Opinie o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Edelmann Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Edelmann Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Aneta

Po raz kolejny poszukują Kontrolera Jakości. Zastanawiam się, czy aplikować, ale nie wiem, czy nie zaproponują groszy... Ktoś, coś? Często widzę ogłoszenie na to stanowisko i się zastanawiam, czy to nie wiąże się z niskimi pensjami i zła atmosfera w firmie...

RoMan
@Aneta

Śmiało aplikuj , Robota spokojna , kontakt z ludzmi , ale nie wiem jak z kasą . Dziewczyny pracują już wiele lat , chyba sa zadowolone

Aneta
@RoMan

Chciałabym zasięgnąć rzetelnej opinii osoby pracującej w tym dziale, a nie czegoś na zasadzie "pies koleżanki mojej sąsiadki coś o tym słyszał".

Pusia
@Aneta

Aneto, nie licz na pieniądze w tej firmie. Pracowałam tam kilka lat temu i na rękę dostawałam 2500 (zaczynałam od 2200 i przez 3 lata dostałam 300zł podwyżki :). Na dodatkowe pieniądze nigdy nie było co liczyć, bo wiecznie cieli koszty. Potem wprowadzili premie, ale jak się zrobiło w kwartale trochę błędów to wychodziło się na 0. Sama praca w tym dziale jest bardzo ciężka. Oczywiście na początek dostałabyś mniej pracy, aby się wdrożyć, ale z biegiem czasu liczba rośnie i rośnie i rośnie... Dodatkowo bardzo ciężko o jakikolwiek rozwój. Po pewnym czasie dobijasz do pewnego punktu, którego nie da się przekroczyć. Jeśli chodzi o samą atmosferę to bywało różnie. Kilka osób było naprawdę fajnych i miło wspominam z nimi współpracę. Są też osoby,które próbują uciąć skrzydła niestety jak również donosić kłamstwa z zawiści. Praca jest dobra dla studenta po szkole, bo biorą wszystkich jak leci, złapać pierwsze doświadczenie i po czasie przejść do lepszej firmy. Stąd też duży przemiał ludzi w tym dziale.

Mankey

Witam, szukają kierowcy obecnie. Co myślicie na ten temat? Ktoś może był na rozmowie?

@Mankey

Spokojna robota , śmiało aplikuj

Nie marudzić ,dobrze jest skoro wracają operatorzy z innych drukarń

Byłem, pracowałem, podpowiem

Trochę się dzieje ostatnio na tym forum, więc i ja postanowiłem wyrazić swoją opinię. Firma jako taka jest ok, ludzie w miarę zgrani i "normalni". Określam tu tylko tych na produkcji, bo wyżej już tak fajnie nie jest. Faktycznie Mały i Koń, największy ból tej firmy. O ile Mały na produkcji się nie pojawia, to decyduje o stawkach. Są różne ale tragedii nie ma - doświadczony operator zarabia znośnie. Mały ma swojego przybocznego i tu zaczyna się cała zabawa. Ten ma wieczny okres i nie przewidzisz, z czym wyskoczy. Obrażał go tu nie będę, bo usuną opinię a może komuś się przyda. Przedmówcy mają zdecydowanie rację - nie szanuje nikogo, poniżanie to norma (dziewczyny z koordynacji coś o tym wiedzą). Powinien zdecydowanie coś brać albo odstawić żeby napady furii opanować. Dostają wszyscy pracownicy, kierownicy (oczywiście pomijając jednego) i mechanicy. Finalnie gdyby go przenieśli do Chin, Indii czy chociaż wywalili, byłaby to całkiem spoko drukarnia. Ogólnie jeśli przychodzisz i pracujesz, to da się żyć. Kierownicy na produkcji w większości w porządku z jednym wyjątkiem ale tu już poprzednicy pisali. Biegają, ogarniają i malują trawę na zielono, bo inaczej zjebka murowana. Ten z bobstów chyba ma już dość, bo go ostatnio Szeryf u mnie oprowadzał. Przyda się tutaj. Jeśli ktoś szuka pracy żeby się douczyć i w CV dopisać, to polecam. Na dłuższą metę odradzam. Pozdrawiam DPD

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edelmann Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Pruszków
Mick

Jezeli jest aż tak źle to po co tam pracujesz , jesteś masohistą ? lubisz jak ktoś się nad tobą znęca ? Jakie to ma znaczenie skąd przyjechałem , każdy skąś przyjeżdza :) Popracuj sobie w innych firmach na MLP to wtedy pogadamy . Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to lepeij nic nie pisz .

