Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.

Opinie o Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.

Pokahontaz

A co powiecie o pracownikach jakości? Jak wygląda ta praca? I oprócz tego chciałam zapytać o premie regulaminowa, czy w tym zakładzie jest coś takiego? Jutro mam rozmowę i nie wiem czego się spodziewać od tych ponad, dlatego wolę zapytać pracowników ;)

xxxx

Jakie małpy taki cyrk

Fifi ciekawe gdzie taką robotę za 1400zł znajdziesz i czy w Zawierciu wogóle jaką kolwiek robotę dostaniesz choćby za 1000zł ???

fifi

nie przesadzajcie zawiercie bo zawiercie ...jezeli tylko ktos ma cos w glowie to robote za 1400zł znajdzie bez problemu..wystarczy ruszyc glowa i poszukac,,,bo sama nie przyjdzie

haha

oferty pracy?? a co chcesz(usunięte przez administratora) jak głupi osioł za marne grosze??

montana

liderem???czego? chyba tandety !!malowanie sprayem,pisakiem haha żalosna reklama!

patryk

chlopie zobacz sam...jezeli pracowales kiedys w jakims innym normalnym zakladzie to w tym dlugo nie wytrzymasz bo to obóz pracy!!no moze przesada bo 1200zł zarobisz:P

xxx-xxx-xxx

Pani A.S z selekcji bardzo w piórka obrosła chyba ma mało detali do sprawdzenia albo że dużo pomocy przy selekcji skoro wtyka nos tam gdzie nie czeba i zachowuje się jak by była kierownikiem albo wyżej

anonimaus

na pewna są caly czas ludzie przychodza iodchodza ,wystarczy zostawic CV

mimi

Pamietam pracowałem w tej firmie kilka lat temu i do dzis smieszy mnie sytułacja w której dyrektor w roli głównej zabrał nam czajnik ze stołówki za kare...żenada i smieszne ale prawdziwe.

konował :)

Słowo konował jest znane u nas od kilku stuleci, dziś jednak rzadko je spotykamy. Jest zapożyczeniem z białoruskiego. Oznacza weterynarza, dawniej bez specjalnego nacechowania, później z odcieniem lekceważenia, nawet pogardy. W pogardliwym znaczeniu odnoszone następnie także do innych lekarzy - dziś, jeśli używane, to dla wyrażenia niechęci, pogardy i lekceważenia wobec lekarza (częściej: lekarza ludzi, nie weterynarza). W jednym z filmów z braćmi Marx w polskiej liście dialogowej użyto jednak niedawno wielokrotnie tego wyrazu w znaczeniu 'weterynarz' bez specjalnych odcieni negatywnych. Zawsze liczy się intencja, z jaką słowo zostało użyte - tu jest wysoce prawdopodobna intencja nieżyczliwa, wtedy możemy mówić o inwektywie. Wulgaryzmem zaś słowo to z pewnością nie jest. Pozdrawiam i proponuję otworzyć własną firmę (życzę powodzenia:))

hsggd

Co to już prawdy napisać nie można, co za (usunięte przez administratora)

szukajacy pracy

mialem pytac tam o prace, ale wystraszylem sie GRUBEGO.... CO TO ZA TYP?

szukajacy pracy

a kto to jest gruby?

asdfghjkl

Witam. Od nie dawna tam pracuje. Jest ciężko. Wyrób np 400 sztuk normy na godzinę x 7h 40 minut(20 minut przerwy) 3100 sztuk. Niektóre detale są lekkie i nie da się ich wyciągać za dużo ale nie które tak jak np tzw trumny wazy 1kg sztuka a jak masz ich 300 na godzine? Nie wiem jak długo tam będę pracować. dziadowa praca.

ksjlh

powiem Ci ze czy w tej chwili czy za rok lub dwa ,tam nigdy nie bd dobrze ,osobiscie jakis czas juz tam nie pracuje zwolnilem sie bo nie dam robic z siebie "barana" A koncowe propozycje pana DR mam gdzies.....

ppp

a co moze w gazatach pisza jak tam jest? wystarczy popracowac kilka godzin ,zaobserwowac i pogadac z ludzmi i dziekuje :)

Dziwi mnie tylko jedna rzecz że wszyscy tu piszący nie ważne czy tu pracowali czy nie ale mający za to dużo do powiedzenia widzą tylko jedna stronę medalu, winę dyrektora .A reszta co? ideały?,Ludzie pracujący na produkcji starają się jak mogą ale co z tego skoro ci co powinni im usprawniać pracę tylko patrzą aby każdy wszystko sobie sam zrobił .Jeśli coś idzie nie tak i im się to zgłasza każą dalej produkować aby dyrektor nie widział ze coś jest nie tak i nie kazał tego naprawić lepiej potem winę zwalić na operatora .Moje zdanie jest takie .Jeśli wszyscy nie będziemy dbać o to aby było dobrze od samego dołu do samej góry nigdy nie będzie dobrze.Najłatwiej narzekać

benu

ładne zeczy sie tam widze wyprawiaja,ale to bylo to przewidzenia predazej czy pozniej.Pozostaje tylko podziekowac panu dyrektorowi za komfort pracy i poganianie

:-)

Ale wszyscy ładnie pisza a czy ktoś z was udzielił pierwszej pomocy ? Najlepiej tylko mówić na kogoś ale samemu tez nic nie zrobić ale pretensje mieć do wszystkich ale nie do sobie

olo

jakim trzeba byc człowiekiem zeby nie udzielic pomocy ,kolega czy nie kolega w takich sytułacjach sie nie mysli tylko działa odruchowo,trzeba chyba byc pozbawionym calkowicie ludzkich uczuczuc ,brygadzista...kierownik w koncu odpowiadaja za to co sie dzieje na zmianie i co wazne odpowiadają tez za ludzi. A tu normy ponad wrzystko ,kosztem zdrowia a nawet zycia...tylko co teraz?? Opamietajcie sie troche i odpowiedzcie sobie sami czy to co sie wyprawia w tej firmie jest normalne.......

XXXXX
@olo

A Ty Olo udzieliłes pomocy?

Zostaw merytoryczną opinię o Industrie Lisa Poland Sp. z o.o. - Fugasówka

• Jak się pracuje w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrie Lisa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrie Lisa Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrie Lisa Poland Sp. z o.o.