WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

2 Dodaj opinię
WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.
2 128 129 5 1

Opinie o WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

zhu Nowy wpis
 Pytanie

Witam cała firme Willllson end browne mam pytanko jako magazynier z papierami na wózek zarobie u was 4000 netto?? plus nadgodzinki kazda platana 100zł?? stac was tylko do koryta za duzo was tam jest

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
qwerty Nowy wpis
@zhu

Cały czas się ogłaszają to o czymś świadczy. Po rozmowie obiecują zadzwonić i nie dzwonią. Szukają leszczy za najniższa krajową. Tylko szkoda że nie powiedzą tego od razu i zawracają głowę i marnują ludziom czas.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Zofia Nowy wpis
@qwerty

To, że firma WILLSON & BROWN często szuka nowych pracowników może też świadczyć o jej rozwoju. Dlatego też nie wyciągałabym tu tak pochopnych wniosków. Wspomniałeś, iż oferują tam najniższa krajową. A czy to nie dotyczy przypadkiem osób, które są zatrudnione na okresie próbnym? Może później zarabia się tam więcej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były praciwnik

Szczerze, nie polecam! Bardzo kiepska atmosfera, brak szacunku do ludzi i brak współpracy. Jeśli masz swoje zdanie, pomysły i szukasz miejsca gdzie mógłbyś dzielić się doświadczeniem to na pewno nie jest to miejsce. Ludzie nastawieni do siebie wrogo, każdy broni siebie kosztem innych, a o współpracy nikt od dawna nie słyszał. Bardzo dużo dobrych specjalistów, ale niestety skrzydła zostały im podcięte przez bardzo krzywdzący zarząd. Tam gdzie jest pełno zastraszonych ludzi nie ma i nie będzie rozwoju. Jeśli szanujesz siebie i szanujesz ludzi to nie jest miejsce dla Ciebie. Szkoda czasu i zdrowia na to środowisko.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
NN Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Były praciwnik

masz racje też tam pracowałam i atmosfera do bani

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
SeniorPM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.
 Pytanie

Dzień dobry znalazłem ofertę na stanowisko kierownika projektu. Czy możecie napisać coś więcej o firmie z perspektywy realizowanych projektów, miodności firmy od strony managera. coś o IT, jakie jest i cos o zarządzie, jaki jest.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Abra 72
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje w firmie od 2008 r .Ogólnie nie jest źle. Jedynie zarobki mogłyby być wyższe i na święta powinni lepiej się postarać z Socjalem.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kontrola

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Technik Kontroli Jakości, czy warto aplikować? Dostałam zaproszenie od nich na rozmowę, ale jestem zniesmaczona negatywnymi opiniami. Czy naprawdę aż tak źle?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Mikołaj
@Kontrola

I jak byłaś na rozmowie w Willson & Brown? Napisz szerzej o rekrutacji do firmy. Zadzwonili do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę czy napisali drogą elektroniczną?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kontrola
@Mikołaj

Pierw miałam rozmowę telefoniczną, dalej zaprosili mnie na rozmowę w firmie. Obiecałi się odezwać w każdym wypadku - nie spełniłi obietnicy. Czyli firma niepoważna, i w sumie dobrze, że nie podpisałam z nimi umowę. Pzdr!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Paweł
@Kontrola

Szkoda, że firma nie odpowiedziała. Mogłabyś dodać, jak przebiegała rozmowa? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy w trakcie rozmowy pracodawca weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Antek
Nazwa działu: Produkcja
@Kontrola

Podbijam pytanie. O co pytali na rozmowie rekrutacyjnej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
kreseczka
@Kontrola

Daj sobie spokój z tym pracodawca. Patologia od A do Z. Szukają jeleni za grosze na 3 zmiany. Dlatego ogłoszenia wiszą cały czas.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
J
@Kontrola

Rozmowa w moim przypadku przebiegala naprawdę miło, stanowisko przedstawione z detalami. Praca wymagająca wielkiej odporności psychicznej i fizycznej. Tak naprawdę będąc w kontroli jesteś od wszystkiego. Dużo osób jest naprawdę fajnych i miło wspominam z nimi współpracę. Są też osoby,które próbują uciąć skrzydła niestety jak również donosić kłamstwa z zawiści. Na niektórych obszarach mimo szczerych chęci ciężko jest współpracować. Duża odpowiedzialność i stres na tym stanowisku, ale można sporo się nauczyć.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
J
@Antek

