CRUSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wrocław

Opinie o CRUSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obi

Odkąd Crusar przekształcił się w Spółkę jest co raz gorzej... Mnóstwo wartościowych ludzi odeszło a drugie tyle chce odejść. Brak stabilizacji, ciągłe rotacje pracowników przykre ale i ja rozglądam się za czymś pewniejszym a przepracowałem tu blisko 6 lat :(

Zostaw opinię o CRUSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRUSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA