Opinie o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Enter Air Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enter Air Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enter Air Sp. z o.o. w Warszawa

@Pracodawca Dzień dobry, już kiedyś pracowałam w innej linii i zastanawiam się nad pracą w EnterAir. Mam pytanie czy możliwość latania jest tylko w pełnym wymiarze godzin, czy np. mogę podać dni, w które jestem dyspozycyjna? A może po prostu jest opcja latania tylko tyle godzin ile się chce w danym miesiącu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odradzam pracę, minimalne wynagrodzenie, przebazowania busem po całym kraju- oczywiście za darmo i niesympatyczna atmosfera w pracy... Enter air jest znany z (usunięte przez administratora) ma na swoim koncie już kilka rozpraw sądowych m.in z koleżanką D z Wrocławia której musiał wypłacić 70tys odszkodowania za zwolnienie z pracy z racji tego że wzięła zwolnienie lekarskie. Popytajcie o to w bazach

@Kasia

Powiesz, na jakim stanowisku pracowałaś? O co dokładnie chodzi z tym przebazowaniem po kraju? Chętnie się dowiem jeszcze czegoś o atmosferze, czemu jest tak źle, to z szefostwem jest problem, czy po prostu zespół nie jest zbyt zintegrowany?

Ela

Dzień Dobry, Czy rekrutują Państwo aktualnie do bazy w Poznaniu? Czy są tam wolne miejsca dla nowych osób? Pozdrawiam Serdecznie

Mnie także zarobki juniorów by interesowały. Pytanie czy one będą jakoś zbieżne ze sobą? Mnie interesuje ta oferta dla specjalisty od gospodarki narzędziowej. Możecie w pierwszej kolejności opisać mi tamtejszy dział? Jaka atmosfera teraz w nim występuje? Po opisie widzę, że dostępna będzie uop oraz uz, która forma jest bardziej preferowana?

1. Monolog 60s, trzeba opowiedzieć o sobie + powiedzieć gdzie chciałoby się mieszkać i dlaczego 2. Scenki 3. Rozmowa indywidualna Niestety po 1 etapie odpadłem, dalej przeszło 30 osób z 68. Nie do końca wiadomo na jakiej podstawie wybierane są osoby przechodzące dalej, ponieważ komisja opiera się jedynie na 1-minutowej autoprezentacji

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Paulina

Witam czy można pracować jako student zaoczny na ( umowie stałej nie sezonowej ) na umowie zlecenie? Czy umowy na stałe to tylko umowa o prace? Korzystniejsza byłaby dla mnie umowa zlecenie

@pracodawca chciałabym zapytać czy widoczne blizny (ok.2-3cm) ne rękach są przyczyną odrzucenia kandytata?

Czy będzie jeszcze w tym roku rekrutacja na stewardessę ?

@Kandydat

Nie widziałam żeby teraz kogoś szukali. Ty pracowałaś już jako stewardessa czy jesteś po prostu po kursie i chcesz spróbować? Na stronie formy jest coś takiego jak spontaniczna rekrutacja i można wysłać CV. Będziesz próbować?

Nie, nigdy nie pracowałam jako stewardessa Wysłałam CV ale cisza, chyba nic z tego nie będzie

Lily
@Kandydat

Ja wysyłałam swoje CV w sierpniu i w ubiegłym tygodniu dostałam maila z informacją, że w tym tygodniu mam rozmowę

Czytając tutaj opinie mam już suchy trening, ale mimo to aplikowałabym na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Reklamacji :)) Tym bardziej, że ponoć jest opieka psychologa, ale ciekawi mnie, w jakim wymiarze. Raz w miesiącu spotkanie na koszt pracodawcy? Częściej? A jakie są zarobki na umowie o pracę?

Kapti

Klientów traktują jak jedno wielkie(usunięte przez administratora)Nie ma z nimi kontaktu, niszczą bardzo duży procent bagaży rejestrowanych unikając wyplaty odszkodowań. ???????????? sZawsze przy złożeniu reklamacji trzeba mieć paragon/rachunek sprzed najlepiej miesiąca inaczej walizka jest wg nich zamortyzowana, ???????????? przeciągają rozpatrzenie sprawy, ???????????? wymagają po kilka razy tych samych dokumentów żeby zniechęcić,odpisuja zawsze po uplywie rowno 30 dni ????????????!!!!! Dziadostwo, (usunięte przez administratora) wstyd!!!!???????????? Jeśli się da to omijać szerokim łukiem i nigdy przenigdy nie odpuszczać tylko pisać pisma z odwołaniami aż ich zawalimy papierami ????????????????

