Piotr Bralczyk - Doradztwo Finansowe

Opinie o Piotr Bralczyk - Doradztwo Finansowe

Jakub

@mkj Zanim napiszesz kolejny wpis oczerniający firme to się zastanów. Nikt nie będzie pracował harytatywnie, każdy produkt jest do sprzedaży . Uważam, że jeśli firma dobrze inwestuje moje środki to jest spoko.

Jacek

Słyszałem wiele dobrego o panu Bralczyku, znajomy chwalił przedewszystkim to że to niezalezny specjalista i dzieki temu można naprawdę dobrze zarobić!

Janek

Inwestuję oszczędności w fundusz, a doradza mi właśnie Pan Piotr Bralczyk. współpraca jest przyjemna i owocna - widać ze dobrze doradza. Ma doświadczenie w finansach, co przekłada się na zyski w moich inwestycjach

KarolV

ja od siebie polecam. warto zwrócić uwagę na to że pan Bralczyk nie jest związany z żadnymi instytucjami finansowymi. na początku jak szukałem doradztwa to niestety większość osób, okazywała się działać pod konkretną banderą, a ja nie jestem zainteresowany wspomaganiem firmy, która będzie zarabiała moim kosztem. w tym przypadku mamy do czynienia z niezależnym specjalistą i takie podejście moim zdaniem jest najbardziej korzystne

hella

też jestem zadowolona z (usunięte przez administratora), dobry specjalista od finansów i dobrze pomaga zarządzać nimi. dla laika kazda pomoc jest odpowiednia.

plejka

dobry doradca, odpowiednio zajmuje się klientem, jest rzetelny o czym świadczą dokładne raporty. polecam bo pomaga dobrze zająć się oszczędnościami

Monika

Mogę z czystym sumieniem polecić pana Bralczyka. Nie znam się na finansach ale dzięki niemu mogę pomnażać moje oszczędności w sposób bezpieczny ale taki że zysk jest większy niż na lokatach :D

haleuj

Dobry specjalista - wszystko ma pod kontrolą, a dzięki temu ja miałem.

andrei

ciekawa odmiana po korzystaniu z gotowych ofert inwestowania w banku, bo indywidualny doradca to jednak całkowicie inny rodzaj współpracy i lepszy zysk

Daniel

Współpracuje z panem Bralczykiem. Zarządza moimi oszczędnościami. A dokładnie częścią ich na TFI. Raporty dostaje regularnie dzięki czemu jestem pewny mych pieniędzy,

herbi

ja tam jestem zadowolony ze współpracy z Panem Piotrem - nie boję się że moje pieniądze są w złych rekach, widać ze pracują!

snowsn

dokladnie, najwazniejsze, ze stale monitoruje co sie dzieje i doradza najlepsze opcje. na pewno byle czego nie poleca ;) doswiadczenie to chyba najwazniejsze, czym powinno sie kierowac przy wyborze osoby do finansow.

aleks45

Generalnie polecam jak najbardziej! Pan Piotr zajmuje się moimi inwestycjami już jakiś czas - zawsze ma rękę na pulsie, o wszystkim informuje i w porę doradza.

szkos

jak najbardziej na Tak, bardzo profesjonalna obsługa i dobry kontakt z klientami. Panu Piotrowi nie brakuje doświadczenia ani wiedzy w inwestowaniu, polecam wszytstkim, którzy rozważają skorzystanie z jego usług

Marta

Jak zaczynałam inwestowanie nadwyżek finansowych mojej firmy to własnie p. Bralczyk i zarabiajmy.pl pomagali mi zyskiwać! To dzięki nim się udało - profesjonalista jakich niestety mało!

Mietek

Absolutnie. Bralczyk z zarabiajmy.pl ma niebywały zmysł do inwestycji :) Naprawdę większość firm i osób prywatnych powinna z jego usług korzystać moim zdaniem :) Pozdrawiam!

