Opinie o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Edelmann Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Edelmann Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Waskes

Obok Edelman jest druga drukarnia ASG Poland hala C7 ja tam pracuje i nie narzekam kasa dobra nadgodziny płatne 50.100 premia jest i przyjmują ludzi

Nikola
@Waskes

Witam do której druksrni przyjmuja ludzi do Edelman ,i kobiet na produkcje,

M
@Waskes

Odnośnie ASG to żart...

Ewelina
@M

Proponuję, żebyśmy spróbowali tu omówić aktualne warunki zatrudnienia w Edelmannie. Wiele osób na pewno interesowałyby takie kwestie. Ale na początek chciałabym Cię zapytać, czy firma daje możliwość zatrudnienia jedynie na część etatu?

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Edelmann Poland Sp. z o.o.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Kolorowanka

Pozaplacowe to zadne.

Mariusz
@Kolorowanka

Chyba sobie zartujesz,że żadne.Z doświadczenia powiem,że mało która firma zapewnia dzisiaj takie benefity jak ta.

Kolorowanka
@Mariusz

Płatny Medicover to żaden benefit. Wybacz

Bożena
@Kolorowanka

Jakie benefity oferowane przez firmę uważasz za atrakcyjne? Jeśli pracujesz w Edelmann Poland Sp. z o.o., to napisz coś więcej. Fajnie byłoby się dowiedzieć, jak wygląda ta praca, jaki typ umowy oferuje pracodawca?

Po Ptakach

Pracowalam w firmie Edelmann przez krotki okres czasu jak grafik komputerowy. Placa byla minimalna - jako, ze bylam studentka po studiach przyjeta na swiezo. Nadgodziny byly jendak placone. System jaki tam panuje (hierarchia) jest nie do konca dobry, reka reke myje - kolko wzajemnej adoracji, konkurencja i kablowanie. Druga sprawa to fakt, ze chlopak ktory zaczynal ze mna prace dostal dwa razy wieksze wynagrodzenie mimo braku wyksztalcenia w dziedzinie grafiki komputerowej. Szkolenia glownia proponowane sa mezczyznom. W zarzadzie zasiadaja rozniez mezczyzni. Praca byla nudna i bez szans na jakikowiek rozwoj kariery. Nie wiem jak wyglada firma teraz ale kilkoro z moich znajmoych stamtad odeszlo. Nie polecam. Pozdrawiam!

Czarek

@Waskes Konkurencja szuka pracowników i takie stosuje działania? Edelmann to dobra firma!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edelmann Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Pruszków
Haddaway

Zarobki, co tam proponuja, to jakas kpina, a wymagania jak dla cyborgow. Benefitow zadnych. Odszedlem od razu jak znalazlem wiele lepsza opcje.

misiek

Po rozmowie pani z HR obiecala oddzwonic, nawet jesli decyzja bedzie negatywna - i juz czekam z dobre polroku. Reszte mozna sobie dopowiedziec.

@misiek

Misiek, na jakie stanowisko aplikowałeś? Może nie ma co wysnuwać pochopnych, negatywnych wniosków na temat tej firmy? Może Twoje dane kontaktowe gdzieś się zawieruszyły? Mimo wszystko bardzo interesuje mnie przebieg Twojej rozmowy do pracy w Edelmann Poland z Pruszkowa. Przypomnisz sobie proszę, jakie miałeś podczas rozmowy zadawane pytania? Opisz tu proszę jej przebieg.

misiek
@Agata

Bylem tam na rozmowie, parcia nie mialem bo obecnie pracuje. Rekruterzy zaproponowali mi tysiac osiemset na reke (uzyli takiego sformuowania, a ta kwota to byla sporo mniejsza niz owczas zarabiam na podobnym stanowisku). Powiedzialem że fajna opcja, bo tak się sklada, ze mam dwie rece. Popatrzyli na mnie, powiedzieli, że sie odezwa. No i, jak pisalem wyzej, oklamali ;) Aplikowalem na prace w biurze juz jakis czas temu.

Cool
@Agata

W poważnych firmach nie ma opcji, by dane kandydatów "się zawieruszyly".

marek

witam czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca na sztancy ponieważ wybieram się na rozmowe kwalifikacyjna dzieki

hi

Zastanawiam się skąd tyle pozytywnych opinii o tej firmie, a nie ma negatywów, a tyle ich było . Mogę tylko napisać tyle, że to była najgorsza firma w jakiej pracowałem w życiu, a mam ich na swoim koncie kilka. Zdecydowanie najgorsza i nie ma nawet drugiej takiej z którą chciałbym porównać bo wszystkie pozostałe było o stokroć lepsze pod każdym względem. Może się coś po latach ..... zmieniło ? :)

laki

Czy są przyjęcia.I czy przez agencje czy przez firmę.