Paula

@Pracodawca na kiedy przewidziane są najbliższe dni otwarte kandydatów na stewardessy?

mic

W samolocie jest bardzo mało miejsca na nogi, mam 196cm i 7 godz. lot jest katorgą. Lepsze warunki trzeba spełniać przewożąc zwierzęta :"... musi mieć zapewnioną swobodę ruchu, tak żeby mogło w nim stanąć, obrócić się i położyć...." Siedzenia są tak wyprostowane że trudno się na nich siedzi. Zdecydowanie za dużo rzędów siedzeń. Odchylenia siedzenia jest niemożliwe gdyż zgniecie się współpasażera za sobą. Tylko kasa, maksymalnie dużo pasażerów ;(

wajlet

Po jakim czasie można spodziewać się odpowiedzi zwrotnej jeśli firma będzie przykładowo zainteresowana ? (stewardessa)

@Pracodawca Szanowni Państwo, jak długo czeka się na odpowiedź po wysłaniu zgłoszenia poprzez formularz rekrutacyjny? Rozumiem, że kontaktują się Państwo tylko z wybranymi kandydatami, ale chciałbym wiedzieć, po jakim czasie można przestać oczekiwać i rekrutować do innych miejsc.

Stew

Ku przestrodze dla nowych kandydatów cabin crew. Linia zatrudnia każdego, kto przyjdzie na rekrutacje bo mierzą się z falą odejść. Pracownicy pokładu mają dosyć przez skandalicznie niskie zarobki i okropne traktowanie ze strony biura. (usunięte przez administratora)jest tam na porządku dziennym. Narzucają obowiązek odbierania telefonów w dzien wolny, wiec w praktyce jestes (usunięte przez administratora) firmy za minimalne wynagrodzenie. O atrakcyjnych pobytach można zapomniec, bo dostają je tylko nieliczni wybrańcy. Więcej jeździ sie za darmo busami po Polsce i Europie niz robi nalotu.

@Stew

A w jakiej bazie Pan/Pani pracował/a?

@Stew

Minimalne wynagrodzenie? :O W swoim komentarzu miałeś na myśli, że pracownicy w tej firmie zarabiają najniższą krajową? :O Można chociaż liczyć na jakieś dodatki, premie? Myślałam, że w tak odpowiedzialnym miejscu pracownicy zarabiają znacznie więcej... Chyba, że coś źle zrozumiałam.

P. K.

Tak, minimalna. Dostaje się dodatki w postaci prowizji od sprzedaży, nalotu i diet. Już dawno ta firma przestała być atrakcyjna. Mają jednak dobry PR skoro wciaz tyle chętnych dziewczyn tam idzie

Dora
@P. K.

A czy ta prowizja od sprzedaży jest duża i znacząca w wynagrodzeniu? Czy można wiedzieć, ile procent od sprzedaży się otrzymuje? No i jakby można było dać znać, ile tak finalnie początkująca kandydatka może zarobić?

Melania

@Pracodawca Bardzo interesuje mnie jedna kwestia… Czy jeżeli pomyślnie przejdę najbliższą rozmowę online, to czy jest możliwość przyjścia na rekrutacje stacjonarną w październiku? Nie mogłabym pojawić się we wrześniu, bo po prostu nie ma mnie w kraju. Czy jest w ogóle jakaś szansa?

@Melania

Dzień dobry. Wszystkie tego typu sprawy najlepiej załatwić indywidualnie podczas rozmowy online. Życzymy powodzenia :)

Ola

Hej, jak ubrać się na rekrutację stacjonarną? Są jakieś wymogi co do fryzury, ubioru, kolorystyki? @Pracodawca

Dan

Cześć, czy mógłby się ktoś podzielić szczerą opinią odnośnie tego, jak na ten moment wyglądają zarobki w Enterze? Czy można liczyć na to, że w przeciągu najbliższych miesięcy będzie na tyle pracy, aby udało się zarobić przynajmniej z 5500-6000 zł netto?

Sun

Czy są tutaj osoby, które wezmą udział w rekrutacji stacjonarnej 7 września?

Czy to rekrutacja na personel pokładowy? Jeśli tak, czy to „spontaniczna” rekrutacja?

Maniaa

Jak wygląda sytuacja, jeśli ktoś ma aparat na zęby? Jest on dozwolony czy nie? @Pracodawca

@Pracodawca Czy w tym roku planowana jest jeszcze rekrutacja personelu pokładowego? Kiedy mniej więcej można się spodziewać otwarcia formularza rekrutacyjnego na stronie? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Enter Air Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enter Air Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enter Air Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 273.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enter Air Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Enter Air Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Enter Air Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Enter Air Sp. z o.o.