Opinie o Restauracja i Hotel RYCERSKI *** w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Restauracja i Hotel RYCERSKI ***. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracja i Hotel RYCERSKI *** o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja i Hotel RYCERSKI *** w Czeladź

pracownik032

Wypłaty na czas, a to najważniejsze - polecam

W Restauracji pracuje juz dobrych 5 lat i poki co nie zamierzam zmieniac, bo jest mi zwyczajnie dobrze. Płaca za wykonana robote - pracujesz to masz, nie robisz - to nie masz. Wszedzie tak to działa. Zreszta pracodawca jest do pogadania wlasciwie o wszystkim - mozna wszystko ustalic bez spinki i bzdyczenia po kątach. Miła atmosfera pracy i fajni, kolezeńscy ludzie

Aga2200

tak, zgłoszenia można wysyłać. Ja wysłałam i od ręki zostałam przyjęta na stanowisko kelnerki "weekendowej" - okolicznościowej. Już za mną dwie pierwsze imprezy i muszę przyznać, że mega super atmosfera.

orientuje się ktoś, czy poszukują na stanowiska administracyjne? Słyszałem bardzo dobre opinie od kolegi, który przed wyprowadzką z Czeladzi pracował w Rycerskim?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Restauracja i Hotel RYCERSKI ***? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Magda

Tak, to prawda. Właśnie zostałam przyjęta :)

Weronika

Z tego co wiem, to cały czas można nadsyłać Cv. Koleżanka , która tam pracuje mówiła mi, że mają ogromną ilość gości, bo kucharz tak świetnie gotuje i rąk do pracy zawsze potrzeba :)

Ogromna ilość osób przyjechała na rekrutację. Trochę czekałam, ale jestem dobrej myśli. :) Faktycznie miłe miejsce, takie jakieś przyjazne ..inne niż te w których dotąd pracowałam. No nic. Czekamy na werdykt :)

NinaPolak

dziś ukazało się ogłoszenie na ich fanpage. Ciekawe, czy zadzwonią :) liczę na odzew, bo moja koleżanka tam pracuje już 3 rok i bardzo sobie chwali.

Alicja

Byłam dziś na rozmowie - mega super! dostałam te pracę:) od razu umowa o pracę od ręki :)

Basia001

Rekrutacja u mnie przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Kilka pytań, miła rozmowa. pani dyrektor bardzo ciepła osoba - czułam się bardzo dobrze. Szybko dostałam pracę, nie wiem czy to fluidy, czy moje doświadczenie, ale zostałam szybko doceniona. Pracuję już 5 miesiąc i muszę stwierdzić, że to był właściwy wybór ;)

ZACIEKAWIONA

A JAK PRZEBIEGA REKRUTACJA? STRESUJĄCO BARDZO?

Agnieszka

Polecam, wielu fajnych ludzi, rzeczywiście bardzo miła atmosfera, wypłaty na czas. Mogę polecić!

Katarzyna

Oferują umowę o pracę. Nie ma mowy o śmieciówkach, co jest bardzo dużym plusem. Warunki są negocjowane indywidualnie wg. stażu i doświadczenia. Nikt ze znajomych nie narzeka, ja też nie. Pracujemy już wiele lat i jesteśmy jak jedna wielka rodzina. Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję - tak! wysłałabym do Rycerskiej CV.

Anna P.

Polecam pracę w Hotelu i Restauracji Rycerskiej. Miła atmosfera, fajne zarobki.

Iza

@pracownikRyc, Twój staż pracy pokazuje, że towarzyszy Ci w tej firmie zawodowe zadowolenie. Ciekawa jestem, co powiedziałabyś osobom, które jeszcze wahają się czy aplikować do Restauracji i Hotelu RYCERSKIEGO, aby rozwiać ich wątpliwości, czy naprawdę warto. Oczywiście pamiętając, że na satysfakcję pracownika składają się co najmniej trzy elementy: wysokość wynagrodzenia, możliwość korzystania z rożnych benefitów pozapłacowych oraz szeroko rozumiana atmosfera w miejscu pracy.

pracownikRyc

Pracuję już 5 rok i jestem zadowolona. MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ.

Iza

@Mariusz, Twoja opinia ma charakter konsumencki i jako taka jest niezwykle ważna dla każdego, kto chciałby w restauracji Rycerskiej podjąć gości obiadem czy zorganizować firmową kolację dla kontrahentów. Niemniej jednak celem tego forum jest zapoznanie użytkowników z opiniami na temat warunków pracy i relacji między pracownikami w konkretnych firmach, po to, aby świadomie dokonywali wyboru poszukując dla siebie miejsca na rynku pracy. Zatem najchętniej widziane są tu opinie wyrażane przez obecnych pracowników na wyżej wymieniony temat i takich oczekujemy.

pracownik01

Wypłaty na czas, miła atmosfera, koleżeński team. Warto!

ania35

Dużo pracy, cały czas coś się dzieje. jest sympatyczna atmosfera. Lubię tutaj pracować.

PaniKelner

Praca w restauracji Rycerskiej jest bardzo przyjemna. Jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja i Hotel RYCERSKI *** - Czeladź

• Jak się pracuje w Restauracja i Hotel RYCERSKI ***?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja i Hotel RYCERSKI *** tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Restauracja i Hotel RYCERSKI ***
2.6/5 Na podstawie 58 ocen.
  • ul. Będzińska 53
    41-250 Czeladź