Polimex.net

Opinie o Polimex.net

hmmmm

Dwie gwiazdki to za duzo jak na ta firme.

Solennik

Jeśli niektórzy pracuj tak w firmie jak się wulgarnie wypowiadają to życzę im sukcesów w pracy. Uważam, że wszędzie może być gorszy czas i trzeba wspólnymi siłami przetrwać.

nick

OPINIA jest jak d-a, każdy ma swoją. A jeśli ktoś jej nie ma to niech sam sobie wyrobi :) Nie ma sensu sugerować się tymi wpisami, które, co by nie mówić, obrażają wielu wartościowych ludzi. Polimex to nie zakład pracy chronionej, choć jak widać po wpisach niektórych byłych pracowników, powinien już na etapie rekrutacji żądać przedstawienia opinii od psychiatry. No ale cóż.. Polak mądry po szkodzie ;) You know what I mean... ;)

Gregor

O jakiej skali zwolnień mówicie skoro firma potrzebuje zaledwie kilku pracowników do czterech oddziałów? Premia powinna być rzeczywiście uznaniowa dla dobrych i solidnych pracowników. Niezadowolonym z firmy powodzenia w innej pracy.

niebyła

Ciekawe sąd masz takie wiadomości?:))) oj chyba nie było ci tak źle skoro tyle czasu upłynęło a ty nadal nie możesz się z tym pogodzić :)))))

niebyła

Biedactwo..... siłą cię trzymali????? a podobno żyjemy w wolnym kraju.... ;)

Copywriter

Wysłałam CV i po kilku dniach odebrałam telefon z Polimexu. Pani z miłym głosem przeprowadzała wstępną rozmowę; były pytania o to, jakie mam doświadczenie, jakie są moje oczekiwania finansowe, dlaczego to ja powinnam dostać tę pracę oraz od kiedy mogę zacząć. Udzieliłam odpowiedzi, rozmowa została zakończona. Po kilku dniach dostałam kolejny telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa była prowadzona przez zastępce kierownika działu, kierownika działu oraz specjalistę ds. marketingu. Ludzie, którzy przeprowadzali ze mną rozmowę zrobili na mnie zdecydowanie dobre wrażenie. Byli profesjonalni, zadawali konkretne pytania. Co ważne, ja też miałam możliwość zadawania pytań dotyczących stanowiska, pracy i firmy. Oprócz rozmowy miałam do wypełnienia krótki test i na tym rozmowa kwalifikacyjna się zakończyła. Po 2 lub 3 dniach dostałam z Polimexu odpowiedź zwrotną, dotyczącą mojego zatrudnienia.

Konkretne, dość szczegółowe i dotyczące stanowiska, na które rekrutowałam. Pytania o doświadczenie, dlaczego chce akurat to robić a nie coś innego, czy wolę pracować samodzielnie czy w grupie, czego oczekuję od pracodawcy, jakie są moje oczekiwania finansowe, co jest dla mnie ważne w pracy.

Pytanie dlaczego w dziale sprzedaży została tylko jedna osoba

Ex

Bo na wiecej osób nie stać Polimexu. Oferuje tak małą kasę, że większość odeszła z firmy i pracuje teraz za lepsze pieniądze a potencjalni nowi pracownicy jak usłyszą o zarobkach, to wstają i wychodzą rozbawieni do łez.

Odesz

Odeszłam z tej firmy dzięki Bogu i dzięki zdrowemu rozsądkowi firma mi nie zrobiła krzywdy,ale teraz dopiero otworzyłam oczy jaki piękny jest świat. Ogólnie nie polecam. Brak motywacji pracownika i ta smutna prawda co zrobił pracodawca.

Zatrudniona

Polimex to nie korporacja . Zarząd Spółki zmienił się a co za tym idzie zmieniła się także koncepcja zarządzania. Ci, którym zmiany nie odpowiadały odeszli na fałszywe zwolnienia, o czymś to świadczy?! Premia dotąd traktowana była przez pracowników jako coś co się należy, niezależnie od wyników. A teraz premia jest UZNANIOWA i ma na celu motywować do pracy . Trudno o polemikę z zamieszczanymi tu komentarzami .... szkoda na to czasu . Rotacja pracowników ma miejsce w każdej firmie, to normalne zjawisko. Z Polimexu jedni odchodzą sami a inni zostają zwolnieni- i nie jest to widzimisię managementu, tylko stoją za tym argumenty. Ci którzy chcą uczciwie pracować mają w Polimexie swoje miejsce.

Zatrudniona bardziej
@Zatrudniona

Rotacja w każdej firmie jest to prawda ale czy na taką SKALĘ?! Niesprawiedliwym jest kiedy każdy dostaje premie ale kiedy każdy nie dostaje premii to już jest sprawiedliwe. hmmm??????????

Lukas

Praca to nie bazar żeby sie targować. Są ludzie do pracy i do kierowania i o co chodzi? Najważniejsze , że firma jest ok.

