M.S. STEEL S.C.

09410 płock

M.S. STEEL S.C.

Opinie o M.S. STEEL S.C.

Mariolllla

Specyfikacja - - - Konska twarz długie zlodziejskie pazury charakterystyka--- (usunięte przez administratora) Oszust manipulator do tego oszust matrymonialany haha warunki zakładu - -gnij błota oleju i trocin na podłodze i maszynach stołówka cała w smieciach zarobaczona do tego myszy na 3 hali szczury na wysypisku śmieci które tam urządził właściciel każe pracować w spalonych halach gdzie dach co chwilę spada hale nie ogrzewane w zimie wogole temperatura dochodziła nad ranem do minusówych wartości zarobki umowa od najniższej plus do ręki pod stołem max 300 zł i to nie można być pewnym że to dostaniesz to co napisałem to obraz tej firmy nie dajesz wiary napisz a wyślę zdjęcia co tam się dzieje i jak to wygląda gnoj i smród dymu

cccc
@Mariolllla 07.10.2018 15:26

Potwierdzam wszystko co tu jest napisane.Sama prawda.

Sasza

Nie zawracajcie sobie głowy ogłoszeniami o pracę w tej "firmie".Szukają taniej siły roboczej.Nie mają ludzi do pracy,bo większość szanujących się ludzi odeszło z tej "firmy".Zostali tylko "fachowcy" ze starachowic i nieudacznicy,którzy nie potrafią znależć sobie innej pracy i tak tkwią w tym syfie.Narzekają,ale jak przychodzi co do czego,to opuszczają głowy i milczą.Szkoda mi was niewolnicy.Róbcie dalej,powodzenia.

Dek
@Sasza 19.09.2018 11:03

Czy firma wyplaca kase na czas.Marne pieniadze to ile?

Exdrut
@Dek 24.09.2018 10:39

Na początek dostaniesz 1700,w polotach 1800 zł,umowę od najniżej krajowej i na halę w dym spalonego oleju przemysłowego,brud,huk i syf.I do dżwgania pojemników po 40 kg.A jak przyjdzie dzień wypłaty to nie bądz pewien że dostaniesz wszystko.Z umowy dostaniesz,ale reszta zależy od humoru właściciela.Naobiecuje Ci podwyżki itd,a jak pójdziesz po podwyżkę to sprytnie się z tego wymiksuje.Nie zawracaj sobie kolego głowy tą firmą.Dobrze Ci radzę.Wiem,bo miałem nieprzyjemność spędzić tam krótki czas.Na szczęście szybko się ewakuowałem.Pozdrawiam wszystkich którzy zwolnili się od tego łobuza.

Bea
@Exdrut 24.09.2018 13:08

Trzeba dodać że brak ubrań roboczych wody w lato do picia a upał tam sięga w hali 40 st zima zas rekord był - 5 no kabaret sam to sprawdzałem z kolegami śmiechu tam co nie miara ale przez łzy bo każdy z tych ludzi dorabia łobuza który rzeczywiście zatrudnia za najniższa a reszta pod stołem reszta to znaczy 200lub 300 zł z którymi robi co mu się podoba nie polecam i apeluje o inspekcje od sanepidu po urząd skarbowy ponieważ to pralnia pieniędzy

nn
@Bea 29.09.2018 09:32

Wszystko prawda.Choć teraz słyszałem że Sobieski próbuje ratować sytuację dając podwyżki i to niemałe,bo ludzie uciekają,a nowych nie widać.Jeśli nie zacznie płacić jak się należy,to sam z gwiazdami z biura pójdzie na halę w ten syf.No i Mundzik mu pomoże,bo to pracowity chłop jest :-)

Jack
@nn 29.09.2018 21:21

Słyszałes a dostałeś podwyżkę a jeśli tak to pod stołem i sytuacja zatacza krąg pozatym teraz gdzie nie pójdziesz 2500 to najmniej na start dostajesz netto dziś nie ma dramatu nawet pora zimowa pracodawcy na siłę szukają pracownika naprawdę koledzy zostawcie tego oszusta bo źle na tym wyjdziecie

były operator

Firma-dziad.Nic dodać,nic ująć.

Stefan

Ludzie,apeluję do was,omijajcie tą dziadowską firmę z daleka.Szkoda waszego zdrowia i nerwów.Właściciel oszukuje na wypłatach jak tylko się da.Zabiera pieniądze z wypłat za byle co.Stosuje kary finansowe za to,że pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim itd.Mówiąc wprost to wyzyskiwacz i cwaniaczek,który pracowników traktuje jak tanią siłę roboczą,płacąc marne grosze za ciężką pracę w bardzo ciężkich warunkach,w wysokiej temperaturze,huku i oparach spalonego oleju i dżwiganiu ciężarów.Ogólnie ta firma to dno i 10 metrów mułu. Nie polecam nikomu.

Mundzik
@Stefan 11.07.2018 11:03

Hahaha parodia firma haha jaka firma to dziupla zlodziejska nie firma

były pracownik

Najgorsza firma w okolicy.Własciciel manipulator,kłamca i cwaniaczek z miodem w uszach.Odradzam z całą stanowczością.

ja

Potwierdzam wszystkie komentarze.Szkoda czasu,zdrowia i nerwów na pracę w tym chlewie.Najgorsza firma jaką znam i właściciel mega parówa.

xyz

Całkowite dno.

Sobieski

Odradzam wszystkim pracę w tej pseudo firmie zarządzanej przez złodzieja.Właściciel to zwykły oszust i kombinator.Ciężka harówa w brudzie,zadymieniu i huku za marne grosze.Omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Wojek
@Sobieski 06.06.2018 20:26

Brud to mało powiedziane to kibel miejski przy tym to petropol czegoś takiego to ja jak żyje nie widziałem jak kolega pisał brud zlodziejstwo i huk pozdrowienia dla właściciela złodzieja i konfidenta wiacka który gada na wszystkich włącznie z tym całym prezesem

Czy warto nie warto

Nick

Nie polecam każdemu kto myśli żeby się przyjąć do tej "firmy" odradzam pieniądze nie w terminie i pod stołem z resztą robi co Chce .szkoda czasu panowie naprawdę szkoda czasu pozdrawiam .

Piotrek

Pracuje tam garstka osób więcej już jest ludzi w biurze jehowy podpierdalacz co to z tobą rozmawia a do szefa leci i na odwrót gada na szefa Haha katastrofa ten zakład na poziomie podstawówki jest odradzam każdemu oszukuje na pieniądze Czesc na konto Czesc do ręki z którymi robi co chce generalnie oszust z długimi pazurami i konska twarzą u. B. j j b. jejku jak. V

ta firma to porazka z kazdej strony "szef "bo to w tym przypadku to zwykly bobek to oszust i kretacz praca u kogos takiego to ujma na ambicji atmosfera --bez komentarza zarobki z lat 90" brud i zadymienie to norma firma bez klientow zadluzona po wiekszosci firmach ODRADZAM szkoda na paliwo zeby tam wogole jechac pozdrawiam

Zenada

Totalne oszustwo

Czy warto zaczynać karierę w firmie M.S. STEEL S.C.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o M.S. STEEL S.C. - 09410 płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.S. STEEL S.C.