Opinie o Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pixel Kajdan Dariusz Kajdan Eliza s.c. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pixel Kajdan Dariusz Kajdan Eliza s.c.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pixel Kajdan Dariusz Kajdan Eliza s.c. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pixel Kajdan Dariusz Kajdan Eliza s.c. w Zawiercie

Klient Nowy wpis

Tak jak poprzednie wpisy jakość usługi fatalna zdjęcia udostępniłem w opiniach google (ta z jedną gwiazdką), nie do cynkowane elementy, pełno poprzyklejanych śmieci itp.

Klient Nowy wpis

Witam, Stanowczo odradzam korzystanie z jakiekolwiek usługi wykonanej prze firmę PIXEL. Po oddaniu elementów ogrodzeniowych do cynkowania ogniowego i malowania proszkowego myślałem że oddany produkt będzie estetycznie wykonany. Elementy pospawane zostały przywiezione w gorszym stanie po ocynku i malowaniu niż przed oddaniem, mianowicie zlewki po ocynku, po proszku, śmieci zatopione w proszku, przebijający się ocynk prze proszek, złuszczający się lakier proszkowy, miejscami rdza !! Po oddaniu na reklamacje, zwłoka, gra na czas - po powtórnym malowaniu proszkowym efekt końcowy bez zmian. Brak sił na przepychanki z tą pseudo firmą. W razie wątpliwości posiadam plik zdjęć.

Michał Nowy wpis

Hej, czy według Was firma jest dobrze zarządzana ?

sailor

witam Najgorzej cynkowane elementy jakie w życiu widziałem 1 elementy pokrzywione załamane prostowane przez pracowników niestety powłoka cynkowa spękana ,nie da się ukryć przed klientem 2 po kilu dniach zaczęła wychodzić rdza na cytnkowanych elementach prześle dokumentacje fotograficzną każdemu kto będzie chciał korzystać z ich usług zdjecia te miałem wysłać do piksela ale totalna olewka faktura wystawiona kasa pobrana spadaj leszczu To motto tej firmy zanim oddasz im materiał do cynkowania zapytaj o gwarancjie mój e-mail sailor111@o2.pl

Gabiii333 Nowy wpis
@sailor

Jaka maja cene za kg cynkowania ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pixel Kajdan Dariusz Kajdan Eliza s.c.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Wiktor

Taką macie dobrą pracę i dlatego nie zaglądacie na wątek?

Co powiecie o zarobkach w FHUP PIXEL s.c Kajdan Dariusz, Ławrenow Michał? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

RedFox

10zł/h , 60-65 h/tygodniowo.

pitras

Zgadzam się z poprzednikiem. Cynkowanie najgorsze z najgorszych - odpadały płaty cynku...z ich strony było tłumaczenie ze materiał jest zakrzemiony. Dałem próbki do badania i wyszło że jest ok. Mało tego, miło okropnej powłoki, elementy zostały pomalowane proszkowo.... O dziwo reklamację uwzględnili i ocynkowali element jeszcze raz i pomalowali ale koszty wyjazdu na montaż, demontaż konstrukcji, dzwig, wyżywienie, nocleg itd musiałem sobie sam zapłacić.... Zamówienie któremu się podjeli było podzielone na kilka etapów, do każdego kolejnego była doliczona większa stawka za cynkowanie, później doszła opłata za transport....itd. Był przypadek również nie przywiezienia kompletu konstrukcji gdyż Panowie zapomnieli sobie. W wyniku tego doszły dla mnie kolejne koszty przedłużającego się montażu bo bez brakujących elementów nie mogłem nawet zacząć. Firma Pixel oczywiscie do żadnych kosztów się nie poczuwali. Jak zacytuje: "Powinien Pan uwzględnic rezerwę na takie wydatki...." Trzymajcie się od nich z daleka, lepiej dołożyć 30-40gr wiecej do cynkowania i spać spokojnie po nocach....a i tak finalnie taniej wam to wyjdzie.

admin

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy FHUP PIXEL s.c Kajdan Dariusz, Ławrenow Michał? Zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pixel Kajdan Dariusz Kajdan Eliza s.c. - Zawiercie

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pixel Kajdan Dariusz Kajdan Eliza s.c.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Siewierska 184
    42-400 Zawiercie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pixel Kajdan Dariusz Kajdan Eliza s.c.