Restauracja i Hotel RYCERSKI ***

Czeladź

Opinie o Restauracja i Hotel RYCERSKI ***

zadowolona

Rewelacyjne jedzenie, miła obsługa i fajny klimat. polecam

Bardzo polecam to miejsce. Fantastyczne jedzenie i bardzo mili ludzie.

Restauracja i Hotel Rycerski

W związku z licznymi, nieprawdziwymi opiniami na temat warunków pracy w naszej firmie, zwracamy się z prośbą o zaprzestanie umieszczania takowych komentarzy, gdyż noszą one znamiona zniesławienia. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni do podjęcia odpowiednich działań i kroków prawnych zmierzających do ochrony dobrego imienia naszej firmy, które zostało owymi wpisami naruszone.

?

" neo 2017-09-22 16:01 przesadzone to jest wpisywanie samemu opinii tylko po to żeby jakoś to wyglądało ... pojawiło sie ogłoszenie ze poszukują do pracy i nagle tez pojawiły się pozytywne opinie , zbieg okoliczność ? " Samemu sobie ? Obecni pracownicy firmy nie mogą mieć pozytywnego zdania o swoim pracodawcy ? Widzę, że ktoś tu nie dopuszcza myśli że można mieć inne zdanie i trzeba go za to wyśmiać.

sobota

Nie rozumiem tego Waszego gniewu. To miejsce jest bardzo przyjazne dla pracowników, oczywiście że każdemu odpowiada co innego, ale to nie znaczy, że jak coś jest dla mnie nie takie jakbym chciał, to muszę obrzydzić to reszcie.

niedziela
@sobota 23.09.2017 20:30

nie trzeba nikomu obrzydzać każdy z branży wie co to za miejsce , to dlaczego taka rotacja ?? pracowników ?? taka opinia nie bierze się z powietrza sama z siebie , i własnie dlatego jest ten serwis żeby każdy kto szuka pracy miał szanse dowiedzieć się gdzie jest dobrze a czego lepiej unikać .

Marcin

Omijać z daleka to miejsce.

neo

?

Z mojego punktu widzenia opinie które zostały wystawione są grubo przesadzone, atmosfera w pracy jest w porządku, wynagrodzenie zawsze na czas. Branża gastronomiczna wymaga dyspozycyjności w święta, jeśli ktoś podejmuje się takiej pracy powinien być tego świadomy : )

Iza

@przemo , @wlk pamiętajcie, aby na forum nikogo nie obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum przed pozostawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin. @przemo jak długo pracujesz w Restauracja i Hotel RYCERSKI ***? Dlaczego uważasz, że to obóz pracy? Wiadomo, że ktoś musi zarządzać personelem.

przemo
@Iza 14.09.2017 19:36

nikt nikogo nie obraża nie ma imion nazwisk nie jest kierowany do żadnej osoby , opisuje jedynie całokształt sytuacji jak tam panuje . Prawda ktoś musi zarządzać personelem zgadzam się z tym , tylko ludzie z wykształceniem kierunkowym , wiedzą która pozwala dobrze wykonywać prace na danym stanowisku . pracuje tam nadal . pozdrawiam . Przemo

marrjolcia popieram na 100%

przemo

to mało powiedziane ze obóz pracy ,robisz pod dyktando ludzi , którzy nie maja pojęcia o hotelarstwie i gastronomi ,ludzie z przypadku na stanowiskach albo po znajmości bez doświadczenia ... cyrk na kołach

marian

najpierw swoim postępowaniem zrazili do siebie ludzi a teraz sami sobie wpisy dają bo wesela nadochodzą i nie ma kto pracować ... a imprezy się zakończą to nagle brak godzin i wylot z roboty i znowu szukają kolejnego naiwnego .

maaarjjoollccciaa

nie mogę sami sobie reklamę robią bo nikt nie chce tam przyjść hahaha i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za gówniane pieniądze ...wszystkie nowe posty z jednego dnia (2017 08 29 ) 300 na nie ze nie warto a kilka nagle na tak z jednej daty .....hahaha każdy w środowisku wie że rycerski się omija i tak już będzie zawsze .... jak pragniesz być traktowany jak gówno ? , zarabiać śmieszne pieniądze słuchać wiecznych pretensji ?, robić co tydzień remanent , mieć potrącane z wypłaty za talerze szklanki i inne rzeczy to aplikuj cv biorą każdego bez wyjątku . Chcesz być traktowany jak złodziej to nie czekaj wyślij cv praca marzeń czeka na Ciebie od zaraz .... najlepiej sami się przekonajcie

maggy

polecam, szczególnie dla osób ceniących elastyczność

przemooo
@maggy 29.08.2017 19:48
polecam, szczególnie dla osób ceniących elastyczność

elastyczność ?? buuuhahaha chyba gibkość i giętkość ii wytrzymałość psychiczna każde święta w ,,pracy,,

jesiennapora

świetne jedzenie, wspaniałą obsługa, rodzinna atmosfera. Miejsce dobre zarówno do pracy jak i do odpoczynku.