Karol
@Mick

To widać jaki z Ciebie specjalista jak latasz po firmach na MLP. Po co bronisz pseudo managerów, popracuj w Edelmanie minimum 5 lat żeby bronić ich. Ja pracuję sporo czasu i wiem z kim mam doczynienia i nie jedna osoba poprzez mnie. Zobaczymy kiedy pojadą po Tobie kierownicy i pokażą swoją nieudolność i wtedy zobaczymy czy nadal będzie najlepszą firmą na MLP.

Mick

Negatywne komentarze pochodzą od osób które zostały zwolnione z pracy z różnych przyczyn (alkohol,nieróbstwo,itp) Nie mają gdzie się wyżalić , to tworzą hejtowe komentarze . Pracowałem w innych firmach ,ale Edelman jest jedną z lepszych . Kasa mogła by być trochę lepsza , ale warunki pracy są OK .

Prawdę powiem
@Mick

Dla Ciebie Edelmann jest pożądaną firmą? Skąd słoiku przybyłeś? Że tutaj masz pierwszy raz w życiu umowę o pracę a nie na czarno to nie znaczy, że ta firma jest super. Strasznie konsekwencjami po anonimowej ankiecie dla Niemców pokazuje z jakim kierownictwem masz do czynienia. To grupa pseudo managerów niszczy wszystko dobre w tej firmie

Karol
@Mick

Opinia jakiegoś Barana z klejarni, albo Radek Karpik ma za zadanie bronić firmę. Kasa zawsze była mała, a obietnice podwyżek od kierowników kończą się kiedy zaliczysz wpadkę. Było dużo pracowników których pozbyli się nie za alkohol, nieróbstwo. Szkoda ich byli w porządku. Mówię o kolegach z magazynu, druku i sztancy. Niektórzy pracowali w tej firmie sporo czasu. Mówię o takich powyżej 10 lat.

Chciał bym się zapytać czy aplikować do utrzymania ruchu jaka atmosfera itp. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

maria

@xxxxxx a zdradzisz ile się zarabia skoro gorzej niż na kasie w sklepie?

EM
@maria

Najniższa krajowa

Jak jest z pakietem medycznym w Edelmann Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

MANekin

Tak, jest taka mozliwość .Firma podpisała umowę z enelmed. Można dopisać członków rodziny , a nawet teściową .

