Opinie o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Edelmann Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Edelmann Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

asystentka

hej, jakieś opinie nt. pracy w dziale obsługi klienta? jaka atmosfera?? z małym doświadczeniem można startować? wpadło ogłoszenie i chętnie się dowiem coś więcej :)

odp
@asystentka

a to nie napisali w ogłoszeniu jakiego doświadczenia wymagają? tzn. ile czasu? jak nie to startuj śmiało, bo widocznie nie jest to aż tak istotne

@asystentka

ja się dostałam z doświadczeniem około pół roku, ale jakich osób teraz szukają to nie wiem, atmosfera była ok

@lama

o to dobrze, u mnie niecały rok i tak się zastanawiałam, ale no cv wysłane, także zobaczymy

@lama

a szefostwo? ludzie tacy do dogadania?

@asystentka

w porządku. ludzie też spoko, więc szło pogadać i w ogóle

może akurat, powodzenia!

Wika

I jak, udało sie?

Wika
@asystentka

Jeśli tak to opowiesz jak rekrutacja wyglądała itd?

Kirkor

Jak wygląda sprawa z umowami? Najpierw 3 msc próbnego, jak wszędzie podejrzewam, a potem?

10px
@Kirkor

a potem jak się sprawdzisz to na określony, a potem na nieokreślony, jak wszędzie

Kirkor
@10px

A po jakim okresie dają uopa na nieokreślony?

bania
@10px

na ile dostałeś umowę po okresie próbnym, jeśli można zapytać?

ede

gdzie szukacie ofert? są jakies rekrutacje?

ano
@ede

ano są, na pracuj masz, teraz szukają operatora maszyny drukującej, startujesz?

@ano

ja mam zamiar wysłać cv, powie ktoś jakie godziny ?

Mariusz
@ano

Ja chyba złożę CV ale czy zaproszą na rozmowę to nie wiem. Nie mam doświadczenia na drukarni ani w poligrafii. Praca na 3 zmiany, to standardowo 6-14, 14-22 i 22-6? Nad zarobkami tu się zastanawiam, jakie mogą być? Podstawa+premia za wynik, ale ile to? Tym bardziej, że nie wiem czy jako nowy premii uświadczę?

Poducha
@Mariusz

cierpliwosci i wszystko ci powiedza na rozmowie

Drukarz

Może ktoś napisać jaki park maszynowy na druku? Jaka atmosfera, kierownik na dziale druku?

okej
@Drukarz

dla mnie jest git

mily
@Drukarz

atmosfera ok, ja się dobrze dogaduje z ludźmi

Krystyna
@mily

Z kierownictwem też się idzie dogadać? W ogóle to pracujecie na jedną zmianę tam czy więcej?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edelmann Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Pruszków
nikodi

grusza się znajdzie tutaj? albo inne pieniężne dodatki?

bobo
@nikodi

gruszki mamy w środę, a tak na poważnie to jest dofinansowanie do multisporta, opieka medyczna, więcej nie pamiętam owocowe środy

Keksu
@bobo

Owocowe środy chyba się nie kwalifikują do pieniężnych dodatków ;)

bobo
@Keksu

zbyt poważnie... to miał być ;)

KorniszonowePole
@Keksu

wszystko co za darmo sie kwalifikuje... eh owocowi amatorzy

@KorniszonowePole

ogórek, jak ci się ogólnie tutaj pracuje, gdzie jesteś posiany?

zdolnyzdalny

w administracji jest opcja zdalnej pracy?

tak

okazjonalnie można pracować zdalnie

@tak

rozumiem, dzięki za odpowiedź

@zdolnyzdalny

sory za pare dni mam rozmowę, orietujesz się ile jest etapów?

totot
@zdolnyzdalny

cały proces rekrutacji z wszystkimi etapami masz rozpisany w necie, np. na ich profilu na pracuj pl, nie bede przeklejał tutaj, zajrzyj sobie tam

totot
@zdolnyzdalny

ja sobie to przeczytałem przed rozmową, trochę się przygotowałem z tego i poszło dobrze, zatrudnili mnie

@totot

dzięki, mam nadzieję, że i mi dobrze pójdzie, zobaczymy..

medi

w ogłoszeniach o pracę oferują prywatną opiekę medyczną, wie ktoś jaką konkretnie?

pomocny123
@medi

o ile dobrze pamiętam, to był to enel-med

pomocny123
@pomocny123

chociaż jak bardzo ci zależy to dopytaj w rekrutacji, ewentualnie ktoś może jeszcze odpowie jeszcze, czy coś się zmieniło czy nadal ten pakiet co kiedyś

fgaht

ogólnie rzecz biorąc to jestem całkiem zadowolony z pracy tutaj. widząc niektóre komentarze tu na forum trochę się stresowałem ale i tak się zgłosiłem i już pracuję kilka miesięcy. ogólnie to w większości nie zauważyłem jakichś okropieństw o których tu czasami ludzie piszą i według mnie jest stabilnie ale to tylko moja opinia i proszę o jej uszanowanie

Urszula
@fgaht

No to dobrze, że jesteś zadowolony, bo to najważniejsze. A jak wyglądała rozmowa? Jakie pytania Ci zadawali?

