Opinie o M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j. w Płock

Natalia

Jedni piszą, że firma jest niewypłacalna, drudzy piszą, że normalnie płaci... No oszaleć można (usunięte przez administratora) W co tu wierzyć? Może niech ktoś jeszcze się wypowie w tym temacie i rozwieje moje wątpliwości

A Nowy wpis
@Natalia

Płacą owszem ale na umówie masz najniższa krajową że tak powiem brzydko do usranej śmierci jakakolwiek podwyżka tylko i WYŁĄCZNIE pod stołem, zapomnij o jakiejkolwiek zdolności kredytowej, normalnej emeryturze. W razie jego kaprysu, a humorki temu osobnikowi zdarzają się nagminnie, obcina to co daje pod stołem np. zwiększyła się najniższa krajowa więc odjął sobie z tego co daje pod stołem, bo przecież to wcale nie są nasze podatki ;). Obcina też premie jak coś mu się nie podoba albo masz czelność zachorować więcej niż raz w roku i na zwolnienie pójdziesz. Jeśli planujesz tam aplikować, serdecznie odradzam, za pare miesięcy będziesz szukać pracy od nowa bo zwyczajnie tam nie wytrzymasz.

Jan Nowy wpis
@A

Jak to pod stołem. Czyli nadwyżka od minimalnej krajowej nie wpływa na konto tylko jest w kopercie? Nikt tego jeszcze nie zgłosił do PIP?

Były Nowy wpis
@Jan

Chyba nie.

Mariolllla

Specyfikacja - - - Konska twarz długie zlodziejskie pazury charakterystyka--- (usunięte przez administratora) Oszust manipulator do tego oszust matrymonialany haha warunki zakładu - -gnij błota oleju i trocin na podłodze i maszynach stołówka cała w smieciach zarobaczona do tego myszy na 3 hali szczury na wysypisku śmieci które tam urządził właściciel każe pracować w spalonych halach gdzie dach co chwilę spada hale nie ogrzewane w zimie wogole temperatura dochodziła nad ranem do minusówych wartości zarobki umowa od najniższej plus do ręki pod stołem max 300 zł i to nie można być pewnym że to dostaniesz to co napisałem to obraz tej firmy nie dajesz wiary napisz a wyślę zdjęcia co tam się dzieje i jak to wygląda gnoj i smród dymu

cccc
@Mariolllla

Potwierdzam wszystko co tu jest napisane.Sama prawda.

A Nowy wpis
@Mariolllla

Potwierdzam

Urszula

Od kilku lat nie pojawiła się tu żadna sensowna opinia. Powiecie mi jak się tu pracuje teraz? Te opinie sprzed lat są aktualne? Piszecie o brudzie na hali - dalej są takie same warunki?

A
@Urszula

Wszystko aktualne i nie ma co liczyć że kiedykolwiek tam się coś zmieni, uwierz mi jako byłemu pracownikowi !

A

Komukolwiek kto stara się o jakiekolwiek stanowisko w tej firmie stanowczo odradzam, szef na początku wydaje się bardzo sympatyczny obiecuje góry i doliny a jak później się okazuje owszem podwyżkę można otrzymać ale tylko i wyłącznie pod stołem, przygotujcie się do pracowania za najniższą krajową na umówię, także jakakolwiek zdolność kredytowa jakakolwiek emerytura możecie sobie zapomnieć o lepszej bo ta osoba nigdy nie podwyższy wam tego na umowie wszystko jest pod stołem. Szefuncio który na początku jest do rany przyłóż później okazuje się mega chamem i prostakiem, nie liczcie na jakiekolwiek współczucie w razie jakiejś ciężkiej sytuacji życiowej, on traktuje swoich pracowników jak tanią siłę roboczą i nic go nie interesuje jest zwykłym wyzyskiwaczem który kompletnie nie dba o pracowników. Pracownicy fizyczni pracują w brudzie w (usunięte przez administratora) smrodzie nie wspominając już o hali która jest zniszczona, wielkie blachy przy każdym silniejszym wietrze latają po całym obiekcie tworząc zagrożenie dla życia mimo to szef nadal z tym nic nie robi. Atmosfera w biurze jest nie do wytrzymania, jednym słowem (usunięte przez administratora) i brak brania odpowiedzialności za swoje błędy przygotuj się na to że wszystko będzie „zwalane” na ciebie, tam się robi wszystko żeby chronić własny (usunięte przez administratora) jeden pod drugim kopie dołki. Nie licz na jakieś większe koleżeństwo, będzie ci się wydawało że ktoś jest twoim przyjacielem bo się do ciebie uśmiecha bo fajnie się z nimi rozmawia przy śniadaniu bo koleżanki są takie „kochane” i zawsze uśmiechnięte, bo mówią że w końcu ktoś fajny przyszedł, to tylko pozory niestety każdy z nich wsadzi Ci nóż w plecy jak tylko nie będziesz patrzył. Obgadywanie byłych pracowników jest nagminne a kiedy ty chcesz zrezygnować jest obgadywanie ciebie i gnojenie twojej osoby nie ma co składać tam papierów dla kogoś kto ma więcej ambicji proponuję szukać pracy gdzie indziej bo w tej firmie nic osiągnie. Sam fakt że co pół roku wystawiają ogłoszenia bo nikt tam nie wytrzymuje pracować. To jest praca dla ludzi którzy siedzą tam przez zasiedzenie i boją się poszukać czegoś lepszego, ale na pewno nie dla ludzi ambitnych.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Sama

