Opinie o Dawer Sp. z o.o. w Psary

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dawer Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawer Sp. z o.o. w Psary

Pracownik Nowy wpis

Witam pracuje w firmie od początku roku zaryzykowałem po opiniach i jak dla mnie ok samochód przypisany do kierowcy wypłaty na razie na czas sytuacje pana demona i Kamila rozniosły się po firmie pan demon to gość który nie potrafił przyjść na czas do pracy wiecznie spóźniony gość z innej galaktyki nie raz musiałem za niego realizować trasę bo spóźniał się po 2 godz z jednej spedycji zakazali Szefowi Demona zgłaszać do realizacji tras natomiast Grzesiek (kamil) (usunięte przez administratora) paliwo nakryli go na gorącym jak lał w banki i wyleciał z hukiem i sprawa trafiła na Policję ponoć za oszczerstwa na portalu GoWork tez będzie albo już ma sprawę .Na koniec jak w każdej firmie czasami są spięcia ale wszystko ok firma z tego co zaobserwowałem nowe zlecenia i dostajemy trasy tez z nowych firm to świadczy koordynator i szef daje nam pewną prace

Demon Nowy wpis

W tak sqrwiałej firmie to ja jeszcze chyba w życiu nie pracowałem. Przepracowałem tam 10 miesięcy Wypłata ciągle spóźniona wypłacana w ratach to standard. Obecnie mamy już połowę czerwca a ja jeszcze nie dostałem wynagrodzenia za przepracowany kwiecień. Sprawa niestety będzie musiała zakończyć się w sądzie pracy.

Marcin byly zadowolony Nowy wpis

Witam czytając opinie na temat firmy Dawer Sp z o o wydaje mi sie ze opinie skierowane negatywne dotyczą innej firmy .Pracowałem może nie długo ale nic nie mogę zarzucić firmie stosunek pracodawcy do pracownika jak najbardziej ok .Fakt ze nie miałem kontaktu bezpośredniego z szefem tylko przez koordynatora ale sprawy i problemy związane z pracą były załatwiane dość szybko .Pewnie dalej bym pracował w firmie Dawer los tak chciał ze dostałem prace jako kierowca w Niemczech . Krótko bo 9 miesięcy ale dla mnie jako pracodawca 4+

Kamil

Firma to jeden wielki przekręt, nie wypłaca pensji pracownikowi blokuje nr tel by nie można było się skontaktować w celu odbioru wynagrodzenia. Na umowie najnizsza krajowa reszta płacona pod stołem . Szef i kierownik to kompletne nieporozumienie. Wieczne opóźnienia w wynagrodzeniu na początku współpracy. Wypłata do 15-go dnia miesiąca po czym przychodzi jak chce ... Raz 17 raz 25 i ciągle ta sama śpiewka że przelew będzie jutro jutro aż w końcu nigdy to jutro nie nadchodzi. Odradzam pracę w tej firmie każdej szanującej się osobie !!!!

Bożena
@Kamil

Jeśli faktycznie są tu te opóźnienia to jak one ostatecznie są wyjaśnianie? Albo czy ludzie wiedzą, skąd się biorą? Przytaczasz różne dni czy firma wobec tego ma jakieś zobowiązania gdzieś indziej i są problemy z płynnością?

@Bożena

Opóźnienia są takie że wypłata jest do 15-go dnia każdego miesiąca a mało kiedy w tym terminie przychodzi . Zazwyczaj po kilka dni się opóźnia aż w końcu nie dostaje pracownik wypłaty . Wymówki są różne że jakieś zaległości /straty są które trzeba pokryć a takowych nie ma . Kierownik czasami swoje szkody przypisuje kierowcą więc trzeba wszystko sprawdzać . Aktualnie musiałem interweniować przez inspekcję pracy ponieważ wynagrodzenia nie otrzymałem a mój nr został zablokowany . Kontakt z szefem tylko i wyłącznie przez kierownika a zarówno on jak i szef kryją się nawzajem wymyślając co róż nowe wymówki dlaczego nie ma pieniędzy . Nie polecam tutaj pracy osobą które chcą dostawać pieniądze na czas a tym bardziej jeśli wgl chcą otrzymać wynagrodzenie .

