Opinie o Uponor Infra Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uponor Infra Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Uponor Infra Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uponor Infra Sp. z o.o. w Warszawa

Na jakie benefity można liczyć w firmie Uponor Infra Sp. z o.o.?

między 800-1400 pln

Licze na jakieś informacje o pracy jako replenishment planner. Jest w ofercie lista z wymaganiami jest tez wymóg bardzo dobrej znajomości angielskiego. A tu w firmie do tej pracy wystarczy B2, czy jednak za mało? Albo może firma oferuje takiej osoby jakieś szkolenia językowe do poprawy angielskiego?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w Uponor Infra Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Boniek Nowy wpis

Nie polecam firma która chce przyjąć pracownika najlepiej z kredytami i pogrążonego w ratach nad którym będzie mogła mieć władze oferując 3 tys netto na rękę na umowie.. ludzie rekrutujący nie nadają się według mnie na obecne stanowiska

@Boniek

Ale na czym miałaby ta władza polegać, na wykonywaniu dodatkowych obowiązków czy chodzi bardziej o przywiązanie? Jak ogłaszają się, że szukają ludzi to jasno mówią, że szukają ludzi ze zobowiązaniami?

Na jakie benefity można liczyć w firmie Uponor Infra Sp. z o.o.?

zeus

Brak benefitów. 200 zł na świeta zimowe.

@zeus

Prosze nie kłamać. Są bony na święta, dopłaty do multisporta, enel-medu, prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, bony na święta w zależności od przepracowanego okresu. 200 zł może i Pan dostał jak Pan przyszedł do pracy w listopadzie

@Uponorian

200 pln jest za miesiąc czy źle zrozumiałam? to ile tak średnio ludziom udało się w postaci tych bonów ostatecznie uzyskać?

między 800-1400 pln

Kolejowa warszawa

Jak pracuje się w biurze w Uponorze w Warszawie na Kolejowej? Duzo nadgodzin? Stres? Zarobki słyszałem że nie najgorsze. Jaka atmosfera?

zeus
@Kolejowa warszawa

Beznadziejnie... omijać szerokim łukiem obie spółki na Kolejowej (Uponor Infra i Uponor Sp. z o.o.).

@zeus

w sumie to ciekawa jestem co obecnie tu w firmie się dzieje. dasz znać czemu tak odradzasz? jakiś konkret by się przydał, żeby niedomówień nie było, w obydwu biurach te same warunki? jakie?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zuzanna

Uuuuu piszecie, że awansu raczej nie ma. Obecnie szukają Głównego Specjalisty ds BHP. Ciekawi mnie czy firma oferuje szkolenia czy kursy na tak wysokim stanowisku? Albo czy oddaje koszty jak pracownik sam za nie zapłaci?

Jak wygląda kwestia awansu w Uponor Infra Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży?

Awans ? Nie żartuje sobie...:)

@:)

Czemu takie sceptyczne podejście do tego? Chyba struktura organizacyjna pozwala na osiągnięcie wyższego stanowiska czy jednak nie bardzo?

Myślicie że wiecie
@Krystyna

Tak pozwala, każdy Kierownik zaczynał od najniższych stanowisk. Kwestia czy ma się pomysł na siebie i jakiś plan. Co się w życiu chce osiągnąć.

@Myślicie że wiecie

Aha czyli na kierownika nie przyjmują tutaj osób z zewnątrz? A wspomagają tutaj jakoś właśnie ten rozwój osobisty, żeby człowiek umiał się w tym wszystkim jakoś odnaleźć?

Myślicie że wiecie
@Krystyna

Jeśli wewnątrz nie ma odpowiedniego kandydata, jako potencjału do rozwoju, to oczywiście trzeba wybierać z rynku. Myślę, że firma dąży do tego, żeby więcej skupiać się na pracowniku i pomagać mu w rozwoju, obu stronom zależy na tym, żeby objęcie danego stanowiska zakończyło się sukcesem.

Słyszałem o przyjęciach na produkcję w Kleszczowie. Warto składać Cv? Jak zarobki?

tak
@Zainteresowany

Nie, nie warto, szukaj czegoś innego

Świebodzice

Witam, jestem że Swiebodzic niedawno kupił nas Uponor i wszyscy martwimy się o to jak to będzie wszystko wyglądało. Chciałbym się zapytać obecnych pracowników Uponor w jakim systemie pracujecie? Czy są to normalnie 3 zmiany od poniedziałku do piątku po 8 godzin czy macie np system 4 brygadowy? Jak to ogólnie wygląda wszystko. Będę wdzięczny za każdą informacje pozdrawiam

Uponorek

Jakie są zarobki pracowników, kierowników w Uponorze?

Irena
@Uponorek

Hej, także jestem zainteresowana tym tematem. Jakbyś się czegoś więcej dowiedział a tu nie dostaniesz odpowiedzi to dasz znać tutaj na forum? Na pewno więcej osób jest tak samo ciekawych jak i my.

Tutaj
@Uponorek

Zarobki bez nadgodzin marne, 2500-3000 zł

Aga

Ile mniej więcej trwa okres wdrożenia się do firmy ?

(usunięte przez administratora) gadacie 1 bhp jest przestrzegane 2 każdy posiada uprawnienie np. Wózki,suwnice 3. Premia jest dzielona po równo 4 nie zgodze sie ze brygadzisci nic nie robią 5 niektóre osoby sie zgodzę są tam gdzie nie powinny 6 ogólnie robota jak każda inna zrobić co masz zrobić I byle do 15 I nikt nikogo sie nie czepia że robota nie jest zrobiona Dziękuję

Bożena

Również dzięki za Twój wpis, bo szukałam konkretnego info o pracy w Uponor. Napisałeś, że premia jest dzielona po równo. A od czego jest zależna?

@Bożena

Premia przerobowa

Anonimus

brak przestrzegania bhp, polowa pracowników nie posiada uprawnień, system premiowania zmuszający do nadgodzin, brak nadgodzin= brak premii, premia przerobowa rozpisywana pomiędzy brygadzistów, brygadziści i wszyscy wyżej to jedna banda która nie robi praktycznie nic a premie maja po 150%, niekompetencja ludzi na wyższych stanowiskach min. mobbing, brak wiedzy technicznej co skutkuje wiecznymi błędami co odbija się na całej firmie. Jednym słowem omijać z daleka tą firmę. Moje sugestie dla Uponor Infra Sp. z o.o.: Kontrola wyżej postawionych pracowników. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: porozmawiać indywidualnie z każdym pracownikiem co można zmienić w firmie dla lepszej organizacji a przede wszystkim ergonomii.

Zostaw merytoryczną opinię o Uponor Infra Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uponor Infra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uponor Infra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uponor Infra Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uponor Infra Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uponor Infra Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uponor Infra Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kolejowa 5/7
    01-217 Warszawa