Odradzam wogole nie ma oczym pisać

Sylwia
@Sama

Sama, czego konkretnie odradzasz? Jest tu wiele osób, które chcą rozpocząć swoją pracę w M.S.Steel, lecz z forum chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o tym pracodawcy. Możesz opisać tu swoje doświadczenie związane z pracą w tej firmie? Jej plusy i minusy.

Sam
@Sama

Nie ma o czym pisaś a jednak ludzie tam pracują i fima do dziś ma się dobrze.

pracuś

Przesadzacie z narzekaniem, a wystarczy dobrze robić swoje!!

@pracuś

Narzeka ten, któremu nie chce się pracować

Konrad

To prawda co tu piszą ze nie płaca ?

XYZ
@Konrad

Nie prawda.

Krzysztof

Szkoda, że pracownicy nie korzystają z tego forum. Liczyłem, że dowiem się coś o aktualnej sytuacji w firmie.

EEEWWW

ODRADZAM RÓWNIEŻ BIZNESOWĄ WSPÓŁPRACĘ Z TA FIRMĄ, NIE PŁACĄ ZA DOSTARCZONY TOWAR, UNIKAJĄ KONTAKTU, NATOMIAST JAK STAWIŁAM SIĘ OSOBIŚCIE PO ODBIÓR SWOJEGO MIENIA WYDZIERŻAWIONEGO NA PODSTAWIE UMOWY , ZOSTAŁAM WYRZUCONA , PSEUDO WŁAŚCICIEL- BIZNESMEN OD SIEDMIU BOLEŚCI, SZARPAŁ MNIE , KOBIETĘ JAK RÓWNEGO SOBIE....SZOK, ZERO KULTURY ZARÓWNO BIZNESOWEJ JAK I OSOBISTEJ. (usunięte przez administratora) I JESZCZE RAZ (usunięte przez administratora) , OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!!!!!

fefe

Prowadzisz kancelarię a na forum szukasz właściciela firmy-dłużnika? Hehe marna prowokacja.

skorpion

to wszystko jest prawda nie wiem dlaczego trgo syfu jeswzcze sanepid nie zamknal Tak .pracowalem w tym (usunięte przez administratora) ale przejrzalem na oczy jesli ktos ma zamiar w tym (usunięte przez administratora) pracowac to niech odrazu sie zastanowiOdradzam kazdemu jednemu kto zechcialby tam pracowac to gorzej niz w (usunięte przez administratora) .

Emilia

@Xxx, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Słowa typu "beznadziejna", lub "coś okropnego" nie mówią wiele innym użytkownikom. Warto opisać, jakie dokładnie warunki panują w M.S. STEEL S.C. - twoja wypowiedź może wnieść wiele do wątku.

Xxx

Beznadziejna firma pieniądze jak i warunki pracy to coś okropnego

Sasza

Nie zawracajcie sobie głowy ogłoszeniami o pracę w tej "firmie".Szukają taniej siły roboczej.Nie mają ludzi do pracy,bo większość szanujących się ludzi odeszło z tej "firmy".Zostali tylko "fachowcy" ze starachowic i nieudacznicy,którzy nie potrafią znależć sobie innej pracy i tak tkwią w tym syfie.Narzekają,ale jak przychodzi co do czego,to opuszczają głowy i milczą.Szkoda mi was niewolnicy.Róbcie dalej,powodzenia.