@Urszula

jak wejdziesz na ich profil na pracuj pl to masz tam dokładnie opisany krok po kroku cały przebieg rekrutacji

@Urszula

no i u mnie było dokładnie tak jak piszą, a pytania to takie indywidualne odnoszące się do moich doświadczeń, więc pewnie dla każdego będą inne i bezsensu pisać konkretnie jakie miałem

@Urszula

poczytaj sobie o metodzie STAR w rekrutacji, to ci się pozwoli lepiej przygotować do rozmowy

eric
@fghat

a na wszystkie stanowiska jest rekrutacja tą metodą czy tylko na jakieś wyższe, nie wiesz może?

Zimbra
@fghat

A oprowadzają jakoś po firmie i pokazują potencjalnie przyszłe stanowisko pracy?

Kimi
@eric

trudno powiedzieć, to zależy, ale metodę STAR nie zaszkodzi znać, ja ją na rozmowie też miałam

Bonder
@Zimbra

Tak, u mnie tak było

san

Długa jest rekrutacja?

iwo

Zależy od stanowiska ale max 3 etapy

@san

W moim przypadku dość prężnie to poszło.

@san

Ale tak jak wyżej, wszystko zależy od stanowiska i od wielu różnych czynników

san
@Ambo

ok, dzięki za odpowiedź. wysłałem właśnie cv i na razie czekam na odpowiedź.

bolek
@san

Zadzwonili już do Ciebie?

Ambo

Serio ludzie? Ja rozumiem mieć jakieś problemy co do firmy, pracy, czy nawet ludzi, ale żeby tak pisać na forum komuś za plecami takie rzeczy? Serio, to cios poniżej pasa, wyobraźcie sobie, że ktoś robiłby tak o was...zastanówcie się zanim coś napiszecie, bo to już gruba przeginka...

Ala

zgadzam się z Tąbą .

Krystyna
@Ambo

A w pracy potrafią coś w twarz powiedzieć? Czy wszyscy siedzą cicho i miłych udają?

@Krystyna

Z reguły takie sytuacje mówią same przez się jak jest

@Ambo

Skoro tak to po co drążyć tutaj? Faktycznie trochę racji, że w oczy pewne rzeczy powinno się wyjaśniać. Ludzie tu ogólnie się wzajemnie szanują?

@Ewa

Nie potrafię odpowiedzieć na żadne z twoich pytań, podpis pod nickiem też wiele mówi z reguły

fenek

W Edelmannie pracuję już ponad dwa lata, pierwszy raz tu wszedłem zobaczyć co ludzie piszą i jestem w szoku. Nie wiem kto się tak uwziął, żeby same pomyje wylewać, ale albo ma coś z głową nie halo, żeby publicznie takie głupoty wypisywać, albo szanowna konkurencja zawitała. No ale forum anonimowe to każdy sobie myśli, że można pisać co się chce, szkoda, że tylko te najgorsze rzeczy wypisują, a o innych to nikt nie wspomina.

mors
@fenek

Również byłem zadowolony z pracy i aż nie mogę uwierzyć w to co tutaj czytam. Gdyby nie przeprowadzka pracowałbym dalej

Mejson

Ależ zabłysnąłeś...

Haha

Boisz się po polsku napisać? Prawda w oczy kole?

Aga

Bjshd

@Aga

Ale o co chodzi

Ala

puknij się poszadnie w głowę i to dobsze bo moim zdaniem sam wypisujesz głupoty i sam sobie odpowiadasz na nie nawet cię nie stać komuś w twarz powiedzieć a ukrywasz się za takim czymś masz zero inteligencji jełopie boisz się komuś powiedziec prawdę w twarz i wypisujesz pierdoły widać że jesteś bardzo słaby człowieczku że nie podejdziesz do tej osoby i nie powiesz mu wprost tylko chowasz się za takimi tekstami dla mnie to ty masz bardzo niskie poczucie wartości o sobie skoro chowasz się za takimi tekstami

Witam wlasnie przechodze rekrutacje na magazyniera, czy ktos opowie o aktualnej atmosferze w firmie?

