Opinie o Daniel Goźliński Transport Ciężarowy w Pęgów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Daniel Goźliński Transport Ciężarowy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Daniel Goźliński Transport Ciężarowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Goźliński Transport Ciężarowy w Pęgów

Przeczytałem wpis kolegi niżej, że praca we firmie była jego pierwszą, więc zastanawiam się czy teraz też przyjmują osoby bez doświadczenia? Jestem świeżo po prawku c+e. Kolega chciał wrócić do firmy to musi być tu spoko. Jaką kasę można dostać jako osoba bez większego doświadczenia?

Maciek w . Nowy wpis

Dzień dobry ,kiedyś jeździłem.u Pana Daniela dobrze sobie wspominam ten czas ,to były moje.poczatki w c+e ,dziś po paru latach chciałbym zwrócić się do firmy z pytaniem czy znów mógłbym tam starć się o prace pozdrawiam FIRME GOZLINSKI TRANSPORT

Danuta Nowy wpis

Hej, widzę że kiedyś chwalili tu postawę szefa czy to dalej aktualne? Jeśli tak to chciałam się zorientować jak tu w firmie spedycja wygląda, mają tu taki dział? Bo jeśli tak to wstępnie zainteresowana byłabym praktykami, mógłby ktoś opowiedzieć coś o warunkach jakie tu oferują?

Luki

Szef naprawdę spoko git gościu nie robi problemów a źle słowa piszą którzy nie potrafią jeździć polecam Daniel Gozlinski

Maciek Nowy wpis
@Luki

Znam szefa,i jest to prawda

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Daniel Goźliński Transport Ciężarowy, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Zaciekawiła mnie jedna kwestia, ponieważ padł komentarz, że w tej firmie mile widziane są dwie karty do tachografu, czyli pracy jest ponad normę. Nadal na start obowiązuje stawka godzinowa, jeśli tak, to chyba można zarobić bardzo dobre pieniądze na nadgodzinach? Narzeczony pilnie szuka pracy. Czy możliwe jest dogadanie się na wypłacanie tygodniówek?

Władek

Mam wrażenie, ż konkurencja oczernia widząc dobre opinie jakie firma osiąga!, polecam pracę.

Mietek
@Władek

Ty jaką masz tam fuchę??(usunięte przez administratora)

Teść
@Władek

konkurencja się nie ogłasza :)

Krystyna
@Teść

Taka wymiana zdań chyba nie ma większego sensu. Najlepiej byłoby przedyskutować kwestie związane z aktualnymi warunkami pracy w firmie Transport Ciężarowy. Mnie szczególnie interesują tamtejsze zarobki. Co możecie powiedzieć na ich temat? Są zadowalające?

Rts

(usunięte przez administratora) co raz mniej,po kółku na Hiszpanie kierowca rezygnuje (usunięte przez administratora),taka "fajna firma" jedna z lepszych na rynku????????????

Zatrudniony

Dzień dobry. Praca ok, stabilna, wypłata na czas co jest ważne w tych czasach !!! Fajna ekipa z którą bez problemu można się dogadać i sprawnie działać. Współpraca z szefem i współpracownikami bez zarzutu !!

Pracujący od lat

Witam, pracuję w tej firmie kilka lat i nie narzekam, wszystko zgodnie z ustaleniami.Szef idzie na rękę w wielu kwestiach, wszystko jest tu do dogadania i panuje rodzinna atmosfera.

saddam husajn

jakby sobie zażartował arab dla mnie bomba :D

Kiero

Firma której nie polecam, 30 ton laduku do i z Hiszpanii to standard, jak masz dwie karty do tacho to jesteś git kierowca, poza tym dla nowych naliczanie godzinowe(usunięte przez administratora)

Mariusz

Podpowiedzcie czy w obecnej sytuacji sa szanse na prace w firmie?

Hart

Pracuje od lat i nie narzekam . Wypłata na czas jak dla mnie spoko .

Bartek

Hej! Jaka jest atmosfera między kierowcami? Miło się pracuje ?

Różne komentarze już tu widziałem, więc chciałbym dowiedzieć jak teraz wygląda kultura pracy. Wynagrodzenie jest wypłacane prawidłowo i na czas? Nie czujecie oddechu Szefa na plecach? Flota jest w miarę nowa i zadbana?

Kierowiec

Witam, jak wygląda system pracy, czy auta są przypisane do kierowcy? Zastanawiam się nad zmianą pracodawcy i słyszałem że spoko firma.

Spoko
@Kierowiec

Spokojnie,auta swoje max wekend w trasie,szef czasem Odleci ale potem wraca na swoje "tory"

Godnosc

po 1 zle komenatrze pisza kierowcy ktorzy sie przejechali i sa prawdziwe po 2 dobre komentarze pisze spedytor ktory lyka wszystko co sie da od szefa bez limitu, po 3 wszedzie dobrze gdzie nas nie ma po 4(usunięte przez administratora)

Gość 1
@Godnosc

Pozdro dla tych pozytywnie kumatych , których nie bawi obrażanie innych , matek itp. A Tobie Panie kierowco życzę spełnienia w życiu zawodowym być może wtedy przestaniesz obrażać swoimi wypowiedziami innych ludzi .

Spoko
@Godnosc

Problemow szukasz albo taki juz jestes,dypozytor nigdy nie powiedzial do mnie na Ty,

Jacek

Świetna firma i wystarczą chęci do pracy w zadowolenie gwarantowane.

MagnetycznyMagneto

nie ma to jak konkurencja konkurencji podbiera kierowców ale to zrozumiałe czemu konkurencja ma mieć dyśke na czysto skoro ja mogę mięć :))

Kierowca

Witam. Pracuje od trzech lat więc już coś mogę na ten temat powiedzieć. Wypłata zawsze na czas, zero problemów z paliwem ,opłatami za autostradę, w aucie karta DKV, swieze i serwisowane samochody itp. A co do wpisu powyżej (uzytkownika GOST)to zlepek bzdur i nic więcej. Po pierwsze jak piszesz takie rzeczy to wypadałoby się przedstawić chociaż z imienia. Po drugie jaki magnes i jakie kombinacje z czasem?? Wszystkie auta są po 2015 roku i nawet nie mają takich możliwości .Po trzecie jak już polecasz konkurencyjną firmę to podaj jaka to firma. Napewno dostałeś na koniec tyle kasy na ile się umówiłaś i napewno w terminie. Pewnie w nowej pracy popracujesz kilka miesięcy i też coś będzie nie tak i bedziesz wylewal swoje żale w sieci.

Miniomek
@Kierowca

A pomarańczowa scania :)

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Goźliński Transport Ciężarowy - Pęgów

• Jak się pracuje w Daniel Goźliński Transport Ciężarowy?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Goźliński Transport Ciężarowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daniel Goźliński Transport Ciężarowy?

Daniel Goźliński Transport Ciężarowy
  • Stawowa 25