CRUSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wrocław

CRUSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o CRUSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Marta

@Obi Jaka jest Twoim zdaniem przyczyna takiego stanu rzeczy? Czy wiesz dlaczego firmę opuścili doświadczeni pracownicy? Może było to związane z możliwością rozwijania nowych kompetencji w pracy, a przyczyna leżała po stronie pracowników. Jakie są powody rotacji w firmie CRUSAR? @Oszukany Przewoznik Czy starałeś się w jakiś sposób odzyskać należne pieniądze? Rozmawiałeś na ten temat warunków umowy z szefem firmy CURSAR lub zgłaszałeś ten fakt do odpowiednich organów?

Oszukany Przewoznik

Nie polecam wspolpracy z ta firma. Anulacje ladunkow to u nich norma. Nie placa podwykonawca w terminie o czym swiadcza oceny. Za postoj oraz anulacje ladunku nie placa, nie szanuja swoich podwykonawcow. Nie polecam wspolpracy

Obi

Odkąd Crusar przekształcił się w Spółkę jest co raz gorzej... Mnóstwo wartościowych ludzi odeszło a drugie tyle chce odejść. Brak stabilizacji, ciągłe rotacje pracowników przykre ale i ja rozglądam się za czymś pewniejszym a przepracowałem tu blisko 6 lat :(

Zostaw opinię o CRUSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRUSAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA