WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

cinek

vvv
@cinek 28.02.2015 19:58
praca w Willsonie jest spełnieniem moich marzeń,polecam tą firmę,gwarantowane wysokie zarobki po przepracowaniu kilku lat:)...

:D wysokie zarobki jak porownujesz je do pracy na kasie a po kilku latach przejesz podwyzke na leki albo alkochol z nerwicy

vvv

mialem nieprzyjemnosc pracowac tam w dziale projektowym :D porazka i wyzysk pracowanikow ktorzy maja noz na gardle oraz zerowa komunikacja pomiedzy dzialami. wszystko bylo na wczoraj a 3-4h nadgodzin to byla norma. oczywiscie bezplatne, za moich czasow umowa byla rozbita na 3 umowy (aby ciac koszty hahaha). BHP to bylo widziane chyba na filmie szkoleniowym. takie male piekielko pseudo kapitalistow a panie z HR na koniec mnie straszyly sadem i "przymusowa lojalka na odescie" jezeli bede brzydko mowil o ich super firemce. firma sie rozrasta bo wysysaja pracownikow i nikogo nie szanuja. ciekawe jak dlugo jeszcze tak pociagna

tragedia, brak kultury, wyzysk, praca po godzinach(dodatkowe 0,5gr dla ludzi z agencji), praca na noce, praca na magazynach nie dostosowanych do potrzeb ludzkich, w zimie po pare stopni- ludzie okrywaja sie folią bezbelkową )

Bańka

Bardzo podzielone opinie i zastanawiam się dlaczego tak się dzieje. Mam zamiar aplikować i chciałbym mieć informacje bezpośrednio od pracowników. Wiem, że to praca w nowoczesnej firmie, może faktycznie nie dla każdego?

Chryzantema

Mogli i dostać milion nagród ale to jak traktują zwykłych pracowników jest straszne. Nie liczy się człowiek tylko norma. Nie patrzą na nasz jak pracujemy tylko na słupki wydajności. Nie biorą pod uwagę że jeden element maluje się w minute ale już większe to 6,7 a nawet 15 minut. Norma jest jednakowa do wszystkich elementów. Jeszcze jak zaczynałam prace (dwa lata temu) było super i szczerze lubiłam tam pracować Teraz to koszmar. Możesz dosta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo napiszę się soku w pracy. To miejsce to porażka. Bardzo dużo pracowników mi że to już nie to samo jak było kiedyś. Więc niech sobie wsadzą te nagrody.

Merida

Nikt nie mówi , że firma jest idealna bo takich nie ma. Wyszukiwanie na siłę jakichś problematycznych działań jest przesadą. Czasami wybieramy mniejsze zło i to wszystko.

nuk

jak to jest firma nowoczesna ,to wiadomo ,pisze to młoda osoba co nie ma doświadczenia zawodowego,lizneła pierwszą pracę i myśli że tak ma być,,,najpierw trzeba przepracować 20lat i nie w jednej firmie żeby zdo być doświadczenie i mieć skalę porównawczą co firmy oferują pracownikowi,itp jeśli firma nie spełnia twoich oczekiwań ,to zmień miejsce pracy,co to za słowo ,,jątrzyć,,wiadomo ,słoik dorwał jakomś pracę ,pewnie buzią nadrabiał zamiast pracą żeby dostać się na stanowisko,to wiadomo ,na temat firmy będzie pisał jak najlepiej i zero doświadczenia,,z tej firmy każdy normalny szanujący człowiek będzie uciekał,tym bardziej że teraz na rynku pracy ,pracodawcy biją się o pracownika,naprawdę warto pozdrawiam wszystkich ,nie marnujcie tam zdrowia,nie warto

Blodi

Firma nowoczesna i pewnie nie dla wszystkich jest tu praca. Szkoda, że muszą ludzie tak oskarżać firmę! Łatwiej byłoby odejść i nie jątrzyć, nie psuć atmosfery.

