Opinie o Restauracja i Hotel RYCERSKI *** w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Restauracja i Hotel RYCERSKI ***. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracja i Hotel RYCERSKI *** o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja i Hotel RYCERSKI *** w Czeladź

Anty Rycerski

Moim zdaniem (usunięte przez administratora) Obiecują gwiazdkę z nieba, a tak naprawdę możesz dostać tylko kopa... Udają miłych, sympatycznych, stwarzają przyjacielska atmosferę, a później wbija ci nóż w plecy. Obłuda i dwulicowosc to ich drugie imię.

Gosc

Droga Pani. Z mojego punktu widzenia, jezeli ktos pije w pracy i nic nie robi (jak Pani twierdzi) to taka osoba juz dawno idzie do zwolnia. Po drugie nie wiem czy jest Pani świadoma, ale ujawniajac dane tej Pani naruszyla pani ochrone danych osobowych (rodo) co jest karane. Z tego co doczytalem, nie byla pani pracownikiem hotelu, lecz na szkoleniu, ktorego Pani nie przeszla, dlatego nie zostala pani zatrudniona. Wiec wniosek nasuwa sie jeden. Oczernia Pani ludzi z zemsty, bo nie dostala Pani pracy, a tak sir nie robi. I szczerze gdybym byl na miejscu tej Pani to za oczernianie i ujawnienie danych osobowych oddałbym sprawe do prokuratury. Sama sobie Pani strzelila w kolano tym komputerzem. Dobra rada na przyszłość, jesli nie uda sie Pani znaleźć zatrudnienia to niech Pani nie oczernia ludzi w tak glupi i szczeniacki sposób, za niepowodzenie jakie Pania spotkalo. Tylko zasatnowic się jaki błąd popełniła. A nerwy to nie jest dobry doradca. Zycze powodzenia w dalszym szukaniu pracy.

Anty Rycerski

Gosc Nowy wpis

Urszula Nowy wpis

Cześć, miałam pytać czy jest umowa o pracę i widzę, że ktoś pisał już, że zlecenie i najniższa do tego. Czy jest szansa, żeby zmienili umowę później wraz z doświadczeniem? Pozdrawiam.

Loko Nowy wpis
@Urszula

Witam proszę omijać to miejsce z daleka pan prezes i jego córeczka są okropnie fałszywi,pracowników mają zanic

zadowolony Nowy wpis

Dziękuję za pracę w Państwa Firmie, wspaniałe miejsce pracy i współpracownicy oraz zarząd hotelu.Dziekuję odchodząc z branży Horeca na stałe. Hotel Rycerski*** w Czeladzi polecam wszystkim Osobom szukającym pracy.

Dominika

Cześć. Zastanawiam się nad praca w hotelu, czy trzeba mieć duże doświadczenie? Nie pracowałam wcześniej w żadnym wiec zastanawiam się jak to wyglada

SzymonFlis
@Dominika

Idź do Żabki, więcej zarobisz :-)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Restauracja i Hotel RYCERSKI ***? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
SzymonFlis

Jestem po rozmowie, niestety osoba zajmująca się rekrutacja nie ma na ten temat pojęcia. Rozmowa przebiegła dość śmiesznie, zadając pytania odczułem unikanie odpowiedzi. Zaproponowano umowę zlecenie + najniższa. 3 miesięczny okres rozliczeniowy, nie zostało do końca wyjaśnione na czym to polega. Osoba rekrutująca nawet się nie przedstawiła, musiałem zgadywać kim tam jest ???? mimo to nie uzyskałem odpowiedzi ! Haha ????????????

niedoszły pracownik

Witam, Przyznam, że oczekiwania wobec potencjalnego pracodawcy były wysokie. Przyjemna rozmowa rekrutacyjna, nawet jeśli konkretne pytania potwierdzające znajomość języka angielskiego nie zostały zadane. Szkolenie podjęte kilka dni po rozmowie, która zakończyła się słowami "Witamy w zespole". Pierwszy dzień szkolenia trwał 4 godziny, kolejny już 8. W ramach szkolenia została mi pokazana cała placówka od sal bankietowych po różnego typu pokoje. Niestety na tym pozytywy się kończą. Po drugim dniu szkolenia wypłynął problem z jednym z pracowników, przez co grafik musiał być zmieniony i dostosowany do zaistniałej sytuacji. Na kontakt o podjęcie dalszej części szkolenia czy podjęcie pracy czekać jest jak (cytując serial) "jak cieć na hałdzie żwiru". Ani me ani be ani "To my podziękujemy". Tak zwany ghosting. Zmarnowane 12 godzin z życia, których nikt mi nie zwróci. Ponadto "posiłki pracownicze" to proste stołówkowe jedzenie jak w szkole z lat 80-90 tych. Miejsce narzeka na mocno okrojoną ekipę po pandemii, ale sami sobie kopią dołki swoim brakiem komunikacji. Komunikacji, o której tak mocno mówią, że jest dla ich biznesu kluczowa.