Dek
@Sasza

Czy firma wyplaca kase na czas.Marne pieniadze to ile?

Exdrut
@Dek

Na początek dostaniesz 1700,w polotach 1800 zł,umowę od najniżej krajowej i na halę w dym spalonego oleju przemysłowego,brud,huk i syf.I do dżwgania pojemników po 40 kg.A jak przyjdzie dzień wypłaty to nie bądz pewien że dostaniesz wszystko.Z umowy dostaniesz,ale reszta zależy od humoru właściciela.Naobiecuje Ci podwyżki itd,a jak pójdziesz po podwyżkę to sprytnie się z tego wymiksuje.Nie zawracaj sobie kolego głowy tą firmą.Dobrze Ci radzę.Wiem,bo miałem nieprzyjemność spędzić tam krótki czas.Na szczęście szybko się ewakuowałem.Pozdrawiam wszystkich którzy zwolnili się od tego łobuza.

Bea
@Exdrut

Trzeba dodać że brak ubrań roboczych wody w lato do picia a upał tam sięga w hali 40 st zima zas rekord był - 5 no kabaret sam to sprawdzałem z kolegami śmiechu tam co nie miara ale przez łzy bo każdy z tych ludzi dorabia łobuza który rzeczywiście zatrudnia za najniższa a reszta pod stołem reszta to znaczy 200lub 300 zł z którymi robi co mu się podoba nie polecam i apeluje o inspekcje od sanepidu po urząd skarbowy ponieważ to pralnia pieniędzy

nn
@Bea

Wszystko prawda.Choć teraz słyszałem że Sobieski próbuje ratować sytuację dając podwyżki i to niemałe,bo ludzie uciekają,a nowych nie widać.Jeśli nie zacznie płacić jak się należy,to sam z gwiazdami z biura pójdzie na halę w ten syf.No i Mundzik mu pomoże,bo to pracowity chłop jest :-)

Jack
@nn

Słyszałes a dostałeś podwyżkę a jeśli tak to pod stołem i sytuacja zatacza krąg pozatym teraz gdzie nie pójdziesz 2500 to najmniej na start dostajesz netto dziś nie ma dramatu nawet pora zimowa pracodawcy na siłę szukają pracownika naprawdę koledzy zostawcie tego oszusta bo źle na tym wyjdziecie

były operator

Firma-dziad.Nic dodać,nic ująć.

Stefan

Ludzie,apeluję do was,omijajcie tą dziadowską firmę z daleka.Szkoda waszego zdrowia i nerwów.Właściciel oszukuje na wypłatach jak tylko się da.Zabiera pieniądze z wypłat za byle co.Stosuje kary finansowe za to,że pracownik przebywa na zwolnieniu lekarskim itd.Mówiąc wprost to wyzyskiwacz i cwaniaczek,który pracowników traktuje jak tanią siłę roboczą,płacąc marne grosze za ciężką pracę w bardzo ciężkich warunkach,w wysokiej temperaturze,huku i oparach spalonego oleju i dżwiganiu ciężarów.Ogólnie ta firma to dno i 10 metrów mułu. Nie polecam nikomu.

Mundzik
@Stefan

Hahaha parodia firma haha jaka firma to dziupla zlodziejska nie firma

Najgorsza firma w okolicy.Własciciel manipulator,kłamca i cwaniaczek z miodem w uszach.Odradzam z całą stanowczością.

Potwierdzam wszystkie komentarze.Szkoda czasu,zdrowia i nerwów na pracę w tym chlewie.Najgorsza firma jaką znam i właściciel mega parówa.

xyz

Całkowite dno.

Sobieski

Odradzam wszystkim pracę w tej pseudo firmie zarządzanej przez złodzieja.Właściciel to zwykły oszust i kombinator.Ciężka harówa w brudzie,zadymieniu i huku za marne grosze.Omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Wojek
@Sobieski

Brud to mało powiedziane to kibel miejski przy tym to petropol czegoś takiego to ja jak żyje nie widziałem jak kolega pisał brud zlodziejstwo i huk pozdrowienia dla właściciela złodzieja i konfidenta wiacka który gada na wszystkich włącznie z tym całym prezesem

Zostaw merytoryczną opinię o M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j.