Pingwin

Wybierasz się na KONTROLA JAKOŚCI dział drewno/metal? Odpuść sobie!!! Mówią Ci: Po 3/4 ms dostaniesz umowę o pracę.... bajeczka. Twoje słowo nie liczy się jako kontrolera, jest źle - to i tak leci, bo kierownik tak każe. Ale jak są zwroty - Ty dostaniesz po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Zarobki: na umowie o pracę w firmie 2300 netto ( 2 umowy: 1 na umowę o pracę na minimalne wynagrodzenie, 2 na umowę zlecenie - 2 umowy, bo tną koszty), BHP i warunki sanitarne tragiczne.... W firmie zasada jest prosta, byle jak, tanio, byle produkt wyszedł... I klasycznie, brak rozwoju, masz swoje zdanie, to lepiej nic nie upominaj się. Nie wierzysz mi? Idź do każdego lepszego pracownika z działu drewno/metal - oni Ci powiedzą jaki przemiał jest w pracownikach kj metal/drewno...

bacha.sz.

macie racje piszcie kłamstwa na temat tej firmy a wasze wypowiedzi będą wydrukowane pewnie nawet tłustym drukiem!!!!!!!!!!!!!

Bańka

Pracuję w WILLSON & BROWN i mam zasadę, że praca jest najważniejsza. Dziwię się ludziom, że tak zwracają na wszystko uwagę.

Kubek 185

Witam. Jak dla mnie opinia jest negatywna. Ogólnie nie miła atmosfera brak kulturt co drugie słowo k.... a s..... itp kierownictwo też nie przebieralo w słowach a kontrola jakosci pożal się Boże . Co do przepisów BHP wiele zyczenia. Jak dla mnie brak organizacji zawsze czegos brakuje no chyba że akurat taki pech byl i co mnie wkurzało że jak niebylo pracy na montażu bo sie skończył temat towar to szło się na stołówkę i za te godziny nie byłooo płaconee!!!

Bańka

WILLSON & BROWN nie jest winien tego, że ludzi są dla siebie wrogami. Słyszałem o firmie sporo dobrego.

Piotrek

Miałem mieć umówione spotkanie w tej firmie przez agencję Praca info...nie zostałem poinformowany o dokładnym terminie spotkania przez agencję, a dziś po godzinie 23 dostałem z nieznanego nr smsa o spotkaniu na ul. Muszkieterów 15c...Co to za spotkanie, do jakiej firmy i kto wgl o tym informuję abstrahując już zupełnie od pory poinformowania co tylko potwierdza negatywne komentarze z góry...po zadania w smsie pytania kto piszę mi takie informację zadzwoniła do mnie koordynator z pretensjami, a niestety nikt wcześniej nie dał mi dokładnych informacji, oczywiście kłóciła się i starała mi się pokazać, że to ona robi chyba wielką łaskę, że zadzwoniła...oczywiście się nie przedstawiła z imienia i nazwiska...nie chcę pisać opinii na wyrost negatywnych, ale jeśli ktoś piszę w niedzielę o 23 po czym dzwoni z pretensjami i wyrzutem to świadczy o podejściu i poziomu, a mianowicie o poziomie Żuław Wiślanych:)odradzam

Piotrek

Norbi

Dbałość o szczegóły realizacji projektów pozwoliły osiągnąć wiodącą pozycję wśród liderów branży POS w Polsce oraz w Europie. W zależności od rodzaju i zakresu projektu firma oferuje wsparcie w instalacji rozwiązań w punktach sprzedaży. Taka firma wymaga od pracowników dużego zaangażowania.

nun1235

szkoda ze duzo wpisów jest usuniętych ,mamy demokrację i kazdy ma prawo do własnego zdania,a moje zdanie na temat tej firmy;to praca nie jest taka zła,tylko nie ma organizacji,druga sprawa,to donosy walka o miejsce pracy[mowa tu o produkcji]ktoś błędy popełnia a zwala na kogoś aby się wybielić,trzecia sprawa ;chamstwo ,odzywki wulgarne w stosunku do ludzi ,mowa tu o kierownictwie i panie z kontroli,w ten sposób zastrasza się ludzi,i łatwiej nimi kierować,to błędne koło ,nie mają ludzi do pracy i nie będą mieć jeśli nie zmienią podstawy do ludzi,czasy się zmieniają,moim zdaniem pownii oczyścić starą ekipę pracowników ,bo wszystko zrobią żeby nowe osoby nie miały szans w tej firmie,bo czują się zagrożone,przykro mi to stwierdzić ale atmosfera na produkcji jest bardzo zła ,a wtedy i pracownik jest mniej wydajny i będzie uciekał ,zmieńcie podstawę,a będzie większa wydajność,nie krzykiem

Paulina

@Bodzio to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. Co więcej możesz napisać o pozytywach pracy w tym miejscu? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? @pracownik Willson&Brown piszesz, że praca w firmie nie należy do łatwych. Co masz konkretnie na myśli? O pracy na jakim stanowisku piszesz?

