jawnym szkalowaniem mojej osoby oraz firmy. Zgłaszam to oskarżenie na Policję i prokuraturę. Ostani raz napisałaś w czyimś imieniu. Osoby nowo zatrudnione również wniosą pozem za obelżywe słowo pod ich adresem. Portal gowork udostępni mi na wniosek Policji Twój login. A adwokat dopełni formalności.

@Kasia

I przestań się podszywać pod kobiety. Pod wiem kim jesteś.

@Kasia

A prokuraturę to Ty masz nad sobą. I dobrze to wszyscy wiedzą. Pamiętaj, że za zastraszanie też jest paragraf. My projekty reliazujemy zgodnie z prawem.

Jan
@Kasia

Pani Kasiu przeczytałem Pani opinie o firmie Marsoft, ponieważ zamierzam wysłać swoje CV do tejże firmy. Nie znam pracodawcy , ale po tym co Pani napisała szczerze współczuje Panu Marcinowi i jego pracownikom, którzy nadal pracują w tej firmie, że miał takiego pracownika jak Pani a pracownicy, że mieli taką koleżankę. Jeżeli w ogóle można tak nazwać osobę, która o byłych kolegach z pracy pisze, że są frajerami. Pisze Pani o pracodawcy po imieniu niezła kultura w innej firmie by to nie przeszło. Jeżeli tych 12 pracowników posiadało taką samą kulturę i inteligencję co Pani no to tylko pogratulować pracodawcy, że ma Was z głowy i współczuć nowemu. Natomiast karygodne i karalne jest to, że pisze Pani publicznie o pieniądzach byłego szefa. Zastanawia mnie jedna rzecz czy na pewno te 12 osób o których wspomniała Pani wyżej ma co robić w nowej firmie ,bo opinie nie mówią kompletnie nic czym zajmuje się firma, jak wygląda system pracy jaki jest szef dla Pracowników. Opinie mam wrażenie, że są pisane na okrągło przez to samo towarzystwo, które odeszło i specjalnie prześladuje bo inaczej nie da się powiedzieć po opiniach byłego pracodawcę. Pytanie dlaczego? Czyżby konkurencja. Czy ktoś z obecnych pracowników jest wstanie coś na ten temat napisać? Bo z tych opinii nie wiem nic o firmie. Tylko tyle, że są dobre wynagrodzenia.

@Jan

@Jan Jako pracownik tej firmy mogę powiedzieć, że wypłaty są zawsze na czas i wynagrodzenia wyższe niż na rynku w Lublinie. Pracownicy, którzy odeszli z firmy tak jak dobrze Pan to zauważył było to towarzystwo wzajemnej adoracji. Pawdopodobnie wszyscy odeszli do tej samej firmy, którą założył były pracownik. Widać, że zbyt dobrze im nie idzie skoro tak szkalują tą firmę. A Tobie Kasia koleżanko droga chociaż i tak dobrze wiemy, że występujesz tylko pod nickiem Kasia bardzo dziękuje za nazwanie mnie frajerem. Zobaczymy kto się nim okaże. Odpowiadając Panu na pytanie z Panem Marcinem można się ze wszystkim dogadać odnośnie formy zatrudnienia, czasu pracy i sposobu rozliczenia. Zapraszam na rozmowę z szefem w sprawie pracy a sam się Pan przekona.

Magda
@Kasia

Współpracuje z tą firmą od wielu lat jako trener. Poznałam w tej firmie już różnych pracowników. Ale nie spodziewałam się niezależnie od tego jakie macie żale do Marcina, że w społeczeństwie może istnieć taka nienawiść. Pracuję jako trener z różnymi firmami i przemiał pracowników jest wszędzie, jest to normalne. Ale z przykrością muszę stwierdzić, że pracownicy, którzy odeszli z firmy Marsoft bardzo mocno mnie rozczarowali a w firmie i przy współpracy wydawali się tacy fajni. Dziewczyny nie dajcie robić z siebie tzw. słupów. Ktoś Was podpuszcza do pisania na Marcina tych wszystkich szkalujących i okropnych opinii. Jak można tak niesprawiedliwie niszczyć człowieka. Zastanówcie się trochę, miejcie swój rozum naprawdę podoba Wam się takie zachowanie jako dorosłe osoby nic nie macie sobie do zarzucenia jako pracownice. Współpracowałam z Wami i wiem jak niejednokrotnie zawaliłyście robotę, w innych firmach tacy pracownicy są od razu zwalniani i podpisują odpowiednie dokumenty, że nikt później nie odważy się pisać takich szkalujących rzeczy. Nie podobało się Wam w firmie, odeszłyście w czym macie problem. Zastanówcie się bo to piszecie jest do sprawdzenia i jest karalne wyciąganie zarobków szefa. Kto miał w ogóle do tego dostęp.? Nie dajcie się podpuścić bo Wy już na pewno za to odpowiecie a osoba, która Was podpuszcza Wam nie pomoże. Jeżeli Wy tak traktujecie byłego szefa to lepiej niech obecny się zastanowi czy dobrze zrobił, że Was do siebie pościągał. A ty droga niby Kasiu ja też z Tobą współpracowałam i jeżeli jeszcze raz napiszesz, że jestem frajerem bo to co napisałaś tyczy się również mnie. To spotkamy się w sądzie.

