Opinie o CRUSAR w Wrocław

Firma Crusar należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm sektora TSL ostatnich lat. W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami jak: zaangażowanie, współpraca, organizacja pracy, właściwy stosunek do drugiego człowieka oraz rozwój, które przybliżają nas do realizacji misji i wizji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRUSAR w Wrocław

Henk

Dobra riposta! :)

użytkownikkk

jak nie potrafisz wyegzekwować należnego Ci dnia wolnego za pracę w sobotę to nie narzekaj że go nie miałeś i robiłeś sobotę za darmo bo ani dnia wolnego ani pieniędzy. nie pozdrawiam

orzeł
@użytkownikkk

Nie potrafisz czytać? przecież napisałem że mi za sobotę płacą! i mogę przyjść a nie muszę... czytaj ze zrozumieniem.Odebrać wolnego nie mogłem w NSK! zresztą w innych zakładach też taka praktyka jest stosowana.Tutaj jest w miarę normalnie płacą lub po prostu informujesz że nie możesz przyjść i tyle.nie pozdrawiam bo nie ma kogo

oli

Witam, ja chętnie się dowiem jak wyglada rozmowa na stanowisko administracyjne? godziny pracy, zarobiki?

Garty

Balbinka na czym dokładniej polegała taka rozmowa? Jakieś szczegóły?

Balbinka

Dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na pracownika administracyjnego. Miła i rzeczowa rozmowa, warunki pracy ok. Zobaczymy jak dalej

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRUSAR odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Dino

Mam pytanie, wszyscy piszą o Wroclawiu czy Walbrzychu a ja słyszałem o rekrutacji w Boleslawcu czy ktoś może powiedzieć coś wiecej? Tylko konkrety proszę jakie zarobki jaki rodzaj umowy itp.. hejterom dziękuje sam ocenie sytuacje.

Mudzahedin

Sa i minusy i plusy ja tam lubie:) Plusy -Fajna atmosfera -fajni szefowie -Fajna firma:) -Spoko płaca -dotrzymują slowa -generalnie nie ma co narzekać Minusy - Czasem nie wiesz w co ręce włożyć najpierw:)

Patryk W.

Czy wysokie? Raczej jak wszędzie, gdzie wymagane jest doświadczenie, ale to efekt gospodarki, a nie firmy. Średnia krajowa raczej normą niż wyjątkiem. Wiedziałem na co się piszę - i naprawdę czas tam był cennym doświadczeniem. Praca była ciężka - i wiele mnie nauczyła.

Wiking

Pracuje w crusar odział Toyota Walbrzych i jak narazie nie narzekam,pracy dużo to fakt i ciężko sobie zaplanować wolny weekend:( ale za nadgodzinki kaska a nie wolne, więc niezły hajc wpada:) Nikt mnie nigdy nie oszukał.jak szukasz luzu w pracy niestety to nie miejsce dla ciebie.Poza tym ok i doplata do paliwa;)a to rzadkość.

Góraloo
@Wiking

Racja Wiktor bo to pewnie Ty Wikingu z mazur! Też tam pracuję i to chyba najdłużej,dużo osób się przewineło ale chef pozbywa się tylko krętaczy albo tych co pracę pozorują.Teraz przynajmniej mamy spoko ekipe i atmosferę grill firmowy;) zapie...ol = dobre zarobki w sumie jest dobrze oby tak dalej!!

Patryk W.

Dość krótko tam byłem (trafiła się oferta z wymarzonej branży), ale... 1. Praca ciężka - kto chce się obijać, to nie tam. 2. Kasę dostawałem terminowo, stosownie do umowy i swoich wyników/starań. 3. Rewelacyjny zespół. 4. Trochę problemów jak to zawsze w spedycjach bywa (przewoźnicy, terminy, nawał pracy itp.) Generalnie dla kogoś kto lubi takie tematy - praca fajna, ze wszystkimi wadami i zaletami pracy w spedycji. Nie żałuję spędzonego tam czasu.

grymas

Właśnie byłem na rozmowie w tej firmie. Informacja dla innych osób być moze w przyszłości mających okazję pracować w niej. Rozmowa na poziomie, konkretna bez bezsensownego maglowania ludzi i robienia im wody z mózgu. Pierwsze wrażenie pozytywne. Miałem okazję "przejsć się" po budynku i wydaje się, że warunki pracy są naprawdę spoko! Nie odniosłem wrażenia, że to oszuści. Umowa zlecenie z szansą na umowe o pracę. Młody zespół. Czekam na telefon od nich Pozdrawiam

klasyk
@grymas

niezla reklama ;)

grymas

Witam, Wybieram się na rozmowę do tej firmy. Bardzo proszę o rzetelne opinie o firmie a nie własne niespełnione pragnienia czy żale bo komuś się nie udało albo nie był zadowolony ze współpracy z koleżanką czy kolegą. Ludzie jesteśmy dorośli a mam wrażenie, że przynajmniej 3/4 osób tutaj to hejterzy, którzy tylko pretensje zgłaszają. Umowa śmieciowa to żadna nowość nie tylko pewnie w tej firmie ją stosują! To dla mnie żadna informacja. Jakieś konkrety. Ktoś sprawdzał w ogóle czy są konkurencyjną firmą, czy są firmą z potencjałem? Można się rozwinąć? Pozdrawiam

decko

Przybliże Ci to tak.... Dostaniesz umowe śmieciówke lub najniższą krajową Multisport? ha ha dobre sobie A kase zarabiają ale Paniusie z biur....

Sid
@decko

Co za bzdury gryzmolisz łe....... Otóż Crusar nie potrzebuje kart typu Multisport gdyż posiada własną profesjonalną siłownie do dyspozycji dla każdego pracownika wraz z trenerem i dietetykiem. Obudż sie ja tam byłem i widziałem a Ty pewnie pracowałeś tak krótko że nawet nie zdążyłeś do niej zajrzeć............ Pozdrawiam Cię ZWOLNIONY życzę powodzenia w innej firmie może...... odśnieżanie miasta.....

Żebrak
@Sid

Siłownia?Trener?Dietetyk?

Sid
@Żebrak

Tak dobrze przeczytałeś siłownia z trenerem i dietetykiem. Zapraszam do siedziby firmy Wrocław Ul.Rdestowa 5. pozdrawiam

janek

podłaczam się do pytania @marcin. Jaki typ umowy, na jaki okres czasu i czy możecie napisać więcej szczegółów.

jeszua

pod tym wzgledem jest ok - tzn umowa o prace jest . Ale jak nie czujesz branży , długo takiego tempa nie wytrzymasz . Poza tym nie jest źle , jak masz szanse startuj - nie odnajdziesz sie w temacie odejdziesz , ale zawsze to nowe doswiadczenie

wieczorek

Szanowny Marianie, dlaczego BYŁO ok? za dużo pracy, obowiązków? kasa przyzwoita i atmosfera w robocie spoko. nie żal BYŁO Ci opuszczać miejsca?

marian

No nie wiem, pracowałem u nich rok i 2 mce i było ok. Wiadomo, dużo pracy, sporo obowiązków, ale kasa przyzwoita i atmosfera w robocie spoko. Nie jesteś czasem tym kolesiem co wyleciał dyscyplinarnie? Bo twoje komenty to same hejty.

fttt

Ciekawa i mocno rozbudowana opinia jak na osobę, która w firmie przepracowała 4 (dosłownie cztery) dni... Bez komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o CRUSAR - Wrocław

• Jak się pracuje w CRUSAR?

Zobacz opinie na temat firmy CRUSAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CRUSAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CRUSAR
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

CRUSAR