M.S. STEEL S.C.

09410 płock

M.S. STEEL S.C.

Opinie o M.S. STEEL S.C.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Stefan

Ludzie,apeluję do was,omijajcie tą dziadowską firmę z daleka.Szkoda waszego zdrowia i nerwów.Właściciel oszukuje na wypłatach jak tylko się da.Zabiera pieniądze z wypłat za byle co.Stosuje kary finansowe za to,że pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim itd.Mówiąc wprost to wyzyskiwacz i cwaniaczek,który pracowników traktuje jak tanią siłę roboczą,płacąc marne grosze za ciężką pracę w bardzo ciężkich warunkach,w wysokiej temperaturze,huku i oparach spalonego oleju i dżwiganiu ciężarów.Ogólnie ta firma to dno i 10 metrów mułu. Nie polecam nikomu.

ja

Potwierdzam wszystkie komentarze.Szkoda czasu,zdrowia i nerwów na pracę w tym chlewie.Najgorsza firma jaką znam i właściciel mega parówa.

xyz

Całkowite dno.

Sobieski

Odradzam wszystkim pracę w tej pseudo firmie zarządzanej przez złodzieja.Właściciel to zwykły oszust i kombinator.Ciężka harówa w brudzie,zadymieniu i huku za marne grosze.Omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Wojek
@Sobieski 06.06.2018 20:26

Brud to mało powiedziane to kibel miejski przy tym to petropol czegoś takiego to ja jak żyje nie widziałem jak kolega pisał brud zlodziejstwo i huk pozdrowienia dla właściciela złodzieja i konfidenta wiacka który gada na wszystkich włącznie z tym całym prezesem

Czy warto nie warto

Nick

Nie polecam każdemu kto myśli żeby się przyjąć do tej "firmy" odradzam pieniądze nie w terminie i pod stołem z resztą robi co Chce .szkoda czasu panowie naprawdę szkoda czasu pozdrawiam .

Piotrek

Pracuje tam garstka osób więcej już jest ludzi w biurze jehowy podpierdalacz co to z tobą rozmawia a do szefa leci i na odwrót gada na szefa Haha katastrofa ten zakład na poziomie podstawówki jest odradzam każdemu oszukuje na pieniądze Czesc na konto Czesc do ręki z którymi robi co chce generalnie oszust z długimi pazurami i konska twarzą u. B. j j b. jejku jak. V

ta firma to porazka z kazdej strony "szef "bo to w tym przypadku to zwykly bobek to oszust i kretacz praca u kogos takiego to ujma na ambicji atmosfera --bez komentarza zarobki z lat 90" brud i zadymienie to norma firma bez klientow zadluzona po wiekszosci firmach ODRADZAM szkoda na paliwo zeby tam wogole jechac pozdrawiam

Zenada

Totalne oszustwo

Czy warto zaczynać karierę w firmie M.S. STEEL S.C.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o M.S. STEEL S.C. - 09410 płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.S. STEEL S.C.