pracuś

Dobre miejsce pracy. Pracuję już kolejny rok i jestem zadowolony.

swietnie

Pracuję w tej restauracji i muszę powiedzieć, że atmosfera jest świetna. Nigdy nie musimy czekać na wypłaty-są zawsze terminowo. Polecam ps. mają najlepsze jedzenie w okolicy! ;)

lucky

5/5 dla tego miejsca. Porządny pracodawca

Anonimowy

Bardzo mile miejsce. Pracownicy zadzwoni, jedzenie świetne, obsluga mila, zarobki ma poziomie.polecam

Nick

Polecam

pracus

Pracuje i mogę polecić firmę

Poszukująca

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu rekrutującego. Mam nadzieję, że otrzymam w przyszłym tygodniu informację, ze dostałam tę pracę. Koleżanka tam pracuje i bardzo chwali właścicieli, atmosferę, a to bardzo ważne.

wiosna

Wspaniałe jedzenie i jeszcze większe możliwości. Fajni ludzie, bardzo dobrze się tutaj pracuje.

matttttt

Byłem właśnie na rozmowie. Jestem dobrej myśli. ;)

Zadowolona

Uczciwa forma zatrudnienia. Każdy pracownik posiada umowę o pracę. Grafiki są elastyczne, każdy może zadeklarować swoją dyspozycyjność i zawsze jest ona rozpatrywana przez kierownictwo. Jestem zadowolona z pracy w restauracji.

Ab

Jedzenie na bardzo wysokim poziomie, miła obsługa(bardzo koleżeńscy ludzie). Restauracja godna polecenia. Pracowałam tam ponad rok i mogę śmiało stwierdzić, że jest to miejsce dla pracowitych i zaangażowanych ludzi. Do pracy przychodziłam z uśmiechem :)

Pracuję w tej restauracji już długi czas. jestem zadowolona z atmosfery. Pierwsze miejsce, gdzie rzeczywiście czuję się swobodnie, wiem co należy do moich obowiązków. Wszystko jest klarownie przedstawiane pracownikom. Nie ma niedomówień. Jeżeli chcesz pracować, to tutaj znajdziesz miejsce dla siebie.

hajat

Cześć . Szczerze mówiąc to aplikując do tej firmy nie spodziewałem się w ogóle , że będę miał szanse w niej pracować. Teraz jest podobno opcja bo stworzył się wakat

zawiedziona

negatywne opinie wyżej jak najbardziej prawdziwe.Szefostwo nie potrafi zarządzać i doceniać pracowników. Może najwyższy czas się obudzić i dbać o ludzi.

Dawid

Właśnie wróciłem z rozmowy kwalifikacyjnej, za pracę na recepcji płacą najniższą krajową, czyli 1286,16 zł netto, przy czym wymagają bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomości drugiego języka obcego i doświadczenia! Za takie pieniądze ciężko by było znaleźć emerytkę do sklepu spożywczego. Dodatkowo zero pojęcia o rekrutacji ze strony "prezesa", na rozmowę spóźnił się 20 minut, siorbał kawę, ziewał i zupełnie nie wiedział o co pytać, więc bezsensownie gapił się w moje CV. Brak poszanowania dla kandydata na pewno przekłada się na brak poszanowania dla pracowników.

też były pracownik

Całkowicie się zgadzam z przedmówcą,zarobki strasznie liche a wymagania ogromne.Najlepiej by chcieli żeby ludzie z roboty nie wychodzili,przyjeżdżali w weekendy.Pracodawcy ciągle niezadowoleni.Nie obowiązuje tu żaden kodeks pracy.Ja pracowałem prawie 250 godzin w miesiącu za taką pensję że wstyd pisać,to nic ,że kodeks pracy przewiduje od 168 do 176 godzin miesięcznie,masz w robocie być i bakać.Zero życia prywatnego,zero czasu dla siebie.Ciągłe pretensje właścicieli,ale na szczęście już mnie to wszystko nie dotyczy,pracuję już gdzie indziej,niech właściciele teraz wysysają krew z kogo innego.Nikt tam długo nie wytrzyma,bo nie szanują ludzi,stąd ciągła rotacja pracowników.

zdzisia512

Po kilku latach pracy w tym miejscu mogę powiedzieć, że jedynym pozytywem jest fakt, iż wypłata jest zawsze terminowo. ( usunięte przez administratora ) Od samej góry począwszy( bo to tam tkwi największy problem) jest to jedna wielka pomyłka i katastrofa. Czasem nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Zaoszczędzicie swego cennego czasu i przede wszystkim zszarganych nerwów.

Zostaw opinię o Restauracja i Hotel RYCERSKI *** - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja i Hotel RYCERSKI ***