Pracownik Nowy wpis
@Natala

Wynagrodzenia zawsze były i są wypłacane na czas, zarobki wyższe niż na taki samym stanowisku pracy w Lublinie. Odkąd odeszło 12 osób z firmy:)))))))))))) atmosfera super. Towarzystwo wzajemnej adoracji wkońcu odeszło. HURRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA:)))))))))))))))))

Pracownik Nowy wpis

Zgadzam się z tym odkąd odeszły pewne osoby z firmy od razu pracuje się lepiej. Chodziły tylko nic nie robiły i mąciły pracownikom w głowach nawet tym nowym co przychodzili. Nareszcie nie mogłam się doczekać aż co poniektórzy odejdą. Ciekawe kiedy w nowej firmie skończy się sielanka.

Piotr Nowy wpis
@Natala

@Natala Atmosfera w pracy bardzo dobra, zarobki też i zawsze wypłacane na czas. Z szefem zawsze wszystko można dograć i się dogadać a ludzie, którzy na obecna chwilę pracują w tej firmie są super.

Bonifacy

Marcin Rokoszewski MARSOFT to firma nierzetelna. Wykonawcy usług dla tej firmy (doradcy, psychologowie, trenerzy) muszę czekać po kilka miesięcy na wynagrodzenie. Trzeba się prosić, grozić i dopiero można liczyć na wypłatę. Szkoda tracić czas, bo gdzie indziej również można zarobić i nie ma potrzeby wykłócać się o uczciwie zarobione pieniądze. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

@Bonifacy

Potwierdzam. W moim przypadku opóźnienia w płatnościach wyniosły niemal 8 miesięcy. W tym czasie musiałam płacić wszystkie zobowiązania z własnej kieszeni. W końcu otrzymałam pieniądze, ale przy obecnej inflacji i tak było to mniej, żadnych odsetek za opóźnienie. Poza tym stawki, która oferuje ta firma to obecnie dno. Musiałam dzwonić, wysyłać wezwania do zapłaty. Za dużo zachodu, nie opłaca się taka współpraca.

@Bonifacy

Wszystko się zgadza. Też miałem okazję "współpracować" z tą firmą i mam takie same doświadczenia - przeciąganie płatności w nieskończoność, kłamstwa pracowników, że zostało zapłacone, kłamstwa pana Rokoszewskiego, że zapłacił. Dodatkowo współpracowałem z innymi firmami tego pana: Karowisko i Educamp. Niby są to firmy niezależne od Marsoftu, ale decyzje o płatnościach podejmuje pan Rokoszewski. Nie wiem, na ile to jest legalne, bo za projekt odpowiada Marsoft, wykonawcą jest jedna z wymienionych firm, a na końcu i tak pan Rokoszewski podejmuje wszystkie decyzje. Ostatecznie po wielu bojach udaje się te pieniądze odzyskać, ale trzeba ponieść dużo trudu.

Grzegorz
@Ewa

Stawki proponowane przez p. Rokoszewskiego i jego pracowników to dno. To jeszcze dałoby się przeżyć, gorzej, że nie wypłaca zarobionych pieniędzy po kilka miesięcy. Więc jeśli nie musisz to pracuj dla kogoś innego, bo tu ani nie zarobisz ani nie unikniesz kłopotów. Trzeba się będzie naszarpać, żeby wydębić swoje..

Bonifacy

Panie Rokoszewski zamiast pisać bzdury niech pan zajmie się rzeczywistym poprawieniem opinii na swój temat. Nikt z panem wiele lat nie współpracuje, bo zwykle po pierwszej współpracy każdy wyrabia sobie zdanie. Negatywne.

Marsoft Marcin Rokoszewski
@Bonifacy

Opinie sygnowane Nickem "Bonifacy" są nieprawdziwe i mają charakter ogólnikowy i szkalujący. Faktycznie są anonimowe. Nie zawierają szczegółów. Jeżeli będą się powtarzamy, to zostaną podjęte działania prawne w celu ustalenia danych personalnych osoby, która je publikuje.

Agnieszka

Współpracuje z tą firmą od kilku lat,jako szkoleniowiec i do tej porę bardzo cenię sobie tą współpracę. Nigdy nie było problemów z wypłacalnością. Osobiście jestem bardzo zadowolona i szanuję tam pracujecie osoby za podejście i obsługę merytoryczną. Marcin jako prezes nie ma sobie równych i widzę po opiniach wydanych z palca, że konkurencja nie śpi…

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Rokoszewski Marcin Marsoft? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Roberto

Rynek szkoleń to trudny rynek. Często płatności opóźnione są z powodu braku transzy projektowych. Każdy realizujący projekty dobrze wie na co się pisze. Szczególnie ,że w tym roku projektów praktycznie nie było. Poza tym współpraca przebiega prawidłowo.

Współpracuje z firmą od samego początku. Zawsze było profesjonalnie i kulturalnie. I jest nadal ???????? Polecam

Czy przedsiębiorstwo Rokoszewski Marcin Marsoft w mieście Lublin zapewnia swoim pracownikom dobre warunki pracy? Czekamy na twoją opinię o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rokoszewski Marcin Marsoft - Lublin

• Jak się pracuje w Rokoszewski Marcin Marsoft?

Zobacz opinie na temat firmy Rokoszewski Marcin Marsoft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rokoszewski Marcin Marsoft?

Rokoszewski Marcin Marsoft
  • Lotnicza 3