Bez obaw, nie ma żadnych testów oceniających umiejętności

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Artur
@J

Fajnie, że rozmowa rekrutacyjna i dalsza współpraca przebiegała według Ciebie pomyślnie. Piszesz, że mogłeś się rozwijać. Czy miałeś także możliwość udziału w szkoleniach branżowych, które podnosiłyTwoje kompetencje zawodowe?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
J
@Artur

Szkolenia są organizowane raz w roku i bardzo ciężko na nie się dostać,bo są przeprowadzane w trakcie dni pracy ( czasem kierownictwo wydaje pozwolenie na udzial a czasem nie). Występuje jedynie możliwość nauczenia się czegokolwiek od bardziej doświadczonych osób

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Firma specyficzna, branża nie najlżejsza.. Nie byłoby może tak źle gdyby nie fatalna atmosfera wprowadzana przez kadrę zarządzającą. Każdą pracę można wykonywać do momentu kiedy człowiek czuje się dobrze w miejscu zatrudnienia, potem się odchodzi co też zrobiłem i nie żałuję. Pozdrawiam wszystkich fajnych ludzi z willsona.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Artur
@Pracownik

Powiedz proszę, na czym według ciebie polegała kiepska atmosfera wprowadzana przez kadrę zarządzającą? Czy byleś świadkiem jakichś niemiłych sytuacji?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
1234
Nazwa działu: Handlowy

Proces rekrutacyjny w tej firmie pozostawia wiele do życzenia. Byłam na rozmowie na młodszego specjalistę. Poza panią z HR-u w spotkaniu wzięła udział pani kierownik, która sprawiała wrażenie zdenerwowanej tym faktem. Pierwszy raz mi się zdarzyło, że ktoś był do mnie wrogo nastawiony już na samej rozmowie. Zero sympatycznej rozmowy, zero uśmiechu, jedynie przepytywanie jak na egzaminie. Szkoda, że pani nie pomyślała, że oprócz tego, że firma decyduje się lub nie na kandydata, to jeszcze kandydat powinien chcieć w niej pracować. A ja po rozmowie byłam pewna, że za żadne skarby nie chciałabym pracować z kimś tak niemiłym. Pani z HR-u próbowała ratować sytuację, ale niestety niesmak pozostał. Proponuję trochę się zastanowić, jak może się czuć druga osoba na takiej rozmowie.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Maciej
@1234

Masz negatywne odczucia związane z atmosferą, która panowała w trakcie rozmowy rekrutacyjnej do pracy w firmie WILLSON & BROWN - WB. Chciałbym dowiedzieć się, czy finalnie firma była zainteresowana Twoją kandydaturą? Rozumiem, że Ty w trakcie rozmowy podjęłaś decyzję, że nie jest to miejsce pracy dla Ciebie, jednak ciekawi mnie, czy pracodawca zaproponował Ci zatrudnienie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Myślący
@1234

Czyli po prostu brak zwykłej empatii...

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Mitsukurina
Nazwa działu: Produkcja

Witam. 3/4 pracowników to ukraińcy itp. Ciężko sie z nimi dogadać, nawijają po swoim. Przyjeżdżając do Polski chociaż powinni umieć podstawy. Trafienie na dobrego zarządcę działu to loteria, raz trafiasz na buca a raz na przesympatyczną kobietę. Niedogodności ze strony osoby zatrudniającej, dodzwonienie się jest nie możliwe, sms także. Pani często ma zmienne humory raz miła raz podła. Koniec minusów teraz plusy, na modularnej i na „zebrach” wygodne toalety, stołówki jak i automaty z kawą, herbata a nawet barszczem, automaty z jedzeniem, mikrofale

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Mikołaj
@Mitsukurina

Wiesz może, dlaczego pracodawca preferuje zatrudnianie pracowników z Ukrainy? Chciałbym zweryfikować, czy związane to jest z trudnościami znalezienia pracownika z Polski, czy może ze względu na zupełnie inne kwestie. Mam nadzieję, że będziesz w stanie odpowiedzieć.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Oczywisty
Nazwa działu: Produkcja
@Mikołaj

