Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Gliwice

Wuk

Moze mi ktos napisać jak zarabiają spawacze w logstor ?

pierszy

Nowy Pracowniku Won Stąd

Kli

Was w tej polsce pogielo najlepiej nic nie robic i zarobic ale to nie te czasy .

robokop
@Kli

problem taki że w tej firmie dużo robimy i zarabiamy jałmużne , 100% normy wzrosły przez ostatnie lata a zarobki o ile ? 10% , tyraj dalej jako wolontariusz będą zadowoleni

abs

kiedy drzazga w tyłek wchodzi bo sedesik jest drewniany wymyśl plastik se profilowany, tani mały i skuteczny zlikwiduje problem Wam odwieczny, rozwiązanie tej zagadki da mniejsze wydatki, i nie szukaj w internecie inspirację znajdziesz w alfabecie , jeśli będziesz bardzo cwany kajzen roku murowany

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Logstor International Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Polska

Przebieg rekrutacji Rozmowa trwała jakieś 10 minut. Przez większość czasu rekruterka opowiadała o firmie i zadaniach na stanowisku pracy. Na koniec padły tylko 2 czy 3 ogólnikowe pytania dotyczące mnie, dlaczego nie pracuje już w poprzednich miejscach i oczywiście moje oczekiwania finansowe. Gdyby nie moje dopytywanie się, nie dowiedziałabym się nic na temat warunków jakie proponują na stanowisku na które aplikowałam. Okazało się że przyjmują na umowę zlecenie na czas próbny, kwestie finansowe zostały owiane oczywiście mgłą tajemnicy. Pani rekrutująca twierdziła że proces rekrutacji potrwa ok. 2 tygodni. Minęły już 3 tygodnie od czasu rozmowy, a ja po pierwsze nie dostałam żadnej informacji zwrotnej, a po drugie widzę że firma nadal dodaje ogłoszenia na to stanowisko. Cała ta sytuacja bardziej przypomina mi przeprowadzanie badań rynku niż rzeczywiste poszukiwanie pracowników. Nie polecam aplikowania do tej firmy osobom poważnie myślącym o swojej przyszłości, szkoda czasu.

ofertapracy

jest oferta pracy na magazyniera jaka kasa na miesiac wie ktoś?

samożycie

Co trzecia firma w Polsce miała w ostatnich miesiącach problem ze znalezieniem pracowników, a 3 na 4 pracodawców obawia się, że nie będzie w stanie utrzymać obecnej kadry. Aż 68% firm czuje presję płacową ze strony pracowników, takie wyniki wskazują, że rynek pracownika w Polsce staje się rzeczywistością. Bardzo dobra koniunktura gospodarcza, którą potwierdzają liczne wskaźniki makroekonomiczne, to również wzmożone zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę, głównie niższego szczebla. Obok problemów ze znalezieniem odpowiedniej kadry, pracodawcy coraz częściej boją się, że będą od nich odchodzić najbardziej wartościowi pracownicy. Jak wynika z badania Work Service, 33,9% pracodawców w ostatnich miesiącach miała trudności ze znalezieniem odpowiednich pracowników. W ujęciu branżowym, to firmy zajmujące się produkcją zgłaszają największe zapotrzebowanie na pracowników. Pracodawcy wskazują, że problem z utrzymaniem pracowników to największe dla nich wyzwanie na najbliższe miesiące (taki pogląd wyraża 3 na 4 pracodawców). Na drugim miejscu, według 68% firm, znajduje się rosnąca presja płacowa wśród zatrudnionych osób. Jednak identyfikacja problemów nie zawsze idzie w parze z umiejętnością odpowiadania na nie. Mimo że większość Polaków od zamiaru zmiany miejsca pracy powstrzymałaby podwyżka wynagrodzenia, tylko 40% pracodawców w ten sposób próbowałoby zatrzymać kadrę. Tekst z portalu Onet, a zdawało mi się, jakbym czytał o problemach LOGSTOR.

Rafał

Też nie polecam tej firmy nikomu. Marne zarobki, złe traktowanie. Obóz pracy.

lola
@Rafał

powiem tyle, pan szef tzw.prokurent zarabia na miesiąc tyle co większość z nas przez rok ! wyrzucili go z trw i wyrzuca stąd. Cierpliwosci. na strefie sa zakłady w których pracuje się za takie same pieniądze na jedna zmiane. jak przeczytacie oferte pracy firmy LOGSTOR to czytajcie LOSTROŻNIE.

kamil90

Nie polecam tej firmy nikomu.

