FHUP PIXEL s.c Kajdan Dariusz, Ławrenow Michał

Zawiercie

Opinie o FHUP PIXEL s.c Kajdan Dariusz, Ławrenow Michał

pitras

Zgadzam się z poprzednikiem. Cynkowanie najgorsze z najgorszych - odpadały płaty cynku...z ich strony było tłumaczenie ze materiał jest zakrzemiony. Dałem próbki do badania i wyszło że jest ok. Mało tego, miło okropnej powłoki, elementy zostały pomalowane proszkowo.... O dziwo reklamację uwzględnili i ocynkowali element jeszcze raz i pomalowali ale koszty wyjazdu na montaż, demontaż konstrukcji, dzwig, wyżywienie, nocleg itd musiałem sobie sam zapłacić.... Zamówienie któremu się podjeli było podzielone na kilka etapów, do każdego kolejnego była doliczona większa stawka za cynkowanie, później doszła opłata za transport....itd. Był przypadek również nie przywiezienia kompletu konstrukcji gdyż Panowie zapomnieli sobie. W wyniku tego doszły dla mnie kolejne koszty przedłużającego się montażu bo bez brakujących elementów nie mogłem nawet zacząć. Firma Pixel oczywiscie do żadnych kosztów się nie poczuwali. Jak zacytuje: "Powinien Pan uwzględnic rezerwę na takie wydatki...." Trzymajcie się od nich z daleka, lepiej dołożyć 30-40gr wiecej do cynkowania i spać spokojnie po nocach....a i tak finalnie taniej wam to wyjdzie.

sailor

witam Najgorzej cynkowane elementy jakie w życiu widziałem 1 elementy pokrzywione załamane prostowane przez pracowników niestety powłoka cynkowa spękana ,nie da się ukryć przed klientem 2 po kilu dniach zaczęła wychodzić rdza na cytnkowanych elementach prześle dokumentacje fotograficzną każdemu kto będzie chciał korzystać z ich usług zdjecia te miałem wysłać do piksela ale totalna olewka faktura wystawiona kasa pobrana spadaj leszczu To motto tej firmy zanim oddasz im materiał do cynkowania zapytaj o gwarancjie mój e-mail sailor111@o2.pl

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy FHUP PIXEL s.c Kajdan Dariusz, Ławrenow Michał? Zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o FHUP PIXEL s.c Kajdan Dariusz, Ławrenow Michał - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHUP PIXEL s.c Kajdan Dariusz, Ławrenow Michał