Opinie o CRUSAR w Wrocław

Firma Crusar należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm sektora TSL ostatnich lat. W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami jak: zaangażowanie, współpraca, organizacja pracy, właściwy stosunek do drugiego człowieka oraz rozwój, które przybliżają nas do realizacji misji i wizji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRUSAR w Wrocław

Wojtek

A jaki jest adres firmy ?

Czy CRUSAR ma ściśle ustalone godziny pracy?

trawka

zależy jaki dział. Spedycja tak.

Jak szefostwo w CRUSAR? Spoko traktują ludzi?

niko

co to za pytanie człowieku? Wiadomo, ze jak w każdej firmie zależy to od działu... W jednych jest spoko, w innych jest nerwówka. Prezes nie pojawia się w firmie zbytnio - mało kto właściwie z nim współpracuje.

Wrocław

Potwierdzam to, co napisali poprzednicy - w firmie miało miejsce bardzo dużo zwolnień. Oszczędności szuka się w pracownikach, zabierając im benefity, za które i tak w większej części dopłacali. Kiepska atmosfera w zespołach i przełożeni, którzy niekoniecznie mają pojęcie o tym, co robią, a już na pewno nie potrafią pomoc swoim podwładnym. (usunięte przez administratora) prezesa ? Potwierdzam.

Damian
@Wrocław

Czy brak dodatkowych benefitów jest rekompensowany w inny sposób na przykład atrakcyjnymi szkoleniami, dzięki którym można podnieść kwalifikacje zawodowe lub zdobyć nowe uprawnienia? Twój komentarz będzie bardzo pomocny.

niko
@Damian

Szkolenia? Bez jaj. Jak w większości polskich firm tu też to samo. Budżet jest mały i dla szarego pracownika dostępne są tylko wewnętrzne szkolenia typu "komunikacja w zespole" co to za podnoszenie kompetencji?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRUSAR odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Rebii

Powiem krótko : Większość pozytywnych opinii na Go Work o Crusar, piszą zatrudnione "Trolle" które siedzą w administracji i robią wszystko co im szefostwo każe łącznie z usuwaniem nie przychylnych komentarzy plus dopisywanie pozytywów jako boty z trwogi o stanowisko. Prawda jest taka że przez 3 lata pracowałam i naoglądałam się jak traktują ludzi, pracowników.... dopóki z nimi pracujesz i wykonujesz ich polecenia tolerują Cie, odejdziesz .... obgadują, kłamią. Nie spotkałam jeszcze nikogo z tych co odeszli z Crusar a mam kontakt z wieloma, by ktoś żałował tej decyzji. W żadnym razie nie polecam pracy w tej firmie.

Czy w CRUSAR obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Operator ma możliwość pracy zdalnej? Chcę aplikować na ogłoszenie z 4 grudnia na Nuzle.pl.

hoszny

jaki operator? Masz na myśli spedytor? Nie ma możliwości pracy zdalnej. Wyjątkiem są dyżury w święta

Aneta

@Stella, w celu sprawdzenia aktualnych ofert pracy w CRUSAR odsyłam Cię do zakładki 'kogo szukamy' strony internetowej tej firmy. Tutaj masz również link: https://praca.crusar.eu/oferty-pracy/ Czy któraś z nich odpowiada Twoim preferencjom i kwalifikacjom zawodowym? Co sądzisz o proponowanych przez pracodawcę warunkach zatrudnienia?

Stella

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie CRUSAR? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Pomocny

Wiele pytań i odpowiedzi zostało przedstawionych w poniższym wywiadzie: https://www.gowork.pl/crusar,396295/wywiad,692

Gutek

Jak ktoś zaczyna prace to tak jest! Pokaż co potrafisz.

Crusar Soldier

Jeśli chodzi o oddział w Wałbrzychu to akurat dużo mam do powiedzenia na ten temat gdyż pracuje prawie od początku firmy. Jeśli chodzi o zarobki to jak na śmierdzący Wałbrzych nie jest źle. Bite 1800 masz na 100% plus do tego nadgodziny. Ile chcesz zarobić tyle zarobisz. Szefostwo do niczego nie zmusza tylko czasem wymaga od tych żeby przyszli w sobotę co nigdy nie chodzili i się obijali. Soboty płacone ponad 160 zł. Jeśli chodzi o pracę to zależy na jakie stanowisko sir trafi. Jedne są cięższe drugie lżejsze ale nie każdy lubi siedzieć i nic nie robić. Dodatki nocne oczywiście są. Wynoszą one 75 zł za przepracowany tydzień. Wszyscy ci co piszą że źle i w ogóle nie potrafili jeździć nawet paleciakiem a co dopiero wspomagać produkcję poprzez rozpak części który nie wymaga jakiejś szczególnej percepcji. Oczywiście trzeba być skupionym ale bez przesady. 3 przerwy na każde 8 godzin to dobrze plus to że kiedy chcesz możesz iść sobie poza przerwa zapalić lub zjeść obiad na stołówce. Nie pozdrawiam tych którzy wylecieli za lenistwo i głupotę. Jeśli pracuje się miesiąc czasu a raz się wzięło na rządanie plus do tego L4 tydzień czasu to niestety. Wałek rozrządu wam w tyłek.