Czas na Zmiany

My pracownicy- który pracują aktualnie – w pełni zaangażowani w pracę i fizycznie i sercem. Lubimy i chcemy pracować w tej firmie. W pełni angażujemy się w realizowane zadania .Nie zawsze identyfikujemy się z wpisami powyżej. Często pracujemy na 200% ze względu na nadmiar obowiązków lub braki kadrowe. Nie chodzimy na zwolnienia ,nie narzekamy, nie nawalamy. Pragniemy jednak zmiany „panującej kultury organizacyjnej „ – Ciągła wymiana kadry wprowadza chaos między nami pracownikami a nasza komunikacja jest NIE efektywna. Jesteśmy zdezorientowani i zmęczeni. Bardzo trudno wzajemnie się współpracuje jeżeli ciągle jest ktoś nowy. Być może sami zastanawiamy się czy nie odejść ? Czy jest szansa aby to zmienić? Czy można to zatrzymać ? To właśnie ludzie są kluczową siłą napędową firmy. Czy można tych pracowników na których można liczyć, sprawdzili się , pracują efektywnie- docenić ??? ILE TAK NAPRAWDĘ FIRMĘ KOSZTUJE CIĄGŁA WYMIANA KADRY?? Czy oferowanie niskich zarobków to jest oszczędność ??? Wiele ludzi nabyło w tej firmie ogromne doświadczenie i odeszło. Profity i śmietankę zbiera konkurencja. Pozyskanie i przystosowanie pracownika do charakteru pracy jest najdroższe. W tej firmie- znajduje się diament- doszlifowuje- i oddaje za darmo bez wzruszenia ramionami! Satysfakcja pracowników → Większa stałość zatrudnienia → Wyższa produktywność pracowników → Wzrost poziomu jakości usług → Wzrost lojalności Klientów → Rozwój przedsiębiorstwa Dla nas atmosfera jest bardzo ważna bo przebywamy ze sobą codziennie co najmniej 8h- w tygodniu więc więcej czasu w firmie ze współpracownikami niż w domu z rodzinami. Ciągłe zmiany kadrowe , brak premii sprawia, że klimat w firmie staje się nie do zniesienia. Pewnie premii mogłoby wcale nie być gdyby podstawy nie były niższe niż w Biedronce. (usunięte przez administratora) Mała rotacja pracowników to stabilny zespół, zaś firma jest uznawana za wiarygodną i cenioną przez klientów. Firma ma potencjał bo zatrudnia ludzi w których jest moc. Druga sprawa czy to dostrzega? My chcemy pisać pozytywnie ale dajcie nam argumenty! Zalety -praca 8.30- 16.30 od pn-pt - szybko mija czas- dużo się dzieje -współpracownicy Wady -duża rotacja -brak szkoleń - brak premii - pensja dopiero 10 –tego - brak pakietu socjalnego - niskie zarobki - brak właściwej organizacji - brak szansy na awans (usunięte przez administratora)

na zwolnieniu
@Czas na Zmiany

Jaka konkurencja ta firma nie ma konkurencji nie słuchasz zarządu :) nie łudź się znajdź lepszą pracę OLX i będzie lepiej jak większość.

Zawiedziony
@na zwolnieniu

Konkurencji może i nie ma ale...... Plankton rośnie a piranie z czasem i rekina zjedzą ........ Chyba że właśnie o to w tym wszystkim chodzi ........

Na jeszcze dlozszym zwolnieniu
@na zwolnieniu

Jako lepszo prace ? ? Lepiej isc na zwolnienie . robota to gupota

zarobiony
@Czas na Zmiany

Jaki brak premi ? Ja dostaje co miesiac . wszyscy inni po probnym tesz

Stefan

Szkoda, że forum służy niemalże wyłącznie do wylewania hejtu. Może jednak coś dobrego o firmie powiecie?

Przepracowany

(usunięte przez administratora) Każdy normalny człowiek najpóźniej po 3 miesiącu zorientuje się, jaki błąd popełnił zatrudniając się w Polimex.net i zmieni pracę na lepszą.

Klara

Polimex.net fajna firma i praca tu bardzo mi odpowiada.

Danka

Co nowego słychać w firmie? Słyszałam, że ciągle wprowadzane są produkty nowych marek – jak nici Picasso, Mozart, Star, wkłady Weber Einlagen i wiele innych. To dla pracowników sygnał, że w firmie dzieje się dobrze i praca nie jest zagrożona. Ja złożyłam cv i czekam.

Ciekawy

Wlasnie mezczyzni tez??

@Ciekawy

O Bosze, poziom dyskusji osiagna dno, szkoda atramentu na ciag dalszy

aktualnie

W dziale sprzedaży jest tylko jedna kobieta handlowcem i nie wydaje mi się, aby to był jej wpis ... ?

Gośka

Czy ktoś jest zorientowany jakie zarobki można wyciagnąć na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta? Czy to jest płaca prowizyjna czy inaczej?

Londek

Czy jesteście pewni, że o firmie nie można powiedzieć nic dobrego? Może jest o czym rozmawiać z osobami decyzyjnymi? Jakieś rady pomogą we wspólnej sprawie?

Witam, co powiecie o stanowisku kasjer-sprzedawca? Zarobki, praca, atmosfera? Będą dzwonić do bylego pracodawcy o referencje. Mało kto to robi

aktualnie

Wydaje się jednak, że firma zmierza w tą lepszą stronę, czas pokaże. Do zainteresowanych pracą - przyjdź, zobacz, sam/a oceń. Czy dobrze, czy źle? Najlepiej samemu ocenić, różne bywają oczekiwania. Moja ocena neutralna. Znam firmy gdzie jest znacznie gorzej.

Kadrowa

Słyszałam, że Polimex.net poszukuje specjalisty ds. kadr i płac. Mam ochotę złożyć cv ale chciałabym dowiedzieć się coś więcej.Jak prowadzą rekrutację? Jaka jest ogólnie atmosfera w firmie? Czy do podstawy dochodzą jakieś dodatki np. dodatek socjalny?

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex.net - Łódź

• Jak się pracuje w Polimex.net?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex.net?

Kandydaci do pracy w Polimex.net napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex.net