Opinie o E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Nie trzeba być klientem żeby uważać firme za nieprofesjonalna. Wystarczyć się przejść po stanowiskach i zobaczyć braki w narzędziach, którymi się pracuje i dysponuje. Data ważności sprawdzianów mówi sama za siebie jak wszystko jest przygotowane.

Szczurek

Brak szacunku- choćby bycie niesłownym. Jak to ostatnio Pani Prezes na zebraniu zapraszała do biura,że wielce można przyjść porozmawiać, a niestety przychodzi co do czego to biuro jest zamknięte na czery spusty dla pracownika.

Iwona

@Rabimógłbyś Ty lub może ktoś z pozostałych pracowników firmy, powiedzieć co dokładnie oznacza brak szacunku dla pracownika? W czym się to przejawia? Możesz podać przykład takiej sytuacji?

Rabi

Brak profesjonalizmu, opieszałość w działaniu i brak szacunku dla pracownika

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Iwona

@Rabico sprawia, że uważasz firmę za nieprofesjonalną? Rozumiem, że masz doświadczenie z E.M.I. SYSTEM POLAND z perspektywy klienta?

Rabi

Kompletnie nieprofesjonalna firma z ogromną opieszałością w działaniu...

Iwona

@rozczarowany co było głównym powodem Twojego zwolnienia? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy. Pracujesz w E.M.I. SYSTEM POLAND? Podziel się swoimi doświadczeniami. Czy w ostatnim czasie zaszły w firmie jakieś zmiany?

karol

to nie mają jakiegoś miejsca na rozmowy tylko w palarni? to niepoważne

kandydat

ok,to już wiem wszystko. Szkoda papieru na CV i fatygi, na takie śmieszne fabryczki.

rozczarowany

Masakra nie polecam !!!! 2 mies. Wytrzymalem. Zero szacunku !!!!

ja tez pracownik

Z tego co wiem wszyscy mieli rozmowe albo na palarni albo przed palarnia :+) kobieta jest normalna wystarczy jej dac 3 paczki fajek żeby miala co robić!!!!! Ale jak cie spotka na fajce to i tak doniesie wkoncu po to tam stoi od 8 do 16 !

Moja rozmowa o prace też odbyla się na palarni a dokladniej przed palarnia i tam przy kaloryferku proponuje dac biurko :-) oczywiscie zwiedzilem z kadrowa wszystko a pozniej po 2 papieroski bo jej wolno a nam nie!

ja tez

Ja też pracowalem 3 tygodnie- śmiech na sali!!!! Kadrowa wiele obiecala premia taka i taka i od kierownika rozmowe przeprowadzila na palarni wkoncu caly czas tam spedza nic tylko wstawic jej tam biurko! Ale pracownikom nie wolno palic bo przecież nie wyjdziesz bo zawsze na nia trafisz !!!

ja tez

pracowalem

Pracowalem tam ok. 5 tyg. Wiecej nie wytrzymałem kierownik , kadrowa, PORAŻKA!!!! Wszystko co zrobisz jest nie tak , wszystko jest zabronione,praca daremna za smieszne pieniadze choc kadrowa obiecywala nie wiadomo co!

m

Odradzam

warto

jutro tam mam być na rozmowę warto?

Witam jade na rozmowe do tej firmy i to co widze to niewiem czy pojade ale mam pytanie ile jest zmian 2.3 albo 4b

TWOJ STARY

jak się pracy nie szanuje to takie bzdury pisze.rynek pracy czeka na ciebie jak nie pasuje.Ten rudy to koleś taki jak my,nie raz wyciągną do mnie ręke a nie musiał.A zresztą rudzi zawsze mają przejeba...I JESZCZE JEDNO FRAJERZE ZGÓL PEJSY CYGANOWI....

...

DOBRE CZASY W TYM ZAKŁADZIE JAK KIEDYKOLWIEK TAKIE ISTNIAŁY..JUŻ DAWNO POSZŁY W NIEPAMIĘĆ...JEST KILKU WARTOŚCIOWYCH LUDZI ,KTÓRYCH MOŻNA BY POLICZYĆ NA PALCACH JEDNEJ RĘKI..A RESZTA TO BANDA MATOŁÓW I ALKOHOLIKÓW POZBIERANYCH W ULICZNEJ ŁAPANCE...TYM WSZYSTKIM KIERUJE "RUDY" KIEROWNIK ,KTÓRY SWOJĄ EDUKACJĘ ZAKOŃCZYŁ NA SZKOLE PODSTAWOWEJ

Zostaw merytoryczną opinię o E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Podwale 65
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5471939883 KRS: 0000021635

E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.