to ja

Kolejna porcja informacji , pani Dyrektor HR ,dlaczego wszystkie ustalenia zawsze były wywieszane lub do wglądu pracowników ..a teraz tak bardzo skrywacie tajemnicze podpisanie ( elastycznego czasu pracy ) i założenie związków zawodowych administracji . Dlaczego negocjowaliście ze związkami które zostały zarejestrowane w sadzie dopiero w styczniu tego roku .a dokładnie w dniu o ile się nie mylę bo to tez tajemnica .28.01.2016. W grudniu w dniu zakończenia negocjacji z rada pracownicza ,wiedzieliście ze będziecie musieli negocjować z związkiem zawodowym solidarności, który dostarczył pełna dokumentacje wraz z wpisem w krajowy rejestr . Pani dyrektor dlaczego pracownicy nie wiedza lub nie mogą się dowiedzieć na jaki okres ten elastyczny czas pracy jest podpisany ,dlaczego na portalu wywieszacie propagande typu czekamy na związki aby podpisaly wam premie i nagrody ,dlaczego teraz potrzebne są dwa związki ????? a jak elastyczny czas pracy to wystarczył tylko jeden . Dlaczego związki administracji tak długo zwlekały ze spotkaniem z naszymi związkami ,czyżby pani przewodnicząca była na urlopie ?????? A tak na marginesie nie musicie się bac związku solidarność ..strajku tez nie będzie ..nowi którzy będą chodzic na l-4 i nn …sami za nas to załatwia ze nie będzie komu robic i wtedy znow siegniecie po starego poczciwego pracownika i zrobicie nam grafik zgodnie z prawem 5x12h i sobota po 8 aby w niedziele se dychnąc przed kolejnym 5x12h + sobota 8 tak w gratisie .

DFKDGKGKHFG

Spotkanie dwóch związków zawodowych Administracja nowa pani dyrektor ??? Pan kazein twi z sosnowca i pan z magazynu b .m .w. Co do spotkania to nasze związki się nie zgodzily na regulamin premi i co do kwoty premi 50 pln. Ponieważ jest bardzo trudna sytuacja pracodawcy niech sobie te 50 zl zatrzyma a niech lepiej ludzi z dołu nie denerwuje ,związki administracja sa tym oburzone ,my tez jesteśmy oburzeni po związki administracji zostaly zarejestrowane dopiero 28 stycznia w sadzie . A nasze w grudniu w ostatnim dniu negocjacji pracodawcy z rada pracownicza.propaganda pracodawcy działa jak na ta chwile bardzo dobrze,ale my walczymy o swoje . podobno na spotkaniu na pytanie do związku administracji o szczegóły ich dzialania i statutu prawnego ,pani dyrektor odpowiedziała ze jest to bezczelne o to pytac….hahaha czy macie cos do ukrycia??? Dlaczego pracodawca chce aby w tej chwili dwa związki o tym decydowaly ,jak o elastycznym czasie pracy decydowal tylko jeden związek .???? jak chca dac 50 zl to niech związek administracji to klepnie i poinformuje . Chca teraz zrobic tak ze nasze związki nie dały wam tej premi bo to przez nas ,a z drugiej strony jak cos podpiszemy to i tak będzie na nas bo podpiszemy i pracodawca powie takie macie związki . Do wszystkich pracowników wszystko jest na dobrej drodze i pod kontrola nasze matki i zony tez są w instytucjach takich jak P.I.P i adwokatow tez mamy i do sadu papiery tez złożymy …tylko cierpliwości ,musimy trzymac się razem …bo sami widzicie co się dzieje .

szebe

Koszmarna praca. Nie polecam nikomu (chyba że ktoś jest naprawdę w złej sytuacji i potrzebuje pracy na już - w takim wypadku polecam szukać na bieżąco innej roboty) Traktowanie ludzi jak "małpy w kaskach" jak to w biurze pieszczotliwie nazywano pracowników produkcji :) Totalna spychologia polegająca na chowaniu się w biurze i wciskaniu kar, nagan, upomnień i zabieraniu "nagrody"(Nagroda to premia bez regulaminu, która może być zabrana za to że się nie uśmiechnąłeś do brygadzisty - rzeczywiście posiadasz tylko łyse brutto) za błędy wszelakiej maści (wrzucają ludzi na szkolenie żeby specjalnie błędy robił i straszą zwolnieniem i karami będąc na szkoleniu jeden dzień) Zmuszanie ludzi do nadgodzin (po 6 dni w tygodniu co tydzień niekiedy), straszeniem że są inni na Twoje miejsce. BHP nie istnieje. Maszyny i stanowiska stwarzają totalne zagrożenie, a po zgłoszeniu każą robić tak abyś sobie nic nie zrobił i ich więcej nie obchodzi. (Jak się BHP'owca znajdzie to nie robi nic tylko uśmiecha się do Ciebie głupio i mówi że jak możesz się skaleczyć, poparzyć etc. to staraj się robić tak aby tego nie zrobić i już - system "Kaizen BHP" - nie mamy pieniędzy, a w sumie nikt tego nie chce pewnie to nie będziesz miał tego więc radź sobie) Śrubowanie norm (Norma to 100% jak każdy wie. Jeżeli nie wyrobisz 100-150% normy nie masz prawa do "nagrody" opisanej wyżej) No i brak pojęcia ludzi nadzorujących (Kontrola jakości siedzi w biurze przez 7,5 godz na 8, a jak poprosisz o pomoc w ocenie materiałów, następuje wielkie oburzenie bo on zdj. na FB koledze obok pokazuje, i masz wrócić jutro bo on za 40 minut do domu idzie) Podsumowując... Oferują niby dobre brutto na początek, ale po czasie widzi się że to o wiele za mało, w porównaniu za robotę jaką się wykonuje i brak premii.