Bańka

Niektórzy wszystkie swoje frustracje wyrzucają na forum. Samo zło i nieszczęście w tej firmie ich dotyka. Może warto spojrzeć w lusterko i pomyśleć o sobie, czy z całą pewnością jestem solidnym pracownikiem?

Dobry były pracownik
@Bańka 16.05.2017 09:31

Z całą pewnością byłem bardzo dobrym pracownikiem. Niestety moje poprzednie wpisy zostały usunięte. Szkoda... Będę osobiście interweniował gdzieś "wyżej". W każdym razie nie jest dobrą sytuacją gdy wpisy nie obrażające absolutnie nikogo, które tylko opisują szczerą prawdę są brutalnie kasowane. To nie chodzi o frustracje, zło czy nieszczęście tylko o prawdę. Niestety w tej firmie nie jest dobrze. Każdy ma prawo to wiedzieć. Dziękuję.

Ania134

Liczą się układy jak koleżanka jest na wysokim stanowisku to nie trzeba się znać na pracy i można w czasie pracy posiedzieć na internecie popisać na fb ,

Bańka

W ciągu ostatnich 10 lat otrzymali ponad 120 nagród w międzynarodowych konkursach branżowych m.in.POPAI PARIS 2016 to komentarz do wypowiedzi innych.

pracownik Willson&Brown

Ludzie to jest firma jak inne , jak komuś nie pasuje to nie musi tam pracować . Każda firma rządzi się swoimi prawami zgodnymi z prawem pracy , jak to jest dla niektórych pierwsza praca to morze być w szoku , bo nie jest łatwo. W innych firmach jest może inaczej nie koniecznie lepiej ,ale niestety trzeba mieć porównanie a nie się mądrzyć i w taki sposób oceniać .

Bodzio

WILLSON & BROWN - WB to świetna firma a potwierdzeniem tego faktu są hekjterzy piszący bzdury na tym forum.

taki sobie

Firma do D...., traktuja ludzi jak by byli prezesem swiata calego.... ludzie z dzialu handlowego sa kompletnemi debilami ktorzy dobrze umieja lizac D... i sprzedawac sie dobrze... a poza tym proponowane wynagrodzenia sa smieszne... tak smieszne ze nie wiem jak sobie tam radza...debile

???

a to ciekawe

Paulina

A co możecie powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w tym miejscu? Może być to cenna informacja dla przyszłych kandydatów.

koszmar

Ta firma to jeden wielki syf, masz znajomości to masz luksus a jak nie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W kiblach smród, bród wolałbym w miejskim ToiToi się załatwić niż tam. Kafelki odpadają sciany cale zabrudzone. Co do hali to nie przestrzeganie przepisów BHP. Ja się postaram by odpowiednie służby zrobiły tam kontrole jak do samej czystości pomieszczeń z których korzystają pracownicy jak i samego przestrzegania przepisów BHP. Nie wspomnę już o szatniach ale kto był ten wie to wszystko.

Paulina

Zaglądaliście już w zakładkę 'wywiad', gdzie zamieszczona jest rozmowa z Członkiem Zarządu WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.? Dowiedzieliście się czegoś ciekawego? :)

Bronio

Pracuję tu i mogę powiedzieć , że to dobra firma. Niestety jak się czyta wpisy to już brak słów jeden wielki hejt.

Bartosz

Pracuję dla nich i jestem bardzo zadowolony z pracy, zarobków i kolegów

kika

:)no to pieknie...rezygnuje i nie jade!!

Bańka

Czy praca dla ,magazyniera w firmie jest jeszcze aktualna? Chciałbym jeszcze wiedzieć jakie stawki obecnie są w firmie ? Poza tym słyszałem o jakich s dodatkach socjalnych?