A co tu niejasnego? Tania siła robocza. Żaden Polak już za taką stawkę tyrac nie pójdzie.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
nun1235

szkoda ze duzo wpisów jest usuniętych ,mamy demokrację i kazdy ma prawo do własnego zdania,a moje zdanie na temat tej firmy;to praca nie jest taka zła,tylko nie ma organizacji,druga sprawa,to donosy walka o miejsce pracy[mowa tu o produkcji]ktoś błędy popełnia a zwala na kogoś aby się wybielić,trzecia sprawa ;chamstwo ,odzywki wulgarne w stosunku do ludzi ,mowa tu o kierownictwie i panie z kontroli,w ten sposób zastrasza się ludzi,i łatwiej nimi kierować,to błędne koło ,nie mają ludzi do pracy i nie będą mieć jeśli nie zmienią podstawy do ludzi,czasy się zmieniają,moim zdaniem pownii oczyścić starą ekipę pracowników ,bo wszystko zrobią żeby nowe osoby nie miały szans w tej firmie,bo czują się zagrożone,przykro mi to stwierdzić ale atmosfera na produkcji jest bardzo zła ,a wtedy i pracownik jest mniej wydajny i będzie uciekał ,zmieńcie podstawę,a będzie większa wydajność,nie krzykiem

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
Zn
@nun1235

Zupełnie się zgadzam, zwłaszcza co do donosów i próby "wykoszenia" nowego pracownika. Rowniez co do słownictwa kierownikow i brygadzistow

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Mikołaj
@nun1235

Fajnie że podzieliłeś się swoimi wrażeniami z pracy, może powiesz też coś o zarobkach oraz o tym, jak firma zapatruje się na pracowników bez doświadczenia? Jestem ciekaw co możesz napisać na ten temat, byłbym wdzięczny za odpowiedź. Dodam też, że wpisy są usuwane tylko gdy łamią regulamin, zawierają wulgaryzmy lub atakują bezpośrednio daną osobę. W przypadku gdy opinia jest merytoryczna i nie łamie regulaminu, to na pewno będzie zaakceptowana, nieważne czy jest pozytywna, czy negatywna.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anonim

Mogę dać opinię jako jeden z pracowników biurowych. Pojawia się dużo ogłoszeń na te same stanowiska - faktycznie ale jest to spowodowane nie zwolnieniami a rozwojem. Nie wiem jakie czasy kiedyś były i o nich się nie będę wypowiadać. Teraz wiem, że firma szuka ciągle nowych pracowników z tego względu, że brakuje po prostu rąk do pracy. A to jakie do tego są jeszcze plany napawa optymizmem. Zarobki? Zawsze chcemy więcej. Nie wiem jakie są standardy w innych dzialach i czy zarabiają sporo lub mniej ale mogę powiedzieć jedynie, że na dzień dobry nie oczekujmy dużych zarobków. Pierw dajmy się wykazać i zasłużyc na lepsze pieniądze.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś1
Księgowa
Nazwa działu: Marketing
@Anonim

firma to pisze

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paulina

Super, że zechciałeś podzielić się z nami swoją opinią. Ostatnio niewiele osób wypowiadało się na temat WILLSON & BROWN - WB, a więc Twój wpis na prawdę sporo tu wniósł. Co prawda sam masz dosyć niekorzystne zdanie o tym pracodawcy, ale z uwagi na to, iż właśnie poszukuje on nowych pracowników chciałabym Cię zapytać o jedną kwestię. Chodzi mianowicie o doświadczenie. Czy ubiegając się o pracę w tej firmie należy posiadać wcześniejsze doświadczenie w podobnej branży? Jak to wygląda?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
anonimowy obecny pracownik

w firmie pracuję od ponad 10 lat zaczynałem od pracy na montażu jak w każdej firmie są plusy i minusy jak może wypowiadać się ktoś kto przepracował tam 1 dzień nie mając żadnego doświadczenia ,,w branży'' co do komentarzy w sprawie kolesiostwa i znajomości-to występują jak w każdej firmie stawki są różne-na początku nie ma co liczyć na miliony,ale dla chcących zacząć pracę w miarę ok w firmie prowadzony jest system szkoleniowy,jeżeli chcesz się nauczyć to się nauczysz praca po 8h-chcesz robisz 10h,chcesz to 12h-oczywiście dodatkowo płatne jak 50% i 100% stawki/h firma idealna do przyuczenia np.na maszynach do sitodruku czy CNC-łapiesz podstawy i zmykasz