robolCRUS
@Crusar Soldier

He ludzie sam cukier. Zapraszam na crossdock crusar do Świebodzic. oD CZEGO ZACZĄĆ papier toaletowy trza se z domu samemu przynieść od ponad 1,5 roku nie idzie się o fiszkę doprosic księgowa na patykach liczy nie ma miesiąca by się komuś poż nie walneła na wyrównanie czekasz jak na 6 w totka jedzenie dofinansofanie jak fiszka puste obietnice nowozatrudnieni mają na start wyrzą stawkę od starych zwracasz się z proźbą do siedziby nam nikt na nic nie odpowiada część kierowników z (usunięte przez administratora) wyciągnięci nawet potrafią się nie przywitć z robolem nie gada nie jego poziom i itp, na TOYCIE i w Bolesławcu muszę przyznać menag. złoci ludzie nerkę oddadzą reszta krety.,, sprzątaczka lepij by ogarneła

zdziwiony

1800 zł????????? w tych czasach ...żenada

Czarek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Aneta

Jakby nie patrzeć można to zaliczyć bo jest to coś co pracownik "dostaje" od firmy @crusar soldier. Dziękuję za wyszczególnienie. A jeśli chodzi o ubezpieczenie i lekarza? W niektórych miejscach można liczyć na takiego zakładowego, albo na jakiś pakiet wykupiony w paru miejscach. Czy CRUSAR coś takiego daje?

@Aneta

Nic mi o tym nie wiadomo czyli pewnie nic takiego nie ma. Jest lekarz na zakładzie który zajmuje się pracownikami którym coś dolega. Pozdrawiam

Osa
@Crusar Soldier

Hej, jest ubezbieczenie grupowe i indywidualne Medicover ma placówki w tym również w Wałbrzychu :) Pozdrawiam.

Romek
@Aneta

Nie jest źle , wiadomo taka nasza natura zawsze chcielibyśmy lepiej ale ogólnie oceniam crusar o/wałbrzych pozytywnie.

Aneta

@Crusar soldier a czy do tych warunków zatrudnienia, które opisujesz, obowiązują jeszcze jakieś benefity? Dodatkowe pakiety socjalne?

@Aneta

Jedyny benefit jak narazie to karta multi sport. Nie wiem czy można zaliczyć dofinansowanie na jedzenie na stołówce. Obiad kosztuje wtedy 4 zł a nie 9 zł.

Aneta

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy składa się z kilku etapów? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć Państwa pracownicy? Na te i więcej pytań odpowiedzi udzielili nam przedstawiciele firmy CRUSAR. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,396295,wywiad-dawid-borycka-magdalena-nowak Jaka z informacji najbardziej Was zaskoczyła?

Nomen
@Aneta

Do działu sprzedaży?? przecież u nich on już nie istnieje ...................

edoo

U nich obecnie poszukiwany jest tylko Asystent Działu sprzedaży.

Iveco Dayli

Witam. Pracuje w firmie CRUSAR, na terenie niemiec, siedziba w Diez. Osobiscie jestem zadowolony z pracy, po okresie probnym ktory trwal 3 miesiace dostalem umowe na stale, nie zadna smieciowka. Wynagrodzenie za prace terminowo. Jak najbardziej polecam i zachecam do wspolpracy z firma CRUSAR:)

Wypłata zawsze na czas. Przez 2 lata nie spotkałem się by było jakieś opóźnienie.

Jarecki

Potwierdzam nigdy nie było żadnych opóźnień pilnowane jak w zegarku:) (staż półtora roku)

Jeśli jesteś dobry i rzetelny to od początku umowa o pracę. Wiadomo najpierw na okres próbny. Niemiecki albo angielski to podstawa. Tempo pracy jest duże i jak nie umiesz pracować pod presją czasu, to potem piszesz opinie, że cie oszukali. Jestem tu 1,5 roku i jest fajnie. Przyzwoici ludzie, na miejscu (Wrocław) jest tania siłownia dla pracowników, dopłacają do Medicovera itp. Pieniądze są niezłe i jeszcze sie nie zdarzyło żeby sie spóźnili z wyplatą.

Zostaw merytoryczną opinię o CRUSAR - Wrocław

• Jak się pracuje w CRUSAR?

Zobacz opinie na temat firmy CRUSAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CRUSAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CRUSAR
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

CRUSAR