Dodam swoją opinię o warunkach pracy w tej firmie. Otóż niestety warunki bytowe pracownika w tej firmie są na urągającym szacunku i człowieczeństwu poziomie. W toaletach nie znajdziesz możliwości kulturalnego i sanitarnego załatwienia swoich potrzeb.Wszedzie brud, smród aż utyka. Niedrożne krany,z których woda nie leci a się sączy ciurkiem(a w pandemii krzyk,by dłonie myc-tylko jak?), niedrożne spłuczki sedesowe, żeby się załatwić musisz poczekać z pół godziny, żeby wody naleciało, inaczej masz większy problem, niż twoja potrzeba...mocz lejący się po ścianach z pisuarów przez ich niedrożność i fetor wynikający z tego-doswiadczenie bezcenne.W szatni spadły mi kiedyś drobne pod szafkę,gdy się po nie schyliłem-znalazlem kilka złotych pod szafką i brud chyba jeszcze od początku istnienia firmy,syf mający już ponad centymetr grubości.Oswietlenie w częściach wspólnych pracowników (toalety, szatnie, stołówka) dają efekt średniowiecza, półmrok,bo nikt nie dba, żeby wymienić świetlówki.Pan sprzątający ma przechodzone 8god dziennie i jak brud i smród w toaletach był od zawsze tak jest cały czas. Najważniejsza jednak rzecz dla mnie:brud i kurz,tumany, wręcz kłęby kurzu na hali produkcyjnej.Pracowalem w kilku firmach,w tym drukarniach o nawet cięższych warunkach do utrzymania czystości,ale nigdzie nie było takiego brudu na posadzce,tumany kurzu przeciągi ganiają po hali. Zachodze w głowę,jak firma produkująca farmaceutyke i kosmetykę może dopuszczać do takiego brudu na produkcji?Posadzki tam już wogole nie widać o myciu już nie wspominając,bo tylko ciągi komunikacyjne są myte mechanicznie raz na kilka miesięcy i to byle jak... Sterylność opakowań farmaceutycznych to abstrakcja w tej firmie,nie wiem jak to jest wogole dopuszczalne przez zarząd i co najgorsze klientów... Dorzucę jeszcze pewien ważny fakt-nie ma już busa wozacego pracowników z i do stacji PKP. Wiele osób dojeżdża rowerami,ale niestety nie ma gdzie tych rowerów zostawić.Brak wystarczającej liczby stojaków na rowery doprowadza do dantejskich scen,gdzie rowery przypina się gdziekolwiek, często nie przypina, z braku możliwości, pracownicy powinni wprowadzać rowery na halę produkcyjną,skoro pracodawca nie zapewnia miejsc na zewnątrz.O uszkodzeniach rowerów już nikt głośno nie mówi,z braku miejsc i ścisku są osoby które dokładają do interesu,bo raz w tygodniu ktoś coś urwie,wygnie albo połamie przez ściśnięte rowery.Jadac przez teren MLP pod większością firm są stojaki i nawet zadaszenia czy wiaty rowerowe, tutaj niestety nawet stojaków nie ma ile potrzeba... Osobiście uważam, że zarządca obiektu to jedna, wielka pomyłka na tym stanowisku,na wszelakie zgłoszenia wzrusza ramionami i jak z autopsji już wiemy-nie robi nic. Brak oświetlenia w drodze na parking-od ponad roku nie naprawione, może jak ktoś zęby wybije to zarządca naprawi.Brak stojaka zgłaszany ponad rok,bez zmian.Niedrozne krany, spłuczki, brud zgłaszany i nic.Zarzadca w gabinecie ma czysto i nijak ma się to do jego obowiązków.Jak się coś popsuje w kwestiach sanitariatów to pracownicy naprawiają,bo zarządca nie ma czasu na takie głupoty.Jestem zdania, że jak jestem zatrudniony to mam obowiązki,jak te obowiązki mi się nie podobają,to zmieniam pracę. Dla pracowników to bardzo wiele,by pracować w godnych warunkach a tak niewiele potrzeba,aby te warunki poprawić, zwłaszcza sanitarne i w kwestiach czystości. O firmie jako pracodawcy mam dobre zdanie,ale o warunkach pracy niestety fatalne doświadczenie zawodowe i jako pracownikowi bardzo mi przykro z tego powodu,bo chyba trzeba się zgłosić z tym wszystkim do samego dyrektora zarządzającego, żeby w końcu cokolwiek,juz nie coś się zmieniło.Jest mi przykro...

Tabu

ze zdziwieniem zauważyłem że został zdjęty mój wpis o pewnym panu radku kóry zajmuje się optymalizacją procesu...dodam panu radku optymalizatorze oddanym firmie pracowniku który jest gotów za 40 srebrników zoptymalizować nie tylko swoich kolegów z pracy...ale również pewnie własną rodzinę:)...Radku wróć do człowieczeństwa...i już nie usuwaj moich wpisów masz jeszcze szanse na zostanie pracownikiem roku Pozdrawiam, Tabu

Już nie wiem, znow się pojawiło ogłoszenie na stanowisko Kontrolera Jakości. Jak tam w końcu jest? Czy warto podjąć pracę?

gwizdek
@Kasia

Śmiało , będziesz zadowolona :)

@gwizdek

Tak? A na jakie zarobki można liczyć? Jakieś benefity? Atmosfera w pracy?