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Paulina
@anonimowy obecny pracownik

Piszesz, że firma WILLSON & BROWN jest idealna do przyuczenia. Czy oznacza, że firma oferuje swoim pracownikom szkolenia umożliwiające rozwój czy uczyć się można podczas pracy od bardziej doświadczonych pracowników?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
anonimowy obecny pracownik
@Paulina

raczej od doświadczonych pracowników

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
KK
@anonimowy obecny pracownik

to nie jest odpowiednia firma dla kazdego. dla parobków owszem dla ludzi z wyzszym wykształceniem - nie. -ludzie traktowani jak niewolnicy -praca w zimnych halach gdzie pracownik okrywa sie folia babelkowa -praca obowiazkowa po godzinach -ludzie z Agencji dostaja +1zl do godziny po godzinach -kierownicy na bardzo niskim poziomie intelektualnym, przeklinanie jest na porzadku dziennym, PM nie rozumieją ze pracownicy fizyczni to nie niewolnicy -kontrola to nie kontrola jakosci jak negocjujesz tam prace to od 3tys na reke minimum!

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina
@KK

Czy możesz napisać coś odnośnie pracy na stanowisku Specjalisty ds. Gospodarki Magazynowej? Czy posiadasz jakieś informacje na jego temat? Obecnie WILLSON & BROWN prowadzi rekrutacje właśnie na to stanowisko i użytkowników poszukujących pracy będą interesować szczegóły wszelkiego rodzaju. Powiedz proszę, za co odpowiedzialna jest osoba piastująca to stanowisko.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Roman

Ja pracowałem wilsonie jak była na modularnej potem Rok na muszkieterów chetnie bym wrócił bo zwolnilem sie sprawy prywatne jesli mialbym otwarte dzwi chetnie bym tam wrócił .praca jak każda inna raz jest gorzej raz lepiej tak bywa jak wszedzie

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Paulina

@Tymon Czy udało Ci się znaleźć interesującą Cię ofertę pracy w firmie WILLSON & BROWN ? Być może jesteś już pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, napisz o swoich doświadczeniach na forum. @TuK co jest przyczyną stresu w pracy? Być może można znaleźć jakieś sposoby na zredukowanie poziomu stresu. @TuK @On Skoro twierdzicie, że socjal w firmie jest na niskim poziomie chciałabym zapytać co dokładnie firma ma do zaoferowania swoim pracownikom? Może się okazać, że dla niektórych osób to i tak więcej niż mają w swoim aktualnym miejscu zatrudnienia.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
TuK
@Paulina

@Paulina, duże tempo pracy, napięte terminy, to jeśli chodzi o stres. Socjal z kolei jest bardzo słaby pakiet medyczny dopiero jak wykupisz ubezpieczenie, większość szanujących się firm oferuje darmowy pakiet medyczny lub bardzo tani i płaci za to z funduszu socjalnego.... Pakiet ok system strasznie drogi, a hitem jest to że od wielu lat pracownicy dostają 100 zł na karcie (śmiech na sali), a i zapomniałem dodać wybrańcy idą na imprezę świąteczną, reszta załogi nie uraczy takiej integracyjnej dobroci, a szkoda. Ogólnie nie wiadomo co się dzieje z funduszem socjalnym. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik Willson&Brown

Ludzie to jest firma jak inne , jak komuś nie pasuje to nie musi tam pracować . Każda firma rządzi się swoimi prawami zgodnymi z prawem pracy , jak to jest dla niektórych pierwsza praca to morze być w szoku , bo nie jest łatwo. W innych firmach jest może inaczej nie koniecznie lepiej ,ale niestety trzeba mieć porównanie a nie się mądrzyć i w taki sposób oceniać .

