PHT HEGRA

Trzebnica

Opinie o PHT HEGRA

to co napisałeś to działo się już dobrych pare lat temu,o wyplate musialem sie prosic,a w odpowiedzi slyszalem,,nie mam bo zaplacilam rachunki,,wszelkie naprawy na świeżym powietrzu,wymiany oleju itp...niezależnie od pory roku ,jak dobrze niepoliczylem sobie kilometrów to bylem w plecy,zawsze bylo na ich strone,ktoregos dnia kilku rzucilo kluczami...dziadostwo.pozdro dla wszystkich bylych kiero!

Kierowca

Wymieniona firma jest na progu bankructwa pensje wypłacane są minimum w trzech ratach, firma nie wykupuje na swoje pojazdy winet, kierowcą zakupiono dziurkacze i po jednej winetce dziennej raz na miesiąc z zakazem dziurkowania. Omijajcie dalekim kołem.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o PHT HEGRA - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHT HEGRA