Edyta Sikora
@niedoszły pracownik

Pani Iwono (zapomniała się Pani podpisać), po pierwsze to co Pani opisuje jest zwykłym kłamstwem i pomówieniem. Pani odczucia są rozbieżne z tym co Pani prezentowała swoją osobą. Była Pani w trakcie szkolenia i nie do Pani należy ocena naszych procedur rekrutacyjnych. Ponadto opisuje Pani nasze wewnętrzne zasady i zachowania, co również nie jest w porządku. Zmiany w grafiku (bo rozchorował się pracownik) czy ocena posiłku, którym została Pani poczęstowana? Śmieszne... Niektóre osoby potrzebują więcej czasu na przyswojenie informacji, a Pani do takowych wg nas należała. Co ciekawe, podczas rozmowy ze mną (w trakcie drugiego dnia szkolenia) wykazywała Pani wielki optymizm chwaląc atmosferę panującą w firmie. Natomiast siadając do klawiatury swojego komputera - postanowiła Pani odwrócić te emocje? Typowe...Pani Iwono.

Wiecie czy Restauracja i Hotel RYCERSKI *** udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Najra

Tam nie ma możliwości pracy zdalnej. W zasadzie to jedyny na co można liczyć to najniższa krajowa i (usunięte przez administratora)

Dawid

Ile zarabiają hotelarze?

Kamila

Czy trzeba być po szkole hotelarskiej?

Nie
@Kamila

Możesz być nawet po gimnazjum. Bylebyś się nie odzywała ze cię osjzkuna

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Restauracja i Hotel RYCERSKI ***?

Incognito

Jeśli zgodzisz się na 5zl/H to juz pracujesz.

Husky

Niestety tu mogę tylko napisać iż nie polecam. W ogłoszeniu język ang. Zaawansowany... nawet tego nie sprawdzają. Połowa jak nie większość pracowników nie potrafi języka. W dzisiejszych czasach jest to już podstawa ale tu tego brak

Krystyna

Jedzenie w restauracji próbuje być podawana jak u Pani Magdy G.natomiast porcje dziecięce a samo danie wymyślanie niewiadomo co.Juz nigdy wiecej w tej zagrodzie sie nie zatrzymam.

Agnieszka

Zatrzymaliśmy się z mężem przejazdem,pokoje jak za komuny a rzekomo hotel trzy gwiazdkowy.NIE POLECAM

Jan

Obsługa hotelu malo wykwalifikowana Jedna pani bardzo bezczelna i wyniosla za jedzeniem trzeba dlugo czekac a porcję co do ceny bardzo małe.Wiecej tam nie zawitam.

Iza

Czy teraz działacie na dowóz, czy jak ?

