Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Logstor International Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Gliwice

por to troll

por to troll :)

z doświadczenia

stary !!! nie ucz nowych bo gdy to zrobisz to oni zajmą twoje miejsce a ty pójdziesz w odstawkę ...

uczciwy linowiec

80% sumy wszystkich pensji przeznaczone jest dla 20% pracowników (...), a pozostałe 20% tej sumy dla 80% pracowników (...). Jak myślisz w której grupie jesteś ?

Margot

o którym logstoże piszecie bo jest dwa na Gliwicach ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Logstor International Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
andriu

ciekawa firma tam strachliwy lider każe nowemu (usunięte przez administratora) całą noc na trzech maszynach a potem cichaczem wszystko szybko idzie do kosza żeby nikt nie widział. Pracowałem kilka tygodni i wywaliłem trzy razy więcej produktów niż zrobiłem dobrych. Ogólnie nie jest tam źle robisz sobie rurkę i wywalasz, fajne. Kadra z kierownikiem włącznie słabiutka choć są i miłe wyjątki. Ogólnie polecam firmę dla wszystkich amatorów, zawodowcy idą gdzie indziej.

Andriu
@andriu

Nie dziwi mnie fakt że cię zwolnili jeśli nie potrafiłeś wyprodukować dobrego produktu i większość wyrzucałeś.

kriss

Ja pracowalem w Logstor na strefie a jeden burak mnie zwolnil, chodzi tam taki jeden w śmierdzącym arbajcie po hali piszczy krzyczy i sepleni.

miro

z tego co widzę na bieżąco w pracy to przełożeni łamia nawet kodeks karny a w szczególności artykuły Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. notoryczne jest tez jest łamany inny artykuł przez przełożonych a w wyniku którego mogą podlegać karze jak w tekście artykułu art. 271 § 1 kodeksu karnego, który przewiduje, iż „Funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”. art. 271 § 1 polega na poświadczeniu nieprawdy co do okoliczności mającej znaczenie prawne w autentycznym dokumencie wystawionym przez osobę składającą takie poświadczenie (fałsz intelektualny). Poświadczenie nieprawdy może polegać na potwierdzeniu okoliczności, które nie miały miejsca, lub też ich przeinaczeniu albo zatajeniu. Potwierdzenie to może mieć charakter odrębnego dokumentu, może też być częścią innego dokumentu.

miro

Stanowisko Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie udostępniania danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną w przedmiocie możliwości udostępniania danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną na podstawie art. 248 § 1 oraz art. 761 § 1 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 101 z późn. zm., dalej zwanej „kpc”). Wolność komunikowania jak i ochrona tajemnicy komunikowania należy do podstawowych praw i wolności człowieka przewidzianych w Konstytucji RP. Zgodnie z art. 49 Konstytucji RP, ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony. Jak wskazuje się w doktrynie: „Postanowienia tego artykułu dotyczą ważnego uprawnienia człowieka - prawa komunikowania się. Jest to prawo pojmowane bardzo szeroko, gdyż obejmuje ono różne formy komunikacji między ludźmi. Mieści się w nim tajemnica korespondencji, tajemnica rozmów telefonicznych, a także innych form przekazu. Wynika stąd m.in. zakaz stosowania podsłuchu telefonicznego, wprowadzania cenzury korespondencji czy też wchodzenia w inny sposób w krąg wiadomości dotyczących życia, interesów i działań innych osób.

miro

takiej farsy jak dzial BHP w tej firmie jeszcze nie widziałem . forma to porażka nagiminne łamanie przepisów K.P. art. 94 Na razie sprawdzane sa dane osob dozorujących i jestm ciekaw jaki kierownik posiada badania psychiatryczne b z tego co widze to żaden włacznie z brygadzistami którzy nie maja ukończonych kursów brygadzistowskich sa na tych stanowiaskach co jest nie zgodne z prawem ktoś tez zapomnial o prawach konstytucyjnych obywateli RP a niech wezma to pod uwagę ze jeśli ktoś odda sprawę do sadu z tytułu konstytucji RP to nawet sad nie może polemizować tylko może nakazac wykonanie ustawy konstytucyjnej Ustawa zasadnicza reguluje prawa i wolności osobiste w art. 38-56 . Zakaz tortur, okrutnego, nieludzkiego i poniżającego traktowania i karania Stanowisko Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie udostępniania danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną w przedmiocie możliwości udostępniania danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną na podstawie art. 248 § 1 oraz art. 761 § 1 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 101 z późn. zm., dalej zwanej „kpc”). Wolność komunikowania jak i ochrona tajemnicy komunikowania należy do podstawowych praw i wolności człowieka przewidzianych w Konstytucji RP. Zgodnie z art. 49 Konstytucji RP, ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach określonych w ustawie i w sposób w niej określony. Jak wskazuje się w doktrynie: „Postanowienia tego artykułu dotyczą ważnego uprawnienia człowieka - prawa komunikowania się. Jest to prawo pojmowane bardzo szeroko, gdyż obejmuje ono różne formy komunikacji między ludźmi. Mieści się w nim tajemnica korespondencji, tajemnica rozmów telefonicznych, a także innych form przekazu. Wynika stąd m.in. zakaz stosowania podsłuchu telefonicznego, wprowadzania cenzury korespondencji czy też wchodzenia

help

o jakim pozwie piszesz ? pracowałem tam trochę i chętnie się przyłączę a wiem co nie co , Pozdrawiam normalnych

utrzymanie ruchu

Powiedzcie jak wyglada sytuacja w firmie na stanowisku mechanik UR. Chodzi mi o zarobki ITP.

logaan

ta firma już jest prześwietlana przez kancelarie prawna jest zbiory pozew , i jeszcze powinnni odebrać im ISO 9001 z tego co widziałem nie spelnia norm tego

brak słów na temat tej firmy

hej

czy tam są jakieś testy czy nie w logstor???

Najgorszy jest pseudo kierownik bartus ....wymaga od ludzi nie wiadomo jakiej bóg wie pracy na akord ,a stawki sa godzinowe ,jak się mu postawisz lata lizać (usunięte przez administratora) ę dyrekcji tak długo aż cie zwolnią..... człowiek , który nie potrafi przyjąć prawdy w oczy KIEROWNIK POWINIEN IŚĆ ZA LUDŹMI NIE SRAĆ POD siebie .....stawka tez za harówkę to ledwie ponad tysiąc zloty na rękę niekiedy są nad godziny i można dorobić przez jakiś czas,ale po sezonie się kończą ....jak za takie grosze utrzymać rodzinne .....

piotr

kierownictwo tylko czeka na ludzi którzy kapują wtedy jest ok lizanie (usunięte przez administratora) y zastępcy kierownika to podstawa frajerzy

Doniu

Beznadzieja, szefostwo ma się za bogów chociaż są tępi że aż boli, zero szacunku do pracowników i ta stawka mmmm NIE POLECAM!!!!

niezadowolony

zarobek 1200 netto

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Gliwice

Logstor International Sp. z o.o.