Firma zainwestowała w przyłbice ochronne dla wszystkich pracowników dbając o ich zdrowie.Czemu natomiast te przyłbice noszone są do godziny 16, dopóki kierownictwo jest w firmie?Na nocnej zmianie to wogole horror, zdecydowana większość ma to wszystko gdzieś, zwłaszcza damska część personelu, uważają że im to uwłacza.Chyba wolą, żeby Dyrektor zamknął zakład i wrócić do swojego kraju, wszystko na to wskazuje...

gwizdek

Ani maski ,ani przyłbice nie uchronią przed zarażeniem . W/w środki ochrony są jedynie w ramach tzw. prewencji . Jak sami wiemy praca na produkcji w maskach w których nie da się oddychać ,lub przyłbicach przez które mało widać jest bardzo uciążliwa . Np. praca drukarza w przyłbicy jest niemożliwa ,kolory się rozmywają , nie widać szczegółów . A później reklamacja i brak premii !!!!

xxxxxx

Jeśli chodzi o kontrole jakosci to nie polecam. Popadasz w machine, a potem ci mowia ze kasy nie ma na premie i tyraj, bo na twoje miejsce 10 chetnych.

xxxxxx
@xxxxxx

Pragne jeszcze dodac, ze za takie grosze nie warto nawet umowy podpisywac. Zarobki sa gorsze niz w Stokrotce na kasie, a odpowiedzialnosc za to hoho. Duża rotacja w dziale KJ, bo kto ma rodzinę na utrzymaniu czy mieszka sam, dlugo nie wytrzymuje.

Maria
@xxxxxx

Szukają teraz kontrolera jakości, mówisz, że nie warto?

@xxxxxx

Zawsze możesz przenieść się do Stokrotki i (usunięte przez administratora) w stołek 8 h . :)

Xax
@Pan Marek

A Pan się przeniósł już tam? I bardzo dobrze, sądząc po Panu inteligencji, tam jest właściwe Pana miejsce.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Pan Marek

Bal karnawałowy , dzień drukarza połączony z dniem dziecka , wyjścia do teatru ,nawet wyjazd w góry kilka lat temu był ! Ale chyba po nowym roku coś się zmieniło .

55 zł dodatku do każdej wypłaty tak? Do samochodu.

Wienio

Witam. Chciałbym zapytać o dodatek za dojazdy do pracy ile wynosi miesięcznie? Pozdrawiam

@Wienio

50 zł. Dodatku za dojazdy do pracy.

@Wienio

55 zł .

Józek

Witam ,proszę o aktualną opinie na temat firmy Edelman,szczególnie jeśli chodzi o dział druku ,jakie warunki ,na jaką płacę można liczyć( ewentualne benefity) ,jakim parkiem maszynowym dysponują,jaka atmosfera?

NOwy

Mają aktualnie parę ogłoszeń, powiedzcie proszę jakie są obecnie warunki?

@NOwy

Jeśli aplikujesz na stanowisko,w którym masz doświadczenie i masz fach "w ręku" to dobrze trafiłeś. Będziesz dobrym, sumiennym pracownikiem, złego słowa nie usłyszysz, będziesz doceniony i atmosfera Ci się spodoba.Socjal jest w miarę, okrojono trochę,na czym tracimy (jako dobrzy pracownicy),ale myślę, że wyjedziemy na prostą. Praca i atmosfera jest zadowalająca, kierownictwo zależy na jakim dziale,bo narzekania są niestety do poszczególnych działów, kierownicy zawodzą obietnicami...

Dawid

Możesz napisać co wchodzi w zakres benefitów to znaczy pakietu socjalnego? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Dawid

wakacje pod gruszą ,symboliczna premia co 3 m-ce,premia roczna co roku mniejsza , ale jeszcze jest ,świąteczne dodatki,paczki dla dzieci ,rajstopy i tulipan na dzień kobiet :0 , multisport za który potrącają 100 zł. , 55 zł dodatek za dojazdy do pracy .

Czy zdarzają się nadgodziny w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Zdarzają się, zależnie od zajmowanego stanowiska

Zostaw merytoryczną opinię o Edelmann Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edelmann Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edelmann Poland Sp. z o.o.