marshmallow

Cała prawda o pracy w hotelu "Rycerskim". Po pierwsze, pozytywne opinie tutaj piszą sobie chyba sami szefowie (i nie tylko tutaj, bo na Facebooku można natknąć się na pozytywną opinię o tym "lokalu" od SAMEGO PREZESA firmy - jakże obiektywnie hehe ;)). Główne szefostwo tego hotelu nie zapoznało się z podstawowymi zasadami dobrego zarządzania firmą i ludźmi. Nie dopuszczają myśli, że to ludzie w ich firmie są największym kapitałem, a tylko pracownik dobrze wynagrodzony i doceniony ma satysfakcję z pracy. Sprawnie omijane są przepisy Kodeksu Pracy. Oszczędzają na wszystkim, ludzi do pracy jest zbyt mało, a oni nawet nie prowadzą rekrutacji mając pełną tego świadomość, ponieważ liczą, że każdy będzie robił nadgodziny (i co smutniejsze, każdy je robi i świadomie się na to godzi, ponieważ szefostwo nie dopuszcza myśli, że można się na nadgodziny nie zgodzić, a sprzeciw grozi wypowiedzeniem). Te oto nadgodziny są rozliczane każdy wie jak ;). Wszelkie L4, które jest pełnym prawem pracownika, jest wielkim problemem i na tym tle są prawione złośliwe uwagi, podobnie sprawa ma się z urlopami w niektórych przypadkach. Pracownicy często są nowi, stali są tylko kierownicy, a rekrutacje przeprowadzane są "od święta" jak już naprawdę nie ma kto przyjść do pracy. Generalnie, jest to rodzinny interes, ponieważ na głównych stanowiskach obsadzeni są członkowie rodziny właściciela firmy. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że przez "rodzinną atmosferę" w pracy niestety często uczestniczy się w ich życiu prywatnym (co jest czasami jeszcze gorsze, niż to, co dzieje się wewnątrz firmy). Przez tę atmosferę, nastrój udziela się co niektórym pracownikom, jak i jednej pani kierownik oraz jej zastępcy, które zdają się upuszczać frustracje swojego życia prywatnego (lub chore ambicje) na swoich współpracowników, przekładając je na czepialstwo odnośnie pracy, powoli człapiące w kierunku mobbingu. Często bywa również tak, że szefostwo swoje błędy zgania na swoich pracowników, wmawia im, iż przekazali coś (np. informację albo dokument) choć wcale tak nie było lub odwrotnie - powiedzieli lub obiecali coś pracownikowi, a później za Chiny ludowe tego nie pamiętają. Ponadto, szefostwo jest na tyle nieobliczalne, że w jeden dzień potrafią Cię chwalić i słodzić Ci, a za tydzień wręczyć wypowiedzenie, zarówno pracownikowi z kilkumiesięcznym stażem, jak i kilkuletnim (Ci kilkuletni to już wymarły gatunek w tej firmie, co mówi samo za siebie). Płaca to oczywiście najniższa krajowa. Na rozmowie o pracę obiecane są premie, których na oczy nie dane było mi widzieć w ciągu mojej kariery tam. Jestem osobą, która nie boi się pracy, wiele zniesie i nie szuka konfliktów, ale w tej firmie naprawdę panuje totalna dezorganizacja, która przeszkadza się wykazać. Co sensowniejsi ludzie uciekają stamtąd jak tylko znajdą coś lepszego, a zostają ci, którzy cierpią na syndrom sztokholmski. Z uwagi na publiczną formę tej opinii, została użyta spora ilość eufemizmów, bo o wiele więcej ciśnie się na język, kiedy to wszystko piszę. ;) A teraz czas na plusy, żeby nie było tak całkiem tragicznie (choć ich jest zdecydowanie mało) - wypłaty na czas (powiedzmy, choć to akurat nie plus, a OBOWIĄZEK pracodawcy), posiłki dla personelu (jak kuchnia ma dobry dzień i zrobi go w ogóle), woda, kawa i herbata bez ograniczeń, zapewnienie ubioru do pracy.

Umowa o pracę i bardzo fajny zespół kelnerski.Polecam

Martinos

A może raczej to ty się nie nadajesz do współpracy w takim miejscu? Na każde pytanie odnośnie pracy twoja odpowiedź brzmi: Nie wiem ???? Więc na pewno lepiej dla całego zespołu, że nie jesteś jego częścią!???? bardziej interesował cię prywatny fb niż obowiązki w pracy... ogarnij się dziewczyno i nie wylewaj swoich frustracji jako no name????

Sknery..... Tylko tyle można powiedzieć o tym pracodawcy, jeden wielki (usunięte przez administratora), praca dla ludzi bez ambicji i lepszych perspektyw na przyszłosc, jeżeli chcesz zarabiać najniższa, a pracować za 10ciu to zapraszam. Oczywiście obietnic na lepsze jutro jest sporo, ale na tym się kończy

Urszula

@Nick Restauracja i Hotel RYCERSKI *** wygląda na fajne miejsce http://hotel-rycerski.pl/m/. Pozostaje mi tylko zapytać czy jeszcze pracujesz w tym miejscu? Może ten pracodawca nadrabia w Twoim mniemaniu innymi świadczeniami pozapłacowymi? Opieka lekarska, karta Multisport?

Stella

Wiecie cos o pracy w hotelu lub restauracji? Jaka macie atmosferę?

Katia

Praca bardzo fajna, dużo się dzieje z czym idzie fajny rozwój, atmosfera w pracy super, pomocny zespół szefostwo bardzo miłe :) Wypłata na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja i Hotel RYCERSKI *** - Czeladź

• Jak się pracuje w Restauracja i Hotel RYCERSKI ***?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja i Hotel RYCERSKI *** tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Restauracja i Hotel RYCERSKI ***
2.6/5 Na podstawie 58 ocen.
  • ul. Będzińska 53
    41-250 Czeladź