Daniel Goźliński Transport Ciężarowy

Opinie o Daniel Goźliński Transport Ciężarowy

Kierowca

Witam. Pracuje od trzech lat więc już coś mogę na ten temat powiedzieć. Wypłata zawsze na czas, zero problemów z paliwem ,opłatami za autostradę, w aucie karta DKV, swieze i serwisowane samochody itp. A co do wpisu powyżej (uzytkownika GOST)to zlepek bzdur i nic więcej. Po pierwsze jak piszesz takie rzeczy to wypadałoby się przedstawić chociaż z imienia. Po drugie jaki magnes i jakie kombinacje z czasem?? Wszystkie auta są po 2015 roku i nawet nie mają takich możliwości .Po trzecie jak już polecasz konkurencyjną firmę to podaj jaka to firma. Napewno dostałeś na koniec tyle kasy na ile się umówiłaś i napewno w terminie. Pewnie w nowej pracy popracujesz kilka miesięcy i też coś będzie nie tak i bedziesz wylewal swoje żale w sieci.

Gost

Zwykły (usunięte przez administratora) trans. Kombinuje na swoje konto innym nie da zarobić. Nie polecam pracy w tej firmie. Obiecuje wachadła a jeździsz po niemczech i ładujesz ADRY (usunięte przez administratora) Kombinacje z czasami pracy, magnesy itd. Już bardziej polecam konkurecyjna firme.

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat firmy Daniel Goźliński Transport Ciężarowy w mieście Pęgów, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw opinię o Daniel Goźliński Transport Ciężarowy - Pęgów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daniel Goźliński Transport Ciężarowy