Mirosław

Powiem tak - masz firmę i nie masz czasu na to żeby dokładnie analizować poszczególne rynki i fundusze? To Bralczyk będzie najlepszym rozwiązaniem. Współpraca wzorowa.

mkj
@Mirosław 31.08.2015 16:21

facet tnie prowizje za zakup tfi a Wy mu wierzycie:) zamiast iść do banku i dobrego PVB, np. ING,PKO BP gdzie kazde tfi macie za darmo;) a FIZów pod dostatkiem. Znam co najmniej KILKU doradców którzy sumiennie i w jednej i drugiej firmie WAM DORADZĄ a nie SPRZEDADZĄ.

felippo

ja żałuję że wcześniej się nie natknąłem na Pana Piotra, bo próbowałem coś sam działać inwestując w różne rzeczy, ale muszę przyznać, są na tym świecie osoby którym idzie to najzwyczajniej lepiej niż mi ;) do finansów trzeba mieć głowę, a Pan Piotr zdecydowanie takową ma

Edek

Pan Bralczyk to ma ręce ze złota :) Jeden z najlepszych specjalistów od inwestycji. Bardzo jestem mu wdzięczny za opiekę nad moimi funduszami!

gabriel

napiszę konkretnie - specjalista. w pełnym znaczeniu tego słowa. Pan Bralczyk to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą na temat tego co robi i zorientowana w wydarzeniach na rynku finansowym. bo niestety, ale w tej branży trzeba nieustannie śledzić sytuację żeby nie dać się zaskoczyć i wyprzedzić zgrabnym ruchem nadchodzące zagrożenie, tak to sobie pozwolę ująć

Władysław

Mnie też się wydaje że nie tylko osoby prywatne obsługuje. Firmy też z powodzeniem mogą skorzystać z jego usług. Uważam że mądrze ludzie robią że kapitał nie leży gdzieś schowany pod deskami tylko jest inwestowany. Wiadomo że na początku się nie za bardzo wie jak inwestować i jak to wszystko działa ale w tym właśnie pomaga specjalista od finansów jakim jest pan Bralczyk

konrad

?Łukaszu wydaje mi się że tak, że zajmuje się doradzaniem firmom. Z pewnością pomoże Ci określić ryzyko i powie jaka opcja będzie najlepsza i wspólnie ustalicie jak zdywersyfikować portfel. On wie co robi, ma doswiadczenie

mistrel

Łukasz, najlepiej się z nim skontaktuj i porozmawiaj- na pewno otrzymasz wyjaśnienie :)

Łukasz

A firmom też pomaga inwestować kapitał? Juz od kilku miesięcy sie nad tym zastanawiam żeby w jakieś TFI zainwestować. Mam nadzieję, że na zarabiajmy.pl znajdę radę :)

daniel

Doradca przydaje sie wtedy jak sie ma sporą gotówkę do zainwestowania i jest się na początku drogi do budowania portfela inwestycyjnego. Pan Bralczyk w opinii moich znajomych świetnie sobie radzi z taką pomocą dla inwestorów

kde

Widzę, że jesteście panstwo zadowoleni z usług tego pana, Mnie też go polecono. Mam nadzieję na długofalową współpracę opartą na zaufaniu

zenon

Również szukam doradcy. Taki chyba teraz czas że wszyscy chcą jakoś gotówkę ulokować. Bralczyk zdaje się być odpowiedzialnym człowiekiem na to stanowisko. Chętnie podejmę z nim współprace

sławek

Najszybciej skontaktujesz się z nim przez stronę http://zarabiajmy.pl/dla-kogo/. Tam masz formularz kontaktowy, Wystarczy zostawić wiadomość i z pewnością się do ciebie odezwie. Ja się umówiłem na spotkanie i na nim mamy wszystko ustalić. Z tego co się orientuję to człowiek ma głowę na karku, a inwestorzy cenia sbie jego rady i doświadczenie

rozka

ja myślę ze jak wpiszesz imię i nazwisko w wyszukiwarkę to bez problemu znajdziesz namiar na niego:) wiele osób go poleca - nie jest to człowiek widmo

Kamil

Również byłbym zainteresowany współpracą z tym panem. Chętnie dowiem się jak z nim się skontaktować. Słyszałem o nim, że jest niezależnym doradcą i ma wieloletnie doświadczenie w finansach.

Tadeusz

Właśnie zamierzam zainwestować oszczędności w fundusz. Pan Piotr Bralczyk wydaje się być osobą kompetentną i uczciwą. Do tego wszystkiego nalezy dorzucić jeszcze ogromne doświadczenie w finansach tego pana. Chętnie zaufam mu i powierzę swoje pieniądze.

Zostaw opinię o Piotr Bralczyk - Doradztwo Finansowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Bralczyk - Doradztwo Finansowe