@Bożena

Firma raczej nie ma nigdzie zobowiązań, po prostu nie szanuje pracownika i nie rozumie że ktoś nie ma za co żyć bądź opłacić mieszkania na czas . To są ludzie z którymi odradzam współpracę każdemu ! Rotacja jak w Biedronce . Problem z samochodami , stan techniczny pozostawia wiele do życzenia.

Obecny pracownik
@Kamil

Panie Kamil to ty chyba jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) piszesz na temat firmy w której nie pracowales pracuje w tej firmie 2 lata i wszystko na czas a to co ty wypisujesz to totalna bzdura

@Obecny pracownik

Haha widzę że sami sobie sztuczne komentarze robicie dla wiarygodności ... A to tylko pokazuje na jakim poziomie jest ta firma i ludzie tam pracujący . Totalna bzdura mówisz ? Na szczęście wszystko jest do sprawdzenia .

Kamil

Złodzieja to sobie szukaj w zarządzie i chyba osoby mylisz . Odpowie to pseudo szef Wojtuś za nie wypłacanie wynagrodzenia , (usunięte przez administratora) w papierach i płacenie pod stołem . Pamiętaj cwaniaczku że przelewy szły na konto a tam jest wyraźna data głąbie która jest niepodważalnym dowodem na ostre opóźnienia w wyplacie a z czasem ich brak . Jak nie umiecie płacić normalnie człowiekowi to zamknijcie firmę bo to jest porażka . I pisanie sobie samemu komentarzy jest mega słabe haha

Ile tam pracowałeś?

Czy po rozmowie w Dawer Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Pracowałem w tej firmie. Atmosfera oraz współpraca wspaniała. Wystarczy uczucie pracować w firmie w której się pracuje. Pozdrawiam

Pracuje w tej firmie rok. Polecam współpracę z firmą.

Polecam współpracę z firmą.

Joanna

Trochę mało napisałeś. Czemu polecasz, ze względu na zarobki może. Jakie serwisant ma pieniądze teraz, kiedy drożyzna taka? Wypytuję, bo mąż szuka roboty, ciężko jest...

Kamil

Polecasz mówisz ? ???? Chyba komuś kto lubi nie dostawać pieniędzy na czas .

Słyszałem o firmie bardzo dużo pozytywnych opinii.

Bożena
@Gość

Pytanie brzmi czy na temat pracy czy samych w sobie usług? Bo jak to pierwsze to jakie tak właściwie, znasz obecne stawki? Na kogo kandydujesz, bo nie widziałam chyba ogłoszeń? Kogo szukają?

aaa

Nie uczciwy pracodawca, nie wypłacalny, po pojsciu na L4 nie wyplacił pieniedzy dlugi okres oczekiwania na wyplate ktorej i tak sie nie mozna doczekac, po zwolnieniu sie czas oczekiwania za przepracowany okres wynosił 2 miesiace a pieniedzy nadal nie ma, po probach kontaktu urwał sie jaki kolwiek kontakt nie polecam omjac szerokim łukiem

zarząd
@aaa

Panie proszę nie obrażać firmy to ze był pan na L4 i pracował jako taksówkarz , zapomniał pan napisać i pieniądze też pan otrzymał ,do dzisiaj pan się nie porozliczał z firmą i brakami. Firma jest jak najbardziej ok tylko potrzebuje ludzi do pracy a nie leserów którzy idą na l4 i pracują jako taksówkarze ale myślę ze takie praktyki dla młodych się skończą .

Zostaw merytoryczną opinię o Dawer Sp. z o.o. - Psary

• Jak się pracuje w Dawer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dawer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawer Sp. z o.o.?

Dawer Sp. z o.o.
  • Malinowa 1 lok. 2