Jan-Sped Transport-Spedycja

Trzebnica

Opinie o Jan-Sped Transport-Spedycja

Victor

Witam, najlepsza firma w której do chwili obecnej pracuję,wypłata po rozliczeniu zakończonego kursu,spedytorzy bardzo pomocni i władający językami obcymi,bez nacisków,ogólnie super współpraca od pięciu lat,a pracowałem już w wielu firmach /doświadczony kierowca, zawistnych i ich opinie nie oceniam/

Yakuza

Są nie wypłacalni a ten prezes ich to taki cwaniaczek ze szkoda gadać, szukają fra***ów ale nie dawajcie się im, zajeżdżają ludzi, naliczają jakieś kary Bóg wie za co , mało płaca i wgl odradzam wszystkim tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!

darek

Chcialbym odradzić wszystkim kierową pracy w firmie jan-sped ta firma jest newyplacalna obiecują wielkie pieniądze a co pszychpdzi do wyplaty to placą w ratach wogule jak by mogli to zajechali kierowców

Jan-Sped
@darek 12.10.2013 08:28

Darku, najpierw radziłbym skończyć szkołę, a później wypowiadać się na temat naszej firmy, a co do płacy to nikt nie narzeka, ponieważ wszystko jest wypłacane w biurze. A jeżeli żal Cię ściska, że Ci się nie udało to już nie nasza wina. Pozdrawiam

wykręcony
@Jan-Sped 13.11.2013 12:44

Jesteś obrońcą czy adwokatem diabła?

Szukasz pracy?

Słowa kojarzące się z Jan-Sped Transport-Spedycja (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Jan-Sped Transport-Spedycja: Najbardziej nie podobało mi się w Jan-Sped Transport-Spedycja: spóźnianie z terminem wypłat

Szeryf
@anonim 11.06.2009 15:38

Kopią krety!!!!!!!!!Znajde kórwa kreta,jak Bóg Da,ciebie gnoju JAK UROŚNIESZ TEż,.Osoby niepowołane podkopują reputacje Pana firmy Jan Sped.

Zostaw opinię o Jan-Sped Transport-Spedycja - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jan-Sped Transport-Spedycja