@Nowy

Gdzie znalazłeś ofertę jeśli można spytać?

Lorian
@nick

Na pracuju jest

@Lorian

O spoko, zerknę

Paul
@Nowy

Jak chodzi o atmosferę, to nie narzekam. Nie ma jakichś krzywych akcji

@Paul

Znaczy się ludzie do dogadania?

Paul
@nick

Jak się potrafisz komunikować to się dogadasz z ludźmi bez problemu

@Paul

Wiadomo, że chęci muszą być z obu stron

@Paul

Z reguły nie mam problemu z dogadywaniem się z ludźmi, więc w takim razie myślę, że będzie dobrze

R

Jak się tam pracuje jako operator składarko sklejrki

Pan Marek
@R

Najlepiej

Samotny

Hahah wiesz to się nazywa (usunięte przez administratora) liderów a gdzie reszta hahah

Aneta

A co na to przełożeni? Nie widzą co się dzieje i że firma na tym traci? Ciekawi mnie jaką stawkę w ogóle proponuje firma? (widełki) :))

Masz dowody na tę całą wspomnianą substancję czy tak tylko mu odcinasz, bo za nim nie przepadasz? :/

@Ewa

Jakie dowody? Każdy wie,co się z nim dzieje, tylko chyba on tego nie widzi, że wszyscy wiemy.Nikt tu nic nie musi udowadniać, to nie sala sądowa a forum

Skoro każdy wie to czemu nikt nie chce mu z tym pomóc?

worker

widzę że wpis o operatorze został zdjęty, ale tak, wszyscy tu wiedzą o kogo chodzi

technolożyna

Witam Wszystkich. Wpadło mi w oko, że ostatnio firma rekrutuje na stanowisko Młodszy Technolog w Dziale Przygotowania Produkcji. Ktoś może coś powiedzieć o pracy w tym dziale? Zarobki, kierownictwo? Jakaś hierarchia?:) No generalnie jak to wygląda

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

,.,.

młotek i przecinak

Aneta
@,.,.

i to tyle? czy nic więcej już nie trzeba? czy trzeba na własną rękę sobie zapewnić pewne rzeczy?

Kk

@Prawdę powiem (usunięte przez administratora) Więc napiszę jeszcze raz. Od kiedy (usunięte przez administratora)został kierownikiem produkcji atmosfera popsuła się. Ten człowiek jak drukował to był chamski dla pomocników, a jak został kierownikiem to zaczął stosować okłamywanie(usunięte przez administratora)Obiecują Ci dużo, kłamią w żywe oczy. Mówią o podwyższe a później co do czego to takiej rozmowy nie było, albo czekają na wpadkę. I wtedy znany tekst (usunięte przez administratora)- już podwyżka miałeś zapewnioną u (usunięte przez administratora), a teraz musi poczekać, aż (usunięte przez administratora)zapomni o twojej reklamacji. Jak odejdzie tych 3 (usunięte przez administratora), to w Edelmanie będzie się dobrze pracowało.

Hahaha czyli nic tam się nie zmieniło od 10 lat.

Katarzyna

Cześć Ludwiku. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. (usunięte przez administratora).

Urszula
@Katarzyna

A możesz rozwinąć temat zarobków? Piszesz, że dramatu nie ma. To ile one tak konkretnie wynoszą?

Karol

Ta grupa pseudo managerów zniszczyła wszystko co było w tej firmie dobre. Niszczy atmosferę pracy, wprowadza chaos. Ta firma gdyby była zarządzana przez odpowiednie osoby to obroty zwiększyły by się. Najgorsze jest ich zachowanie, gorsze od przedszkolaka. Obrażanie się o byle co. Nie umieją zmotywować ludzi. Straszenie stratą śmiesznej premii, śmieszne i dziecinne prowadzenie rozmów po reklamacjach. Straszenie po anonimowej ankiecie dla Niemców, że bardzo źle wyszli na niej. To są metody pseudo managerów w Edelmanie. Najgorsza jest trójca, którą @Prawdę powiem dobrze opisał. (usunięte przez administratora)

Bajabongo
@Karol

(usunięte przez administratora)Już zapomnieli jak po przeprowadzce z Wawy do Pruszkowa na firmowych komputerach fruwały niezabezpieczone prywatne dokumenty każdego z pracowników biurowych? Stawki, teksty nt pracowników... Pseudoprezesik naobiecywał a później unikał na korytarzach bo myślał, że będę go ganiał za te obiecane 2zł :) Chociaż fakt najlepiej prezentowała się reprezentacja guru edelmanowskich. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Edelmann Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edelmann Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edelmann Poland Sp. z o.o.