Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

janek

socjal jest kasa na czas jest stawka tez ok jestem zadowolony polecam janek

lolo
@janek

Jaki social? O czy ty piszesz? Umowa-zlecenie, goła stawka godzinowa, urlop bezpłatny, brak chorobowego. Ty chyba prawdziwego socjalu w firmie nie widziałeś w zyciu, skoro takie bzdury wypisujesz.

Darren
@janek

Jaki socjal, o czym mówisz bo pierwszy raz słyszę o socjal.

Johnnie

To jest firma gangsterska co 3 miesiące nowy pracownik wycisną jak cytrynę i brak pełnego ZUSu urlopów o chorowania zapomnij na zachodzie mówi się o takich firmach sklavenhändler tzn handlarze niewolnikami i tak jest faktycznie. Dla powaźnych ludzi szkoda czasu z tą firmą.

hubert1

proponuję najpierw przekonać się na własnej skórze a potem komentować, ja spróbowałem i nie żałuję, bo pracuję w Poznaniu już pół roku, jak ktoś mnie zapyta o hunters to polecam

Czarna

Pracowałam w firmie Hunters 3 lata po czym musialam zmienić firmę... Po roku czasu udało mi się wrócić do huntersa i jestem bardzo zadowolona. Również cieszę się że przyjęli mnie z otwartymi rękoma.

Maciej
@Czarna

Jaki był powód Twojego odejścia? Skoro już tam wróciłaś to musiałaś być zadowolona z tej pracy więc czemu zdecydowałaś się ją zmienić? Po powrocie zostałaś zatrudniona na tych samych warunkach co wcześniej? Powiedz mi jeszcze jedną rzecz- czy pracownik który jest w firmie od dłuższego czasu może liczyć na systematyczne podwyżki?

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
miły

szukam pracy jako ochroniarz w Bydgoszczy. mają coś?

Wanda
@miły

Masz niebywałe szczęście, ponieważ całkiem niedawno Hunters - Firma ochroniarska zamieściła ogłoszenie, dotyczące pracy na stanowisku ochroniarza - lokalizacja oczywiście Bydgoszcz. Wklejam Ci link, pod którym znajduje się to ogłoszenie: https://pl.jooble.org/desc/-1024816923560295515?ckey=ochrona+hunters&rgn=21&pos=5&elckey=3908520270213098558&sid=1123860787878079966&age=90&relb=100&brelb=100&bscr=4527,3193&scr=4527,3193&iid=-5028420980940180213 Firma oferuje swoim pracownikom szkolenie wstępne oraz stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie. Dasz nam znać, jak już postanowisz aplikować?

Pracowalem ponad rok chyba za karę,brak poszanowania pracownika. Kierownictwo nie lubi gdy pracownik domaga się to co się należy,chcę uczciwie pracować to jest dziadem. Firma domaga się tego co przynosi firmie zyski,nie polecam pracy w firmie bo to stracony czas.

tom78s
@Andrzej

a w jakim mieście pracowałeś

@tom78s

nie wazne w jakim miescie poprostu kupe hamstwa

tom78s
@szczecinianin

szczecinianin mylisz się ważne w jakim mieście bo to ludzie pracują i nie wszędzie masz takich samych kierowników jak ja bym miał pracować gdzieś gdzie byłoby by źle i byłoby hamstwo to bym zmienił firmę a byłem w kilku ochroniarskich i jak sie robi swoje to reszta zależy od kierownictwa w Huntersie przynajmniej w Warszawie jest w mojej ocenie dobrze

plpl2

ja tam chce sie zatrudnic co nie zapytam kogos kto tam pracuje to sobie chwala nie wiem czy to tylko w lodzi maja tak dobrze czy wszedzie ale ja zlego slowa o nich nie slyszalem

Kamil

moje odczucia mega pozytywne, przynajmniej po tym miesiącu pracy tutaj mam nadzieję, że nadal będzie tak dobrze :)

maciek

jak to wyglonda w szczecinie??? wie ktos???

Lubiana

A jak to jest na Azymucie w Strykowie ktoś wie

Big Brother
@Lubiana

Stawki bardzo dobre, ale jest co robić. Tu ochrona jest przez "O".

jacałysaglaca

OK OK OK 3x OK! zatrudniajac sie nie wiedzialem ze bedzie tak dobrze pracodawca dba o pracownikow wiec zapewione sa odpowiednie warunki lubie ta prace

Michał83

Polecam tego pracodawcę. Jestem naprawdę zadowolony póki co z przebiegu zatrudnienia. Na nic nie mogę na razie narzekać, a pracuję w Hunters od grudnia 2018. Nie wahajcie się, bo Hunters dobrze traktuje pracowników. :)

norbert

kierownicy super jeden byl w porzadku odszedl i teraz mam nowego i jest tak samo dobry mozna sie z nim bez problemu dogadac o urlop jest ludzki po prostu fajna firma

hubert

hah przeniosłem się z solidu i powiem wam niebo a ziemia tutaj jest znacznie lepiej kierownicy wporzadku i stawka wieksza polecam

JacaBaca

szukam pracy jako ochroniarz w Elblągu mają tam coś?

marek35

zaj*bista robota boże jak ja sie ciesze ze tam teraz pracuje a nnie w tych innych powalionych firmach dzieki!!! polecam

Teddy

Witam. Ktoś sie orientuje jakie obiekty ma firma w Olsztynie i ogólnie w Warminsko-Mazurskim? Pozdro

michał48

ciesze sie niezmienrie ze zatrudnili mnie w hunters mija drugi miesionc pracy i moge tylko powiedziec ze jestnaprawde dobrze !

hubert

wy wszyscy ktorzy wypisujecie bzdury na temat tej firmy nie wiem czego oczekujecie od pracy w ochronie najlepiej zarabiac 4 tysiace i nic nie robic prawda? stawka jest dobra jak na taka branze ale to wam nie przeszkadza narzekac

madi1818
@hubert

DOKŁADNIE TAK HUBERT! NAJLEPIEJ NARZEKAĆ ŻE WSZYSTKO JEST BE, A TAK NAPRAWDE HUNTERS JEST DOBRYM MIEJSCEM DO PRACY!!! STAWKA GODNA, NIE TO CO U INNYCH

@hubert

hubert stawka wg ciebie jest dobra no na twoje wyksztalcenie moze i dobra ta najnizsza krajowa

Laik1988

(usunięte przez administratora) was na właśnie nadgodzinach przy stawce dzielonej bo wypłacają nadgodziny tylko z jednej składowej z umowy o pracę. I co miesiąc kilkadziesiąt płn zostaje im w kieszeni.

M_H
@Laik1988

@Laik1988 Nie czytasz umowy i zgadzasz się jak cielę na wszystko to tak masz. A myślisz, że w innych firmach ochroniarskich jest inaczej? Trzeba było uczyć się pilnie i przykładać do nauki czytania ze zrozumieniem to byś teraz nie ryczał jak życiowa niedojda

@Laik1988

nie ma w hunters zadnych ZADNYCH nadgodzin sa tylko zwykle godziny Nadgodziny to 2 pierwsze godzpracy =50% nastepne = 100% i tego w hunters nie stosuja tzn oszukuja i jest to niezgodne z kodeksem pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.