@laki

dolo

A ja pracowałam tam i wykonywałam wiele różnorodnych obowiązków powiem jedno..ciśnienie jest bo są ambitni i przodują w technologii jak i w jakości..ale jest tam też szacunek dla ludzi. warunek - trzeba pracować i pracować dobrze a nie się opierniczać..ot co..leniwi i niedokładni wylatują a potem wypisują bzdury. Tam się idzie pracować a nie opierać tyłki o maszyny..i tyle drodzy państwo.

gość
@dolo

Ha ha ha pracować to tam nie trzeba tylko trzeba być białym murzynem i zapier........ starzy pracownicy się opiepszają bo wiedzą jak a nowi przyjęci przez agencje za nich zapier...... za te nędzne grosze Tam żądzą słoiki gdzie u nich nie ma pracy a tu konkurencja który lepszy operator ale ludzkimi rękami. Kto nie wierzy zawsze może podjąć tam prace na produkcji i sam ocenić już po tygodnu

@gość

sorka ten komentarz był do tego goscia Dolo

człowieku. chyba nie wiesz co piszesz za bzdury

na jaki adres mogę wysłać cv ?

Agata

@oszukany, wcześniej inni użytkownicy nie wspominali o tego typu praktykach, raczej narzekali na zarobki czy premie, o którą pytałam. Jak to się w takim razie stało, że nagle Edelmann Poland Sp. z o.o. zatrudnia kogoś bez żadnej umowy i do tego nie wypłaca wynagrodzenia?

Oszukany
@Agata

Zapytaj ich pracowałem w sierpniu o umowe niemoglem się poprosić a we wrzesniu mi podziekowali i do dziś nie zapłacili.Gdy dzwonie udają glupich ze nie wiedzą oco chodzi To Oszusci!

Byly
@Oszukany

Watpie w prawdziwosc tej opini. Pracowalem tam 5 lat i nigdy nie bylo problemów z umową i wyplatą. Nawet za dzien probny należalo sie wynagrodzenie

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

anonimus
@Gutek

firma potrzebuje pracowników, zarobki nie są rewelacyjne, ale za to jak ktoś nie boi się pracy to praca pewna, na umowę o pracę, nadgodziny płatne 50 i 100, wypłata na czas na konto

Czekam

witam szukałem pracy w ok.Pruszkowa Bylem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej na początku 20 16 roku. Odbyła się z 2 osobami. Kobieta to jakiś wybryk natury ,pod 40 i tylko śmiała się jakby była na haju i chyba uważała się za bardzo ważna a o branży 0 , facet pojęcia trochę miał .Ale finanse marne proponowali. Oczekiwania duże. Pani miała dzwonić do dziś czekam haha

robotny

jak tyle lat pracuję to pierwsze słyszę aby bez umowy ktoś był. Płaca w branży zła nie jest.Normy wyśrubowane ale to też Niemcom się trzeba wykazać. jeśli chodzi o kierowników to jak wszędzie oni muszą to co góra kazała.Nic nowego. Teraz jest i tak nieźle, jeszcze rok parę lat temu jak był Niemiec to dopiero się działo.

Fasola

Przestraszeni konia. Kon przestraszony małego. Przy maszynach podsłuchy i kamery.

ciekawy
@Fasola

koń ? mały ?to jakieś zoo ?

szukacz

A jacy są kierownicy i dyrekcja. Normalni czy nie ?

Oszukany

Firma zatrudnia mlodych ludzi bez umowy na miesiąc a później zwalnia i nie płaci.To zlodzieje i oszusci!

szukacz

Gdzie dają ogłoszenia ?

Agata

@pracownik już niedługo sugerujesz, że Edelmann Poland regularnie ucina wszystkim pracownikom premie? A to są premie uznaniowe, czy wyliczane na podstawie konkretnego algorytmu? W większości firm istnieje jasny system premiowania, a kiedy premia jest mniejsza, bądź jej nie ma, to pracodawca jasno określa powód. Jak to funkcjonuje tutaj?

Zostaw merytoryczną opinię o Edelmann Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edelmann Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edelmann Poland Sp. z o.o.