Pomocna?
Tak9Nie2
Zgłoś
On
@pracownik Willson&Brown

Rzeczywiście, zobaczyć MORZE, można być w szoku.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Daniel

Jaką macie atmosferę w pracy? Na jaką umowę można liczyć?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
TuK
@Daniel

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie i nauczyć się pracy pod na prawdę dużą presją i stesem to polecam... Nie bez powodu mawiają, jak przeżyjesz willsona to przeżyjesz wszędzie ;)

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
12345
@TuK

Potwierdzam powyższe słowa

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bańka

W ciągu ostatnich 10 lat otrzymali ponad 120 nagród w międzynarodowych konkursach branżowych m.in.POPAI PARIS 2016 to komentarz do wypowiedzi innych.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
On
@Bańka

A przez ostatnie 8 lat pracownicy dostają 100 złoty na święta (wigilia), w biedronce dostają od 500 w górę... To wam powinno wystarczyć na temat traktowania ludzi...

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
TuK
@On

To prawda, jeśli chodzi o socjal, to niestety firma jest mocno do tyłu jeśli chodzi o Warszawskie standardy.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tymon

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@Tymon

Witam, Tak, prowadzi, pytanie tylko na jakie stanowisko. Pzdr P

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Administrator

Jak na ten moment wygląda sytuacja w WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Dlaczego ta firma, na okrągło szuka pracowników, na prawie wszystkie możliwe stanowiska pracy ? Non Stop: Konstruktor-Technolog ... Konstruktor-Technolog ... Konstruktor-Technolog.. Bez sensu to coś jest ...

Pomocna?
Tak35Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

Ostatnie dodane przez Was wpisy dotyczące WILLSON & BROWN - WB jako pracodawcy nie są pochlebne. Czy znajdzie się osoba, która mogłaby rzetelnie i merytorycznie przedstawić aktualną sytuację wewnątrz tej firmy? Usystematyzowane informacje o tym pracodawcy będą ważne dla innych użytkowników tego forum.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
M

Nie proponuje tej pracy. Slaba. Wyzysk

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nikola

Dzień dobry mam pytanie jak można dojechać do firmy WILLSON & BROWN z W-wy Zachodniej lub z Pruszkowa ? pani do mnie dzwoniła ale nie wiem jak dojechać proszę o inf.Dziękuję

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Nikola

może jakdojade.pl Ci pomoze?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
M.
@Nikola

Uciekaj z tej firmy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

@Nikola, takiego rodzaju informacje dotyczące dojazdu na pewno uda Ci się znaleźć z łatwością w internecie. Na tym forum, powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o WILLSON & BROWN - WB jako pracodawcy.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotrek

Miałem mieć umówione spotkanie w tej firmie przez agencję Praca info...nie zostałem poinformowany o dokładnym terminie spotkania przez agencję, a dziś po godzinie 23 dostałem z nieznanego nr smsa o spotkaniu na ul. Muszkieterów 15c...Co to za spotkanie, do jakiej firmy i kto wgl o tym informuję abstrahując już zupełnie od pory poinformowania co tylko potwierdza negatywne komentarze z góry...po zadania w smsie pytania kto piszę mi takie informację zadzwoniła do mnie koordynator z pretensjami, a niestety nikt wcześniej nie dał mi dokładnych informacji, oczywiście kłóciła się i starała mi się pokazać, że to ona robi chyba wielką łaskę, że zadzwoniła...oczywiście się nie przedstawiła z imienia i nazwiska...nie chcę pisać opinii na wyrost negatywnych, ale jeśli ktoś piszę w niedzielę o 23 po czym dzwoni z pretensjami i wyrzutem to świadczy o podejściu i poziomu, a mianowicie o poziomie Żuław Wiślanych:)odradzam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewa
@Piotrek

Mysle ze to nie jest problem w&b tylko praca info :-) pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

@pytanie @Paulina, jeżeli znajdziecie odpowiadające Wam rekrutacje w WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k., to proszę o wzmiankę na ich temat na tym forum i informację dotyczącą agencji, która się rekrutacjami zajmuje. Ta informacja może okazać się istotna dla innych przyszłych pracowników WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

Czy mógłby mi ktoś napisać jak pracuje się na produkcji i jaka agencja rekrutuje. Dziękuję Wam.

Pomocna?
Tak19Nie1
Zgłoś
pytanie

Chciałabym pracować w tej firmie. Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie : Jaka agencja rekrutuje ludzi do pracy i kiedy są przyjęci. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Paulina

Na stronie WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k. prowadzonej na Facebooku zauważyłam, że organizowane są pracownikom różnego rodzaju eventy. Jak często pracodawca organizuje takie spotkania? Czy, Waszym zdaniem, sprzyjają integrowaniu się?

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.