Bańka

Oj biedaku tak mi cię żal. Zmień pracę na leżącą.

zuza

Ja byłam zatrudniona przez agencję pracy mg Solutions i też było ok. Jak już chcesz pracować przez agencję to najważniejsze są warunki umowy, żeby nie oddawać za dużo z pensji agencji :)

Gonia

witam! Pracuję w tej firmie parę dni. To jest śmieszne noezę w torbie BUTY KOSZULE szafki oczywiście brak. Tyrasz 10h.Stołówka w opłakanym stanie . zgadzam się układy i jeszcze raz układy.Są ludzie mili ale są też wręcz bezczelni( kierownictwo) p. Kasia bryg ani kultury ani kontaktu z pracownikami(z wyjątkiem koleżaneczek)Pracownicy zatrudnieni przez agencję są żucaani do pracy na różne działy w zależnosci gdzie brakuje na daną chwilę pracownika.Pracuję 5 dni i własnie zaliczam TRZECI budynek@Taki pracownik jak ja zawsze będzie nowy i będzie dostawał najgorszą robotę.To są uroki pracy przez agencję. Mogłabym jeszcze dużo wymieniać . Ale najlepiej zrobię poprostu treba z........ć i szukać coś innego.(ale co !!!! czyli to samo) Gonia

Miętus

Polecam praktyki/staże. Na moich praktykach nauczyłem się bardzo dużo. Nie polegała na parzeniu kawy i porządkach w papierach, a opiekun naprawdę miał dużą cierpliwość i wiele mi tłumaczył.

PulaP

Trafiłam do firmy przez agencję PracaInfo i jestem wrażenia mam bardzo pozytywne zarówno co do Pani Izy z agencji jak i Pani Kasi z semego Willsona.

Takzetego

100 zł dniówka na montażu 10h

janek

w3, w Willsonie, robi się materiały reklamowe. Głównie takie stojaki, ktore widzisz w sklepie stoją na nich kosmetyki albo napoje. Faceci pracują często z wkrętarką albo małą nitownicą. Kobietki często przy pracach manualnych łaczenie elementów lub skręcanie. pracuje sie w zespolach kazdy robi swoje zadanie.

krzysiek43

Witam, mam pytanko do "spinacz22" lub kogoś innego kto może odpowiedzieć. Póżniej o 50% więcej, czyli po jak długim okresie?

spinacz22

Cosmo nie jest tak 8 masz tylko na początek, później o 50% więcej. Do reki wychodzi 12 za godzinę. Do tego możesz mieć premie. Ja przez pół roku co miesiąc mam premię i robota jest cały czas, kierownik też w porządku. Ludzie są naprawdę spoko i robota wcale nie wyczerpuje psychicznie

Cosmo

Witam. Przykro mi stwierdzić ale firma nadal jest kiepska. -8zł na godzinę na montazu, -10h harówka -strach przed oceną -czasem jest robota, czasem nie ma, -wyczerpanie psychiczne Jak juz pracować to za wyższą stawkę

e fakto

Popieram

popek

spalić tą firmę trzeba!!!!!

ash

Na wtryskach jest uwaga ponad 9zl/h na reke.. praca jest w porzadku nic trudnego.. zespol jest przedewszystkim bardzo mily gdzie czytajac opinie innych to na to nie wskazywalo bo duzo osob ma kiepskie zdanie o firmie wiec jak dla mnie jest calkiem w porzadku. Kwestia dogadywania sie z innymi.. :)

tryker

a ja mam pytanie jaka umowe dostaje sie na poczatek pracy na wtryskarce? i pierwsza wyplata jest po 2 tygodniach ? dzieki z gory za odpowiedzi

aaa

Ok, produkcja, montaż... Jak wygląda kwestia pracy na kontroli jakości? Jak ludzie, kierownictwo, stabilność zatrudnienia i wynagrodzenie?

egito

piszecie o produkcji i montazu,a jak w biurze?

pikuś
@egito 27.10.2015 23:09
piszecie o produkcji i montazu,a jak w biurze?

czy wiesz może gdzie są podobne firmy do willsona w Warszawie ?

Luljan

Super praca :) 7zł za godzinę. Atrakcyjny system premiowy Możesz zostawać nadgodziny Możesz pracować w weekendy i święta Gorąco polecam!

lewatywa

no i cześć pieśni.... a tak się chwaliłem że tam pracowałem :(

Zostaw opinię o WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.