Daxa

Sztum

Opinie o Daxa

Strazak115

a ja pracuje prawie rok przez daxxe i nigdy nie miałem problemów z kasą zawsze na czas chcesz zaliczke wystarczy telefon , potrzebujesz czegoś innego od nich dzwonisz i nigdy nie odesłali mnie z "kwitkiem"

totem
@Strazak115 12.09.2015 07:27

Dużo ostatnio mówi się o tej firmie. Albo przynajmniej na takie towarzystwo powiązane z nimi trafiam. Niemniej ludzie wypowiadają się na ich temat pozytywnie. Tak jak wlaśnie piszesz @strażak115 w większości do problemów pracowników podchodzą z należytą powagą i nie zostawiają ich samych sobie na pastwę losu

Jankes

Uważajcie na firmę DAXXA z Holandii z siedzibą w Rosendal. Oszukali mnie na sporą sumę i wynająłem Prawnika aby poprowadził tę sprawę. Szukam osób pokrzywdzonych przez tę oszukańczą firmę i pracownika tej kliki Pana Sławomira Durkę.Człowiek ten traktuje ludzi jak maszyny które mają na niego zarabiać a on kradnie ich zarobione pieniądze.Mój nr.tel.+48796-863-712-czekam na kontakt od pokrzywdzonych i mój Prawnik też-pozdrawiam.

kamyk

Firma odesłała mi dokumenty bez wypowiedzenia a pieniądze wzięła i nic nie przekazała. Telefony odbierają a jak powiem o co chodzi rozłączają się.(usunięte przez administratora)

magda

byłam kliente - polecam tą firmę sprawa trwała około 4 miesięcy ale dostałam dużo więcej niż proponowała mi firma bezpośrednio pierwsze pieniądze przelali już po miesiącu - polecam

Adam

Większość firm działa na takiej zasadzie. Nie ma co krytykować, tylko trzeba poznać rynek. I wcale nie musi być działalność gospodarcza, może być forma umowy zlecenia. Albo nie dopytałeś na rozmowie, albo Cie nie zakwalifikowali i teraz piszesz bzdury.

Mirek

Ja byłem na rozmowie rekrutacyjnej i bardzo dobrze ja wspominam. Profesjonalnie i konkretnie.Polecam to wysoka jakość.

adam

To pusta strona, forum nie istnieje. Co to za link, po co wprowadzasz ludzi w błąd??

Adam

Pomyliłeś DAXA Sp. z o.o. z DAXA niemiecką. W Polsce DAXA nie płaci w EURO!!!!!

robssonn

Kasy brak juz od pol roku. Widze nie tylko u mnie. Czytajac komentarze dochodze do wniosku ze to standard.

poszkodowany

byłem klientem tej firmy polecam z całą odpowiedzialnością, ubezpieczalnia nie chciała zapłacić, DAXA skierowała sprawę do śadu iwygrali, dosłownie roznieśli w pył ubezpieczyciela, zapłacili wszystko i wywalczyli jeszcze odsetki - polecam

borys

Nie o tej FIRMIE piszesz !!!!!!!!!!!!!!!! DAXXA to nie DAXA !!! Przeczytaj najpierw dobrze !!! Daxa placi w zlotowkach a nie euro i zawsze placi na czas !!! pomyliles firmy koles

byly pracownik daxxa

OSZUŚCI BRAK UMOWY BRAK KASY MAJĄ CIEBIE GDZIEŚ PRACA AKORDOWA MIAŁEM MIEĆ NA CZYSTO 1500EURO JAK SIĘ OKAZAŁO MAM 800EURO PO ODLICZENIU SPANIA ITP. ŻENADA NIE POLECAM

pito

samemu nigdy nie uzyskamy takiego wysokiego odszkodowania. taka jest prawda

gizmo

ja bylem klientem ale to w ubieglym roku. jestem zadowolony. nie wiem jak inni bo nie kozystalem ale firme daxa moge polecic

allonzo

daj spokój sam sobie poradzisz banda nieudaczników

mORZE

Może jakeiś konkrety o tej firmie. Był ktoś klientem?

lolo

polecam firme DAXA !!!

oszukany

ładnie napisałes anonim pomoc prawną !!!!! ha ha jaka mi to pomoc prawna????? robienie ludzi w bambuko okradanie z pieniedzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

STASIU

http://forum.gazeta.pl/forum/w,158412,132321546,132321546,DAXA_NIE_WARTO_PIENIEDZY_BRAK.html http://forum.gazeta.pl/forum/w,158412,132321546,132321546,DAXA_NIE_WARTO_PIENIEDZY_BRAK.html http://forum.gazeta.pl/forum/w,158412,132321546,132321546,DAXA_NIE_WARTO_PIENIEDZY_BRAK.html

Proponujesz pomoc prawną poszkodowanym w wypadkach. Wynagrodzenie prowizyjne, własny samochód i działalność gospodarcza. Firma z serii "robimy biznes, ale nie mamy kasy".

Może ktoś był na rozmowie rekrutacyjnej? Proszę coś napisać.

Zostaw opinię o Daxa - Sztum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daxa