Bytol

Duzo czytasz duzo myslisz nic nie rozumiez

luba

zapina bardzo dobrze :) a tobie staje do tyłu, tak przynajmniej koledzy na nocce opowiadali...masz problem natury osobistej, ach,ach, biedactwo !

grucha

Jabłko parówa nr jeden zapina starą torbę a robote mama załatwiła. ogólnie lipa ale walczymy

Co robić

Co jeśli pracodawca nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia w terminie? Niewypłaceni wynagrodzenia za pracę w ustalonym terminie stanowi bez wątpienia wystarczającą przyczynę rozwiązania przez pracownika umowy o pracę. Co ważne jest, to podstawa do rozwiązania umowy o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia. Pracownik bowiem może rozwiązać umowę o prace bez wypowiedzenia, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika. Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia w terminie ciężko narusza obowiązek wobec pracownika. Kwintesencja stosunku pracy jest bowiem świadczenie przez pracownika pracy za odpowiednim wynagrodzeniem. Podstawowym obowiązkiem pracownika jest wypłata pracownikowi wynagrodzenia za pracę. Co ważne pracodawca nie może się zasłaniać swoją złą sytuacją finansową. Od obowiązku terminowego wypłacania wynagrodzenia nie zwalniają pracodawcę trudności w pozyskaniu środków finansowych. Pracownikowi, który wypowiedział umowę o pracę z powodu braku wypłaty wynagrodzenia w terminie przysługuje ponadto odszkodowanie. Odszkodowanie przysługuje w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a jeśli umowa o pracę została zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy w wysokości wynagrodzenia za okres 2 tygodni. Jeśli pracodawca nie wypłaca w ustalonym terminie wynagrodzenia za prace lub innego świadczenia przysługującego pracownikowi albo uprawnionemu do tego świadczenia członkowi rodziny pracownika podlega karze grzywny od 1 000 do 30 000 zł.

Zawiedzony

Masakra Pani (usunięte przez administratora). opuściła zakład o 14:00 wiedząc doskonale, że nie udało się jej wykonać przelewów z wynagrodzeniami za miesiąc kwiecień i ciężko było poinformować o tym fakcie. Teraz wszyscy otrzymamy wypłaty niezgodnie z prawem pracy ale co tam ważne, że piątunio i można iść wcześniej do domu mając wszystkich pracowników głęboko w ..... Muszę iść pożyczyć od matki pieniądze aby z synem pojechać do wesołego miasteczka ponieważ mu obiecałem a nie wspominam już o konieczności wykonania opłat i związanych z tym problemów za zwłokę. Wstyd tyle mogę napisać.

Również zawiedziony
@Zawiedzony

To jest fakt. Z tym, że Pani Iwona Sz. nie puszcza wypłat. Wypłaty puszcza dział księgowy. Ale fakty są takie, że nie ma wypłaty na czas i nawet nie raczyli o tym poinformować. Bardzo, bardzo nieładnie, LOGSTOR. Tak się traktuje pracowników? Są tam mądre głowy u góry z dziesięcioma fakultetami, a wypłaty na czas nie potrafią rozliczyć. Smutne to. Dobrze chociaż, że przełożeni na szczeblach kierowniczych są raczej w porządku. Głównie kobiety. Tak się po prostu nie robi.

bhp

A czy ten pan posiada badania wysokościowe ? pracując na dachach to obowiązkowe ...

rypka

nie ma co zawracać sobie głowy tą firmą , biegasz w goglach i kasku jako pół wolontariusz , jeszcze ochraniacze na szczękę proponuje, będzie bezpieczniej i zgodnie z chorymi wewnętrznymi przykazaniami bhp

kawał

przychodzi ojciec z roboty i mówi do żony i dzieci - zarobiłem 3 tysiące - świetnie ! odpowiada żona, pojedziemy na wakacje - miałem na myśli 3 tysiące punktów, odpowiada ojciec - a co za to możemy kupić ?

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Gliwice

Logstor International Sp. z o.o.