KWH Pipe Poland

Opinie o KWH Pipe Poland

Monia

Czy firma normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód takiego milczenia

3-0

a na jakim stanowisku ty jesteś że śmiesz wydawać tutaj takie niegrzeczne polecenia? systemy rurowe z tworzyw sztucznych to wymahąca branża, ciekawe na jakim stanowisku ty robisz tutaj karierę kolego.

rr

Rozwiązać umowy z pseudo-doradcami personalnymi, zatrudnić w dziale HR nową osobę, zlikwidować wszystkie "oceny kompetencji" i inne kretyńskie testy. Postawić inżynierów. I będzie git.

Kandydat

Jak wygląda sytuacja w firmie? Szukają szefa eksportu. Podobno jest częsta rotacja na stanowiskach managerskich? Ktoś może mi podpowiedzieć?

magazynier

Uwaga !!!! Najwieksza menda i kapuś w firmie (usunięte przez administratora) !!!

tomek

ciężko chyba stwierdzic czego tutaj mozna oczekiwac, skoro to jest kapitał zagraniczny to może jakoś bardziej się rozkręcą, ważny jest tak naprawdę konkretny pomysł, a jego wdrażanie nie jest już takie straszne.. a co do rekrutacji to jakaś powinna ruszyć teraz, nie sądzicie? mam nadzieje, że teraz firma wyjdzie na plus.

produkcja

Na magazynie pracuja po 100 - 150 nadgodzin w miesiacu !!!!!! Jednym slowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

produkcja

Pracuje na produkcji w firmie KWH PIPE . Wszystko co jest opisane na temat kierownika magazynu to prawda. Dla mnie to jest nie do pojecia dlaczego taki czlowiek pracuje na takim stanowisku , przeciez on przekreca firme na duze pieniadze , wyrzucil wiekszosc podwykonawcow ktorzy swiadczyli uslugi od zalozenia firmy w Polsce poniewaz powiedzieli ,,DOSC,, i nie chcieli juz placic mu lapowek.. to co sie dzieje w tej firmie to jeden wielki Burdel..

znany

Witam. Póki był Warcholiński i Podawca to ludzie jakoś zarabiali,po zmianach niby na lepsze,lepiej mają Ci co dostali się do korytek , a reszcie stopa życiowa poszła o 30% w dół. O kierownikach którzy siedzą i patrzą w kamery kto robi a kto nie ,pisać już nie będę.Pozdrawiam .

morpheo

Witam, chciałbym się z wami podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat firmy KWH Pipe tak jak już mój poprzednik napisał ja również znam bardzo niewiele osób które z uśmiechem na twarzy potrafią przyjść i tu pracować. Praca nie jest lekka, w hałasie przekraczającym dopuszczalne normy ( oczywiście stosujemy ochronniki słu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , ale kto pracuje w hałasie wie że to nie wystarcza ), atmosfera z dnia na dzień się pogarsza, co chwile ktoś wyszukuje dziury w całym gdzie by tu jeszcze ludziom zabrać. Pensje ? Niby jak już ktoś wspomniał są regulacje, ale co z tego ? Zarabiamy mniej niż 5-7 lat do tyłu, a ceny również zmalały ? sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.... Nie można zapomnieć o \\\"Big Brother\\\", w polskim prawie wyraźnie jest napisane że kamery przemysłowe mogą służyć tylko i wyłącznie do wyszukiwania osób które kradną, a nie do kontroli. Czemu o tym wspominam ? bo tak nie jest. A odpowiadając na wypowiedź jednego z internautów na temat stawek tzw. starych i młodych pracowników. Po 5-6 latach nikt już nie jest młodym pracownikiem, a skoro tzw stary pracownik po 10 latach nadal nie nauczył się wszystkiego jak należy to czemu miałby mieć wyższą stawke ? za lojalność ? jednakże wielokrotnie w tej firmie tak jest, że osoby które niewiele potrafią zarabiają dużo więcej od innych, nie wspominając oczywiście o osobach dzierżących stanowiska o 1-2-3 poziomy wyżej.

hary007

Atmosfera jest do kitu , przynajmniej żadna z osób , które znam nie czerpie przyjemności z panujących w tej firmie relacji, zwłaszcza w relacjach między pracownikami a kierownictwem. Nie ma szans rozwoju , środowisko kierownicze jest tak hermetyczne , że nie ma najmniejszych szans na jakikolwiek rozwój.Jest to jedyna firma , która poprzez regulacje stawek rozumie zabieranie pieniędzy ludziom o wieloletnim stażu pracy i zrównywanie ich z młodymi pracownikami , czyli na odwrót jak jak być powinno. Szczerze nie polecam !!!!

zdegustowany

Wszystkie powyższe komentarze odzwierciedlają prawdę o zakładzie. Choć odnoszę wrażenie że nie obejmują całego przekroju firmy. W zakładzie pracują zdolni ludzie o naprawdę dużej wiedzy i doświadczeniu, brakuje im niestety jaj. Zarząd firmy a właściwie Dyrektor Zarządzający nie podołał zadaniu jakim jest kierowanie zakładem takiej wielkości. Brak jest narzędzi planowania, zarządzania i kontroli. Brak jest jakichkolwiek procedur związanych z komunikacja zarówno wew. komórek organizacyjnych jak i związanych ze współpracą poszczególnych wydziałów. Wszystko to jak i atmosfera redukcji stanowisk wpływa na wydajność i samopoczucie pracowników.

uzati

Może dlatego, że firma w ten sposób zarządzana długo się nie utrzyma ? Zarobki marne, narzedzi pracy brak, ludzi z dnia na dzien mniej a obowiazkow i obietnic mnostwo.... Porazka!

eeee

nowy dyro już jest - tzn będzie oficjalnie od 1 marca. ciekawe czemu ludzie uciekają do innych firm gdzie wcale nie będzie łatwiej

zonc

szukają właśnie dyrektora regionu północnego, wszyscy odradzają, właśnie dlaczego dziwna ?

zainteresowany

Możesz wyjaśnić co to znaczy dziwna.

znany

Kierownictwo w tej firmie to najniższy poziom zarządzania,brak kompetencji niektórych osób doprowadzą tą firmę do ruiny.Nie polecam.

Rura

Uwaga, bardzo dziwna firma, nie polecam

beta

Przyjemna atmosfera, na poczatku sa niskie stawki, ale sa duze szanse na regularne podwyzki i premie.

Zostaw opinię o KWH Pipe Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWH Pipe Poland